Emocje po koncercie

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Emocje po koncercie

Postprzez killjoys » 19 cze 2011, o 13:08

A ja marzyłam o "mama" i było :)
killjoys

Postprzez Vectress » 19 cze 2011, o 13:08

vampirekid napisał(a):a tak wgl to Ray jak sie uroczo usmiechał *.* zajebisty facet :-D

Sie wie, oprócz tego miał świetny kontakt wzrokowy z publicznością.
Cały czas się na mnie patrzył i uśmiechał, kiedy mu machałam.
To było takie pocieszne.
Vectress

Postprzez sobi » 19 cze 2011, o 13:09

Vectress napisał(a):Cudowne chwile na I'm Not Okay, Famous Last Words i The Only Hope For Me Is You. Sing i Planetary GO! wyszło im rewelacyjnie, ale jak dla mnie największą niespodzianką było Mama. Naprawdę nie spodziewałam się, że mogą to zagrać. To było PRZEPIĘKNE.
[...]
Marzenia się spełniają.
MAMA, WE ALL GO TO HELL!

byłam mega szczęśliwa jak zagrali 'I'm not Okay'. lekki szok jak zaczęła się 'Mama'(pozytywny oczywiście)
oczywiście, że się spełniają :->

w tak krótkim odstępie czasu i na kolejny festiwal? wątpię. kołka odpuszczą na pewno
do you like the ouija, we dance
blood, flesh, romance
sobi

Postprzez lastly » 19 cze 2011, o 13:09

najlepsi zespół na świecie <3 ale się cieszę, że tam byłam, nie wiem, który raz to piszę, ale okej ;D
killjoys, też byłam w sektorze 121, może Cię widziałam ;D
Ostatnio edytowano 19 cze 2011, o 13:10 przez lastly, łącznie edytowano 1 raz
nie znasz składu powietrza, którym oddychasz, to powietrze Cię zabija.
lastly

Postprzez killjoys » 19 cze 2011, o 13:10

Ej a Wam też sie zdaje, że na SING jak powinno być "keep running" od ludzi, to że nie zabardzo wyszło ?

Chyba, że tylko mi sie tak wydaje :P
killjoys

Postprzez Tazmin » 19 cze 2011, o 13:11

keep running wyszło ! przynajmiej tak mi się wydaje ... ja sie darłam KEEP RUNNING ! inni z resztą też , więc spoko ;p
Tazmin

Postprzez joannaway » 19 cze 2011, o 13:12

Było po prostu fantastycznie!!!!Pomijając fakt, że wpadłam dopiero na Bulletproof Heart (moi znajomi nie chcieli jechać wcześniej!!!!!!!! zabije), po walce pod wejściem B, przemocą zdobyłam opaski i mega sprintem wpadłam na stadion. Nie obyło się bez krwi, ale było warto. Jak zagrali Helenę dotarło do mnie, że to prawda!!!!!!! Gerard był po prostu fenomenalny, stanęli na wysokości zadania i naprawdę zagrali na poziomie!!! Jestem z nich dumna!!! A to Dziękuje Gerarda po prostu kocham!!!!! Super wam wyszła akcja z kartkami, widziałam na filmiku.
Jak przyjadą jadę na 200% Tego nie da się zapomnieć!!!
joannaway

Postprzez Katerina16 » 19 cze 2011, o 13:14

Nie wiem... na nagraniu SING , które wlepiła Chem słyszę chyba moje keep running xD chyba nie wszyscy skojarzyli ,że wtedy ma być ... ale przecież nic się nie stało patrz jak zaśpiewaliśmy Welcome to The Black Parade ;)
Katerina16

Postprzez ajmnatokej » 19 cze 2011, o 13:21

Zaczęłam przeglądać to forum jeszcze w czasach, kiedy się ludzie kłocili, czy fani Revenge są lepsi od tych z czasów Black Parade, no ale zarejestrowałam się dopiero teraz, bo nie miałam pojęcia, że inni fani są tak fantastyczni, muszę odnaleźć wszystkich z którymi gadałam a takze zdobyć zdjęcia! :D Też mam parę dobrych ujęć, na dniach postaram się z Wami podzielić. Po prostu jacię jacię japierniczę! Ciągle mi sie wydaje, że to wszystko było jakimś snem :D
Niestety też nie udało mi się wbić na OC, ale szczerze mowiąc spodziewałam się, że i tak zostane gdzieś zepchnięta na szary koniec, a tu proszę, stałam tuż przed lewym telebimem, tuż przy barierce. Byłam ubrana na czarno, z czerwonym krawatem, na ramieniu mialam opaskę z MCR a na twarzy wymalowane takie zadrapania, jak to kiedyś Gerard na sobie tworzył...
aaach, nie wiem już nawet co pisać. Było SU-PER! Czuję, że wkrotce będzie powtórka i już mi na tą myśl serce skacze do gardła z radości xDDDD
ajmnatokej

Postprzez parade me » 19 cze 2011, o 13:22

Sobi, stałam przy samej barierce na płycie, wątpię, żebym to była ja :)
parade me

Postprzez killjoys » 19 cze 2011, o 13:27

Katerina16 napisał(a):Nie wiem... na nagraniu SING , które wlepiła Chem słyszę chyba moje keep running xD chyba nie wszyscy skojarzyli ,że wtedy ma być ... ale przecież nic się nie stało patrz jak zaśpiewaliśmy Welcome to The Black Parade ;)

Masz rację :))

Onui rzucali kostkami do gitary czy przez przypadek "wypadła" ??

+ ma ktoś filmik z Na Na Na żeby był od początku (albo nawet nie), ale nie pokazany za bardzo na fanów tylko głównie scena ? Chce zobaczyć jak Gerard zareagował bo wwtedy skupiłam sie na kartkach...

A właśnie. Chyba za wcześnie ludzie z pod sceny wyciągneli kartki. Miały być na pierwszy refren, a były dużo wcześniej ...
killjoys

Postprzez lastly » 19 cze 2011, o 13:30

ej, killjoys, ty byłaś w sektorze 121? ;D jeśli tak, to jak wyglądałaś ? ;D
lastly

Postprzez szczota » 19 cze 2011, o 13:36

Pod koniec koncertu myślalam, że nie zagrają "I'm not okay", ale gdy tylko uslyszalam pierwsze dźwięki to autentycznie UMARLAM ZE SZCZĘŚCIA! Kocham tych chlopaków. Szkoda tylko, że nie spotkalam Was za dużo i że nie bylam na after, ale nie moglam chodzić i nic nie slyszalam po koncercie :<

WRÓCĄ DO NAS! CZUJĘ TO! :D
Ferb: Czy wiecie, że mumiom wyciąga się mózgi przez nos?
Fretka: To mają farta!
szczota

Postprzez Kaśka » 19 cze 2011, o 13:44

killjoys napisał(a):Ej czyli tak ogólnie to ochroniarze wpuszczali Was na OC bez takiego prawdziwego biletu na OC ??
Fajnie jak tak. Ja byłam na sektorze 121 i nie chcieli mnie wpuścić nawet na płyte :(
A najdziwniejsze było to, że ludzie mieli bilety na miejsca, których nawet nie było ...

Moje koleżanki miały bilety na trybuny, a wbiły na OC. Na początku nie chcieli ich wpuścić nawet na płytę, ale później podobno wpuszczali wszystkich :P Ja tak jak większość miałam bilet na płytę, a wbiłam na OC. Żałuję tylko, że ludzie się tak rzucili na to OC, bo mocno oberwałam od ochroniarza, jak już wspominałam. Ale było warto :)
szczota napisał(a):WRÓCĄ DO NAS! CZUJĘ TO! :D

No ♥
Kaśka

Postprzez killjoys » 19 cze 2011, o 14:36

lastly napisał(a):ej, killjoys, ty byłaś w sektorze 121? ;D jeśli tak, to jak wyglądałaś ? ;D

TAK DOKŁADNIE ! 121. Tylko potem stałam z dziewczynami u góry .

Miałam rozpuszczone włosy, czerwoną bandankę, dżinsy ciemne, czarną koszulkę z MCR , która podobała sie dziewczynom ( Dziękuję :* :P) i miałam różowe tenisówki :D

A TY JAK WYGLĄDAŁAŚ ???
killjoys

Postprzez Whatsername » 19 cze 2011, o 14:38

ajmnatokej widziałam cię!! wyglądałaś świetnie w tym makijażu! :-) Stałam obok ciebie tylko później udało mi się wbić na OC :-P
Whatsername

Postprzez Dasieq » 19 cze 2011, o 14:46

Katerina16 napisał(a):

z OC to było tak ,że na początku nie wpuszczali , ale było mało ludzi a dużo osób z płyty tam zaraz koczowało. I w końcu chyba wpuścili pojedynczo 2-3 osoby. Reszta puściła się tą samą droga wprost na ochronę , która nie miała już szans nas powstrzymać ;)

No to było zajebiste,w pewnym momencie nie chcieli wpuszczać,ale tak strasznie chciałem tam być,że sie dalej ryłem z paroma innymi chłopakami i w sumie 'bariera nie wytrzymała' i wbiegliśmy,a reszta za nami. Kurde ekstra że się udało przebić :)

Fajnie było cię poznać Katerna16,dobrze się razem bawiliśmy,jeszcze razem z Natalią,Karoliną i Darią i...zapomniałem imie tej jeszcze jednej dziewczyny.

W ogóle,ile ja tam osób wprowadziłem! Masakra :P Bo wypych z tymi oświadczeniami,bo pisao że niby do 15,a tu sie okazało dupa,ale ja jako dobry Daś,wyręczyłem sporo ludków :) Kurde ale byo zajebiście,ja pierdykam! Ciągle myślę o tym koncercie.

Tomaro,szkoda że się nie odnaleźliśmy,chociaż jak tam byłem w tym OC i trzymałem na barana Karolinę to rozmawiałem z kilkoma chłopakami,ale oni słyszeli że mówią na mnie Dasiek,więc to na pewno nie ty byłeś :( Trudno. wiesz co..NASTĘPNYM RAZEM!
'Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych'

'Racja jest jak dupa, każdy ma swoją'

Spójrz, przyjacielu, jak bajeczka o Chrystusie uczyniła nas bogatymi -Papież Leon X
Dasieq

Postprzez -chem- » 19 cze 2011, o 14:49

Katerina16, jestem przekonana,że to Keep running to jednak było moje xD wtedy z mojego gardła wydobył się taki ryk,że koniec xD i w dodatku skoro filmowałam to byłam najbliżej aparatu :D
Ale słychać,że to więcej osób więc możliwe,że byłaś w pobliżu! W każdym razie ten ryk jest epicki :lol: <kocha swój filmik> :3
Ostatnio edytowano 19 cze 2011, o 14:53 przez -chem-, łącznie edytowano 1 raz
-chem-

Postprzez szczota » 19 cze 2011, o 14:51

Między OC a plytą bylo miejsce na kamerę i tam biegala taka może 7-letnia dziewczynka, która byla córką pomocnika operatora kamery i byla taka świetna! Podawala nam wodę, rzeczy które spadly nam za barierkę itd. Potem ona usiadla za kamerą i wszyscy biliśmy jej brawo :D To bylo takie fajne! Szczęściara z niej! Za darmo miala taką miejscówkę! ;p
szczota

Postprzez Natalia » 19 cze 2011, o 15:01

Tomaro napisał(a):Chciałem właśnie znaleźć Daśka i go poznać, ale nikt nie wiedział gdzie jest ;) Ale serio. Mina gościa który pchał wózek, i ochroniarzy - maksymalne przerażenie ;)

haha, przecież Dasieq był WSZĘDZIE XD ja się co chwilę na niego natykałam xD
Eh, dopadła mnie nieszczęsna depresja pokoncertowa :P
Natalia
Administrator

Postprzez szczota » 19 cze 2011, o 15:04

Kem, zdaje mi się, że Ciebie widzialam, ale nie bylam pewna, czy to Ty. Gdzie stalaś?
szczota

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 15:07

Serio? Każdego się pytałem, to mówił "nie widziałam go dziś". XD

http://tl-weekly.blogspot.com/ <-- mój blog, a na nim między innymi relacja z festiwalu. Trochę fanatyczna, sorry, dalej jestem podekscytowany.
Tomaro

Postprzez he-lena » 19 cze 2011, o 15:10

Daś czyżbyś zapomniał o mnie? hahaha

Vectress kojażę twoją grzywkę
he-lena

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 15:23

Dasieq, ja się tam nie martwię, bo wiem, że za niedługo wrócą ;) Agencje koncertowe poczuły kasę, i pewnie już marzy im się organizacja xd.
Tomaro

Postprzez LiberianGirl » 19 cze 2011, o 15:26

Dasieq napisał(a): szkoda że się nie odnaleźliśmy,chociaż jak tam byłem w tym OC i trzymałem na barana Karolinę to rozmawiałem z kilkoma chłopakami,ale oni słyszeli że mówią na mnie Dasiek,więc to na pewno nie ty byłeś :( Trudno. wiesz co..NASTĘPNYM RAZEM!

hm... kojarzę chłopaka z OC, który właśnie trzymał dziewczyne... Ty masz takie dłuższe włosy z tyłu?
i uznałeś, że Twój kręgosłup tego wszystkiego nie wytrzyma..?

ja się przebiłam spod bramki na płycie do 5 (?) rzędu na OC. odwróciłam bransoletkę na lewą stronę, przebiłam się przez tłum przy wejściu na OC, dumnie pokazałam ręke ochroniarzowi i mnie przepuścił ;D tylko teraz żałuje, że nie zrobiłam tego wcześniej, keidy jeszcze było tam mało ludzi..
LiberianGirl

Postprzez killjoys » 19 cze 2011, o 15:27

Tomaro napisał(a):Dasieq, ja się tam nie martwię, bo wiem, że za niedługo wrócą ;) Agencje koncertowe poczuły kasę, i pewnie już marzy im się organizacja xd.

dokładnie. Masz racje ! Tyle ludzi poszło tam tylko ze względu na MCR (w tym ja ) więc na pewno ktoś będzie chciał ich zaprosić. Oby szybko :D
killjoys

Postprzez Afternoon » 19 cze 2011, o 15:29

Killjoys, byłaś w sektorze 121 :)? To tak jak ja! Prawdopodobnie cię widziałam, byłaś w tej rozszalałej grupie na górze, tak :)?
Afternoon

Postprzez Dasieq » 19 cze 2011, o 15:31

LiberianGirl napisał(a):
hm... kojarzę chłopaka z OC, który właśnie trzymał dziewczyne... Ty masz takie dłuższe włosy z tyłu?
i uznałeś, że Twój kręgosłup tego wszystkiego nie wytrzyma..?

Tak,to właśnie ja :)

I Aduu,nie zapomniałem o tobie tylko zapomniałem wpisac cię na listę 'bawiących się ze mną'. Ale zapomniałem imie jeszcze jednej dziewczyny,zdaje się że znajomej Kateriny16...
'Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych'

'Racja jest jak dupa, każdy ma swoją'

Spójrz, przyjacielu, jak bajeczka o Chrystusie uczyniła nas bogatymi -Papież Leon X
Dasieq

Postprzez szczota » 19 cze 2011, o 15:32

Tomaro, świetny blog!!!
Ja wlaśnie też już tak sobie myślalam, że inni wyczuli kasę i na pewno zaproszą ich raz jeszcze :>
szczota

Postprzez green_color » 19 cze 2011, o 15:34

Było przecudownie! ♥ ♥ ♥ Tego nie da się opisać słowami :')
Ja też wbiłam na OC, a miałam bilet na płytę :D Ten szaleńczy bieg, kiedy przebiłam się przez ramię ochroniarza... :lol:
green_color

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncert w Polsce