Akcja fanowska na koncercie w Polsce

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Akcja fanowska na koncercie w Polsce

Postprzez Antalia » 3 lip 2011, o 12:49

haha nie mogę, tylko na to czekałam ;d Nie wiem co chcieli tym osiągnąć, wiadomo, że nawet najlepsza akcja ale skopiowana przynosi marny efekt.. Na nich na pewno nie zrobiło to wrażenia, bez przesady, raczej myślą sobie, że jesteśmy jeszcze bardziej świetni skoro nas tak chamsko kopiują ;d
Antalia
Starszy moderator

Postprzez sobi » 3 lip 2011, o 13:52

jak to dzisaj zobaczyłam to pękłam :lol: czy oni myślą, że jakieś(jakby nie patrzeć marne- bo kartki są identyczne) kopie zrobią na chłopakach wrażenie!? toć to żenujące jest. prędzej czy później po naszym sukcesie można było się spodziewać kolejnej akcji z karteczkami. nie ma co- organizatorzy byli genialni :lol:
sobi

Postprzez szczota » 3 lip 2011, o 14:10

To zwykli pozerzy. Co oni o tym wiedzą. My się zebraliśmy i zgraliśmy, a oni przyszli na gotowe. Żałosne. Szwaby jedne!
Ferb: Czy wiecie, że mumiom wyciąga się mózgi przez nos?
Fretka: To mają farta!
szczota

Postprzez Simba » 3 lip 2011, o 14:31

Nawet nie potrafię opisać, co czuję. Jak można ściągnąć pomysł akcji? I jak można wziąć udział w akcji zorganizowanej przez organizatora??? Przecież branie udziału w akcjach tego typu sprawia tyle radochy, bo jest to takie... własne. A tu jest jakby 'narzucone przez system' :-/
Simba

Postprzez mirror » 3 lip 2011, o 17:41

na początku miałam wnerw i minę która mogłaby zabić a potem zaczęłam się śmiać no bo ludzie, Chemicy i tak wiedzą kto był pierwszy i kto wywarł na nich największe wrażenie :) no ale to jednak trochę głupio z ich strony no bo tak podbierać cudze akcje... to niezbyt ładnie.
mirror

Postprzez micc » 3 lip 2011, o 20:06

Wiecie, i tak najwazniejszy jest entuzjazm i emocje, jakie my wlozylismy zarowno w przygotowanie, jak i wykonanie.
Widzialam jakis jeden filmik z tego koncertu i tak niemrawo tymi kartkami machali, nawet nie przejmujac sie, czy trzymaja do gory nogami czy nie. I tez chyba nie wszyscy sie pofatygowali, zeby je trzymac w gorze.
Tak wiec mozna sie smiac z organizatora tylko i jego checi odgrzewania kotletow ;p prawdziwego zaangazowania sie nie podrobi, to tak jak nie kupi sie milosci ;)
micc

Postprzez romen » 7 lip 2011, o 19:46

Simba, zgadzam się z tobą w 100%.
romen

Poprzednia strona

Powrót do Koncert w Polsce