Rock en Seine 28 sierpnia, Francja

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Rock en Seine 28 sierpnia, Francja

Postprzez SmellLikeLemon » 13 lip 2011, o 19:49

Czy ktoś z was się wybiera?
My Chemical romance zagra ostatniego dnia festiwalu( niedziela).
Ten wyjazd to dla mnie trudna decyzja, ponieważ transport prawdopodobnie nie będzie należał do tanich( chociaż busikiem można dojechac już za jakieś 400 zł w obie strony :mrgreen: ).
Pocieszające są ceny biletów bo te jednodniowe kosztują 49 euro.

Są jacyś chętni? Dodam,że to pewnie nasza ostatnia szansa, żeby zobaczyc ich na żywo, a następna pewnie nie prędko się pojawi ;-)
SmellLikeLemon

Re: Rock en Seine 28 sierpnia, Francja

Postprzez ashtray heart » 13 lip 2011, o 20:10

ja bym się chętnie wybrała, ale ta cena mnie zniechęca. może wybitnie drogo nie jest, no ale... *mamrocze* sprawdzam właśnie loty i widzę fajna ofertę za 89 zł. w sierpniu czeka mnie już jeden zagraniczny gig, ale jeśli udałoby się maksymalnie ściąc koszty to jestem za.
edit. powrotny paryż-wrocław za 69zł... tyle tylko, że trzeba by się bylo decydować dosłownie teraz, bo to jakieś promocyjne loty, więc cena rośnie z dnia na dzień.
ashtray heart

Postprzez SmellLikeLemon » 13 lip 2011, o 22:01

też przeglądałam oferty tanoch lotów do paryża i wydają mi się one jakieś podejrzane ze względu na te niskie ceny * też mamrocze bo nigdy nie leciała samolotem i nie wie co i jak* czy moglabyś mi podrzucic link do tego co przeglądasz?
SmellLikeLemon

Postprzez Sharp » 14 lip 2011, o 07:08

Ceny tanich linii lotniczych takie właśnie są, o ile się nie mylę, jeszcze trzeba się liczyć (ale nie trzeba ;-) ) z kasą za bagaż na lotnisku, to będzie jakieś 30, 40, może 50 złotych.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez ashtray heart » 14 lip 2011, o 07:29

http://www.tanie-latanie.net/tanie-loty ... BVA,2.html
http://www.biletylotnicze.tanie-latanie ... 7XBMGsiqwa
oczywiście, że dodatkowe opłaty mogą dojść, nawet jest to uwzględnione w opisie biletów, ale tak jak mówi Sharp, nie muszą to byś kolosalne koszty. w pierwszym linku jest napisane, że trzeba rezerwować do jutra.
a, i powrotny jest dopiero 31 więc trzeba byłoby tam jakoś ogarnąć się z jakimś noclegiem a to we francji (zwłaszcza w paryżu) tanie nie jest.
ashtray heart

Postprzez SmellLikeLemon » 14 lip 2011, o 11:16

Tak sobie patrze na te ceny paryskich hosteli i 3 noce to minimum 300 złotych, więc wychodzi mi na to,że przelot samolotem to tylko pozorna oszczędnośc. koszt noclegu + przelotu+tych wszystkich transferów to ponad 500 złotych.Ja jestem z torunia wiec wybulic musiałabym też skromnie 100 zł na podróż pociągiem na lotnisko i z lotniska do domu... Nadal najrozsądniejsze wydaje mi się jechac tym busikiem http://www.voyager.pl/BusPAgKK.nsf/wszy ... itDocument
To godziny i ceny wszytskich połączeń(w obie strony).Po kliknięciu w rozkład można zobaczyc przez jakie inne miasta bedzie jechał.Na stronce można of kors wybrac połączenie z własnego miasta.
SmellLikeLemon

Postprzez ashtray heart » 14 lip 2011, o 11:54

najrozsądniej to zebrać sporą grupe ludzi i wynająć autobus, wtedy wychodzi taniej. no ale raczej nie zbierzmy 50 osób, żeby wyszła jakaś fajna cena. uh, do francji się jedzie 18 godzin :c idę szukac jakiegoś maksymalnie taniego hostelu, bo ta podróż mnie lekko przeraża.
ashtray heart

Postprzez SmellLikeLemon » 14 lip 2011, o 12:11

eee tam przeraża! Wyspałybyśmy się porządnie w tym busie! Ja już nic nie wiem :roll: ... No nie no ,porządniej to ja bym się wyspała w jakimś hoteliku z widokiem na Wieże Eiffla, więc szukaj szukaj.
SmellLikeLemon

Postprzez ashtray heart » 14 lip 2011, o 12:27

jak byłam kiedyś na obozie w hiszpanii to mieliśmy jednodniową objazdówke paryża i mieszkaliśmy w tym hosteliku:
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-253 ... edia.shtml jakiś km od metra i całkiem niedaleko od disneylandu :mrgreen: z tego co pamiętam to całkiem przyjemny hostel, czysty, porządny. 30 euro za nocleg. najlepiej byłoby sobie dokitrać jeszcze 1-2 osoby bo z tego co słyszałam to nie sprawdzają liczby osób w pokoju a można fajnie koszty rozłożyć. taka luźna propozycja bo nie wiem jak to z tymi samolotami, skoro trzeba dzisiaj bookować lot do paryża.
ashtray heart

Postprzez SmellLikeLemon » 14 lip 2011, o 12:43

Też wlaśnie wpadłam na ten hostel i jeszcze inną sieciówke, Formula 1 hotels o ile się nie myle.Myśle,że nie byłoby tak źle! może ktoś do nas dołączy...
Czuje,że czas podjąc męską decyzje co do tego lotu...Lecim?
SmellLikeLemon

Postprzez ashtray heart » 14 lip 2011, o 12:56

to jest właśnie ten hostel (formula 1). ja jeszcze sprawdzam ten hostel, jeśli możesz to zadzwoń na informacje o lotach i posprawdzaj te promocje co wczoraj podesłałam oraz ile wyniosa dopłaty. dobrze by też było wiedzieć na 100% czy jedzie ktoś jeszcze bo tak wyjdzie najtaniej, poza tym w grupie raźniej ;-) ja jeszcze musze poogarniać parę spraw ze swoim stuttgartem, dlatego koszta są dla mnie dosyć ważne ;d
wtf, pisałam do tego hostelu i najprawdopodobniej mają już porezerwowane terminy.
ashtray heart

Postprzez SmellLikeLemon » 14 lip 2011, o 13:33

zadzwonic będe mogła dopiero z komy ojca po 18 bo na swojej nie mam ani grosza.Boje się że z tymi noclegami może byc spory kłopot bo na ten festiwal przyjedzie pewnie dużo ludu.
SmellLikeLemon

Postprzez ashtray heart » 14 lip 2011, o 15:26

z lotami też jest problem ;d właśnie zadzwoniłam na infolinię i lot, który miał być za 89 zł jest teraz tylko za 356zł i tylko 27 sierpnia. promocja się wyprzedała.
ashtray heart

Postprzez Little Susie » 14 lip 2011, o 15:33

Kurfa, ale kusicie :O Ale taka jestem spłukana po ostatnim wyjeździe, że nie wiem... Muszę się trochu nad tym zastanowić. Po pierwsze mam już wtedy wyjazd w góry, no ale DLA MCR mogłabym to pieprzyć. :shock: Ale tym, co mnie najbardziej zniechęca jest fakt, że to Francja, a o tym kraju (jako organizacji koncertów i publiczności) słyszałam same negatywne opinie :( Że Francuzi są strasznie wrogo nastawieni do ludzi z innych krajów, bo to koncert dla nich i w ich kraju, więc dlaczego im się inni wpieprzają itp., że ochroniarze zazwyczaj niemili, że nawet jeśli znają angielski to i tak się z nimi nie dogadasz w tym języku, bo skoroś przyjechał do Francji, to masz znać francuski, a ja ani beee ani kukuryku w tym języku... Przedyskutuję ze sobą wszystkie za i przeciw, bo DLA MCR mogłabym jakoś to znieść.... Jeśli jednak się zdecyduję, dam znać ;-)
Little Susie

Postprzez SmellLikeLemon » 14 lip 2011, o 15:40

No tak...więc nie pozostaje mi nic innego jak zaczekac na relacje z tego koncertu na youtubie...
SmellLikeLemon

Postprzez ashtray heart » 14 lip 2011, o 15:52

Little Susie, jedź! wlasnie im nas więcej tym lepiej. Smelllikelemon, ja jeszcze obczajam kombinację autokar w jedną stronę+samolot w drugą, zaraz to obdzwonię.
puff, więc tak; powrotny samolot ze wszystkimi opłatami paryż-wrocław wynosi 169 zł.
ashtray heart

Postprzez SmellLikeLemon » 14 lip 2011, o 16:04

Ashtray, ale ja już nie wierze, że to się może udac! Straciłam zapał nooo. Kurde, skoro wy będziecie chcialy jechac to chyba nie bede miec wyjścia i też musze się kopsnąc :lol:
SmellLikeLemon

Postprzez ashtray heart » 14 lip 2011, o 16:20

no cóż, ja się sama z tym wszystkim ogarniać nie zamierzam ;d
edit. ahaha, te promocje lotnicze coraz bardziej mnie śmieszą. 'data promocji od 20 czerwca do 9 września' a tak naprawdę obowiązuje przez parę wybranych dni, w tym przypadku 7 września.
ashtray heart

Postprzez SmellLikeLemon » 14 lip 2011, o 16:57

oł oł rozumiem :lol: *chyba zrozumiała aluzje ashtray* czyli co, do kiedy rezerwacja tych biletów powrotnych? mam tu mały problem z rodzicami bo wyjazd będzie pewnie drożysz niż planowałam.będzie dużo droższy.No ale nic.Najwyżej pojde gdzieś zarobic na zbiorach wiśni or łerewer.
Ej a czy nie lepiej jechac tym busem nooo ?cena chyba ta sama a jakieś mi się to bezpieczniejsze wydaje *udaje,że nie boi się latac samolotem*
edit: czyli busik busik !
SmellLikeLemon

Postprzez nemi » 15 lip 2011, o 20:14

mnie rodzice raczej, by nie puścili AŻ do Francji, a poza tym, taka gówniara, że tak powiem jak ja nie pasowałaby do was, patrząc, wszystkie macie po 18,19 lat oprócz Little Susie :oops:
nemi

Postprzez SmellLikeLemon » 16 lip 2011, o 13:47

cchemiczna , nie gadaj głupstw! Daje sobie palec uciąc,że gdybyś dostała pozwolenie od rodzicow na ten wyjazd, wszyscy chętnie zaopiekowaliby się taką "gówniarą jak ty" ;-) No, ale coż.Ten koncert to nic pewnego.Najpewniejsze jest to ,że prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie
SmellLikeLemon

Postprzez werqe » 1 sie 2011, o 21:02

SZUKAM 2 OSÓB do auta na festiwal, jeśli ktoś z was jest chętny dawać szybko znać na maila weroniqe@gmail.com. Jadę z moim chłopakiem i przy 4 osobach ww samochodzie przejazd wyjdzie ok 300zl w dwie strony. taniej nigdzie nie bedzie :)

dodam jeszcze, ze wyjezdzamy z Poznania najprawdopodobniej, data to mniej wiecej 25 sierpien a powrot 29 zapewne.

Nie pisz postu pod postem - Ienzo
werqe

Powrót do Koncerty