Wiedeń 2.11.07 r.

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Wiedeń 2.11.07 r.

Postprzez sandra06 » 8 paź 2007, o 19:16

musiałam ten temat stworzyć, bo widziałam, że się kilka osób wybiera i ja też bym chciała gdyby był jakiś dojazd, a z tego co patrzyłam min. 4 przesiadki :/ jak ktoś jedzie to pisać :P
sandra06

Postprzez ChemicaLara » 8 paź 2007, o 19:20

Ja pewnie nie pojąde:(.. A wiesz po ile bilety?? I to jest festiwal czy zwykły koncert?:P
:>
ChemicaLara

Postprzez AnnC. » 8 paź 2007, o 20:07

ChemicaLara, radzę się nie odzywać w temacie, jeśli ktoś chce tylko napisać "ja nie pojadę"
*przeprasza, jeśli wydaje się być złośliwa, ale chce porządku xD*
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez sandra06 » 8 paź 2007, o 21:32

bilety jakies 135 zl i to jest koncert :)

ktos ma pomysl jak tam dojechac :P?
sandra06

Postprzez Natalia » 9 paź 2007, o 09:44

patrzyłam, chyba intercity (a raczej eurocity) jedzie do wiednia, bez zadnych przesiadek, ponad 7 godzin.

Możesz tez obczaić na autokary, na pewno cos jedzie bezpośrednio, w końcu wiedeń to nie jakies zadupie.
Natalia
Administrator

Postprzez Agrafka » 16 paź 2007, o 13:12

rany rany nie mam paszportu i ne zdaze go wyrobic... jezeli do wiednia nie mozna jechac na dowod (uwzgledniajac przejazd przez czechy) to nie wiem co zrobie, chyba zapakuje sie do walizki i bede udawac bagaz... mam do tego warunki ;)
Agrafka

Postprzez Natalia » 16 paź 2007, o 15:35

mówie po raz conajmniej 69 , że nie trzeba paszportu, jesteśmy w unii!!!!
Natalia
Administrator

Postprzez sandra06 » 16 paź 2007, o 16:34

jak sie jest doroslym to paszportu nie trzeba, ale ja musze miec <rozpacz>
sandra06

Postprzez ola_94 » 16 paź 2007, o 16:45

Wystarczy jakikolwiek dokument tożsamości. Może być legitymacja szkolna albo karta rowerowa. Tak mi się wydaje.
ola_94

Postprzez sandra06 » 16 paź 2007, o 16:50

pytalam sie :) nie moze byc.. niestety.. i przez ten glupi paszport nie pojade :/
sandra06

Postprzez worry » 16 paź 2007, o 16:51

ola_94 napisał(a):Wystarczy jakikolwiek dokument tożsamości. Może być legitymacja szkolna albo karta rowerowa. Tak mi się wydaje.

Niestety,ale coś takiego odpada. Dowód,a jeżeli jesteś niepełnoletnia to paszport - tylko i wyłącznie. Zasadniczo dokument wydany nprzez organ państwowy...

Natalia przeprasza, że źle powiedziała. :)
worry
Administrator

Postprzez Agrafka » 17 paź 2007, o 06:56

worry, nieeeeeeeeeeeeeee!!! ale ja nie jestem pelnoletnia :((((((((((( nie strasz..... jezuu zaraz umre... worry, powiedz ze sie mylisz!!!!!!!!!!!!!!!!
Agrafka

Postprzez sandra06 » 17 paź 2007, o 07:28

niestety sie nie myli :( miesiac czekania na paszport..
a juz myslalam, ze w 2 tyg. zdaze :/ ..
sandra06

Postprzez Agrafka » 17 paź 2007, o 10:02

zdycham.... kurnaaaaaaa, czemu ja jestem takim debilem???
ide do biura paszportowego i bede BLAGAC, moge sie nawet rozplakac, zrobic scene, zaszantazowac, zagrozic samobojstwem lub morderstwem zeby tylko wyrobili mi paszport do konca pazdziernika!!!! <cos czuje ze to graniczy z cudem> <piepszona "optymistka">
MUSZE JECHAC DO WIENIA!!!!!!!!!!!!
Agrafka

Postprzez AnnC. » 17 paź 2007, o 15:17

Agrafka, radziłabym wyrabiać sobie paszport nie wtedy, kiedy na gwałt nam go trzeba, ale tak, żeby zawsze był gotowy. tak na wszelki wypadek. ja mam paszport od siedmiu lat i praktycznie, raz, dwa razy w roku z niego korzystam...
to jest już jakaś... "grupa zorganizowana" wybierająca się na koncert? *czeka na relacje*
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Agrafka » 17 paź 2007, o 16:44

AnnC., mi mozna radzic :/ a poza tym to po ptakach :(
jak mi sie uda to jade z trzema innymi dziewczynami i mama jednej z nich.
JAK MI SIE UDA.
...
:(
Agrafka

Postprzez Lusiek » 17 paź 2007, o 17:29

Agrafka, uda się ;P
Lusiek

Postprzez NAtikA » 17 paź 2007, o 17:54

Uhhh....Ja molestuję rodzinę, ale raczej się nie uda.. A tobie Agrafka życzę szczęścia :-D
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez Agrafka » 18 paź 2007, o 06:16

Lusiek, aj hołp soł, bo kurna straciłam masę kasy dzwoniąc i wypytujac czy naprawde moge grrrrrrrrr. cholera zaraz zablokuja mi konto.
NAtikA, przywioze Ci autografy, jak chcesz <haha>

[ Dodano: 18 Październik 2007, 08:45 ]
Pamiętaj, że dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy państwowej jest paszport. Natomiast do krajów Unii Europejskiej również dowód osobisty (starego i nowego wzoru). Przed rozpoczęciem podróży każdorazowo należy upewnić się czy posiadamy własny dokument oraz sprawdzić czy jest ważny oraz niezniszczony (dotyczy to w szczególności dzieci i osób wymagających opieki). Dzieci do lat 16 wpisane do paszportów swoich rodziców lub prawnych opiekunów mogą przekraczać granicę tylko w towarzystwie osoby, do paszportu której zostały wpisane. Dzieci mogą także przekroczyć granicę na podstawie własnego dowodu osobistego.

/ http://www.mswia.gov.pl/portal.php?serw ... rch=382822 /

worry, ja cie chyba postrzele ... ;)
Agrafka

Postprzez Rabrera » 18 paź 2007, o 14:45

Aagrafko juhuuuu :) :* :*
ciesze się razem z tobą
Rabrera

Postprzez Pumpkinhead » 18 paź 2007, o 19:28

Ja jadę :mrgreen: !!!
Rany nie mogę się już doczekać!!
Pumpkinhead

Postprzez Agrafka » 18 paź 2007, o 19:33

Rabrera, Pumpkinhead, tralalalalala dziewczeta i chlopczeta!!!!! jÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓpi!!!!!!!!!!!!!!!

dodam jeszcze ze mam ochote kogos zabic <patrzy czy nie ma tu worry'ego> takiego stracha mi napedzic! dostane ataku jak nic!! ;]

a jak cos nie wyjdzie...
<nie chce o tym myslec>
Agrafka

Postprzez worry » 18 paź 2007, o 19:57

a jedziesz z rodzicami na ten koncert?
worry
Administrator

Postprzez Agrafka » 19 paź 2007, o 05:58

worry, zaraz Xploduje!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! <panikuje> czemu ty zawsze musisz znalezc jakis problem? moze zmien sobie nick na don't worry,to cos sie zmieni!!!!
<uspokaja sie>
przepraszam.
ok, ok, wiem ze ty chcesz wlasnie dobrze, chcesz uchronic mnie pzed zgubnymi skutkami mej gÓpoty, ktore objawia sie na granicy, far ełej from hołm. otoz jade z soba pelnoletnia niebedaca w ogole czlonkiem mej rodziny... co w zwiazku z tym?
Agrafka

Postprzez worry » 19 paź 2007, o 09:35

Ja nie znajduję problemu, tylko chcę przestrzec Cię przed rozczarowaniem. Im bardziej się napalisz na ten koncert tym większą złośc będziesz odczuwać jak się nie uda. Na tym fragmencie przepisu ze strony MSWiA przytoczyłaś tekst:

Kod: Zaznacz cały
Dzieci do lat 16 wpisane do paszportów swoich rodziców lub prawnych opiekunów mogą przekraczać granicę tylko w towarzystwie osoby, do paszportu której zostały wpisane.

Oznacza to nic innego jak to że możesz przekraczać granicę tylko z rodzicami. A opiekun to nie jest osoba towarzysząca Ci w podroży, tylko osoba która ma prawa rodzicielskie do Ciebie. Także wydaje mi się że mylisz pojęcia.

A jeśli masz powyżej 16 lat to musiszmieć swój własny paszport albo dowód.
worry
Administrator

Postprzez Natalia » 19 paź 2007, o 10:08

Może Agrafka ma swój dowód, w końcu pogrubiłą to zdanie:
Dzieci mogą także przekroczyć granicę na podstawie własnego dowodu osobistego.

:)
Natalia
Administrator

Postprzez Rebel_Kid » 19 paź 2007, o 17:33

wiecie nie chce zrzedzić, ale powinno się utworzyć osobny temat, bo dyskusją o paszportach jest zaśmiecony już drugi temat
Rebel_Kid

Postprzez worry » 19 paź 2007, o 17:35

ale temat o paszportach jest scisle powiązany z tematem o zagranicznym koncercie i dobrze, że te wątki sa skonsolidowane a nie porozrzucane po forum. Dzieki temu kolezanka Agrafka ma jasność.
worry
Administrator

Postprzez Rebel_Kid » 19 paź 2007, o 17:45

worry, dobra ja się już nic nie odzywam <wywraca oczami i wzdycha>
Rebel_Kid

Postprzez Lusiek » 20 paź 2007, o 17:50

worry, Ona ma SWÓJ dowód, tylko ze tymczasowy. A ponieważ jedzie ze mną to prosze nie stresuj i mnie bo jak przeczytałam o tch waszych wątpliwościach tot eż mało zawału nie dostałam:P
chociaż to jeszcze sie okaże czy bilety jeszcze były..... ah, no ale żyję nadzieją xD
Lusiek

Następna strona

Powrót do Koncerty