Informacje w mediach o koncercie

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Informacje w mediach o koncercie

Postprzez Katerina16 » 18 cze 2011, o 13:45

Jak już napisałam uważam iż przeginają z krytyką My Chemical Romance ( link do interii : http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/pop ... 1655698,50).

Rozumiem iż zespół nie wszystkim podchodzi pod gust , ale zlinczowali ich występ i nasz wkład ;/ Normalnie olałabym to , ale nie ukrywam iż bardzo mnie to boli i będę walczyć o sprawiedliwość i dobre imię zespołu !

Dlatego zapraszam do dyskusji . Powiedzcie co wy sądzicie i dołączajcie do grupy :
http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 0419741914
Katerina16

Re: Niesprawiedliwe artykuły o koncercie.

Postprzez jabłkoo » 18 cze 2011, o 14:06

Ale pojechał po MCR! Wydaje mi się, że to dlatego, że woli Mobiego :-/ :-/ . Nie jestem pewna czy dziennikarz wydając recenzje powinien kierować się swoim gustem. Ani jednego dobrego słowa o nich/nas nie powiedział. I niby Szpak był w lepszej formie? Bo wszedł na rusztowanie i zsunęła mu się bluzka? Za bardzo się nie zdenerwowałam, ale to takie bezsensu. A do grupy się przyłączę :)
jabłkoo

Postprzez krwawyedd » 18 cze 2011, o 14:20

jabłkoo, z tego co wiem, w recenzji dziennikarz raczej powinien kierować się swoim gustem. Ale z tego co widzę ten dziennikarz był kompletnym kretynem skoro uważał, że występ Szpaka był lepszy od MCR. [niestety mnie tam nie było, ale z waszych relacji mogę wywnioskować, że było zajbiście ;p ]
krwawyedd

Postprzez Sharp » 18 cze 2011, o 14:28

Hm, no, cóż, jasne, mógł się kierować, ale rozumiem, że to źle, że fani robią akcje na koncert? OKAY, człowieku, następnym razem będziemy stać sztywno, żeby Cię zadowolić. A do tego, oni przecież nie mieli żadnego koncertu przed OWF, więc Metz se jedzie w jajo. I w ogóle, wtf z tymi fankami? Chyba na każdym koncercie się to zdarza?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Kędzior » 18 cze 2011, o 14:45

Ja tam myślę, ze pan dziennikarz chciał zabłysnąć i pokazać gdzie ma nas rzekomo MCR grając jak to ujął 'na pół gwizdka' tak się składa że byłem tez na Skunk i jeśli ten pan twierdzi że publika lepiej sie bawiła na nich to nie mamy o czym mówić. Mnie właśnie pozytywnie zaskoczył fakt, że wiele osób w moim wieku i troche starszych tak swietnie sie bawiło przy Chemicznych
Kędzior

Postprzez Gloria » 18 cze 2011, o 14:50

Nie podoba mi się bezpodstawna krytyka koncertu i zespołu, nie podoba mi się lekceważący stosunek do akcji oraz fanów. Nie zgadzam się z ani jednym słowem tego pana i serdecznie go pozdrawiam.
Prawda jest taka, że nie interesuje mnie co jeden z drugim plującym jadem pismakiem ma na ten temat do powiedzenia. Najważniejsze jest to, że byłam na kapitalnym koncercie, na którym i zespół i fani dali z siebie wszystko. Takie opinie oczywiście nieprzyjemnie się czyta ale ja nie zamierzam tracić na nie czasu ani własnego zdrowia. Za bardzo jestem naładowana pozytywną energią wczorajszego wieczoru.
WE ALL WANT TO BE DIFFERENT. IT MAKES ALL OF US THE SAME.
Gloria

Postprzez Sabinia » 18 cze 2011, o 15:23

Przykre, że zespół, który okazał nam - Polakom tyle sympatii, miał zdecydowanie najlepszy kontakt z publicznością i zagrał rewelacyjnie tego wieczoru (chce jeszcze ich koncertu!!!) spotyka się z takim lekceważeniem i bezpodstawną krytką. Dziennikarz wiadomo, że piszę wg swojego gustu, ale mimo wszytko powinien starać się być jak najbardziej objektywny,a przede wszystkim nie uprzedzony, a jestem pewna, że ten, jak by chłopcy nie zagrali napisałby to samo.
Kędzior dokładnie też byłam na Skunk i nie uważam, że publika się lepiej bawiła.
Ale i tak jestem przeszczęśliwa - akcje miały się spodobać zespołowi i tak się stało :-D , a nie jakiemuś dziennikarzowi, którego opinia źle świadczy o nim, nie o zespole czy fanach.
Sabinia

Postprzez Tomaro » 18 cze 2011, o 15:42

Hahaha, moi drodzy. To jest interia :) I wszystko jasne. Nie ma się co przejmować takim internetowym szmatławcem. ;)
Tomaro

Postprzez micc » 18 cze 2011, o 15:43

Napisalam moje przemyslenia odnosnie koncertu i innych na ktorych bylam, jak i moja krytyke tych bezsensownych artykulow, wiec jak mnie ktos do grupy przyjmie, to wam udostepnie na tablicy.
Generalnie to tak sie chwalili, ze ich sciagneli na koncert, a teraz media rugaja ich rowno. BEZ SENSU!
Ale niestety mamy przyklad na to, ze wladza moze wszystko - media steruja wszystkim :/

spodziewam sie, ze relacja z kocnertu, jaka pusci tvn, bedzie trwac 3 minuty 16 sekund i tyle zobaczymy MCR.

Nie tylko interia, gazeta pl tez: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... leje_.html i to chyba nawet ten sam autor?
micc

Postprzez parade me » 18 cze 2011, o 15:49

Pfpfpf, nie przejmujmy się, proszę państwa.
Ważne, że Chemikalni grają w naszych sercach, im się podobało, wrócą - zobaczycie.
A inni niech sobie gadają, co chcą - na szczęście żaden z chłopaków nie umie czytać po polsku ;)
parade me

Postprzez kocurx » 18 cze 2011, o 15:50

Wkurzyłam się. Ale na szczęście my wiemy że tak nie było...
kocurx

Postprzez micc » 18 cze 2011, o 15:53

parade me, tez tak na poczatku myslalam, ze niech sobie pisza co chca. Ale potem jednak pomyslalam, ze ich menagment czujnym okiem sledzi, co sie dzieje u nas, szczegolnie ze chodza plotki, ze ich menago niechetnie przystal na koncert w Polsce. Stad tez negatywne opinie w mediach moga byc odebrane jako, ze wcale nie sa mile widziani.
Wprawdzie chyba sami najlepiej chlopcy widzieli, jak sie ludzie bawili, no ale...zle slowo zostaje na dlugo, dobre sie szybko zapomina :( Dlatego ile moglam, to napisalam w ich obronie.

W ogole nie macie wrazenia, ze zaprosili MCR zeby miec zespol, po ktorym moga pojezdzic? Zniesmaczona jestem ta sytuacja.
micc

Postprzez parade me » 18 cze 2011, o 15:57

micc, tu masz rację. ale niech tylko wejdą na nasze forum, od razu przekonają się, jak bardzo ich kochamy XD (przepraszam, jestem optymistką.)
parade me

Postprzez Tomaro » 18 cze 2011, o 15:59

Nie mogłem się powstrzymać, pocisnąłem im na ich fanpejdżu na Facebooku... :oops: Chodzi mi oczywiście o gazetę, nie interie...
Tomaro

Postprzez jabłkoo » 18 cze 2011, o 16:00

O.O jak oni tak mogą!? Czy w ogóle tam byli? Nic nie było słychać? MCR roznieśli stadion i do głowy przychodzą mi najgorsze wyzwiska do autorów tego typu recenzji. Jak dla mnie koncert My Chem. był najlepszy. aż się robi niedobrze. W takim razie po o ich tu ściągali, jak teraz wszystkim nie pasuje. Nie ma w sumie czym się przejmować, lecz jest to niesamowicie irytujące kiedy człowiek się stara, a inni po prostu to krytykują :(. A nasze akcje uważam za bardzo udane.
jabłkoo

Postprzez parade me » 18 cze 2011, o 16:02

Ja współczułam zespołom grającym po nich - tak rozgrzali publikę (przynajmniej tam, gdzie ja stałam), że potem nie mieli siły skakać dalej. Jak dla mnie MCR publikę pociągnęli najbardziej.
parade me

Postprzez Tomaro » 18 cze 2011, o 16:06

http://www.facebook.com/pages/Kulturaga ... 7986928953

Skoro sami zachęcają do wyrażania własnego zdania, to chyba nie zrobiłem nic złego... Tak czy siak, mało profesjonalne te artykuły.
Tomaro

Postprzez jabłkoo » 18 cze 2011, o 16:06

parade me, zgadzam się z tobą!
Tomaro, podałbyś linka do ich fb?
jabłkoo

Postprzez Sabinia » 18 cze 2011, o 16:32

micc to byłoby straszne, gdyby pomyśleli, że są nie miło widziani u nas :(
No ale mam nadzieję, że widzieli, jak dobrze się bawilismy i naprawdę Gerard (nie tylko;) cieszył się akcjami i koncertem.

A widział ktoś dla odmiany jakąś pozytywną recenzję?
Sabinia

Postprzez zajeckicajec » 18 cze 2011, o 16:33

wg mnie najbardziej zadowolony to był Ray :D
i hate music snobs who thinks that their taste is the best ;)
bitches love me cause they know that i can rock.
bitches love me cause they know that i can rhyme.
bitches love me cause they know that i can fuck.
bitches love me cause they know that im on time.
:]
zajeckicajec

Postprzez micc » 18 cze 2011, o 16:43

tak, Ray to super powera dostal! :D
Ja nie widzialam zadnej, chocby neutralnej OFICJALNEJ recenzji. Tyle co na lascie dziewczyna bezstronnie opisala.
micc

Postprzez zajeckicajec » 18 cze 2011, o 16:49

ja uważam, że najlepszym dowodem są po prostu tweety Gerarda i Raya ;)
zajeckicajec

Postprzez micc » 18 cze 2011, o 17:10

dla mnie tez :D ale byloby milo, gdyby tak po nich nie jezdzili ;p
micc

Postprzez zajeckicajec » 18 cze 2011, o 17:23

wp napisało bardzo miłą relację: http://muzyka.wp.pl/rpid,622060,title,P ... caid=1c823 :)
zajeckicajec

Postprzez eternity_dreamer » 18 cze 2011, o 17:25

Pojawiła się normalna relacja, obiektywna... Rzucam tutaj: http://muzyka.wp.pl/rpid,622060,title,P ... caid=1c823 :)

zajeckicajec - czy ja Cię dobrze kojarzę z forum MSI? :>
eternity_dreamer

Postprzez parade me » 18 cze 2011, o 17:50

http://muzyka.onet.pl/festiwal/10064,16 ... tykul.html
Ten jest okej, w miarę pozytywny :)
parade me

Postprzez Sharp » 18 cze 2011, o 17:53

No, tak, tytuł tematu "Niesprawiedliwie artykuły o koncercie", a Wy wrzucacie pozytywne. Zmieniam nazwę tematu.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez sobi » 18 cze 2011, o 17:59

nareszcie pozytywna recenzja :->
tamte teksty mnie zabolały.. wszyscy śpiewali, skakali, świetnie się bawili(oprócz jednej blondyny, która koło nas stała i wkurzała się, że ludzie szaleją), a oni z takimi recenzjami wyjechali. bardzo, ale to bardzo mało obiektywne.
zajeckicajec- tweety to rzeczywiście najlepszy dowód, że koncert był mega udany :-D
sobi

Re: Artykuły o koncercie

Postprzez lastly » 18 cze 2011, o 18:07

muzyka się im nie podoba to jeżdżą po MCR i po fanach. to nie jest fair.
nie znasz składu powietrza, którym oddychasz, to powietrze Cię zabija.
lastly

Re: Artykuły o koncercie

Postprzez PumpkinPie » 18 cze 2011, o 18:13

wg mnie te negatywne artykuły są bardzo krzywdzące i nie oddaja sytuacji w rzeczywistosci. Faktycznie były problemy z dźwiękiem, ale to nie powód, żeby od razu wymyślać kilkanaście bzdurnych opinii, które stawiają chłopaków w złym świetle. I jeszcze to podkreślanie, że "fanki to, fanki tamto", że były "zagłuszające artystę piski" itp., są szukaniem dziury w całym. Bo niby jak najlepiej możemy wyrazić wdzięczność dla zespołu, jak nie dobrą zabawą i entuzjazmem? I coś mi się wydaje, że recenzenci chcą na siłę podpiąć nas pod "koncertowe mocarstwa", typu Niemcy czy Anglia, gdzie ludzie są biernymi słuchaczami i tylko robią fotki i kręcą filmy. Zapomnieli o naszej ułańskiej fantazji i umiłowaniu do zabawy :/
PumpkinPie

Następna strona

Powrót do Koncert w Polsce