BERLIN 7.03.2008

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez AnnC. » 23 sty 2008, o 21:04

nataliamcfr, przed chwilą jeszcze były.. ja mam nadzieję, że oni ich nie odwołają bo coś tam, a jak już, to z jakiegoś ważnego powodu. a może dodają linki do "tix" i wszystko póki co zniknęło xD
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Antalia » 23 sty 2008, o 21:22

Przed chwilą tzn mniej więcej kiedy? Bo ja sprawdzałam jakąś godzinę temu i już nie było.. Ale tylko trasy po Europie, bo reszta jest..
Nie sądzę żeby chodziło o bilety, bo wcześniejsze terminy są normalnie a też nie mają linków do biletów.. I na myspace trasa jest do lutego ;| Ehh denerwuje mnie ta ich strona.. Najpierw piszą, że koncert będzie, ludzie się cieszą, a potem sobie to kasują..
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Natalia » 24 sty 2008, o 01:09

Bilety na MCR w Berlinie kosztowały 140 zł, coś koło tego...

ja w każdym razie drugi raz sie nie wybiore do Berlina...jest tam strasznie drogo i w ogóle niemcy sie bawić nie umeją i są dziwni:P Pozatym wydaje mi się, że MCR też nie za bardzo lubią niemców xD
Natalia
Administrator

Postprzez v.way » 24 sty 2008, o 06:33

To po co tak często tam grają...? Oszołomy... xD
Przyjechaliby do Polski i zobaczyli jak Polacy umieją się bawić. Po prostu nie wiedzą co tracą. xD
Dziwne jest to zniknięcie biletów, właśnie też to wczoraj zauważyłam. Zobaczymy, może jest tak jak Ann mówi... chociaż przed chwilą patrzyłam i dalej są tylko konerty w Am.Pd.
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez AnnC. » 24 sty 2008, o 10:54

v.way, a nie mówi ci nic słowo "pieniądze"?? może nie lubią, ale to jest ogromna kasa. z koncertu w polsce mieli by pewnie pół z tego, co mają za koncert w takim Berlinie :P nie dziw się więc, że chętnie tam grają :P
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Antalia » 24 sty 2008, o 12:34

No to skoro mają tyle kasy z koncertów w Niemczech to może tym razem też przyjadą i koncert się jednak odbędzie;D Gdybym znała niemiecki to bym zadzwoniła do tej hali, ale wysłałam im mejla po ang i nie odpisali.. Ale jak już pisałam znajomy mojej mamy był w hali w Londynie i mu powiedzieli, że MCR tam gra, więc skoro grają tam, to w Berlinie pewnie też ;P
A co do Niemców to się zgadzam, że nie umieją się zbytnio bawić.. przynajmniej w porównaniu z koncertami w Polsce ;P
Antalia
Starszy moderator

Postprzez v.way » 25 sty 2008, o 22:28

No dobra... są głupkami skoro tylko kasa się dla nich liczy... <obraża się> <już przestaje offtopować>
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez Antalia » 29 sty 2008, o 17:12

Kolega mojego taty dzwonił do kilku hal w Berlinie i nikt nic nie wiedział a koncercie MCR. Tylko jedna babka powiedziała, że koncert może być ale jeszcze nie jest potwierdzony. ;)
Antalia
Starszy moderator

Postprzez dagmaRR » 30 sty 2008, o 07:51

02/27/2008 - Caracas, Venezuela @ Venezuela
04/06/2008 - Anaheim, @ Verizon Wireless

z marca dalej sa usuniete :/
chyba ich **** :/
dagmaRR

Postprzez Kris-O » 30 sty 2008, o 08:08

W takim razie temat zamykam.
Kris-O

Poprzednia strona