Emocje po koncercie

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Emocje po koncercie

Postprzez Sharp » 16 cze 2011, o 20:48

Koncertu jeszcze nie było, ale żeby zapobiec niedzielnemu offtopowi, stworzyłam dla Was ten temat.

Wszelkie zażalenia, wpisy radości, ekstazę, płacz szczęścia bądź smutku, dosłowny wybuch emocji wypisujemy tutaj! Nie chcę ich widzieć nigdzie indziej, rozumiemy się? Na razie życzę miłego koncertu sobie jak i Wam, udanej akcji, pysiaczki i w ogóle, do zobaczyska! ;-)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Re: Emocje po koncercie

Postprzez Shizu » 17 cze 2011, o 22:17

Płakałam na Helenie... To było piękne. *-* :cry:
Szkoda, że tak nagle ze sceny zeszli.. Ale ogólnie kontakt z publicznością uważam za bardzo, bardzo udany. :->
Shizu

Postprzez turkusowekalosze » 17 cze 2011, o 23:37

Szkoda szkoda, że się nie pożegnali.
Ale mimo wszystko, tego nie da się opisać słowami, nie da się.
Już czuję, jak jutro odpadną mi nogi, ale warto było.

pozdrawiam dziołoszkę w różowych włosach, z którą narzekałyśmy na puste miejsce na OC, jeśli tutaj jest. C;
turkusowekalosze

Postprzez Progresywna » 18 cze 2011, o 00:17

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA <nie żyje>
Ja pierdzielę, co za dzień :mrgreen:
Najpierw chcę pozdrowić wszystkich ludków ze Złotych, których z przyjaciółkami mijałyśmy jak chodziłyśmy po Wwie i co chwila machałyśmy fanom Chemicznych :D No i oczywiście pozdrawiam naszą grupkę, którą jechałyśmy busem na stadion :twisted: HAHAHA, dziewczyny, zajebiste byłyśmy :D Śpiewanie i darcie ryja na cały autobus... I pisanie o Tomo na przystanku :lol:

Pozdrawiam też wszystkich spod wejścia B :D Nie wiem, ile ludzi z forum spotkałam, ale niektórych rozpoznałam ze zlotu/fejsa albo już widziałam w DD TVN :) Jeśli ktoś stał pod wejściem B i kojarzy blond dziewczynę, która z innymi ludźmi biegała wtem i z powrotem i malowała innym ludziom włosy na różowo i twarze na pomarańczowo - tak, to ja :lol:

Co do samego koncertu - Ja pierdziu, był zajeeeebiście :D
Najpierw z dziewczynami się bałyśmy, że będzie za mało osób na OC, ale później wpuścili ludków z płyty i się rozkręciła zabawa :D
Buhahaha, ja stałam z ''naszą'' grupką po lewej stronie OC, tam, gdzie grał Frank, kto z was tam też był? My nawet mini - pogo robiłyśmy na Lisieckim <lol>, no i w ogóle się darłyśmy strasznie, co chwila nas kamerowali :P

Mam fotę z Olivierem Janiakiem <lans>, no i zrobili z nami dwa wywiady :D HAHA.

Co do samego koncertu - najpierw to oczekiwanie i darcie ryja, jak tylko technicy wynosili rzeczy chłopaków - bezcenne :D Jak chłopaki weszli na scenę (najpierw zobaczyłam Mikey'ego), to myślałam, że chyba zemdleję:D
Ludzie wokół mnie się tak daaarli. Później czerwone włosy Gerda, o ja pierdziele, na serio nie wierzyłam, że ich na żywo widziałam.
Akcja z NANA wyszła genialnie, specjalnie obserwowałam ludzi za mną :). Niestety inne akcje się nie udały. Ale Gerard podniósł czyjąś maskę i założył na twarz :D Świetne to było.

Pamiętam, jakie piosenki grali, ale kolejność mi się pomyliła, więc wolę tutaj nic nie pisać, bo pomieszam ;-) Zdecydowanie najfajniej się bawiłam na Welcome TBP, no i na Mama, jak cały stadion śpiewał :D Gerard był bardzo ucieszony, co chwilę się uśmiechał, chyba z 10 razy powiedział to swoje kulawe ''dziękuję'' i coś tam o Warszawie i Polsce. Mikey jak zwykle stonowany, Ray cały czas się śmiał :D Tylko Frank mnie rozczarował, stał na przeciwko mnie, ale tylko ze dwa razy gestykulował do publiki.

