MyChemicalRomance - Polskie Forum Fanów • Zobacz wątek - Wiedeń 2.11.07 r.

Wiedeń 2.11.07 r.

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez Agrafka » 4 lis 2007, o 19:02

Klaudia, ale ty mnie tak nie naciskaj bo sie w sobie zamkne! xP dam, dam, jak znajde czas, uwierzcie ze w teraz kazda godzina spedzona przed kompem = jednej jedynce ze sprawdzianu tudziez odpowiedzi <płacze> ale dam na pewno, cierpliwości ;)

a jeszcze tego, moze Pumpkinhead cos ma, tez byl????
Agrafka

Postprzez Klaudia » 4 lis 2007, o 19:04

Agrafka, przepraszam, nie chciałam...tak jakoś ręce same się pchały...<Idzie schować się pod łóżko> To dawaj szybko dzisiaj <Nakazuje> Proszę...<Robi oczy kota ze Shreka>
Klaudia

Postprzez AnnC. » 4 lis 2007, o 19:07

*gleba*

[ Dodano: 4 Listopad 2007, 20:08 ]
bosko, bosko po prostu xD
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez paula641 » 4 lis 2007, o 19:09

Jezu, po takiej relacji mogę spokojnie umrzeć. Ale przyznam że mało się nie posikałam jak czytałam to sprawozdanie :mrgreen:
Try to catch up, motherfucker!!
paula641

Postprzez Cath » 4 lis 2007, o 19:13

No akcja z flagą po prostu... AH ^^ opowiedziałam każdemu, kogo spotkałam :D Jesteś po prostu boska i jeśli do nas przyjadą, to będzie Twoja zasługa :*
Czekamy na te filmy, czekamy :)
Cath

Postprzez Rabrera » 4 lis 2007, o 19:17

agrafko zrobiłas coś dla ludzkości. oh, aj też naopowiadałam o tej fladze ;)
ale fajnie ale fajnie *debil*
Rabrera

Postprzez NAtikA » 4 lis 2007, o 19:31

Eeee.....Wow :shock: Poświęciłaś się jednym słowem xD
NAtikA

Postprzez darka » 4 lis 2007, o 19:38

Agrafka Lusiek strrrasznie zazdroszcze XD Agrafka pisałam Ci to już 3 razy ale napisze jeszce raz: doskonała akcja z flaga! boska! podnioslytscie na duchu tych ktorzy dotychczas nie byli jeszce na rzadnym koncercie mcr
darka

Postprzez Evilka » 4 lis 2007, o 20:06

Genialnie. Kurde, ja też chcę żeby Gee dotknął tego czego ja dotknęłam przed chwilą! Macie tyle szczęścia, że masakra. Dobrze, że przynajmniej niektórym udaje sie spełniać marzenia. :-) Opis świetny, mam nadzieję, że co najmniej jeden dzień mojego życia spędzę podobnie. Mimo ogromnej zazdrości, strasznie ciesze sie razem z Wami. No i czekam na zasyp filmików i zdjęć. :mrgreen:

Pozdrawiam :->
Evilka

Postprzez Ash » 4 lis 2007, o 20:45

Agrafka, myślałaś już o tym, aby pisac sprawozdania zawodowo? :mrgreen: Dzięki za ten opis, poczułam atmosferę tego koncertu. Mam nadzieję, że 'Akcja Flaga' coś wskóra.
'Oh, how wrong we were to think
That immortality meant never dying'
Ash

Postprzez Nataljja » 5 lis 2007, o 18:30

Agrafka "operacja: FLAGA" przeprowadzona bezbłędnie!! Świetnie opisałaś koncert, czułam się, jakbym tam była :D
Nataljja

Postprzez NAL » 5 lis 2007, o 20:23

Agrafka, świetna, bardzo wyczerpująca i oddająca atmosferę koncertu relacja! Swoją drogą niezła z Ciebie numerantka :P Ta akcja z flagą i plakatem, haha xD
NAL

Postprzez summer » 5 lis 2007, o 20:36

Agrafka napisał(a):Na perkusji był jakiś łysy szczur x(

Bez urazy dla Boba, ale znając mnie, pomyślałabym, że zrobił sobie operację plastyczną :lol:

Agrafka napisał(a):Nie widziałam, co się działo dalej. Lusia mówiła, że Gerard podniósł flagę (AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! GERARD ARTHUR WAY DOTYKAŁ TEGO SAMEGO CO JA!!!!!!!!!), przeczytał, co tam napisane, chodził po scenie, kręcąc nią w kółko, potem okręcił sie, trzymając ją w Łapce i rzucił gdzieś w kąt -.- No, ale Polska zaznaczyła swoją obecność!!!! :D

A jak po tym nie przyjadą, to dopadnie ich moja klątwa! xD

Agrafka napisał(a):Pod halą stali faceci sprzedający plakaty MyChem. Jeden po 3 €, drugi po 5. Nie miałam ani 3, ani 5, a plakat musiałam mieć. Podliczając mój dobytek, stwierdziłam, że mam 2.20 €. A plakat musiałam mieć. Wcisnęłam kasę facetowi od pięciu euro (miał dużo lepsze plakaty!!), wzięłam poster i zwiałam xD

OMFG :lol: :lol: Jak to przeczytałam to myślałam, ze się uduszę :lol:
Co by było, gdybym sama tak zrobiła... :roll: Wolę nie myśleć. Na bank bym umarła ze śmiechu :lol:

A wyobrażasz sobie minę tego faceta po tym, jak przeliczył pieniądze? xD
Ostatnio edytowano 5 lis 2007, o 20:42 przez summer, łącznie edytowano 1 raz
summer

Postprzez Maka » 5 lis 2007, o 20:39

Łobożesztymój! :shock:
Takie szczęście mieć i pojechać na koncert em si ar... :-)

W sumie, to nie żebym nalegała na szybkie wrzucenie fotek i filmików XD
Ale serio, to żeby nie było offtopu...
Jak duża była ta hala w której był koncert?
Maka

Postprzez Lusiek » 6 lis 2007, o 16:37

No wiecie co, czuję się pominięta, poświęciłam swoje rękawiczki i torowałam nam drogę pod scenę! Ohh... :( :( ;( ;(

Agrafka, kochanie ty moje, usmiałam się przy twym sprawozdaniu jak bóbr xD A szczególnie jak mi się przypomniał pan straznik któremu nie do końca wiadomo było o co kanam xD Ahhh... dziwię Ci sie w sumie ze tyle aż pamiętasz bo ja byłam w takim stanie i takim braku świadomości z szoku ze to oni i ze ja tam i wogóle wogóle ze teraz mało co pamiętam:P Ale ale.....fakt, Cancer było najpiękniejsze... I pamiętam bardzo dobrze jako jedyne;) :
zgasły wszystkie światła, ktoś wchodzi z grą na klawiszach, jedno żółte światło na scenę skupione na Gerardzie i tylko on z mikrofonem i jego boski głos... A na ścianie odbijał się cień kolesia z pianinkiem. Było przepięknie!! Taka chwila zapomnienia i totalnego odpływu. Ahhhh.... dopiero dochodzi to do mnie ze tam byłam wogóle ! :D
Mi tam się podoba mój czarno biały plakat, pasuje mi do pokoju taki, choć też za niego zapłaciłam 2 z czymś xD hehe. Ej ja chce wracać... :(:(
Lusiek

Postprzez bebok » 6 lis 2007, o 16:41

Lusiek dzieki tobie of kors ta flaga doleciała! ja to doceniam!
bebok

Postprzez Ash » 6 lis 2007, o 16:47

Ależ Lusiek, nikt cię nie pomija! Jeżeli ta flaga wpłynie jakoś na decyzję MCR co do koncertu w Polsce to kolejne rzesze fanów będą wam składały hołd :mrgreen:
Ash

Postprzez bebok » 6 lis 2007, o 16:50

Ej co do tej flagi nie.... nie sądzicie ze on juz nie pamięta co to za kraj był napisany na fladze? :P
bebok

Postprzez Ash » 6 lis 2007, o 16:54

Kto wie? Fani już pewnie niejadnokrotnie w jakiś sposób sygnalizowali im, aby zawitali do tego, czy innego kraju... Ale może taki sympatyczny gest zapisze im się na jakiś czas w pamięci...
Ash

Postprzez Fear » 6 lis 2007, o 20:39

Agrafka! Jezu kochany! ZAJEDWABISTA RELACJA!!! Dziewczyno, normalnie za tę akcję z flagą, to powinniśmy ci wystawić kapliczkę lub ołtarzyk, a najlepiej wszystko na raz!!! Boska jesteś! I ty, Lusiek, szacun za te rękawiczki (!!!!!!!!!) i za mamę, która was dowiozła! Jak do nas przyjadą, to sama wam wymuruję chemiczny kościół! Oż, aż się zgrzałam! Zarąbiste jesteście! XD <rzuca się na dziewczyny i łamie im żebra>
Fear

Postprzez Pumpkinhead » 7 lis 2007, o 15:05

Podobało mi się to że pochrzaniły im się miasta XD
Gerard dwa razy powiedział Bonjour a na koniec ich klawiszowiec chciał przykozaczyć.
Myśli - Wiedeń - miasto muzyki poważnej, zagram im coś.
Zagrał, spektakularnie, popisowo no i niesamowicie. Niestety.
Popełnił jeden błąd. Zagrał (jestem pewien na 80%) Chopina :mrgreen:
Jak wiadomo Chopin generalnie działał w Paryżu, więc może poprostu pomylili sobie miasta?
Jest to oczywiście żart, Gerard powiedział coś tam o Wiedniu także wiedział gdzie jest ale cała sytuacja była dość śmieszna...
Pumpkinhead

Postprzez Agrafka » 7 lis 2007, o 19:08

paula641, haha ^^dziekuje :D <odbiera to jako komplement khehe;p >
Cath, dzięki :D Mówcie wszystkim o tym, mówcie :D Obiecuję, że filmiki i zdjęcia będą, na pewno, ale proszę o trochę czasu. Każdy, komu mówię o fladze, każe to opowiadać kilka razy, haha <proud as fuck>
Rabrera, również dziękuję :)
NAtikA, no, dokladnie, stałam w 4 rzedzie i na wlasne zyczenie dalam sie wyniesc! z drugiej str, niesamowite to bylo dla mnie, jak rzucalam na scene ta flage, gdzy bylam wynoszona, hehe jak to musialo wygladac ;p ale nie zaluje, mam nadzieje ze to zadziala :D a jak nie to kurna jade do usa, tez z flaga ;p
darka, o czesc Darka! :d
Evilka, ale z tym zasypem to tego, ostrzegam, ze zdjecia nie zawsze sa ladne, tzn nie na wszystkich widac to co powinno, bo strasznyyyy tłok byl, a filmiki no niestety to samo, bo przede wszystkim nie mogliśmy mieć aparatów, więc raz jak kręciłam, to ochroniarz kazał mi wyłączyć, a ja zamiast to zrobić, na chwilę spuściłam aparat, poszłam dalej, i kręciłam :D
Ash napisał(a):Agrafka, myślałaś już o tym, aby pisac sprawozdania zawodowo? :mrgreen: Dzięki za ten opis, poczułam atmosferę tego koncertu.

ee, chyba przesadzasz ;)
Nataljja, oja dzięki :)
NAL, numerantka xD haha, flaga to dla was, a lakat, ekhem, no 5 euro to przeciez kupa kasy,a to chyba wina tego faceta, ze sie nie skapowal ;p
summer, hehe ^^ nie zebym co smiala do talibow, ale on wygladal tak jakby nie umial liczyc. no co? xD
Maka, sala? hmmm ... taka duza jak sala gimnastyczna w mojej szkole <Ómierrra> moze większa. hehe, tzn w miare duza ale nieszczególnie ;P sama nie wiem, nie wydawała mi sie ogromna, ale nie mam porownania.
Ależ Lusiek, oczywiście, że cie doceniamy, ale ... w milczeniu, jakby kontemplujemy xp Jakby nie ty, to bym się nie dostała pod scenę, i nie miałby kto zagadywać tego lekko wstawionego faceta ^^ I rękawiczki oczywiscie - pewnie teraz Gerard się z nimi nie rozstaje ;D "Cancer" była najpiękniejsza... boże, ja mogłabym chodzic na koncerty MCR tylko po to, żeby słuchać, jak Gerard ja spiewa na żywo =)
Lusiek, ja jestem twojej mamie niesamowicie wdzięczna i dziękuję i całuje ją po stopach <całuje> za to że zawiozła mnie tam. masz cudowna mamę i myślę że o niej będzie najnowszy singiel MCR :] "Mama, we all go na koncert My Chemical Romance!" xD
A i jeszcze jedno:
http://pl.youtube.com/watch?v=nfiul-yZJRE
to nie prawda ze nie wyszli do fanów. nie chcę cię ranić, ale... mówiłam: zaczekajmy, czy coś. mówiłam. a bÓbÓbÓbÓ.!
bebok, ja myślę, ze same kolory powinny Mu zapaść w pamięć. O. :D z resztą może wcale nie przeczytał. tylko zastanawiam się co zrobił z flagą jak zszedł ze sceny... bo nie chcę wierzyć, że ją zostawił ot tak. ;]
Oh Fear, dzięki, dzięki zamiłe słowa, aż chce się żyć :D
Pumpkinhead, ale czekaj czekaj zaraz, jak to zagrał Chopina? bo ja cos nie kojarze... gdzie stałeś? masz zdjęcia? dawaj! <nakazuje> :D
Ostatnio edytowano 8 lis 2007, o 07:05 przez Agrafka, łącznie edytowano 1 raz
Agrafka

Postprzez bebok » 7 lis 2007, o 19:12

agrafka no moze nie wiem... :P Ale czy on wie jak wyglada flaga polski ? xD nie no ok mozliwe ze wie xD :P A przeciez rzucil ja w kat sceny gdzies ? to moze jej nie wzial... moze tam została? ale ja normalnie jestem czarnowidzem :D <sciana>
bebok

Postprzez Agrafka » 7 lis 2007, o 19:16

bebok, racja, czarnowidz ;p wydaje mi sie, wiecej - jestem pewna - ze polska zapisala sie w jego pamieci. nie zebym sie chwalila, ale wyobrazcie sobie - ni z tego ni z owego leci cos na scene, co rzadko się zdarza, dziwi cię to, wcześniej tego nie widziałeś, wiec zapamiętujesz to zdarzenie. zwłaszcza, że w naszej fladze jest jeden z ulubionych kolorów Gerarda xD oh, well ;)
Agrafka

Postprzez Klaudia » 7 lis 2007, o 22:15

bebok, jesli nawet Gerard nie wie jaka jest flaga Polski, to przecież na fladze było napisane "COME TO POLAND". Myslę, że Gerard wziął ta flagę i ma ją do tej pory, rzucił ja w kąt, poniewaz co miał z nią zrobić, to nie było w scenariuszu koncertu <Pada> Jestem pewna że flage ma, bo to w końcu od fanów a on szanuje swoich fanów...co wy byście zrobili gdybyście byli sławni i dostaliście jakiś prezent od fanów? Wyrzuciliyście go? Chyba raczej nie...prawda? Wkońcu to dla fanów tworzą muzykę i oni są dla nich najważniesi. Mam nadzieję, że kiedyś gdy Chemiczni będą mieli wolny termin i będą się zastanawiac gdzie by tu zagrać koncert...to spojrzą na flagę i powiedzą "O jedzmy do Polski, oni tam nas kochają"

Wiem, wiem trochę offtop...więc tak do tematu to...hm...cóz ja moge powiedzieć...zazdroszczę, zazdroszczę, zazdroszczę...
Klaudia

Postprzez Rebel_Kid » 8 lis 2007, o 06:26

Klaudia, wyjątkowo przymknę oko ^^ Agrafka, jesteście dzielne, ja tam optymistycznie do tego podejdę... poza tym rząd się zmienił XD... Kaczuszki juz ich nie odstraszą, acha i ładne sprawozdanie <patrzy krytycznym okiem dziennikarza> :)
Rebel_Kid

Postprzez Agrafka » 8 lis 2007, o 06:57

Klaudia napisał(a): Myslę, że Gerard wziął ta flagę i ma ją do tej pory, rzucił ja w kąt, poniewaz co miał z nią zrobić, to nie było w scenariuszu koncertu <Pada>

kocham ;* i wydaje mi się, że skoro otrzymali wreszcie jakieś oznaki... czułości? ;p to przestaną się wreszcie odcinać od nas. o.!
Rebel_Kid, o ja, dzięki, dziennikarka mnie doceniła ^^
Jeszcze mi się przypomniało: najbardziej podobało mi się, jak na "Cancer" zgasły światła, tylko na Gerarda padało mgliste światełko, niektórzy wyciągnęli zapalniczki, zaświecili je, unieśli do góry i kołysali sie... =) ah, jaki nastrój :)
Agrafka

Postprzez geemik » 9 lis 2007, o 11:11

A może chociaż pamiętacie na której piosence rzuciłaś flagę? Może ktoś uchwycił ten moment na kamerce :)
geemik

Postprzez Maka » 9 lis 2007, o 18:58

Teraz jest łikend, fotki i filmiki może będą, co? Nie naciskam, broń Boże. Bo się jeszcze pozamykacie w sobie :mrgreen:

Btw, to w takim razie nie była duża hala... Boże, żeby u nas w końcu zagrali. I to właśnie w takim miejscu :-D
Maka

Postprzez Klaudia » 9 lis 2007, o 19:29

Znalazłam filmiki na Jutubie:
http://pl.youtube.com/watch?v=g5vmec9SQiU Welcome To The Black Parade
http://pl.youtube.com/watch?v=HigkIROQnZs House Of Wolves
Mama
http://pl.youtube.com/watch?v=NkCh3wpN8Y4
http://pl.youtube.com/watch?v=ioUo3O_5b3Y
Helena
http://pl.youtube.com/watch?v=lCkfwHo9C
http://pl.youtube.com/watch?v=famv6udoEZQ
http://pl.youtube.com/watch?v=mBTkvZO3f3s You Know...

http://pl.youtube.com/watch?v=6gk4UZn33dM tutaj na Sleep widać chyba waszą flagę...tam pod sceną jak ktoś nią macha <nie jest pewna> A na Cancer Gerard nie zaspiewał "Never Marry" xD
Klaudia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty