Koncert w Dusseldorfie 8.11.07

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez Antalia » 22 lis 2007, o 13:32

Stałam bardzo blisko sceny i w sumie nie widziałam, że tak dużo ludzi było, ale na filmikach widzę, że było dużo ;D No i teraz też ta hala mi się większa wydaje ;) Mogłam jechać jeszcze do Bratysławy, ale stwierdziłam, że skoro to festiwal to mało zagrają. No i został mi Dusseldorf. Poza tym jakieś 300km od tej hali mieszkają znajomi moich rodziców i się u nich zatrzymaliśmy ;)

a w tym filmiku, który dawałam wcześniej w 4:39 min słychać jak mówi mi "thank you" drugi raz;D po tym jak spytał czy to ode mnie ;DD (a tego jak pytał nie słyszę;P )
http://www.myvideo.de/watch/2718505
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Sznurówka^^ » 23 lis 2007, o 14:03

O Jeeezu,Jeeezu XD <mdleje><mamrocze coś pod nosem,że zazdrości> :D
Właściwie z tego całego bełkotu rozumiem to 'Came To Poland',no ale mam
wielką nadzieje,że w końcu przyjadą ;]
Trzeba im tylko jeszcze więcej gadżetów na scenę powrzucać xD
Sznurówka^^

Postprzez Agata » 25 lis 2007, o 14:42

No fakt, mogliby ruszyć dupę i przyjechać do Polski, bo do nas nikt nie przyjeżdża ;( to już nawet Fifti Sent przyjedzie, a MCR chyba nadal nie wiedzą gdzie taki ktaj lezy..
Agata

Postprzez Sharp » 25 lis 2007, o 14:56

Już, cicho, bo robicie offtop. Tyle razu klepaliście temat przyjazdu MCR do Polski, że w końcu powinniście już mieć dosyć.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Antalia » 8 gru 2007, o 12:27

Wiem, że już dawałam ten filmik ale tu jest w troche lepszej jakości to może ktoś by coś z tego zrozumiał?
http://www.youtube.com/watch?v=wLTU5aFl ... re=related ;P
Antalia
Starszy moderator

Postprzez ankers » 8 gru 2007, o 12:38

jaka fajna muzyczka w tle xD
ankers

Postprzez NAtikA » 8 gru 2007, o 18:06

ooo i teraz to już wszystko słychać ;-)
Powtórzył dwa razy XD
Ależ on bystry- już za drugim razem zrozumiał!
Ah ah ah :p
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez Klaudia » 8 gru 2007, o 18:09

Może on na początku przeczytał co tam jest napisane "COME TO POLAND" a potem tylko "OH WE COME TO POLAND" xD ale nie w sumie bez sensu, bo 'Przyjedziemy do Polski, Dziękuję" chyba, że podziękował za lalkę...<Główkuje>
Klaudia

Postprzez Antalia » 8 gru 2007, o 18:19

mi się wydaje, że tam nie było "we" ;P tylko "come to poland" no i podziękowanie za lalkę.. a bardziej mnie zastanawia co on tam dalej gada ale ciężko cokolwiek zrozumieć.. :)
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Klaudia » 8 gru 2007, o 18:32

nataliamcfr, wiem, że nie było "WE" ale tak tylko sobie marzę xD
Klaudia

Postprzez AnnC. » 8 gru 2007, o 20:58

jak już coś to "we'll"

no teraz dużo lepiej słychać, tylko nie słychać zbytnio tego "z Frankiem" xD
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez miss murder » 30 gru 2007, o 13:25

o jaaaaaaaaaaaa... ale zadroszczę normalnie dostałam ścisku serca i wszystkich wnętrznosci i w ogóle wszystkiego (ale mam refleks:P) uhhhhhhhhhhh....
Ostatnio edytowano 30 gru 2007, o 15:18 przez miss murder, łącznie edytowano 1 raz
miss murder

Postprzez Agrafka » 30 sty 2008, o 23:00

nataliamcfr napisał(a):Koncert zaczęli od nowej piosenki. Nie pamiętam kolejności ale grali jeszcze: " This is how I disappear", "Famous last words", "Teenagers", "I don't love you", "Mama", "Dead", "House of wolves", "Cemetery drive", "I'm not ok","Give Em Hell Kid","You know what they do to guys like us in prison" i co mnie zdziwiło dwie piosenki z pierwszej płyty: "Headfirst For Halos", "Honey, This Mirror Isnt Big Enough For The Two of Us"

oż ty szczęściaro , "Headfirst for halos, moja ulubiona z pierwszej płyty! (:

nataliamcfr napisał(a):I wkońcu najważniejszy moment: Kiedy skończyli grac "I don't love you" rzuciłam na scene maskotkę Gerarda którą sama uszyłam i napisałam mu na twarzy "Come to Poland". Gerard ją złapał..Pokazał Frankowi i zaczęli ją oglądać. Powiedzieli coś w stylu że to od polskiej dziewczyny.. mówili coś o twarzy tej maskotki itd aż wkońcu Gerard przeczytał do mikrofonu "Come to Poland..oh thank you". Wtedy ja zaczęłam wariować i piszczeć, a że było akurat cicho Gerard odwrócił się do mnie i spytał czy to ode mnie ;D Ja powiedziałam że tak a on jeszcze raz "Oh thank you"

o ja cię!!!! prrzemówił do ciebie! aaaaaa, zazdroszczę, ty cholerna szczęściaro! :D matko, dziewczyno, ale masz szczęście!!! na moja flagę nie zareagowali tak ochoczo ;]

nataliamcfr napisał(a):Chwilkę przede mną ktoś też coś rzucił ale nie wiem co, bo Gerard zainteresował się tylko maskotką z Polski ;P

i słusznie, wie co dobre ^^ matko, prawie mam palpitacje ^^

Ash napisał(a):Ale super teraz albo wreszcie przyjadą do Polski ( po tylu sugestiach byłoby to wskazane) albo na początku kolejnego koncertu poproszą wszystkich fanów z Polski o opuszczenie koncertu (aby miec trochę spokoju) :mrgreen:

hahahahah xD
kurde, nie damy się, będziemy walczyc! <ostrzy pazurki i wyciąga flagę> ^^

nataliamcfr napisał(a):No właśnie też byłam zaskoczona, bo Frank jakiś taki spokojny był.

tak, jak w Wiedniu. chciał się zachowywac godnie w towarzystwie Polek <stwierdza> <pada> xD

nataliamcfr napisał(a):http://www.myvideo.de/watch/2718505 4:21 min mówi "Come to Poland" ;D potem idzie odłożyć tą maskotkę.. potem idzie troche w prawo i tam słychać jak coś gada (prawdopodobnie pyta czy to ode mnie) ale jakość jest straszna i nie słyszę dokładnie co tam jest ;D

kurna, ale piski... jakbym słyszała siebie w Wiedniu xP
ślicznie Gerard zaśpiewał "IDLY"... ^^ ah ah, zwłaszcza "is where you oughta stay..." mm... (: łaaaaaaaaaaaaaaaa, łaaaaaaaaaaaaaaaa, On powiedział do ciebie "Thank you" matko, zamarłam wręcz w tym momencie... dziewczyno, czy ty sobie zdajesz sprawę, jakie to szczęście... matko, chyba się rozpłaczę... nic więcej z Jego bełkotu nie zrozumiałam ;]

ale się naprzeżywalam, troche późno, ale zawsze ;]
Agrafka

Postprzez Maihret Neiru » 31 sty 2008, o 17:23

Agrafka napisał(a):ślicznie Gerard zaśpiewał "IDLY"... ^^ ah ah, zwłaszcza "is where you oughta stay..." mm... (: łaaaaaaaaaaaaaaaa, łaaaaaaaaaaaaaaaa, On powiedział do ciebie "Thank you" matko, zamarłam wręcz w tym momencie... dziewczyno, czy ty sobie zdajesz sprawę, jakie to szczęście... matko, chyba się rozpłaczę... nic więcej z Jego bełkotu nie zrozumiałam ;]

<zazdrości xD>
musiało być świetnie.. żałuję, że nie mogłam pojechać. ehh..
Maihret Neiru

Postprzez perfect-spoon » 31 sty 2008, o 21:08

Kurdę.. Te koncerty Ich muszą być naprawe świetne! Tyle wrażeń.. Ahh.. i do tego ta laleczka! Ja to bym na zawał padła jakbym wiedziała, że On trzyma w ręku coś ode mnie . xD a jak mówi mi dziękuję, to już nie umiem sobie wyobrazić ... <marzy> .. ;)
perfect-spoon

Postprzez phantom93 » 2 lut 2008, o 15:30

Ja na koncercie bym po prostu umarła... Był kiedyś taki odcinek "Sweet sixteen" na MTV, gdzie na urodzinach dziewczyny chorej chyba na raka wystąpili Chemikale i jej Gerard zaśpiewał "Happy Birthday". Zaczęłam latać po domu w amoku wściekłości, że ja też tak chcę... To co ja bym na koncercie zrobiła? Utopiłabym wszystkich we własnych łzach. Krótko mówiąc, zazdrość to bardzo zła cecha...

I jaki to ma związek z koncertem w Dusseldorfie?
Ostatnio edytowano 2 lut 2008, o 16:46 przez phantom93, łącznie edytowano 1 raz
phantom93

Postprzez mcrfan15 » 5 lut 2008, o 21:54

Ciągle czytam twoją recenzję z koncertu, nataliamcfr, i muszę przyznać, że rozwala mnie to.
Byłaś na koncercie i chyba się nawet nie domyślasz jakie na ciebie spadło błogoslawienstwo, że mogłas zobaczyć wszystkich live i w ogóle <ja tu sie zaraz popłaczę przed kompem z zazdrości, wzruszenia, smutku>
Dlaczego mnie tam nie było? Pewnie dlatego że sobie spokojnie siedziałam w szkole słuchajac paplania fizyczki, JA NIESWIADOMA tego co teraz dzieje się tam na scenie.
Ochhh... Achhh... <piszczy przed kompem>
I teraz nie BĘDĘ mogla zasnąc:P

Byłas po prostu CUDOWNAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! z tą lalką.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez mcrfan15, łącznie edytowano 2 razy
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez Antalia » 8 lis 2008, o 17:46

Chciałam poinformować, że dzisiaj mija rok od tego koncertu ;D Do tej pory nie mogę uwierzyć, że tam byłam ;DD No.. to tyle ;D Teraz idę na imprezę, która się odbywa właśnie z tej okazji ;P
Antalia
Starszy moderator

Postprzez soul » 14 gru 2008, o 16:33

no wiesz nie dziwie Ci się. xD
takiego przeżycia się nie zapomina^^
<patrzy z zazdrością> xD

gratuluję "Pomysłu na: nabijanie postów". teraz nie będziesz miała gdzie, zamykam - AnnC.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez soul, łącznie edytowano 1 raz
"Oh my god! They killed Kenny! You bastards!"
soul

Poprzednia strona

Powrót do Koncerty