koncert w Czechach

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

koncert w Czechach

Postprzez sandra06 » 4 maja 2007, o 20:37

Szczerze mowiac nie wiem czy jest sens robienia tego tematu, ale tak z ciekawosci...
Ktos sie wybiera na koncert MCR do Czech :>? ja osobiscie bardzo bym chciala (pewnie jakies bilety na internetowych aukjach by sie znalazly) ale za mloda jestem..

tak jak Natalia napisala ;) niech sie wypowiedza ludzie "powaznie o tym myslacy" xP
Ostatnio edytowano 5 maja 2007, o 08:14 przez sandra06, łącznie edytowano 1 raz
sandra06

Postprzez Kris-O » 4 maja 2007, o 20:39

Ja też...ale kasy nie mam :(((((((
Kris-O

Postprzez sandra06 » 4 maja 2007, o 20:40

kase pewnie by sie zalatwilo... ;) ale musialabym sama jechac, a wiadomo, ze za granice w tym wieku sama nie pojade..
sandra06

Postprzez Kris-O » 4 maja 2007, o 20:41

No ja nawet nie pamiętam czy mam paszposrt...ale zawsze można na nielegalu przejść hehehehe
Kris-O

Postprzez Natalia » 4 maja 2007, o 21:08

ja to myśle, ze nie ma sensu robienai takiego tematu, gdyż z doświadczenia wiem, ze kończą sie one postami w stylu " ja bym pojechała ale nie mam kasy/ nie mam czasu/jestem za mały/" itp, no ale zobaczymy na razie jak to sie rozwinie, chyba ze zaznaczysz , zeby wypowiadali się ludzie tylko powaznie o tym wyjeździe myślący.
Natalia
Administrator

Postprzez Herbata » 5 maja 2007, o 10:07

Natalia napisał(a): zeby wypowiadali się ludzie tylko powaznie o tym wyjeździe myślący.

Ekhm, no to ja się wybieram do Czech.

Miesiąc mi zajęło zanim ubłagałam rodziców, bo wiedziałam, że samej mnie nie puszczą, ale się cieszę, że jeszcze babki mi zabrać nie kazali ; p

No i się muszę zacząć uczyć czeskiego xD
Herbata

Postprzez sandra06 » 5 maja 2007, o 13:05

czyli jedziesz.. sama? a kiedy kupilas bilety...
sandra06

Postprzez Herbata » 5 maja 2007, o 13:43

Nie no coś ty ;p Na koncert idę prawdopodobnie z ojcem, straszny jest, to może mi załatwi miejsce blisko sceny- żart ^^.
A bilety kupiłam niedawno, za pośrednictwem innych, bo moi rodzice nie wierzą w karty kredytowe...
Herbata

Postprzez Natalia » 5 maja 2007, o 13:59

a do czech to trzeba mieć paszport?:P wogóle to po ile bilety?

kuźwa pojechałabym bo mam niedostyt po tym Berlinie :P
Natalia
Administrator

Postprzez Herbata » 5 maja 2007, o 14:03

Niby nie, bo my w Unii przecież, ale kto ich tam wie...
A w Niemczech nie brali od ciebie, bo mi sprawdzali, ale ja to autokarem całym jechałam...

A bilety to po 510 koron i teraz to razy 0,14 gr, bo mniej więcej tyle korona czeska kosztuje.
Herbata

Postprzez Natalia » 5 maja 2007, o 14:04

No właśnie w niemczech to tylko dowody sprawdzali (jechałam pociągiem)
Natalia
Administrator

Postprzez Herbata » 5 maja 2007, o 14:07

Jak się ma dowód ^^.

A do Pragi też jadę pociągiem, już się nie mogę doczekać tych niewygodnych 9 godzin...
Herbata

Postprzez sandra06 » 5 maja 2007, o 14:21

kurcze... nie moge.. Herbata, a ja jakbym teraz chciala kupic to nie wiesz czy by sie dalo jakos to... ?

mi tez sie wydaje, ze bez paszportu... :)
sandra06

Postprzez Herbata » 5 maja 2007, o 14:25

Ja bilety brałam z czeskiego Ticketpro, z tego co widzę na stronie głównej jest ikonka z My Chemical Romance, więc raczej się załapiesz.
Herbata

Postprzez sandra06 » 5 maja 2007, o 14:40

albo jestem slepa albo nie ma... mozesz podac link :>? PROSZE!
sandra06

Postprzez Herbata » 5 maja 2007, o 14:42

Herbata

Postprzez sandra06 » 5 maja 2007, o 14:47

thx xD khmm... nie umiem czeskiego xD a Ty konkretniej jak dostalas bilet ?
sandra06

Postprzez Herbata » 5 maja 2007, o 14:52

Właśnie stamtąd. Bilety widziałam także na ticketportal.cz, ale tam mnie czeski gubił, a na Ticketpro jest także angielski.

Jedyny problem to to, że oni wysyłają bilety tylko na teren Czech, więc trzeba brać E-Ticket.
Herbata

Postprzez sandra06 » 5 maja 2007, o 14:53

co to jest ten E-Ticket... :>?
sandra06

Postprzez Herbata » 5 maja 2007, o 14:54

Kawałek kartki z biletem, który sama sobie drukujesz.
Herbata

Postprzez Anusiak » 5 maja 2007, o 15:21

no ja miałam zamiar jechać na ten koncert, ale nigdzie biletów nie mogłam znaleźć ;)

edit: zna się ktoś na tej stronce tcketpro ? Bo ja za cholerę nic nie rozumiem ;)
Anusiak

Postprzez sandra06 » 5 maja 2007, o 16:39

ja tez sie nie znam ale jak juz popatrze co i jak i sie skapne to Ci na prv napisze xD chyba, ze ktos zrobi to przede mna ;>
(Natalia, nie zalamuj sie, juz nie bede robic off topu w tym temacie xP)
sandra06

Postprzez Natalia » 5 maja 2007, o 19:04

Kurde no już nie wiem co myśleć, jak tak wszystko obliczyłam, to ten wyjazd do Czech kosztowałby mnie milion razy mniej niż do Berlina (nie tylko pieniedzy ale i nierwów) zwłaszcza, że mieszkam w Krakowie więc mam blisko. Gdybym wiedziała, że bedą w czechach przed tym Berlinem to zapewne bym poczekała, no, ale cóż, a teraz, już drugi raz to niewiem czy bym miała z kim jechać :P No cholera niewiem co robić.
Natalia
Administrator

Postprzez Sharp » 5 maja 2007, o 19:12

Przepraszam! Ale czy oni czasem nie przerwali trasy, moi kochani?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Natalia » 5 maja 2007, o 19:13

No do 3 czerwca chyba nie będą chorować.
Natalia
Administrator

Postprzez Sharp » 5 maja 2007, o 19:27

Nooo, w sumie tak, ale tam w tym liście od nich było napisane, że do końca roku postarają się wrócić na trasę? Zresztą, nie wiem ^^' offtop, sóo.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Natalia » 5 maja 2007, o 19:31

chodziło im o to, że postarają sie powrócić do tych krajów w których ich nie bedzie (przez to zatrucie) pod koniec roku.
Natalia
Administrator

Postprzez ditta » 5 maja 2007, o 21:44

chciałam jechać, nawet z jedną koleżanką z neta już wszystko obmyśliłyśmy, kasa była, bilety znalezione, ale moja mama powiedziała że mnie nie puści z obcą osobą bo ona nie wie kto to jest a jak to jakiś stary zboczuch który mnie porwie, wykorzysta zamorduje i zakopie w lesie... nooo to ja się postawiłam, że chcę jechać mama dalej swoje, w końcu poszłyśmy na kompromis że nie jadę do pragi ale z kumplami z reala na woodstock. ale zakomunikowałam starszym, że choćby się waliło i paliło na kolejny koncert do berlina (a taki na pewno będzie za niedługo, bo to w końcu stolica na światowym poziomie) się wybieram
ditta

Postprzez Anusiak » 5 maja 2007, o 21:47

Mi się marzy ten koncert w Czechach, tylko te cholerne bilety trza znaleźć :roll:
Anusiak

Postprzez sandra06 » 6 maja 2007, o 07:23

Natalia, ja moge z Toba jechac xD pociag przez Krakow chyba z Kielc xD ja tez nie mam z kim za bardzo jechac..
sandra06

Następna strona

Powrót do Koncerty