Koncert w Dusseldorfie 8.11.07

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez Vicky139 » 10 lis 2007, o 15:08

taaa... Hunter - Białoczerw... lubiam tą piosenkę xDD i powinni jej emsiarzy posłuchać :D mmm... nataliamcfr... lubiam, kocham Ciebie za tom maskotkem :D no po prostu aaahh... :D
Vicky139

Postprzez NAtikA » 10 lis 2007, o 15:10

Vicky139, posłuchaliby ale nic by nie zrozumieli xD
NAtikA

Postprzez Sharp » 10 lis 2007, o 15:11

Radziłabym się uspokoić.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Rabrera » 10 lis 2007, o 19:12

jiiii! ale fajnie! :))
Rabrera

Postprzez vikingowa » 10 lis 2007, o 20:35

ŻAJEBIŚCIE!! <sika> Też tam chciałam byćććććććććććććććććććć.....
vikingowa

Postprzez Lusiek » 10 lis 2007, o 22:16

No ja piernicze..... ale farciara z Ciebie. Dlaczego paskudnik nie powiedział nic o naszej przecudonej fladze? Hm. usprawiedliwia go tylko to że akurat był w środku którejś piosenki. Ale dlaczeg nie zagrali Headfirst For Halos?!?! Ja tak kocham tą piosenke... :( Buuuuuuuuuuuuu... będę płakusiać. I Honeya... ohhhhhhh :(:(;(;(;(
Niewdziecznicy. Jak do nas nie przyjadą do w końcu ich dopadnę iiii...... no, dobra, próbuję okiełznać swe emocje. Oh;(
Lusiek

Postprzez Ash » 10 lis 2007, o 22:19

Ale super teraz albo wreszcie przyjadą do Polski ( po tylu sugestiach byłoby to wskazane) albo na początku kolejnego koncertu poproszą wszystkich fanów z Polski o opuszczenie koncertu (aby miec trochę spokoju) :mrgreen:
'Oh, how wrong we were to think
That immortality meant never dying'
Ash

Postprzez Klaudia » 10 lis 2007, o 22:32

Ash, haha xD Ja tam bym sie nie przyznała, ze jestem z Polski, udawałabym chinke <Pada>
Ale teraz to już naprawde muszą przyjechać, tyle znakow im dajemy, flaga, maskotka, może jeszcze coś, bo przecież mogło być tam więcej fanów z Polski i mogli dawać jakieś znaki. Kurde, teraz wierze że do nas przyajadą, czuję, ze to będzie w roku 2008 xD Jeju jak ja wam wszystkim zazdroszczę, że widzieliście MCR na żywo, nie wspominam o dyskusji z Gerardem <Pada>.
Klaudia

Postprzez Ash » 10 lis 2007, o 23:03

Miejmy nadzieję, bo kolejnym razem, jeżeli nie ustalą koncertu w Polsce, będzie trzeba siłą wtargnąc na scenę i zmusic ich do podpisania pisemnej deklaracji obarczonej prawną odpowiedzialnością :-P
'Oh, how wrong we were to think
That immortality meant never dying'
Ash

Postprzez Antalia » 11 lis 2007, o 00:43

To nie było w środku jakiejś piosenki tylko w przerwie między piosenkami ;P Po I don't love you ;D Mam pare krótkich filmików ale straaaszna jakość.. ale zamieszczę na youtubie ;D
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Isa » 11 lis 2007, o 09:51

nataliamcfr, you are fuckin lucky!!!! <tuli> <chwali się że przytula tą, co gadała z Gerardem> :-P :-P

OI i kupuję zestwa 'mała krawcowa' z wzorem Gerarda gratis :lol: :lol:
Isa

Postprzez Maka » 11 lis 2007, o 15:05

Łaaaa... Rzeczywiście to super być na takim koncercie.
I rzucić kolejny znak, żeby do nas przyjechali. Oby tak dalej! Jeszcze trochę flag, maskotek i innych, a przyjadą, zobaczycie ;-)
Maka