Szkoda, że nie zabilsowali, ale i tak było zajebiście. Jezuuu, cała jestem pozgniatana, bo dziewczyny mnie pchały na poręczę, żebra i wszystko mnie boli, ale było warto.

Pozdrawiam wszystkich z lewej strony OC, jak ktoś mnie kojarzy, to skontaktujcie się ze mną PROOOSZĘ, chcę mieć wasze numer/fejsa, cokolwiek, bo straaasznie fajnie mi się z wami bawiło :D

Sorry za chaotyczny post, ale nadal jestem w szale pokoncertowym :D

Aha, no i strasznie się cieszę, że Gerard chodził tym swoim klasycznym - sassy krokiem, no i polizał rękę <lol> :D Piski żeńskiej części widowni były wtedy bardzo intensywne.

UWAGA! Mam nadzieję, że przebrniecie przez moją pseudo- recenzję :P Mam kilka świeżych filmików z OWF, no i mnie i moich przyjaciółek tam dużo jest, jak zobaczycie gdzieś siebie, to pisać!!!:

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 28624.html Na początku mnie widać, ta blondyna co się drze, moją przyjaciółkę lepiej widać - ma czarne afro ;-)

http://kultura.gazeta.pl/kultura/10,114 ... tiwal.html Tutaj widać nas na początku, szczególnie Sistemę, ma czarne włosy :3 W 0:24 to już w ogóle nas widać lepiej, to właśnie kawałek naszego wywiadu :D :D Jesteśmy też w 1:04 i w 1:16 i 1:42 :D

http://kultura.gazeta.pl/kultura/10,114 ... mance.html Tutaj widać najwięcej moją przyjaciółkę :P No i akcja z NANA wyszła świetnie, tutaj właśnie to widać :3

EDIT:

Na fejsie pojawiła się setlista:

Setlista:
Na Na Na
Thank You For The Venom
Planetary (GO!)
Mama
Sing
Bulletproof Heart
Teenager
Helena
The Only Hope For Me Is You
Welcome to the Black Parade
I'm Not Okay (I Promise)
Famous Last Words

Aha, no i fotki z facebooka z profilu OWF:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 3922678983

Jak widać, jestem tam :lol:
Progresywna

Postprzez Lisq » 18 cze 2011, o 02:03

Było boooooooooooosko! Wrzucę jutro czy pojutrze filmiki i fotki, jakieś tam zrobiłem, i opiszę po krótce jak było, a było czadowo :D
Ostatnio edytowano 18 cze 2011, o 19:34 przez Lisq, łącznie edytowano 1 raz
Lisq

Postprzez killjoys » 18 cze 2011, o 04:54

BYŁO ŚWIETNIE !!!!!!!!!
Razem z dziewczynami szalałyśmy nad trybunami :) (pozdrawiam Was wszystkie)
Troche nogi bolą, ale było meeeega !

MAM PROŚBĘ.
Mogłybyście mi napisać tu co mówił Gerard na początku SING i wogóle jakieś jego dłuższe wypoiwedzi z wczoraj ? Bo dobrze usłyszałam tylko jego piękne " dziękuję " :D

Ej a G powiedział 'dziękuję' czy 'dziękuję poland' ??

:)
killjoys

Postprzez mirror » 18 cze 2011, o 06:21

AAAAAAAAAAAAAAAAA!
To była moja maska! na jego twarzy! ja pitole!
no i oprócz tego, dziękuję dziewczynie, która była na drugiej dziewczynie że ją rzuciła. sama nie dałabym rady.
i to 'dziękuje'... jej
no i g*wno widziałam, bo jakaś pani w wielkim afro ciągle stała przede mną ale i tak było zarąbiście.
nadal nie mogę uwierzyć, że to było naprawdę!
ale trochę głupio zakończyli. zaśpiewali 'Famous', światła zgasły i se poszli. ni w gruchę ni w pietruchę.
mirror

Postprzez Sabinia » 18 cze 2011, o 06:27

Koncert był niesamowity!!!
Wybrali piosenki, które bardzo lubię i dobrze znam, więc oczywiście śpiewałam i szalałam na trybunach, ludzie w około sie dziwnie patrzyli, ale co tam ;). Bardzo mi sie podobało to, co mówił Gerard do publiczności :D Strasznie miłe.
W ogóle przyjechałam na 16.40 spodziewałam się kolejek przy wejściu, a tu wcale.
Dodam, że akcja z kartkami Na wyszła świetnie. Chłopakom też się podobała, a to najważniejsze - Gerard o niej na twitterze napisał, pewnie widzieliście ;) Że to "one of the coolest thing I've ever seen" - wzruszyłam się tym. Wpis Raya na twitterze też jest uroczy.
I nigdy nie zapomnę tego "dziekuje", moment kiedy Gerard założył polską maskę Killjoysową był cudowny. Mam nadzieję, że zagrają jeszcze u nas i to nie raz. Już się nie moge doczekać :P
Sabinia

Postprzez Hermenegilda » 18 cze 2011, o 06:43

To "dziękuję" było piękne, w ogóle cały koncert był super. Widać, że chłopakom się podobało i może jeszcze tu wrócą.

Słowa tego koncertu nie opiszą.

I przepraszam za moją mamę, która cały czas "nie pchaj sie, no nie pchaj sie".
Hermenegilda

Postprzez eternity_dreamer » 18 cze 2011, o 07:25

Dobra <ogarnia się>
Było nienormalnie, zataczam się nadal :3
Za każdą piosenką chyba sobie coraz bardziej uświadamiałam, że owszem, jestem na ich koncercie, i że owszem oni tu są, tak więc drzyjmy się i pokażmy im jakich fanów mają w Polsce XD
Tego się nie da opisać, załapałyśmy się na OC, a jak jebnął dźwięk to ziemia drżała |D

Wyszła tylko akcja z "Na", no nie? Bo niewiele osób miało maski...

Gerard mówił "dziękuje", "dziękuje Poland" i miał to napisane na ręce :) killjoys, mówił też, że nie ważne skąd jesteśmy, mamy biegnąć (keep running dokładnie)? Coś takiego <zrozumiała połowę>

I dziewczyny, jesteście super, nie wierzę, że Was poznałam :3 Dziękuję Ajlowmi, że do mnie podeszła, bo ja jak ta ostatnia sierota się wstydziłam i nie miałam do nikogo numeru :( Fangerlowanie z Cem, czekanie na Plaga... Łojezu <3 PS. Blondynka w okularach, czerwona koszula w kratkę, razem z nami na OC - kim jesteś? Nie zapamiętałam nicka, oczywiście :(
eternity_dreamer

Postprzez DangerChemical » 18 cze 2011, o 07:28

czemu mnie tam nie było???!!
.Be yourself, don't take anyone's shit and never let them take you alive...
DangerChemical

Postprzez vampirekid » 18 cze 2011, o 07:33

*mirror* ja nawet wiem, kto teraz ma tą maske... a co do koncertu, nieziemski, im widac tez sie podobalo, darlam sie tak ze az ludzie "niefani" mega dziwnie sie na mnie gapili xD :o szkoda tylko ze nie zagrali czegos z pierwszej plyty np "vampires will..." :( bardzo chcialabym to uslyszec na zywo :-D ja bym chciala jeszcze raz, mam nadzieje ze szybko tu wroca :-D tylko wlasnie kijowo ze nic nie powiedzieli na koniec tylko poszli :-(
vampirekid

Postprzez Shizu » 18 cze 2011, o 07:34

Progresywna, Ja stałam z lewej! I chyba Cię nawet kojarzę. Dawaj fejsa xD Na początku byłam przy samych barierkach na płycie, ale potem poszłam z koleżanką na żywioł i pognałyśmy na OC, aż w końcu nas wpuścili i byłam przy scenie.
To "Dziękuję" mnie rozbroiło, było takie słoodkiee *,*. MCR na pewno nas nie zapomni i zawita za rok, koniecznie! Wczorajszy koncert był po prostu nie od opisania, piękny..
Shizu

Postprzez VampireMoney » 18 cze 2011, o 07:44

ja pierdole! :/
Podobało się im?
Wrócą tu?
:D
VampireMoney

Postprzez bonjourdisko » 18 cze 2011, o 07:45

o moj boze, to w sume podsumowanie.

zaczelo sie od tego, ze z dwoma kolezankami (Natalia-czerwone wlosy i mietowe spodenki w kropki i Marta-koszulka mcr, bale dlugie wlosy i chusta na glowe) wpadlysmy na pomysl,ze same nie bedziemy skakac nad trybunami i zaczelysmy zwolywac ludz i organizowac zabawe. to bylo wspaniale, ze tyle dziewczyn i chlopakow przyszlo bawic sie! pozatym, jejku, jacy wy wszyscy jestescie mili i kochani!!!<333333333 jestem w was zakochana<333 btw. do tej grupki mojej- ja jestem jasna blondynka w olowkowej spodnicy w kwiatki.

swietny byl tez poscig z dziewczynami zeby ogarnac niby te cale wyjscie mcr, bieglysmy drac rowno mordy na caly korytarz<3

sam koncert w sobie byl swietny. 12 piosenek w krotkim czasie, a i jeszcze zdazyl pogadac,brawo gee! setlisty nie jestem do konca zadowolona, ale juz trudno,jaram sie<33333 poza tym bylo widac ogromna radosc na twarzy gerarda<3333

I TA REAKCJA GERARDA I RAYA NA TWITTERZE, CUDO<333 TAK MI SIE MILO ZROBILO<333
wyslecie mi zdj na meila? bonjourdisko@o2.pl

aaa, sorry za bledy, jestem na BARDZO BRZYDKIM laptopie.
więc skończone wszystko między nami
nie zobaczę cię więcej na ziemi
tłukę więc o drzewo koszyk z malinami
pocałunkami naszemi

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.lastfm.pl/user/bonjour_disko
bonjourdisko

Postprzez killjoys » 18 cze 2011, o 07:46

A Gerard nie miał napisane na ręce tylko " ! ! !" ????

Słodziachne było jak mówił dziękuję :)

@vampirekid, Kto ma maskę ? :P

@bonjourdisko . Fajnie sie z Tobą gadało na Skunk Anansie :*
killjoys

Postprzez vampirekid » 18 cze 2011, o 07:50

killjoys - taka jedna dziewczyna, chwalila sie na fb ze ze sceny zarabala
Ostatnio edytowano 18 cze 2011, o 07:59 przez vampirekid, łącznie edytowano 1 raz
vampirekid

Postprzez VampireMoney » 18 cze 2011, o 07:50

http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 0489201948 wpadać :) hehe... Jeju mam żałować że mnie nie było?
The only hope for me
The only hope for me
Is you, the only hope for me
Is you, the only hope

KILLJOYS MAKE SOME NOISE !

ZAPRASZAM!
http://dangerzone6.tumblr.com/
VampireMoney

Postprzez eternity_dreamer » 18 cze 2011, o 07:52

killjoys napisał(a):A Gerard nie miał napisane na ręce tylko " ! ! !" ????

Nie, to było coś takiego: jeen-hu-ja? Nie widziałam dokładnie, ale coś w ten deseń :3
eternity_dreamer

Postprzez killjoys » 18 cze 2011, o 08:15

o masakra. ja w tym widze "! ! !"
:D
killjoys

Postprzez Phantom » 18 cze 2011, o 08:20

Jaaa... oglądam filmiki i stwierdzam, że byliście zajebiści. Po prostu kocham Was za to co robiliście. I te wpisy na twitterze....
Po tym co zobaczyłam to sądzę, że przyjadą, MUSZĄ!
Phantom

Postprzez .sorrows. » 18 cze 2011, o 08:32

byłyście suuper :D muszą przyjechać 2 raz! odwaliłyście kawał dobrej roboty ^^
Phantom, Party na fejsie ♥ !!! :mrgreen:
zgadzam się z dziewczynami - dałyście czadu i jestem pewna że jeszcze do nas wrócą ^^
z tego co było widać na tych kilku filmikach to było świetnie :lol:
.sorrows.

Postprzez eternity_dreamer » 18 cze 2011, o 08:33

killjoys napisał(a):o masakra. ja w tym widze "! ! !"

A, tak, masz rację :P Dopiero teraz zobaczyłam zdjęcie, faktycznie, na przedramieniu ma !!!!, a na wewnętrznej stronie dłoni miał dziękuje :3
eternity_dreamer

Postprzez atomowa » 18 cze 2011, o 08:34

.sorrows. napisał(a):Phantom, Party na fejsie ♥ !!! :mrgreen:
zgadzam się z dziewczynami - dałyście czadu i jestem pewna że jeszcze do nas wrócą ^^
z tego co było widać na tych kilku filmikach to było świetnie :lol:

Zj.bało się... Napisałam to ja ale z profilu koleżanki -.-
atomowa

Postprzez VampireMoney » 18 cze 2011, o 08:42

O jezu. Gee jest kochany. Cały czas słysze jak mówi "Thank you" ;D to jest niesamowite ^^
The only hope for me
The only hope for me
Is you, the only hope for me
Is you, the only hope

KILLJOYS MAKE SOME NOISE !

ZAPRASZAM!
http://dangerzone6.tumblr.com/
VampireMoney

Postprzez Natalia » 18 cze 2011, o 08:51

AAAAAAAAAAAAAAAAA.

Zacznę od tego, że z sharp spotkałyśmy się na meet&greet z zespołem, znaczy z Gerardem, Mikey'em i Ray'em, bo Frank spał xD TVN nam załatwił spotkanie, o czym dowiedziałam się wczoraj, co było dla mnie szokiem. Utuliłam Gerarda, z innymi uścisnęłam dłonie, wręczyliśmy chłopakom flagę, która potem wisiała na scenie, oraz księgę pamiątkową, a potem cykneliśmy fotki. No i tyle ze spotkaniaxD Chłopaki byli bardzo serdeczni, uśmiechnięci, i tacy normalni! <ma padakę>

A co do koncertu. Zajebiście się cieszę, że udało mi się wbić na OC pomimo braku biletu i miałam całkiem neizły widok. Akcja z kartkami bosko wyszła! W ogóle jedno Wam powiem. Byłam już na dwóch koncertach za granicą, tam po całym koncercie nie byłam tak zmęczona jak po jednej piosence w Polsce xD JESTEŚMY ZAJEBIŚCI. jak bym była na miejscu chłopaków, to bym gwałciła swojego menagera, aby tylko wrócić do Polski na koncert xD Naprawdę, bałam się, że ludzie będą stać jak kołki i robic zdjęcia, tak jak publika w Berlinie , czy Sztokholmie, a my daliśmy takiego czadu, że głowa mała, jestem z nas dumna i tyle :) Nawet na Szpaku było fajnie xD Nie wiem co jeszcze mam napisac, zajebiście mi smutno, że to już było xD
Natalia
Administrator

Postprzez Phantom » 18 cze 2011, o 09:01

Boże byłaś na meet&greet? <ómiera>

atomowa okej okej :)
Phantom

Postprzez PanicRomance » 18 cze 2011, o 09:03

Z tego co widzę to było po prostu zajebiście! Jaka szkoda, że tak daleko mieszkam. Po czymś takim muszą tu jeszcze kiedyś przyjechać ;D
PanicRomance

Postprzez -chem- » 18 cze 2011, o 09:08

NATALIAAAAA O.O BOŻE TY SZCZĘŚCIARO!!!!!!!!!!! :D
Wrzuć fotki jak najszybciej!!! :D OMG!
Ja też wbiłam na OC mimo,że miałam bilet na płytę ale zdobyliśmy barierki przy ochroniarzach szturmem :lol:
I byłam praktycznie pod sceną, świetny widok, super blisko maj gad! XD
TA WODA KTÓRĄ PODAWALI TO BYŁA NAJCUDOWNIEJSZA RZECZ. SERIO.
Nie wiem jakbym przeżyła tyle godzin bez niej. <3
O ja, o ja! Gerard mówiący kilkukrotnie "Dziękuję" i jeszcze,że Frank go nauczył bo jest polakiem! I wtedy cała publika dziki kwiiiiik XD
Oczywiście musiałam się spłakać, i wyłam na Helenie/The Only Hope For Me Is You :< i jeszczcze na Famous, cóż, wzruszyłam się :-(
To były najpiękniejsze chwile mojego życia :-( i jeszcze te wpisy Gerarda i Ray'a na twitterze :D
Muszą do nas wrócić!!!
Peace4Palestine: @bobbryar do you think Gerard's wife's pregnancy will delay the relese of the new album?
bobbryar: @ Peace4Palestine yes. Because the baby is our new rapper

<kocha Boba> :lol:
-chem-

Postprzez Etre » 18 cze 2011, o 09:36

BYŁO BOSKO!!!!!!!! Wbiłam się z tłumem na OC z płyty. Wyszalałam się za wszystkie czasy. "Dziękuję" Gerarda było NIESAMOWITE. Ja nie wiem co mogę jeszcze napisać, bo nadal nie wierzę, że tam byłam. <3 WRÓCĄ DO NAS. NA 10000000%.
Etre

Następna strona

Powrót do Koncert w Polsce