Koncert w Helsinkach

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Koncert w Helsinkach

Postprzez Caitie » 30 wrz 2007, o 16:14

jestem tu pierwszy raz na forum i postanowilam napisac cos :)...ja bylam na koncercie My CHEMICAL ROMANCE w helsinkach 3 lipca ,grali wtedy razem z Billy Talent ...ogolnie koncert fantastyczny,Gerard tanczyl i skakal fajowo bardzo mi najbardzej sie Frank'ie postawa podobalo skakal caly koncert ma kondycjie niezla :)...wraznie super po koncercie....jedyne dziwne uczucie to takie ze czulam sie jakos ''staro'' posrod 7 tysicey nastolatek w wieku od 12 do 17 lat :roll: ...no ale byli tez starsi :)..koncert super....i tak sie zlozylo ze prawie bym zobaczyly ich znowu w listopadzie w Anglii ale akurat oni graja w listopadzie a my lecimy w grudniu i sie mineimy :roll: ..ale napewno w przyszlosci znowy zawitam na koncert ich ...
pozdrawiam wszytkich tutaj bardzo serdecznie :)
Caitie

Postprzez Antalia » 30 wrz 2007, o 17:04

Ja też jestem pierwszy raz na tym forum:) Niedawno sie zarejestrowałam. Ja wybieram sie na koncert do Niemiec xD I ciekawi mnie np czy chłopaki wychodzą po koncercie do fanów? ;D
Antalia
Starszy moderator

Postprzez AnnC. » 30 wrz 2007, o 17:10

nataliamcfr, oczywiście, że wychodzą :)
Frank na pewno, reszta chyba też zacznie teraz się pojawiać.. xD bo kiedyś wychodzili wszyscy :)
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Antalia » 30 wrz 2007, o 17:14

O kurcze ;D Byłoby wspaniale jakby któryś z nich wyszedł.. A ktoś wie czy duże są wariacje na koncertach? bo chciałabym być jak najbliżej sceny tylko nie chcę być zbytnio poturbowana ;D
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Natalia » 30 wrz 2007, o 17:15

to raczej zalezy od publicznosci, w jaki sposób się bawi. Ale tak, mysle, ze mozesz zostac troche poturbowana, w koncu to koncert rockowy. Ale przeciez nie ma nic przyjemniejszego xD
Natalia
Administrator

Postprzez Antalia » 30 wrz 2007, o 17:20

Całkowicie się zgadzam ;D Tylko martwi mnie np to że na niektórych koncertach ludzie mdleją itp... Nie chciałabym zemdleć na ich koncercie ;/ nie po to będę jechała 1500km żeby przegapić koncert ;P
Antalia
Starszy moderator

Postprzez ola_94 » 30 wrz 2007, o 17:33

Taa...
Tabletki na uspokojenie 12zł
Tabletki przeciw sraczce 15.90zł
Wrażenia z koncertu My Chemical Romance...
...bezcenne
ola_94

Postprzez Antalia » 30 wrz 2007, o 18:23

Hmm A jak myślicie, ile godzin przed wpuszczaniem na hale powinnam już tam być żeby sie dopchać jak najbliżej sceny? ;)
Antalia
Starszy moderator

Postprzez NAtikA » 30 wrz 2007, o 18:27

O jaaa ale ja wam wszystkim zazdroszczę xD *grzeszy* nataliamcfr, ja bym tam stała już tydzień przed :mrgreen:
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez Antalia » 30 wrz 2007, o 18:30

Ja też ale mój tata nie byłby z tego zadowolony;D Ostatecznie zgodził się na 3 godziny przed.. Mam nadzieję, że się dopcham w miarę blisko sceny xD
Antalia
Starszy moderator

Postprzez bebok » 30 wrz 2007, o 19:08

ale wam fajnie!:D powtorze sie choć nie lubie xD FOTKI FOTKI FILMY FILMY! :D no to mi sie wydaje ze z 2 godziny wystarcza :lol: ale ja sie nie znam hah xD
bebok

Postprzez Rabrera » 30 wrz 2007, o 19:09

*zazdrości jak cholera*
!!
zajebiszczo :-)
Rabrera

Postprzez Antalia » 30 wrz 2007, o 19:18

Jak ochrona nie pozbawi mnie aparatu to zrobie peeełno filmików i zdjęć xD A jak pozbawi to nagram coś telefonem ;D Orientuje się ktoś jak długo trwają ich koncerty? xD
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Rabrera » 30 wrz 2007, o 19:19

właśnie nie wiem bo na żadnym ich koncercie nie byłam :-(
i pewnie nie pojadę.
mam nadzieje ze narobisz duuuużo zdjęć. jak beda chceli ci zabrać aprat to kopnij w jaja i ucieknij :mrgreen:
Rabrera

Postprzez Sharp » 30 wrz 2007, o 19:22

Ej, no, bez przesady :/ Co to za offtopic, kurde? Mam warny powstawiać? Już, sio mi na odpowiednie!
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Caitie » 1 paź 2007, o 06:14

co do apartow to tutaj nie mieli aparatow ludzie ,wszyscy robili zjdecia telefonami i nagrywali na telefon filmiki.Jezeli chodzi o tlum pod scena to trzeba sie liczyc ze mozna sie poturbowac ja akaurat siedzialam z moim mezem na najwyzszych siedzeniach (koncert byl na hali hokejowej)i widzialam chlopakow z jakis 10 metrow z wysoksci...i widzial ze pod scena byla maskra,widzialm jak 2 osoby zemdlay i wlasnie obstawa je wyciaga z tlumu pod sama scena i wynosili na rekach ....a co do wychodzenia po koncercie to nie wiem bo my zaraz po koncercie szlismy do domu bo ja sie zadreczalam co robi synek czy nie placze :roll: .......ale wraznie sa niesmaowite ...bylo cudnie po psostu :-)
Caitie

Koncert w Helsinkach

Postprzez CocoChanels » 17 lip 2009, o 05:56

o co chodzi z plakatami?:
ja też bedę, dzisiaj zakupiłam bilet na pociąg do Rzeszowa na jutro i jakoś tak poczułam, ze już niedlugo mój pierwszy koncert od września:D
mam nadzieję, że bedzie piekny:

kasy czynne od 15.00, a od której można wejść na miejsce koncertu?
__
Äŕííîĺ ńîîáůĺíčĺ ŕâňîěŕňč÷ĺńęč ńăĺíĺđčđîâŕíî č îňďđŕâëĺíî (ń îáőîäîě âńĺő ŕíňčńďŕě çŕůčň) ďđîăđŕěěîé XRumer 5.09 Palladium. ÇÄĹŃÜ ĚÎĂËŔ ÁŰ ÁŰŇÜ ÂŔŘŔ ĐĹĘËŔĚŔ ;)
CocoChanels

Postprzez Sharp » 17 lip 2009, o 07:34

Coco, ale chyba zły temat? Koncert w Helsinkach już był?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Powrót do Koncerty