Postprzez Fear » 11 lis 2007, o 16:44

<omdlewa>> Nie mam nic więcej do powiedzenia. Jesteś w dechę, dziewczyno. Kocham cię i przy najbliższej sposobności poproszę o autograf <gleba> Czemu?! Czeemuuu mnie tam nie było?! A jak tam Franio i jego ADHD, którego zabrakło w Wiedniu?
Fear

Postprzez Antalia » 11 lis 2007, o 17:21

No właśnie też byłam zaskoczona, bo Frank jakiś taki spokojny był.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Cath » 11 lis 2007, o 19:39

NIEEEEE!! NIE WIERZE!!! O ch*lera! DAJECIE CZADU DZIEWCZYNY!!!
Co koncert to ta Polska jakąś lepszą szyderę odwala xD Ej no ale bosko... Jakby on do mnie przemówił to bym taką cegłę strzeliła, że hahaha xD
Ej nie no, szalejesz. Jesteśmy coraz bliżej zmotywowania ich do przyjazdu. Ahoj :D
Cath

Postprzez AnnC. » 12 lis 2007, o 11:26

*jebła*
nie dość, że właśnie się wygrzebuję z choroby, to zaraz mi temperatura podejdzie do 40 stopni xD *jeb* HEADFIRST.. jezu, dziewczyno, ty to masz nieziemskie szczęście!!!!!!!!! *Ómiera po stokroć* kocham to, kocham *bije pokłony*
nataliamcfr, jesteś boska, wiesz o tym?
teraz ja gdzieś na MCR powinnam pojechać i ich zaatakować koszulką z napisem "come to poland" xD wtedy sami, bez tego osranego Odysey by się do nas wprosili :D
*wie, że jest brzydki offtop*

byłaś tam sama, czy z kimś jeszcze.. z forum czy jakoś?
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Antalia » 12 lis 2007, o 15:46

Na sali byli jeszcze moi rodzice i ich kolega ale oni gdzieś tam z tyłu stali. Więc można powiedzieć, że byłam sama;P A z tego co widziałam wszyscy byli tak po 3 osoby. Wrzuciłam filmiki na wrzute ale nic nie słychać. Widać tylko, że stałam blisko sceny;P

http://kochammcr.wrzuta.pl/film/nKiVMIa ... last_words
- tu mi ochroniarz zabrał aparat ;P

http://kochammcr.wrzuta.pl/film/fzs5Xls ... js_fanki_d

http://kochammcr.wrzuta.pl/film/wwiXisJ ... pest_lives

http://kochammcr.wrzuta.pl/film/orsM24d ... usseldorfu

http://kochammcr.wrzuta.pl/film/tCV3Y6d ... dusseldorf

Mam jeszcze pare filmików na kom ale jeszcze nie zrzuciłam na kompa.. Nagrałam całe Cancer ;)

A tak w ogóle myślicie, że oni pamiętają chociaż trochę te akcje z flagą i tą maskotką?
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Rabrera » 12 lis 2007, o 15:47

JIIIIII! <podnieca się filmikami> ale fajnie

[ Dodano: 12 Listopad 2007, 16:48 ]
myślę, ze pamietają
Rabrera

Postprzez bebok » 12 lis 2007, o 15:52

sóper filmiki niewyraźnie słychać ale są! a ja uwielbiam ten placz Gerarda ha! xD
bebok

Postprzez BadChemicalGirl » 12 lis 2007, o 17:41

ło jeju jaki gee *tuli* biedactwo *łezka w oczku*
no dobraa Xd koncze.
ale i tak to było soł faking fajne ;)
BadChemicalGirl

Postprzez Klaudia » 12 lis 2007, o 17:55

<Podnieca się> OMG! Nie mogę...boskie...jeszcze byłaś tak blisko sceny...prawie a wyciągnięcie ręki...a co do tych flag i maskotek to może pamiętają...<Ma nadzieję> A te filmiki zajesmerfastyczne....orgasmm normalnie <Pada>
Klaudia

Postprzez he-lena » 12 lis 2007, o 18:19

Ja dla odmiany nie zazdroszcze<zazdrości jak cholera> tylko gratuluje koncertu MCR xDD.. Wierze w to że kiedyś pujde na ich koncert,że zagraja jeszcze w Polsce i dadzą takiego czadu jakiego nie dali nigdzie<i ja jestem pesymystką,no tez coś xDD>.
Fajnie by było pogadać tak z Żiim i resztą MCR no ale u mnie to raczej nie możliwe z angola i tak jestem kiepawa,a w takiej atmosferze i takich emocjach to bym pozapominała wszystko po Engliszu co umiem xD..szkoda tylko,ze Boba nie było.
A filmiki faktycznie nie wyraźne,ale i tak cię kocham za tą reklame.Ale zdaje sobie sprawe,ze tkaie 2 incydenty to za mało by naprawde nas teraz zauwazyli...jeszcze teraz po tej liscię satanistycznych zespołów,homofobii i innych takich co to nam Koczory zafundowały.
<ściska,tuli i... autorkę misia xD>
he-lena

Postprzez Janiszka » 12 lis 2007, o 18:49

ale Ci ten ochroniarz czapoł aparat ... nie uszkodził go przypadkiem ? ej na koncertach nie można robić zdjęć? dlaczego ?
Janiszka

Postprzez Antalia » 12 lis 2007, o 19:14

Nie uszkodził ;) Na niektórych koncertach można robić zdjęcia, ale na MCR nie.. Słyszałam, że niektóre wytwórnie płytowe zabraniają takiego nagrywania .. ale nie wiem
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Cath » 12 lis 2007, o 19:16

Hahah, widać jak tam szalałaś :D Kurde, ale Gerard czadu dawał :shock:
W ogóle, to strasznie blisko sceny byłaś, ja bym tam zwariowała xD
Cath

Postprzez Antalia » 12 lis 2007, o 19:26

Właściwie to przy scenie był taki ogromny ścisk, że co chwila ochrona kogoś wynosiła.. Ja też już miałam stamtąd iśc, bo myślałam, że nie wytrzymam, ale potem była ta akcja z maskotką i nagle przybyło mi siły ;P
Antalia
Starszy moderator

Postprzez NAtikA » 12 lis 2007, o 19:38

No i bardzo dobrze, też bym się nie dała wyeliminować :mrgreen: <tuli natalie tą z mcfr ;*> Dzielna jesteś hehehehhe xD
NAtikA

Postprzez Klaudik_15 » 12 lis 2007, o 19:39

Widziałaś Majkiego, widziałaś Majkiego!
Jezu dziewczyno <gratuluje i tuli> jesteś niesamowita.
Fimiki są bardzo fajne xdd. Jeśli po tych dwóch incydentach Gee i reszta przyjedzie do Polski to padnę Tobie i Agrafce do stóp xD
Klaudik_15

Postprzez Antalia » 19 lis 2007, o 19:03

Aaaaa znalazłam filmik gdzie słychać jak Gerard mówi "Come to Poland" i "thank you" ;DD Co prawda jakość filmiku jest tragiczna.. i nie słychać potem tego jak mnie pyta czy ode mnie:(

http://www.myvideo.de/watch/2718505 4:21 min mówi "Come to Poland" ;D potem idzie odłożyć tą maskotkę.. potem idzie troche w prawo i tam słychać jak coś gada (prawdopodobnie pyta czy to ode mnie) ale jakość jest straszna i nie słyszę dokładnie co tam jest ;D
Antalia
Starszy moderator

Postprzez ola_94 » 19 lis 2007, o 19:19

nataliamcfr, o Boże! łiii!
ola_94

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty