Miting przed koncertem

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Miting przed koncertem

Postprzez Progresywna » 15 cze 2011, o 19:22

Pfff, a myślałam, że OC wchodzą innym wejściem, okażę się, że będę musiałam sterczeć w kolejce razem z ludźmi na płytę... Eh... No nic, przynajmniej sobie z wami pogadam :P
Progresywna

Postprzez veruleczek » 15 cze 2011, o 19:25

ahahahha :D jednak nie! widać wszyscy są tam równi, mimo że macie OC ;p

ale mi chodzi o to gdzie się widzimy pod stadionem? bo ja tam będę sterczeć od 6 rano... więc zapraszam do wejścia B jak coś.
Gerard Way will go to heaven cause
he's too hot for hell.
veruleczek

Postprzez mirror » 15 cze 2011, o 19:32

mnie ciągnie do wejścia B ale się zobaczy, które będzie po prostu bliżej. no i oczywiście, czy się kamikadze zgodzi, bo to ona prowadzi
mirror

Postprzez micc » 15 cze 2011, o 20:02

veruleczek, zajmij nam kolejke!! :lol:
micc

Postprzez vampirekid » 15 cze 2011, o 20:03

czesc dziewczyny sluchajcie potrzebuje pomocy, wiem ze pisze na ostatnia chwile, ale kolezanki z ktorymi mialam sie spotkac raczej nie beda mogly jechac, a ja zupelnie nie znam warszawy i sama sobie nie poradze :-( i nie wiem za bardzo do kogo moglabym sie dolaczyc :oops:
vampirekid

Postprzez micc » 15 cze 2011, o 20:05

o 12 zbieraja sie na patelni przy m centrum, wiec wtedy mozesz sie dolaczyc, albo probowac zagadac w kolejce ;)
micc

Postprzez Sistema » 15 cze 2011, o 20:09

vampirekid, o której w ogóle będziesz w Warszawie i gdzie?
Sistema

Postprzez vampirekid » 15 cze 2011, o 20:11

o dzięki micc :) ale jest zebranie o 12 i od razu pojscie na stadion? bo ja bym chciala byc tam dosyc wczesnie szczegolnie ze mam na plyte bilet. Sistema bede na centralnym o 10 :)
vampirekid

Postprzez Sistema » 15 cze 2011, o 20:15

To słuchaj, ja już tam będę o 10:30. Potem spotykam się z dziewczynami i wyruszamy wspólnie na stadion. Jak chcesz, żebym Cię 'odebrała' z dworca, to wyślij mi swój nr. na priva.
Sistema

Postprzez vampirekid » 15 cze 2011, o 20:17

oooo dziękuje Ci bardzo :*** już ślę ;D
vampirekid

Postprzez mirror » 15 cze 2011, o 21:25

ej! my też będziemy o 10:30 na centralnym (:
całkiem nas sporo tam będzie
mirror

Postprzez Sistema » 15 cze 2011, o 22:13

No, kto się tam nie umawiał z Pro, to ja będę do dyspozycji (ona będzie ok. 11, ja po prostu przybywam wcześniej).
Sistema

Postprzez Don'tNeedTheSystem » 16 cze 2011, o 07:31

Na moim bilecie pisze wejście B, C (mam płytę). Na każdym powinno pisać, jak już kto tam wcześniej mówił ;-)

W moim mieście jakaś zmowa totalna, nigdzie bandany czerwonej kupić nie mogę *.* Ale trochę siejemy panikę, na pewno wszyscy się odnajdą na miejscu i tam się grupy potworzą ;-)
Don't need the system
We can kill them if we try
Don'tNeedTheSystem

Postprzez ginger » 16 cze 2011, o 13:08

Ja mam małe pytanko. Czy ktoś jedzie na stadion z przystanku na dworcu zachodnim? Moja kumpela z chłopakiem będą dopiero około 16-17 na miejscu, ja nikogo nie znam i ogółem jestem straszna jeśli chodzi o orientację w terenie :P Do tego wolałabym nie spędzać sama tych kilku godzin... ;) To jak, pomoże ktoś?

(Sory że piszę w dwóch tematach to samo, ale w sumie nie wiem do którego bardziej pasuje pytanie ;) )
If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out first-hand what it's like to be me
ginger

Postprzez romen » 16 cze 2011, o 14:40

Witam wszystkich dopiero co się zarejestrowałam bo chętnie poznam jakiś innych fanów MCR bo do tej pory nie znałam żadnych a więc idę na koncert sama Jestem z Wawy i mam dwadzieścia parę latek i idę na trybuny więc jeśli ktoś np. też idzie na trybuny (czyli nie śpieszy się tak bardzo by stać w kolejce od samego rana) i chciałby np. pomocy w dotarciu na stadion czy nie ma co ze sobą zrobić w Wawie przez jakiś czas, czy coś to piszcie.
romen

Postprzez mirror » 16 cze 2011, o 17:29

pytanie do Sistema i vampirekid. Kamikadze się zachorowało, więc możliwe, że nie będzie mogła iść a więc wychodzi na to, że nie ma ko nas (mnie i moją koleżankę) odebrać z dworca. mogłybyśmy się podpiąć pod waszą grupę? prooooosimyyyyy <robi oczy pandy> jesteśmy grzeczne, miłe i dużo nie jemy.

edit: na dworcu będę o 10:30 :->
mirror

Postprzez Sistema » 16 cze 2011, o 17:59

Vampirekid jednak jedzie na stadion na własną rękę, ale ja i tak, czy siak tam będę, więc mogę was zgarnąć. ;] Pri~v
Sistema

Postprzez Kari666 » 16 cze 2011, o 18:15

ja będę o 11 i teraz nie wiem gdzie mam Was szukać, ile jest tam wyjść na tym dworcu?? :D
Kari666

Postprzez Chemical Girl » 16 cze 2011, o 18:37

Hej, dziewczyny, przygarniecie mnie do siebie? :oops: Pewnie mnie nie znacie, bo mało się udzielam na forum :-/ Ale będę od ok. 14.30 pod stadionem przy wejściu B lub C (miałam na bilecie xD - płyta). Jestem z rodzicami, ale wolałabym sobie z kimś pogadać xD Mam 14 lat, będę ubrana w czarne martensy z żółtymi sznurówkami, czerwone krótkie gatki, czarną bluzkę MCR, czarne rękawiczki bez palców. Jezu, jakbym pisała jakiś list gończy xD Ale mnie nie znacie, a możemy się poznać (a ja przy okazji spróbuję się wyrwać na chwilę od rodziców). ;-)
Chemical Girl

Postprzez qwerty » 16 cze 2011, o 19:05

Chwmical Girl mamy taki sam awatar, może to przeznaczenie. ;D Ja jadę z tatą i też chętnie pogadałybym sobie z kimś innym. Z tym że planujemy byc pod wejściem B lub C ok. 16-17.. (też idę na płytę)
qwerty

Postprzez Dasieq » 16 cze 2011, o 19:10

Chemical Girl,jak coś,to ja powinienem być z dwoma koleżankami koło stadiony jakoś o 15...dokładnie nie wiem,jedziemu autem,gdzieś sie zaparkuje i będziemy musieli doczłapać do stadionu.
Jesteśmy nieco starsi od ciebie,17 lat więc....jak coś to będę w czerwonych spodniach,koszulce misfits,glany. Może sie odnajdziemy. A jak coś bardziej chcesz sie ugadywać to napisz prywatną wiadomość. ale po 22 lece spać więc czas to..czas to organizacja!
'Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych'

'Racja jest jak dupa, każdy ma swoją'

Spójrz, przyjacielu, jak bajeczka o Chrystusie uczyniła nas bogatymi -Papież Leon X
Dasieq

Postprzez eternity_dreamer » 16 cze 2011, o 19:34

Ja już koło 12 - 13 będę pod stadionem, wejście B albo C :3 Z bratem jestem, w razie czego mogę się do kogoś znajomego z bandanką przylepić?
Jak zobaczycie takie 165, długie ciemne loki, zielone trampki i prawdopodobnie menelska (kremowo-brązowo-biała, coś takiego) koszula + braciszek za rączkę to Termit!-ować na cały głos, to ja :3
eternity_dreamer

Postprzez parade me » 16 cze 2011, o 19:40

To ja też spróbuję się do Was przyczepić, jadę z tatą i kuzynką, ale ona ma bilet na trybuny i możliwe, że tata będzie chciał stać gdzieś nieopodal niej. A ja chcę poszaleć jak na fankę MCR przystało, jak najbliżej sceny ^^
parade me

Postprzez micc » 16 cze 2011, o 20:11

eee...tak w sumie to teraz dopiero ogarnelam temat i ja jutro o 14 bede zgarniac z centralnego kolezanke z Poznania.
Ktos jeszcze przyjezdza wtedy i potrzebuje wyprowadzenia z dworca? Jednak nie bede jechac bezposrednio na stadion, bo musze o auto zahaczyc po drodze, ktore zostawiam nieopododal.
micc

Postprzez greendayowa » 16 cze 2011, o 20:43

Moi drodzy pewnie mnie nie kojarzycie, bo dołączyłam dopiero wczoraj, ale i tak życzę Wam SUPER KONCERTU, pozdrówcie chłopaków z MCR :-D i w ogóle zaszalejcie tam sobie!
(ja strasznie cierpię, bo nie idę, ale za późno się ogarnęłam z biletami i zabrakło...brawo dla mnie...)
no, to tyle! ;-)
greendayowa

Poprzednia strona

Powrót do Koncert w Polsce