Informacje w mediach o koncercie

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Informacje w mediach o koncercie

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 13:04

Kędzior, jestes mastah! czekam z niecierpliwoscia :> juz nawet mam GOMPlayera sciagnietego w rtazie czego! :D
micc

Postprzez Moonshine » 23 lip 2011, o 13:36

Wow, ma być wywiad :shock: A już myślałam, że olali MCR. Czyli o 17 trzeba obejrzeć, ciekawe o co zapytali chłopaków ;-)
Moonshine

Postprzez Linnet » 23 lip 2011, o 13:53

Ja nie liczę na to, że cały zespół pojawił się na wywiadzie... Pewnie wysłali Ray'a i Franka (chociaż nie wiadomo czy nie zasnął gdzieś :P) No nic. Za godzinę się dowiemy xD
Linnet

Postprzez nemi » 23 lip 2011, o 15:12

nie było Franka :cry:
nemi

Postprzez Silmarile » 23 lip 2011, o 15:39

Ja chce jeszcze raz OWF! :( Uważam, że się dobrze spisali, mi się podobało, ale oczywiście mogliby cały koncert dać ;P (tak jabym wierzyła, że to w ogóle mogło być możliwe :P)
Silmarile

Postprzez mirror » 23 lip 2011, o 15:39

kurde, brat mi za późno przypomniał i nie zdążyłam na wywiad :(
ale puścili 3 piosenki: Na Na Na, Mamę i BH. no i było 'dzienukaaaaa' a ja w pisk Cx
kurde, wróciły tamte emocje, radość i wgl wszystko.
ja chce jeszcze raz!
mirror

Postprzez chemiczna15 » 23 lip 2011, o 15:40

Fajnie ze buletproof heart puscili :-)
chemiczna15

Postprzez mirror » 23 lip 2011, o 15:41

jakiś kochany człek nagrał wywiad? niech się ktoś taki znajdzie, ładnie proszę :)
mirror

Postprzez sobi » 23 lip 2011, o 15:43

ja i tak jestem szczęśliwa, że dali 3 piosenki i wywiad. kurde.. ja chcę jeszcze raz!
dali mame :-> miałam cichą nadzieję, że dadzą i'm not okay- chcieć to se mogłam
sobi

Postprzez Kędzior » 23 lip 2011, o 15:44

Ja nagrałem jutro zapodam wszsytko
Kędzior

Postprzez mirror » 23 lip 2011, o 15:46

Kędzior, dziękuje w imieniu wszystkich z opóźnionym zapłonem
mirror

Postprzez Moonshine » 23 lip 2011, o 15:47

Wywiad fajny, szkoda tylko, że Franka nie było. Puścili 3 piosenki, jestem pozytywnie zaskoczona. :-D
Moonshine

Postprzez Limonka » 23 lip 2011, o 15:50

Świetny materiał z OWF, umieścili chyba jedne z fajniejszych momentów koncertu: nasze kartki (no ale to było wiadome), Gee w biało-czerwonej masce, no i to cudne dziękujeeeee :-D Po za tym dali 3 piosenki, więc nie jest źle. Byłam naprawdę negatywnie nastawiona do tej relacji, po tych wszystkich historiach sądziłam że oleją My Chem więc jestem zadowolona że potraktowali ich tak samo jak resztę wykonawców. No i była Mama!<3
Dalej nie mogę uwierzyć że tam byłam <zaciesz>

Co do wywiadu to Prokop dał rade, plus za luźną atmosferę. Szczególnie urzekła mnie historia Raya o cukierku :lol:
Limonka

Postprzez KillJoy » 23 lip 2011, o 15:52

Nawet Mikey się trochę odzywał :lol: Szkoda, że nie było Franka.
Fajnie, że puścili Mamę. No i pokazali Gerarda z maską. I akcję z kartkami bardzo ładnie było widać.
Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
KillJoy

Postprzez Linnet » 23 lip 2011, o 16:02

Wywiad był w dechę! Cukierkowa Historia Ray'a <3 Widać, że Prokop się dobrze do rozmowy przygotował. Plus dla niego! Zadawał mądre pytania, przy.których Gee (bo on w większości odpowiadał as olłejs) mógł się wykazać inteligencją <mrze>Myślę, że to trochu może chłopakom poprawić opinię u nas w mediach itd. Mikey praktycznie tylko rękami machał jakby chciał coś powiedzieć :lol:
Spoko, że puścili aż 3 piosenki. Zaskoczyli mnie Mamą i BH. Myślałam, że co innego puszczą :D Fajny zlepek najlepszych momentów z koncertu zrobili. Nasze "Dziękujemy", wszystkie Gerardowe "Dziekujaaaa", był też "Frank-Polak" :lol:
Kolejny szok to też fakt, że więcej niż połowa odcinka była poświęcona MCR :shock:
Bardzo mi się relacja podobała. :->
I nie spodziewałam się zobaczyć swój ryj w TV... Aż się przestraszyłam :shock: :lol:
Linnet

Postprzez MCRclaudiaMCR » 23 lip 2011, o 16:08

aaaaa, świetna relacja :D Wywiad! Pierwszy wywiad w Polsce z MCR :roll: :mrgreen: - bardzo fajny, Prokop się spisał. Mogliby być w pełnym składzie, no ale cóż. Myślę, że wybrali dobre piosenki.
Śpiewałam przed telewizorem, skakałam jak głupia ... no i to 'dziekujjeeee' - pisk. Ja chyba naprawdę z tego nigdy nie wyrosnę, uwielbiam Ich... ;-)

Teraz tylko z niecierpliwością czekam na MCR'owy koncert w Polsce!! :->
___
a no właśnie ... o co chodziło z Frankiem - Polakiem :lol: ?
Ostatnio edytowano 23 lip 2011, o 16:10 przez MCRclaudiaMCR, łącznie edytowano 1 raz
'Back in the mix...been a long time...ready to rock!'
;D.
MCRclaudiaMCR

Postprzez Katerina16 » 23 lip 2011, o 16:10

Pokazali najlepsze momenty więc jestem zadowolona :D + Karolinę , którą przed samym koncertem Daś trzymał "na barana" xD Co do wywiadu to też mnie rozbawił cukierek. A Gerard kolejny raz udowodnił jak mądrze i życiowo mówi. Z tego co mi wiadomo to wnioskuje iż Frank chyba się dopiero ogarniał ,albo jeszcze spał. Kurcze ;( no racja ! Wszystkie emocje wróciły ! ( mobilizujmy się do ponownego ściągnięcia ich tutaj !). I... miło ,że pokazali aż 3 utwory traktując My Chemical Romance tym samym na równi ze Skunk ;> Gdzie Skin trzymali fani :lol: Jeden facet ją za tyłek trzymał ...<nie widziałam na koncercie bo zaraz po MCR poszłyśmy). I moja mama ,która nie mogła oderwać się od Mamy powtarzając jak zwykle "to jest świetna piosenka" ; "podoba mi się , bardzo mi się podoba" :D

ps. Co myślicie o nagłośnieniu ?
Ostatnio edytowano 23 lip 2011, o 16:21 przez Katerina16, łącznie edytowano 1 raz
Katerina16

Postprzez mucha155doc » 23 lip 2011, o 16:10

kurcze nie spodziewałam się takiego fajnego wywiadu :shock: naprawdę, znając nasze media myślałam że będzie gorzej a tu szok brawo dla Prokopa. Najlepszy moment oczywiście o cukierku :lol:
Co do piosenek to sądziłam że puszczą inne np planetary lub sing ale te też były super..... ojoj ja bym się chciała w czasie cofnąć i być tam jeszcze raz....:/
so don't forget to breathe tonight
tonight's the last to say goodbye
mucha155doc

Postprzez MCRclaudiaMCR » 23 lip 2011, o 16:14

Katerina16 moja mama też lubi piosenkę "Mama" :mrgreen: a resztę nie za bardzo :-/

"Mama! Mamę grają!"
"Już lecę!"

:-D
;D.
MCRclaudiaMCR

Postprzez Limonka » 23 lip 2011, o 16:24

MCRclaudiaMCR napisał(a): a no właśnie ... o co chodziło z Frankiem - Polakiem :lol: ?

Z tego co kojarzę to chyba babcia Franka jest Polką

Też nie spodziewałam się tych piosenek więc zaskoczyli mnie totalnie. Oczywiście pozytywnie :-) Nabrałam ochoty żeby zobaczyć całość... No ale i tak jest ok

Btw to fajne macie mamy :lol: ale ze swojej też jestem dumna bo dzielnie znosi moją fascynacje MCR i resztą ;-)
17.06.11 - Killjoysi przejmują Warszawę!
Limonka

Postprzez sobi » 23 lip 2011, o 16:25

Frank dziadka albo babcię polaka chyba ma o ile dobrze kojarzę..

nie dobijajcie mnie tym, że wasze mamy lubią chemicznych. moja mama nie przepada za muzyką, której słucham. oczywiście był komentarz 'bo mu ta farba z włosów spłynie' -.-

jak usłyszałam wstęp do mamy zaczęłam się drzeć 'aaaaa mama będzie!' xD
wywiad dobry był. poległam na cukierku w nosie :-D
sobi

Postprzez mirror » 23 lip 2011, o 16:25

torturujecie mnie tym Toro-cukierkiem. o co kurde chodzi?
mirror

Postprzez Linnet » 23 lip 2011, o 16:26

Babcia Franiuli była Polką. Gerard na koncercie mówił, że Frank nauczył go mówić Dziękuję , bo jest Polakiem ;) Tyle xD
Linnet

Postprzez Blóskaj » 23 lip 2011, o 16:26

mirror, Rej, aby zaimponować dziewczynie w szkole średniej, włożył sobie cukierka do nosa :3
Blóskaj

Postprzez ashtray heart » 23 lip 2011, o 16:29

ojej, jakie to kochane było! wywiad śmieszny, pytania dość, hm, niekonwencjonalne ;d Franiuszka chyba miała jetlaga i przespała cała medialną otoczkę. bardzo fajny wybór piosenek, cały czas ujęcia publiki, aż znowu poczulam ten klimat! i było tyle ujeć Gee w wersji sassy :mrgreen: cały czas cieszył ryja + dzienkujaaax10. wyłapałam siebie dwa razy na Skunkach, szkoda, że nie puścili 'i can dream'. i albo mi się wydaje, albo widziałam Tomaro i micc.
ashtray heart

Postprzez Limonka » 23 lip 2011, o 16:36

Wiecie czego mi tylko zabrakło: jak Gee liże swoją rękę, chciałabym to zobaczyć w HD :lol: :lol: :lol:
Limonka

Postprzez SzpakZloczynca » 23 lip 2011, o 16:37

Cukierkowy Ray dobija.
Nie miałam tydzień internetu (wyjechałam) i wracam dziś ,patrzę ,a tu WYWIAD . Jakież miłe wtf. Tak w ogóle ,to mi się śniło ,że będzie wywiad.
Strasznie chciałam Thank You For The Venom ,ale Mama też może być.
Moi odkrywczy rodzice ze zgrozą odkryli ,że chłopaki z mcr są w ich wieku ,mimo ,że już im to mówiłam.
Ale po koncercie mówią ,że bardzo ich polubili . Mama - słuchaczka reagge ("moja mama jest rastamanem!"),Tata -rapu.
Ja sama miałam przygłupi wyszczerz na twarzy ,a dwuletnia siostra zapamiętała imię pana Czerwonowłosego ,które zdarza mi się wypowiadać przez gie i jak tylko go zobaczyła ,zaczęła krzyczeć "GEEEEEJAAAAAAK ,GEEEEEEEEEEEEEEJAAAAAAAAAK".
Chwała Prokopowi. Pamiętam jakiś wywiad ,chyba z tym ze Zmierzchu (Pattisonem ?) to okropnie nawalili ci co robili wywiad.
Dzięękujaaaaa TVNowi.
Ostatnio edytowano 18 kwi 2012, o 15:41 przez SzpakZloczynca, łącznie edytowano 1 raz
live slow, die whenever
SzpakZloczynca

Postprzez pochlaniaczsoku » 23 lip 2011, o 16:39

Czy tylko ja jestem taka walnięta, że ryczałam przed tv, że mnie tam nie było ? :o No w każdym razie, urzekła mnie cukierkowa historia Ray'a i jego koszulka na wywiadzie. Nawet piosenki dali super ! Ogólnie, to poczułam atmosferę ;)
pochlaniaczsoku

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 16:40

ashtray heart, z tego co wiem to Tomaro byl na plycie, a ja przy barierkach na OC XD ale jak obejrze, to potwierdze lub zaneguje ;p hehehe nie moge sie doczekac :>
Jej, super ze mowicie ze spoko wypadli <3
micc

Postprzez MCRclaudiaMCR » 23 lip 2011, o 16:43

Limonka , sobi , Linnet dzieki za doinformowanie :-) tak się właśnie domyślałam...
O tej historii z cukierkiem pierwszy raz słyszę :mrgreen: , ale fajnie, że Prokop o tym wspomniał bo wywiad był "luźny", naturalny.

Marzyłaby mi się cała relacja przeznaczona dla MCR ... :roll:
;D.
MCRclaudiaMCR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncert w Polsce