Hamburg 14.03.2011

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Hamburg 14.03.2011

Postprzez Whatsername » 1 mar 2011, o 18:33

Wybiera się ktoś z tego forum do Hamburga oprócz mnie? ;-)
Ja właśnie dziś kupiłam bileciki na koncert, teraz tylko trzeba jakoś przetrwać te 2 tygodnie i ... znowu przeżyję niesamowitą noc z mcr! :-P
Whatsername

Re: Hamburg 14.03.2011

Postprzez Linnet » 1 mar 2011, o 18:37

Mam wielką ochotę jechać... Kto wie czy się nie skuszę :twisted:
Whatsername, a czym jedziesz? Pociągiem?
Linnet

Postprzez Whatsername » 1 mar 2011, o 18:50

Miałam jechać pociągiem, ale musiałabym się przedsiadać aż 2 razy (jadę z warszawy) a to jest potwornie męczącę. Wiem zdecydowaliśmy się jednak na samochód, bo i wygodniej i taniej. ;-) No, i nie musimy się matrwić o hotel, a to też duży plus. Z warszawy do hamburga jest około 800 km, więc obliczyłam że za benzynę w jedną stronę zapłacimy niecałe 300 zł, ale jedziemy w 3 osoby + kierowca (bo ja jeszcze nie mam prawka), więc za podróż w jedną stronę od osoby bedzie niecałe 100 zł. (Chyba, że znajdę jeszczę jedną osobę, która się z nami zabierze, to będzie jeszcze taniej).
A ty, Linnet, tak z zaraz po jednym koncercie (byłaś w Kolonii, tak?) i na drugi chcesz jechać? :-P Mieszkasz w Niemczech? Bo to jednak takie trochę męczące jeździć tyle km...
Whatsername

Postprzez Linnet » 1 mar 2011, o 18:55

Jestem na głodzie pokoncertowym - chcę więcej :lol:
Ale nie, chyba jednak będę musiała odpuścić... Czas zająć się studiami ( to jest poniedziałek co nie?)
Kurcze fajnie byłoby pojechać z kimś z forum na koncert :mrgreen: Mam nadzieję, że okazja sie jeszcze nadarzy :lol:
Whatsername, zrób dużo zdjęć :twisted: <kocha zdjęcia>
Linnet

Postprzez Whatsername » 1 mar 2011, o 19:13

Ja powinnam zająć się maturą, ale... :-P
Zdjęć zrobię mnóstwo! Mam nadzieję, że będzie tak fajnie, jak w Berlinie w listopadzie... ;-) I, że wyjdą po koncercie podpisac mi płytę! ;P
Whatsername

Postprzez micc » 1 mar 2011, o 19:53

Whatsername, a kiedy wyruszacie?
aaaaa!!!! *korci ja zeby jechac, bo tez z wawy jest*
ile za bilet dalas? i gdzie kupowalas? u nas przez eventim?
policzylabys, ile by HIPOTETYCZNIE wyszlo w obie strony na lebka, gdybyscie mnie wzieli? :>
micc

Postprzez Whatsername » 1 mar 2011, o 20:35

Koncert jest w poniedziałek, więc planujemy wyruszyć własnie w pon z samego rana, tak ok. 6. Będzie się jechało pewnie jakieś 8 godz, ale postoje itd, wiec byśmy byli już na miejscu po południu. ;-) Wracamy od razu po koncercie, czyli pewnie około północy, czyli we wtorek z rana jesteśmy w warszawie.
Bilety kupiłam dziś w siedzibie Eventimu w centrum, trzeba płacić w złotówkach i bilet kosztuje 151 zł (37,65 euro).
Gdybyśmy jechali razem z tobą, czyli 4 osoby (bo kierowcy nie liczę ;P ) to za benzynę od osoby składalibyśmy się po około 75 zł. Czyli w obie strony to jakieś 150 zł od osoby za przejazd. (Tylko liczyłam to, mając podany średnią cenę benzyny, i średnie spalanie mojego samochodu - wiadomo, ze w praktyce mogłoby to się troszkę różnić, bo np. na austostradzie mniej spala, ale za to ceny benzyny w Niemczech są wyższe...)
Whatsername

Postprzez micc » 1 mar 2011, o 20:43

o rany....*napala sie*
a masz jeszcze kogos niezdecydowanego na to ostatnie miejsce w aucie, czy moglabym sie okreslic jakos do weekendu?
Musze kase przeliczyc i ogolnie sie zastanowic nad slusznoscia mojego postepowania ;)

jako swoj atut dodam, ze niemiecki to moj drugi jezyk, wychowalam sie w Hamburgu, no i mam prawko (choc jakos w trase nigdy nie jechalam dalsza)
micc

Postprzez Whatsername » 1 mar 2011, o 20:59

No w sumie, to narazie nikogo nie mamy, więc myślę, że możesz śmiało się zastanawiać i liczyć kasę. :-D (Wielki plus za niemiecki! ) Ja też pogadam ze swoim ojcem, bo to on jedzie jako kierowca...
Whatsername

Postprzez micc » 1 mar 2011, o 21:03

spoko :D jasne, spytaj, jak on sie zapatruje na to :) i czy w ogole faktycznie to jedno miejsce jeszcze jest.
Ach...*zaczyna marzyc* :)
micc

Postprzez Whatsername » 13 mar 2011, o 16:13

Jeeee, już jutro koncert!!! ;D Właśnie skończyłam malowac na mojej czarnej bluzeczce wielkiego białego pająka i jutro będę w niej paradować w Hamburgu, hehe ;P
Na pewno zrobię mnóstwo zdjęć i mam zamiar je tutaj wstawić na forum, tylko nie wcześniej niż za tydzień, bo od razu po koncercie jadę na narty, więc możecie oczekiwać ich dopiero za jakiś tydzień. ;)
A tak swoją drogą, to jak myślicie, Chemicy wyjda po koncercie do fanów?
Whatsername

Postprzez szczota » 13 mar 2011, o 17:24

Narty po koncercie? Nie za dużo atrakcji? :P Jak zwykle zazdroszczę! W ramach rekompensaty za ten tygodniowy okres oczekiwania ma być MNÓSTWO zdjęć! :)
szczota

Postprzez Linnet » 13 mar 2011, o 17:51

Whatsername, jeśli nie mają następnego dnia koncertu to pewnie wyjdą :lol: Zrób duuuużo fot! Ja zamawiam Mikey'ego <szepce> Baw się dobrze! :*
Linnet

Postprzez Whatsername » 13 mar 2011, o 19:36

Szczota, narty to wyjazd klasowy, więc siła wyższa ;P Ale faktycznie, tak się złożyło, że ledwo wrócę w koncertu, będę pędziła już do Zakopanego ;)
Linnet, no właśnie sprawdziłam i we wtorek grają w Danii ;( Kurde, chciałabym, zeby wyszli ;) Ale się pocieszam, że przecież następnego dnia po Berlinie (w listopadzie) też grali gdzieś w Niemczech a jednak wyszli ;) A przecież do danii z hamburga niedaleko ;P
Whatsername

Postprzez micc » 13 mar 2011, o 19:58

moze Franio wyjdzie, on zwykle najbardziej przyjazny jest.
Ech, ja tez bede czekac na fotki, bo nie wyrobie jednak kasowo :(
micc

Postprzez Little Susie » 14 mar 2011, o 12:46

To ja niestety informuję, że w Monachium nie wyszli :( Mimo, że następnego dnia, ani jeszcze kilka dni później (aż do 12.03 w Valencji) nic nie grali, to nas olali i nie wyszli :/ To było chamskie, bo czekaliśmy do 1.30, pogoda była ładna i już raczej wszyscy zdążyli wyzdrowieć :/ Mówi się trudno :/
Little Susie

Postprzez Whatsername » 20 mar 2011, o 16:16

Ok, tak jak obiecywałam, zdam relacje z koncertu. ;) Niestety, nie mam żadnch zdjęć (błagam, nie bijcie!), bo stałam w drugim rzędzie i w żaden sposób nie mogłam wyjać telefonu z kieszeni, tak strasznie było ciasno... :-) Ale naprewno w siecie można dużo znaleźć z tego koncertu, pewnie już nawet na forum zostały wrzucone, tylko ja dopiero wróciłam, więc nawet jeszcze nie zdążyłam poszukać...
Co do samego koncertu, to jak napisałam, dopchnełyśmy się do drugiego rzędu dzięki uprzejmości niemieckich fanek, więc przez całe dwie godzinki gapiłam się na naszych panów z mcr i wszystko dokłądnie widziałam. ;P Więc powiem tak: grali strasznie mocno, ostro i głośno. :-D Dużo utworów z Revenge, nie zagrali I don't love you i Ghost of you, więc tak naprawde jedyną naprawdę wolną piosenką było Cancer (Gerard przeszedł samego siebie śpiewając to!). A Frankie podczas schodzenia ze sceny przed Cancer i później jak wracał, poklepał Gee po plecach i lekko się objeli, co było niesamowicie słodkie wg mnie. xD Ogólnie grali lepiej niż w berlinie, tylko odniosłam wrażenie że mają mniejszy kontakt z publiką, bo prawie w ogóle Gee nic nie mówił między piosenkami, tylko raz czy dwa coś tam podziękował... No i niestety, nie wyszli po koncercie, a sporo fanów czekało przy ich autokarze i było strasznie zimno, i w końcu zniecierpliwiona zapytałam się jakiegoś faceta z ich ekipy, co wyjmował ich walizki czy wyjdą, a on powiedział, że niestety, muszą jechać dalej i dziś nie dadzą rady. :-( Ale byłam tak strasznie zmęczona i zadowolona z koncertu, że nawet nie byłam specjanie zawiedziona tym że nie wychodzą... Bo koncert był naprawde niesamowity!!!

A z takich ciekawostek, to widziałam przy perkusji zdjęcie Bandit, na które Gee często zerkał :-D I przed I'm not okay podszedł do franka coś mu tam szeptał na ucho i Frank się uśmiechał i przytakiwał i myślałm, że zrobią coś "innego" podczas grania, ale raczej zagali tak jak zwykle, ja przynajmniej nic nie zauwałżyłam...Hmm, co jeszcze... A, głos Gerarda w najlepszej formie, śpiewał niesamowicie! :-) Reszta też dawał z siebie wszystko :-) Frank był pochłonięty swoją grają, którą trzymał w każdy możliwy sposób chyba, Mikey jak zwykle poker face cały czas, a Ray ciągle się uśmiechał do fanów :-) Wyglądali niesamowicie :-P I frank, często machał do fanów, i rzucał nam wodę ze sceny. :-)
Aaa, i było tak strasznie gorąco i ciasno, praktycznie podczas każdej piosenki mdlały co najmniej dwie osoby, ja sama też myśłałm, ze już nie wytrzymam do końca.. szczerze mówiąc, cieszyłam się, że już koniec, bo wiedziałam, ze nie wytrzymam ani minuty dłużej... niesamowite zmęczenie, jeszcze nigdy nie byłam tak wykończona, spragniona i spocona :-D
Przez następne kilka dni, wciąż żyłam tym koncertem i już nie mogę się doczekac następnego! :-)
Jesli chodzi o najlepsze wykonania to zdecydowanie: Planetary, Cancer, WTTBP, Destroya, House of wolves, teenagers i bulletproof heart. :-)

Uff, sorry, za to wypracowanko i jeszcze raz przepraszam za brak zdjęć, ale naprawdę nie dałam rady...

Aaa, zapomniałam dodać, że mieli rewelacyjny support!! Brytyjski zespół LostAlone :-) W tej chwili słucham sobie własnie ich płyty, polecam! :-)
Ostatnio edytowano 20 mar 2011, o 16:45 przez Whatsername, łącznie edytowano 1 raz
Whatsername

Postprzez Sharp » 20 mar 2011, o 16:18

Nie szkodzi, super relacja ;-) Fajnie, że Ci się podobało i że koncert spełnił Twoje oczekiwania! <udaje, że nie zazdrości> :mrgreen:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Powrót do Koncerty