koncert w Czechach

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez sandra06 » 23 maja 2007, o 11:41

moi wiedza ile wszystko kosztuje, wiec sama musze uzbierac.. a mial byc prezent na ur. .. powiedzieli, ze sam bilet na koncert moga zaplacic.. eh..
sandra06

Postprzez Herbata » 23 maja 2007, o 11:47

Ja bym nie uzbierała za nic w świecie.

Zresztą to oni chcą jechać pociągiem i to dzień wcześniej i oni chcą spać w hotelu, więc niech płacą.

Ja bym tam pojechała samochodem, spała w nim, a potem straszyła wyglądam innych podróżujących.
Herbata

Postprzez sandra06 » 23 maja 2007, o 11:51

ja juz raczej na pewno nie pojade, bo moja kolezanka nie moze sie zebrac, zeby pojsc do agencji (reklamowej) i czekam.. i czekam.. i w koncu mamy isc jutro, bo jak najszybciej musze cos znalesc.. bilety jeszcze sa wiec jakas szansa istnieje.. jeszcze sobie ur. wczesniej zrobie i rodzinka mi da kase :mrgreen:

dreczy mnie jedna mysl.. jak z tamtad wrocic.. ?
sandra06

Postprzez Zua » 24 maja 2007, o 12:04

Mój tekst do ojca jak się spytał czy zamawiać bilety"Tato...Ja nawet sama uzbieram na te trzy bilety, paliwo i nocleg jeśli będzie trzeba. Tylko błagam...Jedźmy tam" No i jadę...zbierać oczywiście nie muszę, ale oni wiedzą, że ja bym to uzbierała ^^
Zua

Postprzez sandra06 » 24 maja 2007, o 13:24

heh.. zabieram sie z Toba x) ja juz nie dam rady raczej uzbierac, ale moze na te ur. doloza kase..

wie ktos konkretniej jak z tamtad wrocic pociagem.. ?
sandra06

Postprzez NAtikA » 26 maja 2007, o 08:06

Dobrze wam... Macie przynajmniej szansę pojachać:/ Ja się wybieram do Irlandii na festiwal gdzie będzie min. MCR, ale nie będę offtopować :)
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez A*** » 26 maja 2007, o 15:00

Kurw* ja terz chce jechac hihi
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez Herbata » 27 maja 2007, o 12:21

Ja dzisiaj kupiłam bilety pkp. Czeka mnie miła podróż z Poznania do Katowic a z nich do Pragi, czyli 12 h w pociągu xD.
Herbata

Postprzez geemik » 27 maja 2007, o 13:20

Haha, ale nikt nie ma takiego szczescia jak JA, ja wygralam spotkanie z chlopakami....

<kiepska ironia>

Zartowalam, ale serio nikt nie ma takiego szczescia jak ja bo we wrzesniu wplacilam kase na wycieczke i kasy nie mozna wycofac, a sporo ta wycieczka kosztowala :cry: nooo aaa piekna kwiecista, pachnaca wiosenka dowiedzialam sie, ze MCR wystepuja w Pradze, oczywiscie pierwsze co to byla euforia aaaa balanga, jade na bank, a po chwili patrze na date wycieczki od 30 maja-5 czerwca ..DEAD... :evil: :evil: :evil: zlo, zlo, zalamka, placz i lament :-x postanowilam zaprotestowac na wycieczce i 3 czerwca bede siedziec w hotelu bez jedzenia i picia, odmawiajac wyjscia z pokoju, stwierdzilam ze nie przezyje, tego ze kiedy ja bede w Krakowie to oni beda w Pradze.... ZONK :cry:
geemik

Postprzez Amy » 28 maja 2007, o 19:59

a ja mam bilet
a nie mam jak dotrzeć do Pragi

już drugi raz mam taką sytuacje;/
tylko się pociąć
Amy

Postprzez sandra06 » 28 maja 2007, o 21:00

na pewno kilkoma pociagami sie da :P tylko troche drogo by wyszlo..
sandra06

Postprzez Amy » 29 maja 2007, o 06:30

wiem, ale jest masa przesiadek
i samemu jechać 12h pociągiem to tak z deka niebezpiecznie;/
Amy

Postprzez Zua » 29 maja 2007, o 06:47

Cholera tak mi głupio, że nie mogę pomóc. Bo niby mieszkamy w tym samym miejscu a mój wujek się wepchnął na chama. :/
Zua

Postprzez Amy » 29 maja 2007, o 07:56

dobra ludziska teraz będzie ORĘDZIE DO NARODU
jeśli ktoś jedzie pociągiem to pisać do mnie
z góry tnx
Amy

Postprzez Natalia » 31 maja 2007, o 15:36

To co, kto w koncu jedzie ? koncert zbliża się wielkimi krokami ;]
Natalia
Administrator

Postprzez sandra06 » 31 maja 2007, o 16:10

wrr.. ja nie jade, bo.. kurde.. sporo tego.. miedzy innymi dlatego, ze robie wtedy ur. :/ ale cuz.. wmawiam sobie, ze jak przyjada do Polski to pojade ^^
sandra06

Postprzez ChemicaLara » 31 maja 2007, o 17:36

Jak przyjadą do Polski to wszyscy pojadą:D! Ja miałam jechać ale nie wyszło:( eh...
:>
ChemicaLara

Postprzez Herbata » 1 cze 2007, o 10:22

Natalia napisał(a):To co, kto w koncu jedzie ? koncert zbliża się wielkimi krokami ;]

Jadam ja xD
O 15 mam pociąg do Poznania, bo moi rodzice bedą jeszcze zwiedzać. W Pradze będę jutro rano, więc... do 'zobaczenia' we wtorek. ;p
Herbata

Postprzez Natalia » 1 cze 2007, o 12:17

mam nadzieje, że zdasz obszerną relacje po powrocie :) Miłej zabawy !! :P ( wogóle nie zazdroszce)
Natalia
Administrator

Postprzez Zua » 1 cze 2007, o 18:06

Ja też jadę. Wyjęzdżam w niedzielę rano Pragę pozwiedzam a potem na koncert. No i spowrotem do domciu ^^
Zua

Postprzez ola_94 » 2 cze 2007, o 18:11

Oj aż się doczekać nie mogę jak się z nami wrażeniami podzielą albo jakieś fotki porobią.Ach szkoda,że mnie tam nie będzie....a bym była tylko,że nie mam żadnego ważnego dokumentu tożsamości.Nawet legitymacje szkolną mam nie ważną!!!
ola_94

Postprzez ChemicaLara » 3 cze 2007, o 09:33

Legitymację u mnie można zrobić nawet w jeden dzień, gorzej z paszportem... jakbym miała i koncert byłby troche później pewnie bym tam była... Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka szansa ;).
:>
ChemicaLara

Postprzez Zua » 4 cze 2007, o 07:36

No więc...Było zaje...fajnie :? Świetnie było i tyle. Najpier Billy Tallent jako support. Tylko słabe nagłośnienie było jak grał BT, a że repertuatu za dobrze nie znam(za wyjątkiem kilku piosenek) to w ogóle nie rozumiałam o czym on spiewa. Nalepszy był tekst BT "Mam dla Was sekret...Jesteście gotowi?" Wszyscy krzyczą Yeeeeeeeeeeeeees! "Za pół godziny zobaczycie MY chemical Romance" xD No i pozdrowił Polaków bo jak sam powiedział w lepszej połowie jest Polakiem :D Ja bym się nie przyznała no ale cóż...

No a potem jak Gerard z ekipą weszli na scenę(z poprawionym nagłośnieniem ale i tak coś było nie tak jak być powinno. Mikrofon mu trzeszczał itp.) cała hala zaczęła piszczeć(tudzież krzyczeć) Zaczęli Dead! (na szczęście) potem "This is how i dissapeared" "I'm not okay" a potem grali całą płytę po kolei "The Black Parade" tyle, że co kilka piosenek wtrącli coś ze starej płytki. NA koncercie widziałam kilka osób na wózku...A zresztą co ja będę opowiadać. Po południu wrzucę fotki xD Aha...I każdą piosenkę śpiewała praktycznie cala hala razem z Gee^^ Ale najlepiej wypadło "Famous last words". Mam nadzieję, że ktoś kręcił coś kamerką i na YT będzie można coś obnejrzeć ^^

No i byłam rodzicami. Ojciec powiedzial, że jak będzie blisko koncert to jedziemy ^^
Hurra!!
Zua

Postprzez NAL » 4 cze 2007, o 13:20

Wow! Ale fajnie, że chodź parę osób z forum miało okazję pojechać na ten koncert! Nie powiem, żebym nie zazdrościła, bo naprawdę chciałabym być tam razem z Wami, ale cieszę się, że ktokolwiek pojechał i możemy zdobyć info z pierwszej ręki. Zua, napisz coś więcej... Były jeszcze jakieś fajne akcje z MCR? Jak reszta publiczności? Było bezpiecznie i sympatycznie?
NAL

Postprzez NAtikA » 4 cze 2007, o 13:33

Zua, no to miałaś jednym słowem farta! xD Jak ja bym chciała być na koncercie... Możliwe że będę w tym roku, ale znając moje szczęście to gówno z tego wyjdzie ;(
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez ditta » 4 cze 2007, o 14:58

JEEEEJUUUU!!! ja chcę na konert!!! eeeech... a teraz do Ruskich jadą:/ <kręci głową> czemu nie do nas??
ditta

Postprzez BadChemicalGirl » 4 cze 2007, o 15:42

ditta a wiesz dokladna date kiedy w rosji? XD heh co nie poinformowana jestem Xd bo bardzo mozliwe ze pojadee.. xD bo starszy to w rosji juz pracował wiec było by spoko xD
BadChemicalGirl

Postprzez Zua » 4 cze 2007, o 15:54

Hmmm...Wiecej napisać? A nie zanudzę Was :P No więc...

Z ważniejszych rzeczy to brat Gerarda, Mike turlał się po ziemi, skakał, wywijal swoją gitarą basową itp. Po prostu miał jazdę. Ray zarzucaj włosami i grał świetnie. Gerard...Hmmm...Śpiewał bosko.

Cytat:
"We're My Chemical Fucking romance and you're fucking My Chemical Romance fand". No wiec jestem pieprosznym fanem MCr. Jak Gee tak mówi to tak jest xD

Jak grali "Cancer" wszystkie światła były pogaszone tylko jedno było na G ale bardzo słabe. Praktycznie na całej hali ciemnośc. Ale jak tylko zaczął śpiewać wszyscy powyciągali zapalniczni, telefony aparaty i co kto miał. Wszyscy xD (ja też ) i machaliśmy w rytm muzyki. Niesamowicie to wyglądało.

Gerard mowi machajcie wszycy machają, Gee mówi skaczcie wszyscy skaczą. Zresztą...NAwet nie musiał widzieć. Wszyscy byli bardzo zgrani i robili to samo. Byli tam przedstawiciele różnych ras czy kultur, ale wszyscy przyjechali słuchać jednego zespołu. Niesamowite jak muzyka potrafi ejdnoczyć ^^

A teraz ponażekam na to co mi się nie podobało. Po pierwsze nagłośnienie, i akustyka. Po drugie wpuszczali dopiero od 19 :/ A jeśłi chodzi o moje "ale" bezpośrednio do zespołu i muzyki. Koncert był za krótki. Bez bisów. Zagrali 16 piosenek o ile dobrze pamiętam -.- z czego 12 z nowej płyty. Osobiście uważam, że stać ich na więcej. Mogli zagrać całe 2 płyty i koncert trwałby dłużej. A oni ograniczyli sie do "Black Parade" i najlepszych piosenke z "TCFSR" czy jak ta płyta się tam nazywa -.- Z pierwszej płyty nie zagrali nic chociaż to jest zrozumiałe. No i szkoda, że nie zagrali piosenek nie wydanych na płytach. Np "Heaven help us" czy "desert song".

Było bezpiecznie tylko fanki wpierwszym
Zua

Postprzez Natalia » 4 cze 2007, o 16:55

Zua, wydaje mi się z tego co mówisz, że repertuar był podobny jak w Berlinie ( ale ogólnie w całej Europie chyba to samo) też byłam rozczarowana,że nie zagrali nic z pierwszej płyty, no i , że nie mieli tych swoich mundurków;P

Ale jak to nie było bisów?! nie wierze. To Helene i Cancer zagrali po prostu w ciągu koncertu, nie schodząc ani razu ze sceny?

i 16 piosenek tylko? oj nieładnie...
Natalia
Administrator

Postprzez Zua » 4 cze 2007, o 17:21

Nie było bisów. OStatnie co zagrali to hmmm...mama? Nie pamietam. W każdym bądź razie skończyli ostatnią piosenkę i zeszli ze sce.y Światłą sie zapaliły i przyszli ludzie i zaczęli rozmontowywać całą scenę -.- grali godiznę i 15 minut może półtorej...
Zua

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty