koncert w Czechach

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez AnnC. » 4 cze 2007, o 18:00

jak ja bym chciała, żeby mnie mama puściła na MCR.. może jakoś za rok się uda?
a tak przy okazji.. rozdwali autografy potem?
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Zua » 4 cze 2007, o 18:19

Przypuszczam, że wątpie. Czyli myślę, że nie...
Zua

Postprzez ditta » 4 cze 2007, o 18:38

MAJKEJ JUŻ BYŁ??!! a miał się pojawić dopiero na Projekt Revolution

Black Girl - w Rosji grają 11 (Sankt Petersburg) i 13 (Moskwa) czerwca. bilety pewnie wysprzedane...

co do repertuaru to w sumie powinni zagrać 22 piosenki (bo tyle grają na tournee w usa)
ditta

Postprzez Zua » 4 cze 2007, o 18:43

Był bo tylko on tak rzuca się po scenie xD
Były 4 czy 5 ze starej płyty i 12 z nowej -.- Matematyka ^^
Zua

Postprzez Natalia » 4 cze 2007, o 18:45

Zua, zobacz temat o koncercie w Berlinie http://forum.mychemicalromance.com.pl/v ... sc&start=0 tam dałam setliste, weź porównaj i napisz mi jakie różnice, bo mnie to ciekawi bardzo :)
Natalia
Administrator

Postprzez NAL » 4 cze 2007, o 19:10

Ale, Zua, warto było, prawda? ;)
NAL

Postprzez maćka » 5 cze 2007, o 08:53

Jak to bez bisów? :lol: Jak to ostatnia Mama? Jak to nagłośnienie do doopy? I do jakiej cholery - przecież Mikeyego nawet w Czechach nie było!! *tarza sie po ziemi ze śmiechu* Kobieto, Ty wiesz w ogóle, który to Gerard? xD

Byłam tam, stałam w pierwszy rzędzie na przeciwko FRANKA tarzającego sie po ziemi (xD) I było zaje**ście ^^ Wybawiłam się za wszystkie czasy! A najlepsze jest to, że przed koncertem wyhaczyłam do zdjęcia Bena Kowalewicza (dzieki mnie i mojej przyjaciółce dowiedział się, że byli tam polscy fani, gdybysmy nie zagadały do niego, że tez jesteśmy z Polski, to raczej by o tym nie powiedział słowa). Po koncercie dorwałysmy resztę BT no i Franek wyszedł do nas, spędził z nami jakies pół godziny ^^ Świetnie było. Najmilsze gwiazdy jakie spotkałam!

PS. I zobacz sobie jakie piosenki są na nowej płycie a jakie na 3Cheers... Gosh, żałosne, żeby nie wiedzieć nawet które piosenki są z której płyty.
maćka

Postprzez Sharp » 5 cze 2007, o 08:56

maćka napisał(a): Kobieto, Ty wiesz w ogóle, który to Gerard? xD

Nie, zapewne nie ma pojęcia, przepraszam za ten offtop.

Fajnie, że byliście :( Zazdroszczę Wam, moi źli rodzice nie chceli się zgodzić :-/
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Herbata » 5 cze 2007, o 09:20

Hah, mój tata po wyjściu okręcił się do okoła i powiedział 'Czuć maryśką' i poszliśmy ; p

Ale od początku.
Osobiście zgadzam się trochę co d tego nagłośnienia, bo jeśli Billy Talent wyszedł świetnie to do śpiewu Gee miałam zastrzeżenia.

Ja tak samo stałam niedaleko Franka, więc mogłam sobie popatrzeć jak wchodził na podest i świrował (i Frank włosy ma fajniejsze xD). Tak ogólnie to widziałam Boba, Franka i Gee, za to Raya i tego tam co występował za Mikeya wogóle (i tak miałam wrażenie, że się chował ;p).

No i zapomnieliście o tym jak sie Gee zachciało świecić reflektorem, bo 'chciał zobaczyć nasze twarze' .

No i plakaty rozdawali, dla tych co się załapali...

W podsumowaniu jestem bardziej za niż przeciw, ale z tego co mi wiadomo nie zaśpiewali 'Ghost of you'.

Co do tego, że bilety na inne koncerty wyprzedane to może i nie koniecznie, bo i tam widziałam, że sprzedawali, a jak nie to konik jeden chodził i pytał. ; p
Herbata

Postprzez AnnC. » 5 cze 2007, o 12:43

maćka, to ty jesteś ta od Pakku... aaaaaa opowiadała mi o tobie coś xD przepraszam za offtop xD bo właśnie Pakku mi opowiadała o tym koncercie.. ej.. weźcie mnie kiedyś ze sobą.. ? xD
odnośnie bisów.. co było? i ile? :D
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez ola_94 » 5 cze 2007, o 12:48

Niektórzy to naprawdę farta mają...
ola_94

Postprzez ditta » 5 cze 2007, o 12:50

po ile szły bilety u koników?? ktoś wie??
ditta

Postprzez sandra06 » 5 cze 2007, o 12:51

co to koniki :mrgreen: ?
sandra06

Postprzez ditta » 5 cze 2007, o 12:58

to kanciarz, którzy wykupują bilety w normalnych kasach, a potem sprzedają w przeddzień koncertu po zawrotnych cenach. normalnie szło za jakieś ok. 70 zł bilety, czyli konik może ci sprzedać nawet za 400
ditta

Postprzez sandra06 » 5 cze 2007, o 13:00

aha.. kto to kupuje.. ? (juz nie offtopuje xP)
to jak bylo z tymi bisami.. ?
sandra06

Postprzez NAL » 5 cze 2007, o 13:05

Uch, dobrze, że ktoś sprostował wypowiedź Zuy, bo wiele osób wprowadziła w błąd... A jak to było z tym reflektorem??
NAL

Postprzez AnnC. » 5 cze 2007, o 13:10

tak, temat numer jeden bisy i reflektor! GADAĆ! :)

chyba gdzieś już widziałam [ale zespoły mi sie mieszają, za dużo tego słucham xD] coś takiego jak wokalista.. moze i to nawet Gee był, bawił się reflektorem i świecił w fanów.. hmm... skleroza.

ten bilet kosztował tyle co płyta Avenged Sevenfold.. no skandal.. ale co z tego.. i tak bym nie mogła pojechać.. ostatnio uczymy sie na angliku o pozwoleniach.. wiec jakby to.. i'm not allowed... uh.
bycie "dzieckiem" jest wspaniałe.
a tak przy okazji tego koncertu.. rodzice puszczali was tak bez oporów, czy jakieś problemy były?
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez sandra06 » 5 cze 2007, o 13:11

mi wczesniej powiedzieli, ze moge jechac z bratem.. xP i bym sobie pojechala, tylko nie uzbieralam kasy do konca .. :/
sandra06

Postprzez Zua » 5 cze 2007, o 13:14

Ey lusdzie sorki, Mike tam nie byo ale mnie nie zabijajcie za to bo bylam dalejko od sceny a ja w sumie to slepa jestem x) Wiecie 9 godizn dziennie przed kompem robi swoje wiec przepraszam tysiac razy a jesli to malo to nie wiem co zrobic x(
Zua

Postprzez NAL » 5 cze 2007, o 13:16

Spoko Zua, nie ma sprawy, tylko następnym razem jeśli podajesz jakieś info to niech będzie sprawdzone.
NAL

Postprzez Zua » 5 cze 2007, o 13:19

Ey sorki ale bylam tam(potem zdjecia wrzuce jak mi sie bedzie chcialo) wiem ktory to Gerard -.- I nie pamietam co grali ostatnie. Nagosnienie bylo slabe :/ Wszystkie instrumenty zlewaly sie w jedno(nie bylam pod sama scena tylko na siedzacym wiec wrazenia moga byc inne) Jesli chodzi o bisy to jak zgasiili swiatla i jacys ludzie przyszli wszystko rozbierac moj ojeciec poweidizal "koniec juz bisow pewnie nie bedzie" no to wyszlam. Wiec nie wiem czy ejszcze potem co sbylo.

A co do piosenek na plycie to wiem jakie sa na ktorej -.- Zal mi Cie po prostu...Dobra mniejsza z tym nie chce sie klocic. WIecej sie juz na forum nie pojawie, skoro tacy cholernie mili jestescie -.-
Zua

Postprzez maćka » 5 cze 2007, o 13:21

Tak, jestem właśnie ta maćką od Pakku ^^ we własnej osobie, witam.

Żeby nie było niedopowiedzeń - mam playlistę BT, więc moge powiedzieć, że zagrali po kolei:
- This Is How It Goes
- Devil In A Midnight Mass
- This Suffering
- Line & Sinker
- Worker Bees
- The Ex
- Surrender
- Perfect World
- Try Honesty
- Fallen Leaves
- Red Flag

A MCR (3 pierwsze piosenki na pewno były pierwszymi, reszta to już nie pamietam jak szły):
- Dead!
- This Is How I Disappear
- I'm Not OK
- The Sharpest Lives
- Cementery Drive
- The Jetset Life Is Gonna Kill You
- Famous Last Words
- Welcome To The Black Parade
- Give 'Em Hell, Kid
- Prison
- I Don't Love You
- House Of Wolves
- Mama
- Sleep
- Teenagers

Jako bis:
- Cancer
- Helena

No i fakt, w pewnym momencie Gee gdzies zniknął - nie wiedziałam gdzie. Możliwe, że to był ten moment kiedy bawił sie reflektorem... Nie wiem, bo gdy zniknął ze sceny patrzyłam jak Franek się wyzywa na swojej gitarze ^^

Mam dośc dużo zdjęć spod hali, razem z Frankiem i z Billy Talent, samego Franka. Nawet z Cortezem mam fotkę xD Mam spisany tez bardzo obszerny review...

PS. Zua, chyba nie wiesz. Popatrz na playliste, która spisałam ^^ Nie ma tam 12 piosenek z nowej płyty ^^ A nagłośnienie było zajebiste, pierdoły gadasz. Mi się nic nie zlewało, a stałam przy samym głośniku (więc powinnam miec jeden wielki huk, a nie muzykę).
maćka

Postprzez Natalia » 5 cze 2007, o 13:26

kurcze, zazdroszcze wam, że mogliscie usłyszec "The jetset life is gona kill you" na żywo. No ale my w Berlinie zamiast tego mieliśmy "it's not a fashion statement, its deadwish" Jednakże wolałabym to pierwsze :]
Natalia
Administrator

Postprzez Zua » 5 cze 2007, o 13:32

Mam rped soba opakowanie od "The BLack Parade"

The End
Dead
This is how i disappeared
The harpest Lives
Welcome to the black parade
I don't love you
House of wolves
Cancer
Mama
Sleep
Teenagers
Disenhanted
Famous last words
(No i blood jako hidden track ale nawet nie wypisane na plycie)

Czyli z nowej plyty zagrali...11? Przepraszam ze pomylilam sie o jedna -.-

A naglosnienie bylo slabe. Bylam na U2(nawet nie pamietam gdzie chyba w Chorzowie)i bylo cudownie. NAgonienie byo takie ze w Calym miescie bylo slychac. Kazdy dzwiek idalnie slyszalny. A na MCR wszystko sie zelwalo. Co nie zmienia faktu, ze warto bylo tam jechac i jestem super-szczesliwa z wyjazdu.
Zua

Postprzez maćka » 5 cze 2007, o 13:35

Zua napisał(a):Mam rped soba opakowanie od "The BLack Parade"

The End
Dead
This is how i disappeared
The harpest Lives
Welcome to the black parade
I don't love you
House of wolves
Cancer
Mama
Sleep
Teenagers
Disenhanted
Famous last words
(No i blood jako hidden track ale nawet nie wypisane na plycie)

Czyli z nowej plyty zagrali...11? Przepraszam ze pomylilam sie o jedna -.-

A naglosnienie bylo slabe. Bylam na U2(nawet nie pamietam gdzie chyba w Chorzowie)i bylo cudownie. NAgonienie byo takie ze w Calym miescie bylo slychac. Kazdy dzwiek idalnie slyszalny. A na MCR wszystko sie zelwalo. Co nie zmienia faktu, ze warto bylo tam jechac i jestem super-szczesliwa z wyjazdu.

No dobra, nie bądź taka zgryźliwa ^^
Mi sie tam w 100% podobało, chłopakom tez. Nawet Cortez przyznał, że był to jeden z najlepszych koncertów jakie ostatnio zagrali ^^
maćka

Postprzez Zua » 5 cze 2007, o 13:37

Niej estem zgryzliwa tylko sie zdenerwowalam ^^ Koncert yl swietny z jednego prostego powodu-byl to koncert MCR ^^ I naprawde super grali. Ale mi sie na serio naglosnienie wydawalo slabe :/ Moze wina akustyki calej hali? Nie wiem. Ale tam na gorze nie brzmialo to z pewnoscia tak siwetnie jak w 1 rzedzie ;) Zreszta...Nie klocmy sie ^^
Zua

Postprzez Herbata » 5 cze 2007, o 14:38

To ty Zua byłaś na krzesełkach? Jak tam wolałam być jak najbliżej sceny, ścisk był wielki, a w połowie byłam cała mokra, bo się wodą lali, ale nie zamieniłabym tego na suche krzesełka.

Eyy, a ktoś mu coś wrzucał na scenę, bo miałam wrażenie, że coś leciało w jego stronę...

A co do koników, to wiem, że on coś tam mówił, ale ja nawet nie pamiętam. Obok była kasa i napis 'My Chemical Romance 600 kc', bodajże, więc trochę drożej niż np. w necie, ale jak komuś zależało.

A reflektor.
Mam wam to streścić czy cu? Zaczęło się od tego, że Gee podszedł to reflektora po mojej lewej str i zaczął gadać, że chce nasze twarzyczki zobaczyć i zaczął tak świecić po sali. Ludzie machali, świrowali i tyle.

A i tak najlepsze były ulotki EMO, które rozdawali przed koncertem. xD
- Fajna koszulka. *na zdjęciu w ulotce*
- Ale ty nie jesteś EMO.
- No to co.

No i czesi krzyczą MCRa, nie MCR.
Herbata

Postprzez ArtificialSmile » 5 cze 2007, o 14:47

Ooo widzę, że ktoś tu o mnie wspomniał xDD
Btw, to ja jestem Pakku, tylko mi szkoda tego nicku na to forum było o.O'
AnnC. (ej, nie pasuje mi to, przyzwyczaiłam się do tego jak cię mam na gg: eye-year-oh xD) ja zaczynam już tworzyć ten opis, to Ci potem wyślę xDDD

Ja powiem tylko od siebie, że było zajebiście, i gówno prawda ze złym nagłośnieniem.

A 'akcja reflektor' to na Teenagers xD
I rzucał mu ktoś bodajże miśka, ale go skopał ze sceny..
Dobre, też było jak przy FLW, pokazywał nam na migi co mamy spiewać xDD
ArtificialSmile

Postprzez Zua » 5 cze 2007, o 18:35

Herbata--->Ja byłam na krzesełkach nawet mi nie mów x( Też chciałam być w tym ścisku tam na dole ale z rodzicami pojechałam i leciały teksty, że samej mnie nie puszczą i że coś mi sie stanie -.- Tylko się rozpłakać.

Co do nagłośnienia. Dla mnie było slabo. Głosnob yło ale akustyka nie za dobra -.-'''
Zua

Postprzez Herbata » 5 cze 2007, o 19:37

U mnie luz kompletny. Mój ojciec uznał, że on jest za stary na stanie w ścisku i że pójdzie na krzesła, a ja sobie tu mogę standing.

Aach, na krzesłach to nie to samo. Chociaż nie widziałam 'wielkich buciorów' Gee, które przez lornetkę widział ojciec.

Biedny misiek, pokopali go.

Dobre, też było jak przy FLW, pokazywał nam na migi co mamy spiewać xDD

Ahaha, nie widziałam tego.
Ostatnio edytowano 5 cze 2007, o 19:40 przez Herbata, łącznie edytowano 2 razy
Herbata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty