koncert w Czechach

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez sandra06 » 14 maja 2007, o 14:58

a mi wyszlo prawie 70 zeta, bo patrzylam gdzies na necie ile korona kosztuje ;)
sandra06

Postprzez Zua » 14 maja 2007, o 15:50

Hmmm...Wystarczyło powiedzieć mojemu taice "Koncert MCR w Pradze" a on "Po ile bilety i gdzie" xD

No i zaczęłam szukać na ty czeskim ticket pro, ale mój Vati zaczął coś gadać, że nie dai się zamówić z czech biletu bo to tzreba w koronach płacić i sie nie da czy coś :/ Mógłby ktoś to wytłumaczyć? Bo już nie wiem co robić ^^
Zua

Postprzez Herbata » 14 maja 2007, o 17:30

sandra06 napisał(a):a mi wyszlo prawie 70 zeta, bo patrzylam gdzies na necie ile korona kosztuje ;)

Mamy te same kalkulatory xD

Według mnie problem tkwi w karcie kredytowej. Masz kartę, Praga jest twoja.
Herbata

Postprzez sandra06 » 14 maja 2007, o 17:58

a u mnie w cenie pociagu... ile Ty placisz :>?
sandra06

Postprzez Herbata » 14 maja 2007, o 18:04

Nie mam pojęcia, moja matka się tym zajmuje, ale jakoś się zebrać nie może, jakby co to pójdę na piechta xD
Herbata

Postprzez sandra06 » 14 maja 2007, o 18:05

ja wole rowerkiem xD (offtop... :/)
sandra06

Postprzez Herbata » 14 maja 2007, o 18:07

No, ja chcę was wszystkich tam zobaczyć.

(O ile sama pojadę, znając moje zdolności do psucia wszystkiego)
Herbata

Postprzez ChemicaLara » 14 maja 2007, o 22:09

Nie umiem liczyć:P rzeczywiście ok.70 zł wyszedł bilet a to strasznie tanio więc może pojadę. Tylko problem z dojazdem... może ktoś ma po drodze Bydgoszcz to byśmy się razem zabrali?:D :-D
:>
ChemicaLara

Postprzez Dakki » 15 maja 2007, o 17:02

wlasnie sie dowiedziałam, że nie ma juz tego pociągu który jechał z przesiadkami w Niemczech, to znaczy jest ale 3 razy droższy
Dakki

Postprzez Dakki » 15 maja 2007, o 17:57

INFORMACJA: JEST NAS 5 I SZUKAMY 3 OSOB które pojechałyby z nami busem z Wrocka do Pragi na koncert MCR, podróż w obie strony rzecz jasna. Kontakt ze mną pod numerem GG 5116842 !!! pilne!!!
Dakki

Postprzez ChemicaLara » 15 maja 2007, o 18:40

Jaki koszt? Może bym pojechała... ale 2 osoby (wraz z... niestety tatą;/ ktory mnie sam nie puści...:()
ChemicaLara

Postprzez Zua » 16 maja 2007, o 14:46

Czy ktoś z Was nie wie może czy przed samym koncertem będą bilety sprzedawane? Bo tak to nie ma mjak kupić x((
Zua

Postprzez Nicole » 16 maja 2007, o 17:06

Miałam jechać ale kur..de w ten sam dzień ktoś dla mnie ważny ma urodziny i wolę nie ryzykować jego rozczarowania... Na dodatek Billy Talent (najwspanialsi z najwspanialszych *__*) też tam będą. Załamka... Moje dwie kumpele tam jadą, więc cieszę się z ich szczęścia ;)

Zua -> na 99% nie, bo zapewne wszystkie rozejdą się w przedsprzedaży.
Nicole

Postprzez Natalia » 16 maja 2007, o 17:07

To może zrób temu komuś prezent i zabierz go ze sobą na koncert :P
Natalia
Administrator

Postprzez Zua » 16 maja 2007, o 17:14

To w takim razie jak ja mam kupić te bilety :? Czytałam temat od początku ale jest kilka "ale". Pop ierwsze z czeskiego ticketpro nie wysyłają poza granice kraju. No dobra mam kartę kredytowoą, więc bez przeszków mogę kupić. Ale to jest ryzyko i mój tata nie jest achwycony taką opcją. Pozatym ten cały e-ticket to strasznie podejrzana sprawa. Jest jakaś inna możliwosć :/ Jak nie to załamka -.-
Zua

Postprzez Nicole » 16 maja 2007, o 17:27

Natalia -> mój chłopak raczej nie przepada za MCR, a jak zobaczy moją podnietę na widok Kowalewicza z BT bez koszulki to dwa razy się zastanowi co do przyszłości naszego związku ;D

Zua -> troche ufności dla technologii ;) ja byłam w UK na Give It a Name, dałaś ten e-ticket i bezpiecznie, przed koncertem dostałaś bilety :) jest jeszcze jedna możliwość -> pojedź do Czech i sama kup bilety.
Nicole

Postprzez Zua » 16 maja 2007, o 17:37

Jechanie tam jest niemożliwe z rodzicami takimi jak moi. E-ticket mogę zaufać, ale jest problem innego gatunku. Mój Vati(tata ^^) boi się, że jak poda nr karty to mukonto wyczyszczą.

słuchajcie mam więc taką prośbę. Czy ktoś z Was będzie kupował jeszcze z czeskiego ticket pro? Moglibyśmy się wtedy umówić tak, że prelałabym komuś kasę za to a po protu ktoś zamówiłby dwa bilety dla siebie i dla mnie ^^ Wiem, że kombinuję ale tak bardzo chcialabym jechać x(
Zua

Postprzez sandra06 » 16 maja 2007, o 19:16

ja tez o tym mysllam, bo moi rodzice tez sie boja xD ale Herbata z tego co wiem ma bilet i wszystko bylo dobrze... (moze nie? :-D )
sandra06

Postprzez Zua » 17 maja 2007, o 05:45

No Herbata ma wszystko dobrze. Pójdę do mojego ojca i powiem "Tato Herbata zamawiał z Czeskiego ticketpro i wszsytko jest okej. Wiesz co...My też zamówmy". Chyba by mnie wyśmiał"Jaka herbata?" Kurde...Ja muszę tak jechać ;(
Zua

Postprzez Herbata » 17 maja 2007, o 12:53

Zua napisał(a):No Herbata ma wszystko dobrze. Pójdę do mojego ojca i powiem "Tato Herbata zamawiał z Czeskiego ticketpro i wszsytko jest okej. Wiesz co...My też zamówmy". Chyba by mnie wyśmiał"Jaka herbata?" Kurde...Ja muszę tak jechać ;(

Jak już chcecie mnie brać za przykład na rozmowę z rodzicami to zamawiała nie zamawiał.

A do rzeczy.
Moim skromnym zdaniem Ticketpro to jest raczej poważny portal a nie jakieś tam dziadostwo. Kupa ludzi tam zamawia, bo nie wszyscy mogą przecież kupić na miejscu. A z tego co mi wiadomo to znajomej konta nie wyczyściło (chyba tam nawet nie było czego czyścić).
Herbata

Postprzez Dakki » 17 maja 2007, o 15:19

Ja bardzo przepraszam, że tu tak mieszam, ale na wariata wszystko mi się tutaj dzieje: tamta informacja z poszukiwaniem 3 osob jest nieaktualna. Teraz szukam ludzi, którzy jadą na koncert i którzy by mogli zabrać jedną 19letnią dziewczyne, bo mamy za dużo o jedną osobe na samochód. Prosze bardzo o pomoc. Nie chcemy jej na lodzie zostawić. Chodzi tylko o to, żeby mogła się dołączyć do jakiejs grupy, bo sama to troche nie bardzo pojedzie a ona ma już bilet. Każdy kto może pomóc, prosze nich sie odezwie na moje gg 5116842
Dakki

Postprzez ChemicaLara » 18 maja 2007, o 13:05

Pff.. straszna sytuacja, ja niestety nie mogę pomóc, sama nie wiem czy pojadę:(.. Mam nadzieję że ktoś Ci pomoże Dakki. :->
ChemicaLara

Postprzez Zua » 18 maja 2007, o 13:56

No wiec ja juz bilecik mam. Zamowilam na polskiej stronie i jest gotes. Jade z ojcem i mama :/ Troche tak glupi ale ciesze sie ze wogole jade
Zua

Postprzez sandra06 » 18 maja 2007, o 14:05

to podaj adres tej polskiej str. xP

ja jednak nie jade.. ale za to dostane kase jako rekompensate i pojade za 3 lata do Ameryki i tam sobie pojde na koncert xD
sandra06

Postprzez Zua » 21 maja 2007, o 12:09

No cóż...Nie mogę powiedzieć skąd mam bo one są tak bardzo po znajomości ze zwględu na to że zawsze zamawiamy tam bilety cx(
Zua

Postprzez Kloe » 21 maja 2007, o 21:03

Ja bym z chęcią pojechała, MCR i BT tak blisko... ahh... może nawet bym miała z kim, bo przyjaciółka uwielbia ich, ale nie mam kasy, mam beznadziejnych rodziców i nie mam aktualnego paszportu x( .
Kloe

Postprzez sandra06 » 22 maja 2007, o 04:54

ale paszport przeciez nie potrzebny..
sandra06

Postprzez ola_94 » 22 maja 2007, o 15:04

A ja na pewno nie pojadę i chyba tylko dlatego przegapię ten koncert,bo starzy się sknerzą.A mogliby mi kupić szczęście za 70zł.
Mogę zrobić wszystko(dosłownie wszystko)żeby zobaczyć Raya i MCR na żywo.
ola_94

Postprzez sandra06 » 22 maja 2007, o 17:45

70 zl za sam bilet na koncert.. a pociag okolo 260/os. .. w moim przypadku jechalabym z bratem, wiec musze zaplacic za 2 osoby.. jeszcze wieczorem nie ma zadnych pociagow, wiec trzebaby przenocowac gdzies.. mi wyszlo ok. 600 zl :)
sandra06

Postprzez Herbata » 23 maja 2007, o 11:31

sandra06 napisał(a): 70 zl za sam bilet na koncert.. a pociag okolo 260/os. .. (...) 600 zl :)

Jea! Już widzę minę mojego taty przy okienku w pkp w Poznaniu.

Albo się wykpię pracą z matmy i nie pojadę xD
Herbata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty