Akcje nt. zorganizowania koncertu w Polsce

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Akcje nt. zorganizowania koncertu w Polsce

Postprzez jeffy » 8 mar 2011, o 15:46

Sharp napisał(a):No, a co miał powiedzieć? "Nie, cześć"? :roll: Matko, ale Wy czasem jesteście dziwni :lol: Mówią tak wszystkim.

Cytuję koleżankę ;p
jeffy

Postprzez Sharp » 8 mar 2011, o 15:52

Wiem, że ją cytujesz, ale nie ona pierwsza go o to pytała, uwierz mi ;-) Nikt nie jest takim dupkiem/chamem, żeby odpowiedzieć "Nie, wiesz, nie wpadniemy, bo wolimy siedzieć w USA z rodzinami, ale dzięki, że zapytałaś/zapytałeś." Trochę realnie na to patrzcie i nie mówię tylko do Ciebie, ale też do innych, bo serio, czasem któryś z nich coś palnie i zaraz afera się robi. :-)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Katerina16 » 8 mar 2011, o 20:40

Ciii :D no kurcze trzeba mieć nadzieje i być optymistą ! To podobno połowa sukcesu ! Ja wierze ,że przyjadą może to głupie albo coś nie wiem co mówili , wiadomo jak to z info , ale wiara może uczynić cuda ^^
Katerina16

Postprzez Boulevard » 10 mar 2011, o 17:35

Popieram, zawsze trzeba być dobrej myśli :D To podstawa - bez tego nikt nie ruszyłby z niczym ^^ Co do Kołka - musimy czekać cierpliwie na listę wykonawców, którzy się pojawią, a do tego czasu trzeba spamować linkami i zwoływać ludzi na facebooku ile tylko wlezie. A jak się uda to dopiero będzie radocha ! :D
Boulevard

Postprzez micc » 10 mar 2011, o 18:26

poki co pojawily sie ich terminy festiwali europejskich na przelomie czerwca i lipca.....
chyba marne szanse, zeby do sierpnia sie po Europie krecili ;)
micc

Postprzez Sharp » 10 mar 2011, o 18:27

Jeszcze pod koniec sierpnia ;-) No, zobaczymy, nadal trzymamy kciuki.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez green_color » 11 mar 2011, o 14:06

Kurczę, miejmy nadzieję, że mimo czerwcowo- lipcowych dat festwali chłopacy jednak do nas wpadną. Lista kołkowych wykonawców jeszcze nie została podana, a kto wie, może w przypadku My Chem, będzie tak jak w zeszłym roku z Panic!. Nigdy nic nie wiadomo ;-)
Katerina16- racja, racja! Wiara czyni cuda, tak więc musimy być dobrej myśli ;-)
green_color

Postprzez Little Susie » 11 mar 2011, o 15:44

jeffy, Mnie w listopadzie Ray i pozostali też mówili, że przyjadą ('w przyszłym roku'), ale póki co kipa :( Ale nie tracę nadziei, o nie! Irracjonalnie wierzę, że zobaczymy ich na Polskiej ziemi jeszcze w tym roku ;)
Little Susie

Postprzez niderly » 11 mar 2011, o 18:35

Niee, ja wam mówie: oni będą w Polsce ;-) !
Ale ja naprawdę w to wierze, raczej zostaną do sierpnia w Europie(no bo ej- zawsze nas tak omijali, więc teraz po prostu muszą, bo jak nie, to sami tam do nich pojedziemy i ich tutaj przyciągniemy XD).
niderly

Postprzez jabłkoo » 11 mar 2011, o 18:39

Niderly- dokładnie! Trzeba mieć nadzieję, że się uda, a jak nie: to trudno. Mam jednak dziwne przeczucie, że coś z tego będzie. :-D
jabłkoo

Postprzez kocurx » 12 mar 2011, o 11:33

Może ich porwiemy i zmusimy torturami żeby tu zagrali? (puścimy hane montane)
A tak serio, to mam nadzieje że doceniają że mają tu fanów i że w końcu przyjadą. ;-)
kocurx

Postprzez veruleczek » 12 mar 2011, o 20:58

ja tak samo, mam nadzieję że wiedzą jak wiele dla nas znaczą, albo chociaż domyślają się :D
veruleczek

Postprzez niderly » 13 mar 2011, o 18:03

Z całych sił wierzę, że będą. Mam już nawet odłożona kasę na bilety(mama powiedziała, że pojedzie ze mną pod jednym warunkiem- jeśli kupię jej bilet XD).
A, wiem, że to nie na temat, ale jak ktoś jest z wrocławia(lub okolic) i chciałby sie spotkac z innymi killjoysami, to organizujemy zlot! viewtopic.php?f=12&t=2714&p=172519#p172519
niderly

Postprzez jabłkoo » 23 mar 2011, o 13:10

Może coś jednak z tego wyjdzie, bo trzeba zauważyć, że ostatni festiwal, na którym wystąpi My Chem w lipcu jest dziesiątego, a potem jest data festiwalu (26-27 sierpnia). Coke przeważnie jest w okolicach 20 sierpnia, więc może mają coś ustalone, ale jeszcze nie mogą nic powiedzieć. Tak ostatnio przyszło mi to do głowy. Mam taką cichutką nadzieję, że moje przewidywania się spełnią.:roll:
jabłkoo

Postprzez Little Susie » 23 mar 2011, o 15:20

jabłkoo napisał(a):Coke przeważnie jest w okolicach 20 sierpnia, więc może mają coś ustalone, ale jeszcze nie mogą nic powiedzieć.

Też o tym już myślałam i żyję tą nadzieją :mrgreen:
Time grabs you by the wrist, directs you where to go.
So make the best of this test, and don't ask why.
It's not a question, but a lesson learned in time.
Little Susie

Postprzez green_color » 25 mar 2011, o 14:02

Little Susie napisał(a):
jabłkoo napisał(a):Coke przeważnie jest w okolicach 20 sierpnia, więc może mają coś ustalone, ale jeszcze nie mogą nic powiedzieć.

Też o tym już myślałam i żyję tą nadzieją :mrgreen:

Również mam taką nadzieję. Różnica jest niewielka, jedynie kilka dni, więc co im szkodzi zahaczyć po drodze o nasz skromny kraj... :mrgreen:
green_color

Postprzez Black » 25 mar 2011, o 15:24

Jeśli przyjadą oszaleje ze szczęścia :mrgreen: ! Już mi się to śni po nocach. A tak na marginesie kiedy ma być lista zespołów które wystąpią na CLMF?
Black

Postprzez jabłkoo » 25 mar 2011, o 15:55

Mas być ogłoszona pod koniec marca/na początku kwietnia. Przynajmniej kilku pierwszych wykonawców.
jabłkoo

Postprzez Black » 25 mar 2011, o 16:01

Mam nadzieje, że jak tylko się ukaże zobaczymy na niej napisane wielkimi literami MY CHEMICAL ROMANCE
Black

Postprzez kocurx » 29 mar 2011, o 16:52

Black napisał(a):Mam nadzieje, że jak tylko się ukaże zobaczymy na niej napisane wielkimi literami MY CHEMICAL ROMANCE
OOO JA TEŻ! Już nie mogę się doczekać, pewnie będę z 30 minut siedziała jak głupia gapiąc się w komputer bez mrugnięcia. :lol:
kocurx

Postprzez jabłkoo » 29 mar 2011, o 17:01

Kocurx- ja pewnie zacznę wrzeszczeć na całą kamienicę :lol: , ale co jeśli czeka nas rozczarowanie? Oczywiście nie próbuje dopuścić do siebie tej myśli :->. Już nawet napisałam kolejny komentarz na koncertyyy.pl, chociaż wiem, ze głosowanie już dawno zakończone. Mam nadzieję, że w tym tygodniu się coś okaże, bo jak już pisałam nie mogę już dłużej czekać.
jabłkoo

Postprzez kocurx » 29 mar 2011, o 17:06

jabłkoo, - Znaczy wiesz, u mnie będzie 30 minut ciszy, a później zedrze sobie gardło... A tak na serio, to możliwe żeby w tym tygodniu ogłosili? :shock: Poza tym wątpię żeby ta ankieta coś dała ... :-(
kocurx

Postprzez jabłkoo » 29 mar 2011, o 17:13

Ja także mam wątpliwości... Co do wyników: powinny, bo niedługo kwiecień, więc sierpień będzie za 4 miechy. Trochę mało czasu im zostanie jak ogłoszą np. w maju. Tak mi się wydaje, chociaż teraz jestem bardzo ostrożna co do dat, bo mówili, że pierwsi wykonawcy mają być ogłoszeni 19 marca, a tu nic. Tak, czy siak wykonawcy kiedyś muszą być ogłoszeni. Na pewno będą reklamy w telewizji na wakacjach: ''wpadnij, bez ciebie nie gramy!'' :lol:. Oby w tej reklamie pojawił się napis: MCR. Za dużo marzę...
jabłkoo

Postprzez MCR_LOVE » 29 mar 2011, o 17:58

CHOLERA JA CHCE NA COKE`U MY CHEMICAL ROMANCE! Mi sie nigdy nie udalo dostac tego, co chce, moze teraz bylby ten pierwszy raz ;) Mieszkam 40 km od Krakowa bylabym na 100% razem z bratem - tez ich lubi ;D Ja tego w ogole nie rozumiem - tych calych organizatorow - przeciez MCR maja tyle fanow w Polsce, sa swietnym zespolem koncertowym, daja swietne show - moja kuzynka byla na ich koncercie, chociaz ich nie lubi ( to znaczy dla niej sa obojetni, jej chlopak ich slucha ;)) i powiedziala, ze pierwszy raz w zyciu byla na tak dobrym koncercie i ze naprawde niezle sie bawila ;) Ja mam ciagle nadzieje, ze wiadomo, ze sama nadzieja to za malo...Nie rozumiem organizatorow - co im do diabla szkodzi zapytac?!?...

A widzialyscie filmik z 2007 roku, w ktorym fanka pyta Franka (hehe fanka Franka, zrymowalam;D) o przyjazd do Polski a on odpowiada, ze bardzo by chcial, no i ze ma cos zwiazanego z Polska (wiadome, babcia...;)), no, ale coz, jak zwykle wina organizatorow...Tu macie link do filmiku, jesli ktos nie widzial http://www.youtube.com/watch?v=zNSPzH7s8W8
MCR_LOVE

Postprzez LeenaChemicalTreat » 29 mar 2011, o 18:13

A może by tak jakąś akcję jeszcze wykombinować? Poza tą facebook'ową? Nie wiem.. Jakiś filmik, petycję, coś ? Nie wiem czy takiej opcji nie było, tylko sugeruję.
LeenaChemicalTreat

Postprzez assassin » 29 mar 2011, o 18:19

MCR_LOVE, edytuj posty, błagam.

LeenaChemicalTreat, Petycji było już z <sarkazm> 94390439048239 </sarkazm> :->
assassin

Postprzez Katerina16 » 29 mar 2011, o 18:23

Jeśli nie uda się z Cokiem to na pewno będziemy coś kombinować ;P Jeśli mogę mówić w imieniu innych ... :)
A teraz zróbmy cisze przedwyborczą iii... czekajmy ^^
Katerina16

Postprzez Sharp » 29 mar 2011, o 18:24

Nie rozumiem organizatorow - co im do diabla szkodzi zapytac?!?...

Nie mają kasy, nie widzą sensu, nie czują, że jest w Polsce dużo fanów, nie chce im się, mają inne gwiazdy, nie chcą MCR, MCR nie ma czasu, pytali, ale MCR ma inne plany... To nie tak, że im szkodzi. Za wszystko się przecież płaci.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Black » 29 mar 2011, o 19:02

Tak po prawdzie to marzy mi sie trasa koncertowa My Chem po Polsce, tylko jest to jeszcze mniej prawdopodobne niż to,że przyjadą na CLMF. Więc jeżeli nie mogą u nas zagościć na dłużej to niech przynajmniej będą na Coke'u! Te czekanie na liste wokalistów zaczyna mnie denerwować, nudzić i ogólnie mam go dość. :evil:
Black

Postprzez Avi » 29 mar 2011, o 19:36

Ja się powtórzę i znowu powiem że dałabym wszystko, żeby zobaczyć znowu chłopaków na żywo... I myślę, ze szanse, że mogą sie pojawić na CLMF wcale nie są takie małe- w końcu to dosyć spory festiwal o międzynarodowym prestiżu.A my też w końcu nie jesteśmy jakimś zaściankiem. Jak ściśniemy pośladki i poczekamy to może się doczekamy.
W końcu Szarp ma rację- to nie jest tak, że to jedna osoba decyduje gdzie będzie trasa. To są miesiące ustaleń,negocjacji i w ogóle. Poza tym, kasa- może polscy organizatorzy po prostu proponują im za mało kasy za zagranie u nas koncertu... (chociaż w Pradze bilety kosztowały nie całe 500 koron....)
Avi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty