Akcja fanowska na koncercie w Polsce

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez nana » 5 maja 2011, o 19:53

ej a moze zrobimy im rzeczywiscie jakas niespodzianke, zawsze mozna cos podrzucic na scene :-D
nana

Re: Koncert My Chemical Romance w Warszawie 17.06.2011

Postprzez Tazmin » 5 maja 2011, o 19:56

też o tym myślałam : D
Tazmin

Postprzez Betheraite » 5 maja 2011, o 19:57

Hm, ja jeszcze muszę porozmawiać. Ciężko byłoby mi zostać w domu, bardzo. Niemniej, miałabym wtedy nadzieję, że dacie takiego czadu, że lada chwila MCR do nas wrócą. Ba, jestem tego pewna ;)

Btw, może zrobimy jakieś spotkanie przed koncertem (chodzi mi gdzieś tak dzień wcześniej)? Znajoma zasugerowała mi, byśmy zrobili jakieś plakaty o MCR czy cuś i porozwieszali gdzie się da. Czasem zespoły, gdy przyjeżdżają do kraju zwiedzają miasto, a jakby chłopcy zobaczyli tego typu rzeczy byłoby im zapewne miło.
Betheraite

Postprzez Tazmin » 5 maja 2011, o 20:00

Tylko niech te plakaty porozwiesza ktoś kto mieszka lub będzie wcześniej w warszawie . Tak racja z pewnością byłoby im miło ; D a czadu damy i to jak ^^ nie będą chcieli ze sceny zejść : D
Tazmin

Postprzez nana » 5 maja 2011, o 20:04

jak sie dowiedzialam to dziko skakalam po pokojuxD plakaty to swietny pomysl! :D ejj wgl wyobrazcie sobie tak ich na miescie spotkac!!! *___________* ja chyba wezme ze soba do wawy jednorozca i zwabie nim majkiego :D

i czemu nie dziala mi awatar :/

Nie piszemy postu pod postem - Ienzo.
nana

Postprzez Betheraite » 5 maja 2011, o 20:07

W tym rzecz, że spotkałyby się osoby, które wcześniej tam będą/mieszkają w Warszawie. Nie mam sensu ludzi ściągać, wystarczy, że mentalnie się wszyscy złączymy, ot co :D Plakaty wykonałyby osoby, które po prostu byłyby chętne. Każdy zawsze coś od siebie może wrzucić. Jedni mogą trochę podrukować, inni coś ręcznie zrobić... obojętnie, byleby widoczne i z sercem robione (w co nie śmiem nawet wątpić). Jeśli się wszyscy zbierzemy, na pewno coś z tego dobrego wyniknie, a i satysfakcja ogromna ;)

Ja nie mam pojęcia, czy będę, ale jeśli się uda - pewnie przyjadę jakiś dzień wcześniej. Na razie jednak czekają mnie rozmowy z rodziną. Dłuugie rozmowy.
Betheraite

Postprzez Tazmin » 5 maja 2011, o 20:11

Betheraite napisał(a):W tym rzecz, że spotkałyby się osoby, które wcześniej tam będą/mieszkają w Warszawie. Nie mam sensu ludzi ściągać, wystarczy, że mentalnie się wszyscy złączymy, ot co :D Plakaty wykonałyby osoby, które po prostu byłyby chętne. Każdy zawsze coś od siebie może wrzucić. Jedni mogą trochę podrukować, inni coś ręcznie zrobić... obojętnie, byleby widoczne i z sercem robione (w co nie śmiem nawet wątpić). Jeśli się wszyscy zbierzemy, na pewno coś z tego dobrego wyniknie, a i satysfakcja ogromna ;)

Ja nie mam pojęcia, czy będę, ale jeśli się uda - pewnie przyjadę jakiś dzień wcześniej. Na razie jednak czekają mnie rozmowy z rodziną. Dłuugie rozmowy.

Ja z pewnością coś wykonam , z sercem i może zbierzemy sie na jakiegoś wielkiego miśka żeby im na scene wrzucić ? :lol: a co do wyjazdu to jadę na 99.9 % zawsze może coś się wydarzyć ...
Tazmin

Postprzez konieckropka » 5 maja 2011, o 20:15

MISIO!!!! tak! kupmy wielkiego misia!
Albo zróbmy coś dojechanego w kosmos!!1 Takiego innego zupełnie...
konieckropka

Postprzez Sharp » 5 maja 2011, o 20:19

Tylko nie miś, błagam, co za żenada. To chłopy, mają po 30 lat.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Betheraite » 5 maja 2011, o 20:23

Plakaty byłyby fajne m.in. z samym logo MCR i datą koncertu. Proste, ale czytelne i z przekazem. No, ale to tylko część tego, co (oby) udałoby nam się stworzyć ;) Każda głowa pełna pomysłów, musimy się postarać, by poczuli się jak w domu, ot co!

Pomysł z misiem kapitalny. Może dołączylibyśmy do niego jakąś kartkę? Jakiś list + przed koncertem, kiedy się spotkamy każdy złożyłby swój podpis (a przynajmniej tyle osób, dla ilu by starczyło...).

Sharp napisał(a):Tylko nie miś, błagam, co za żenada. To chłopy, mają po 30 lat.

Oj tam, oj tam :P
Ostatnio edytowano 5 maja 2011, o 20:24 przez Betheraite, łącznie edytowano 1 raz
Betheraite

Postprzez konieckropka » 5 maja 2011, o 20:24

oj tam oj tam.... Podzielą misia między swoje dzieci ;p
konieckropka

Postprzez ChemicznyPłaz » 5 maja 2011, o 20:26

Nie, nie, nie, żadnych misiów, staników, trampków i gumowych kaczek maczanych w koziej krwi!

Jak już, to może jakieś koszulki, które np. odsłoniłybyśmy w jednym momencie albo jakiś gest, na którejś z piosenek (jak te serduszka fani bodajże z Francji). Myślmy o czymś odjechanym!

Btw, wiecie, ze oni czasami w ogóle nie patrzą na te misie i prezenty od fanów?... pluszaki często trafiają do dzieci z domów dziecka i fundacji, zatrzymują tylko te wyjątkowe....
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez nana » 5 maja 2011, o 20:28

to moze takiegopluszowego jednorozca? albo toster! prosze was toster! :D
nana

Postprzez Chemical Girl » 5 maja 2011, o 20:30

Plakaty dokładnie wszędzie - to jest świetny pomysł :mrgreen: Ale rozwieszone jakiś 1 dzień przd koncertem, żeby jakieś debile nie zdążyły tam genitaliów dorysować xD Mam pomysł! Może wrzucimy im na scenę wielkiego PedoBear'a xD Nie no żart :lol:
Chemical Girl

Postprzez Betheraite » 5 maja 2011, o 20:33

ChemicznyPłaz napisał(a):Jak już, to może jakieś koszulki, które np. odsłoniłybyśmy w jednym momencie albo jakiś gest, na którejś z piosenek (jak te serduszka fani bodajże z Francji). Myślmy o czymś odjechanym!

Koszulki raczej odpadają (chyba, że myślę o czymś innym). Należy pamiętać, że to festiwal i nie tylko fani MCR będą, spore rozproszenie będzie. Chyba, że umówilibyśmy się na konkretną piosenkę, wtedy mogłoby to przejść.
*myśli, myśli mode on*

Chemical Girl napisał(a):Plakaty dokładnie wszędzie - to jest świetny pomysł :mrgreen: Ale rozwieszone jakiś 1 dzień przd koncertem, żeby jakieś debile nie zdążyły tam genitaliów dorysować xD

Ano wszędzie :-D Jeden albo dwa dni. Zależy kiedy MCR się zjadą w sumie.
Betheraite

Postprzez micc » 5 maja 2011, o 20:55

Plakaty to trudna sprawa, bo jak zostana porozklejane bezprawnie, na slupach, ogrodzeniach lub zasmieca ogolnie przestrzen publiczna, to potem moga byc problemy. A problem ten moga miec MCR, jesli to o nich beda plakaty. Przechodzilam to kiedys z innym fanklubem, gdzie ostro sie zespolowi oberwalo <kary pieniezne>.

A takiego misia (w tym wypadku dla Mickeya), co to ktos rzucal na scene, to ja z jednego koncertu ich przywiozlam ;) bo wszystko ze sceny od razu bylo zrzucane.

Mysle ze balony, jakie byly w Paryzu to fajny pomysl. Moznaby sie umowic, zeby kazda wziela bialy albo czerwony balon i go potem nadmuchala. Bo to raczej niebezpieczne nie bedzie...choc trzebaby sie upewnic z organizatorami.
micc

Re: Akcja fanowska na koncercie w Polsce

Postprzez Little Susie » 5 maja 2011, o 21:23

Bialo czerwone balony super. Ale co Wy na bialo czerwone maski Killjoysowe? Wlozylybysmy je wszyscy w jednym momencie, na wybranym momencie wybranej piosenki :) Planowalysmy zrobic takie cos na koncert do Wiednia, no ale w Polsce to tym bardziej ;P

EDIT: Tak wyglada 'prototyp', jaki zrobilam na wyjazd do Wiednia: http://img96.imageshack.us/i/photo0219d.jpg

Ozdoba wokol oczu jest tylko tak zeby nie bylo tak pusto ;) I myslalysmy, zeby podstawa maski byla dla wszystkich taka sama, ale zeby kazdy dodal jakis niewielki element oozdobny tylko od siebie, zeby maski byly jednoczesnie takie same, ale pokazywaly indywidualnosc kazdego polskiego Killjoysa ;-) Co Wy na to?
Little Susie

Postprzez meridith » 5 maja 2011, o 22:31

Dziołchy, ja jestem za flagą / transparentem. No bo lol, po co więcej? Najważniejszy jest przekaz - jak najprostszy i jak najbanalniejszy ! A nie jakieś jaja !
żadnych staników i miśków, litości... :-?
meridith

Postprzez Linnet » 5 maja 2011, o 22:47

żadnych miśków, staników, majtek itp. bo to wieśniackie. Chyba nie chcecie, żeby chłopaki zapamiętali nas jako kompletnych debili o.O Ma być świetny koncert a nie popis fg :roll: Transparent tudzież flaga okej, maski też :)
Linnet

Postprzez Whatsername » 5 maja 2011, o 23:13

Ja też myślałam o maskach. ;) Nawet w jakimś tam wywiadzie Gerard/Frank mówił, że jak fani przychodzą na ich koncerty w maskach Killjoyowych, to straszną radość im to sprawia ;D
Można by zrobić coś takiego, że zabieramy ze sobą maski, które podczas konceru mamy na twarzach, i podczas jakiejś piosenki, równocześnie wszyscy wyrzucamy je do góry, na scenę i gdzie się da... ;D Tak żeby wyglądało to tak, jak na tych amerykańskich filmach, co ludzie podrzucają do góry te czapki, po zakończeniu szkoły, hehe ;)
Whatsername

Postprzez Little Susie » 5 maja 2011, o 23:22

Fllagi i transparenty sa ok, tylko ze oni widza dziesiatki takich rzeczy na kazdym koncercie, to nic nadzwyczajnego. A my przeciez chcemy zrobic cos wyjatkowego, tak, zeby nas zapamietali, prawda ;-)? Balony i ewentualne podnoszenie karteczek jest juz lepsze, ale te patenty byly juz wykorzystywane na innych koncertach ;-) A o akcji z maskami charakterystycznymi dla danego kraju jeszcze nie slyszalam, wiec to by moglo byc cos, co wyrozni nasz koncert sposrod innych :-)
Time grabs you by the wrist, directs you where to go.
So make the best of this test, and don't ask why.
It's not a question, but a lesson learned in time.
Little Susie

Postprzez Tazmin » 6 maja 2011, o 04:57

Tak tak tak maski to świetny pomysł : ) Z pewnością się wyróżnimy , ale koszulke z logo zespołu też dodatkowo nie zaszkodzi założyć : )
Tazmin

Postprzez kamikadze » 6 maja 2011, o 05:53

po jakieś piosence możemy im zaśpiewać 'sto lat' na dziesięciolecie zespołu ;)
kamikadze

Postprzez PumpkinPie » 6 maja 2011, o 06:20

Pomysł z maskami mi się podoba, ale boję się, że chłopaki tego nie zauważą, w sensie, że będziemy stać za daleko czy coś. Bo w końcu najpierw jest ta strefa dla klientów orange (nie wiem, jak duża ona jest), a dopiero potem cała reszta :/
Ale miejmy nadzieję, że wypali :)
PumpkinPie

Postprzez ChemicznyPłaz » 6 maja 2011, o 09:31

Maski tak, ale trzeba wymyślić coś jeszcze... Muszą nas zauważyć, dobrze zapamiętać! Pamiątacie początek trasy? Dziewczyny brane na scenę? Wyróżniały się z tłumu swoimi fryzurami. Potem zachwycił ich gest serduszek. Co jeszcze, myślmy! Coś szalonego!
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Sharp » 6 maja 2011, o 09:51

Hmmm... Balony to bardzo dobry pomysł i jeszcze skoro panowie tak kochają grę świateł to może latarki? :lol: Podczas jakiejś piosenki by się wyciągnęło, czy coś...
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Katerina16 » 6 maja 2011, o 10:23

Maski to świetny pomysł w końcu tak fajnie będzie założyć coś w killjoy'sowym stylu ;)
Transparenty są wporzo :-P
A tak po za tym miałam zamiar na wakacje walnąć sobie włosy na czerwono więc na Warsaw by w sumie siadło :D
Coś jeszcze trzeba wymyślić. Coś naprawdę odjechanego i takiego ,żeby nas miło... zaebiście wspominali :P

O co chodzi z tą strefą dla klientów orange ? ! :evil: :evil:
Katerina16

Postprzez Romance » 6 maja 2011, o 10:24

Pomysły z balonami i maskami bardzo fajny, z latarkami również!! zajebisty efekt by zrobiły, jakby tak każdy wyciągnął swoją latarke ;P
Romance

Postprzez mirror » 6 maja 2011, o 10:29

balony są spoko, latarki jeszcze lepsze ale skąd, do jasnej ciasnej, ja maskę wytrzasnę to nie mam pojęcia P:
mirror

Postprzez Little Susie » 6 maja 2011, o 10:49

Ja zrobilam tak, ze kupilam we 'Wszystko po 5' plastikowa maske i 2 arkusze folii samoprzylepnej: biay i czerwony i po prostu oczyscilam tamta maske z wszelkich zbednych pierdol (piorka i brokatowe wzorki O_o) i nakleilam folie samoprzylepna do polowy biala, dalej czerwona. Z daleka wyglada prawie jakby byla juz taka kupiona ;P

Ale by bylo swietnie, jakby kazdy taka maske mial! I uwierzcie, ze nawet jesli za pomaranczowym cyclem wszyscy nagle w tym samym momencie je przywdzieja, to na pewno to zauwaza:)
http://forum.mychemicalromance.com.pl/
Time grabs you by the wrist, directs you where to go.
So make the best of this test, and don't ask why.
It's not a question, but a lesson learned in time.
Little Susie

Następna strona

Powrót do Koncert w Polsce