Informacje w mediach o koncercie

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Informacje w mediach o koncercie

Postprzez Linnet » 23 lip 2011, o 16:44

Linnet

Postprzez chemiczna15 » 23 lip 2011, o 16:56

pochłaniaczsoku nie tylko ty :lol: Ja tez ryczałam ze mnie tam nie było :-(
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Obrazek
chemiczna15

Postprzez Revenge96 » 23 lip 2011, o 16:58

[quote="pochlaniaczsoku"]Czy tylko ja jestem taka walnięta, że ryczałam przed tv, że mnie tam nie było ? :o

ja też ryczałam ;< a tak poza tym to był naprawdę świetny wywiad, historia Ray'a mnie powaliła :-D i puścili naprawdę super piosenki, widać, że atmosfera tam była niesamowita.
Gerard: Well, are you ready, Ray?
Ray: Yeah...
Gerard: How about you, Frank?
Frank: Oh, I'm there, baby
Gerard: How about you, Mikey?
Mikey: Fucking Sarah
Gerard: Awww pickles..
Revenge96

Postprzez Simba » 23 lip 2011, o 17:06

Jestem oficjalnie wściekła. 15 minut przed 17 poszedł prąd w całej dzielnicy, bo jakaś wielka awaria była, i włączył się 10 minut temu... Więc bardzo dziękuję za filmiki :-)
Simba

Postprzez Tomaro » 23 lip 2011, o 17:09

Jestem zadowolony z relacji. Wywiad świetny, aż 3 piosenki... Jencuyeh TVN :)
Tomaro

Postprzez Kameleon » 23 lip 2011, o 17:11

Swietny wywiad, na luzie. Haha.. historia o cukierku mnie powaliła.. :-D Jejku i to "dzienkkujjjaaaa" mnie urzekło. Siedziałam przed telewizorem i miałam mega zaciesz na ciuce :lol: Moja mama się tak zdziwiła, że sie tak szczerze do telewizora, że pytała się,czy mi nic nie jest. Ale miałam mega wnerw, bo co rusz ktoś musiał mi przeszkadzac w oglądaniu. Ale tak i tak to było świetne :mrgreen: :mrgreen:
"Żyjemy w czasach satysfakcji, kruchej więzi i modnej empatii."
Kameleon

Postprzez Tomaro » 23 lip 2011, o 17:17

astray, dodam tylko, że ja siebie naliczyłem dobre kilka razy T.T Tak, byłem na płycie. Widziałem dużo znajomych osób.

Szkoda że nie dali "dziekujemy" w całości. Ale tak to podtrzymuje zdanie - świetna relacja!
Tomaro

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 17:18

poki co siebie nie widzialam (po nana i mamie) ;)
ojoj, ale slodko, nawet naglosnienie wydaje sie byc spoko, a na nagraniu z TV bedzie pewno jeszcze lepsze!! :D tez sie szczerze podczas ogladania ;p
micc

Postprzez Sabinia » 23 lip 2011, o 17:18

Simba, u mnie było tak samo! Godzinę przed wywiadem prąd poszedł w całej dzielnicy. Już myślałam, że nie obejrzę. Ale pojechałam do babci, która mieszka blisko i tam obejrzałam :-D . Dotarłam w ostatniej chwili.
Byłam pozytywnie zaskczona wywiadem i tym, że puścili trzy piosenki, w tym Mamę. Świetna relacja.
Sabinia

Postprzez Jijo » 23 lip 2011, o 17:25

Jak wielu z was myślałam że nawalą, a tu miłe zaskoczenie! Naprawdę trza podziękować TVN, nie olali nas kompletnie. :3
Szkoda tylko że cała godzinka nie była poświęcona MCR. No, ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

Nie wiecie czy cała relacja będzie umieszczona na necie?
Jijo

Postprzez szczota » 23 lip 2011, o 17:45

Widziałam siebie z 5 czy 6 razy :) Wywiad był świetny, zresztą Prokop się do tego jak najbardziej nadaje. Lubię go. Dzięki temu koncertowi przypomniało się, co wtedy przeżywałam, te wszystkie emocje, to jak nic nie słyszałam po koncercie i byłam kompletnie ogłuszona i mówić nie mogłam. Jejku! Tak strasznie dziękuję TVNowi, chociaż wcześniej dali dupy!
szczota

Postprzez Kędzior » 23 lip 2011, o 17:52

Wujek Kędzior zapodaje wam swoje nagrania i ogladajcie póki nie zablokowali
http://www.youtube.com/watch?v=psOGw92R23I wywiad
http://www.youtube.com/watch?v=jsF0F_jflrw Na na na
http://www.youtube.com/watch?v=fpUfHZjEQa4 Mama
http://www.youtube.com/watch?v=fD-XWQBQpCE Bulletproof Heart
Później zapodam linki do całej relacji dzisiejszej ale dopiero jak się wrzuci (jest tego prawie 2GB) ale lepsza jakość :-D
Kędzior

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 18:03

2GB?! O mamo, Kędzior nie szczedzisz nam szczescia ;) dobrze, ze dzis oproznilam dysk z 22GB danych XD
micc

Postprzez ashtray heart » 23 lip 2011, o 18:08

micc byłas w czarnej koszulce? zresztą, mam wrażenie, że stałam obok Ciebie w kolejce. trochę szkoda, że nie wklepali WTTBP zamiast Mamy, no ale cóż, i tak bardzo udany odcinek.
ashtray heart

Postprzez Misty » 23 lip 2011, o 18:21

Limonka napisał(a):Wiecie czego mi tylko zabrakło: jak Gee liże swoją rękę, chciałabym to zobaczyć w HD :lol: :lol: :lol:

Haha xD Ja też! Na której piosence to było?

Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą relacją, naprawdę. Wywiad całkiem w porządku i jak dla mnie dobór utworów też niczego sobie chociaż nie obraziłabym się jakby Planetary puścili : ) W ogóle tak dziwnie było oglądać to wszystko na spokojnie w telewizji...
Misty

Postprzez Lu. » 23 lip 2011, o 18:35

Wywiad był genialny! Akcja z cukierkiem po mistrzowsku :lol: . I fajnie,że każdy coś powiedział, a nie tylko Gee cały czas. Jestem zadowolona strasznie : D. I szkoda,że bez Franka :C.
Zdziwiłam się,że dali "Mamę", ale ucieszyłam się i cieszyłam się też że dali 3 piosenki. I to "dziękuję" i to że Frank jest Polakiem. mogłabym tych słów słuchać na okrągło XD . Jak oglądałam to wszystko, to normalnie zachciało mi sie ryczeć. Przypomniałam sobie te emocje, radość. Matko, chłopaki wracajcie jak najszybciej! :-(
No i też mi szkoda,że nie dali całego naszego dziękuję tylko tak ucięli bez sensu... Ale.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z relacji! I chciałabym obejrzeć cały koncert ale to chyba nierealne XD
Lu.

Postprzez natou » 23 lip 2011, o 18:47

wywiad był m e g a!!! chwała Prokopowi, że poczytał co nieco i się przygotował. Nie zadał standardowych pytań, które są w 3/4 wywiadów, więc przyjemnie było słuchać czegoś innego. ;D Mikey był pobudzony hahahaha ;D rozwalił mnie, jak się pierwszy rzucił do odpowiadania. Szkoda, ze Franczeski nie było...ten to by się dopiero dziarami pochwalił ;D historia o cukierku... zaliczyłam glebę ze śmiechu xD w ogóle moja mama chyba była bardziej podjarana relacją niż ja xD zaczeła drzeć japę, prawie wlazła w ekran, tupała nogami i szukała mnie tłumie xD widziałam siebie ze 4 razy xD ja nie wiem co te mamy mają, ale moja tez najbardziej lubi "mama", dlatego cieszyłam się ogromnie, ze to puscili xD Gee'owe dziekujaaaaaaa *---* ah,i że frank jest polakiem xD (boże, a Frank miał wtedy minę, jakby sobie myślał: taktak, jestem też Włochem i nie wiadomo kim jeszcze, w zależności od kraju w jakim jesteśmy xD), aha i non stop wyłapywała foty bliźniaczek ;D całkiem dobrze było je widać :D relacja całkiem na plus, dźwiękowo nawet też ;O TVN odrobił lekcje ;)

ps. łudzę się, że może do końca roku dadzą jednak dłuższy koncert ;> tak jak było z tamtego roku... ;p
natou

Postprzez Limonka » 23 lip 2011, o 18:50

Misty napisał(a):
Limonka napisał(a):Wiecie czego mi tylko zabrakło: jak Gee liże swoją rękę, chciałabym to zobaczyć w HD :lol: :lol: :lol:

Haha xD Ja też! Na której piosence to było?

Właśnie nie bardzo pamiętam która to była piosenka :-/ W ogóle przez te całe emocje że widzę chłopaków na żywo to ja niewiele zapamiętałam z tego koncertu :-P
17.06.11 - Killjoysi przejmują Warszawę!
Limonka

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 19:01

a to z lizaniem nie bylo jakos pod koniec thank you for the venom? albo przed? :/
micc

Postprzez Lu. » 23 lip 2011, o 19:04

micc, mi się wydaje,że to było później, bardziej w połowie/pod koniec koncertu. Ale bardzo możliwe,że się mylę :lol:
Lu.

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 19:11

EDIT!
TAK! http://img35.imageshack.us/img35/4009/dsc00691lf.jpg 7:25 jakos.
Haha, mialam racje XD
Ostatnio edytowano 23 lip 2011, o 19:20 przez micc, łącznie edytowano 2 razy
micc

Postprzez Blóskaj » 23 lip 2011, o 19:16

natou napisał(a):(boże, a Frank miał wtedy minę, jakby sobie myślał: taktak, jestem też Włochem i nie wiadomo kim jeszcze, w zależności od kraju w jakim jesteśmy xD)
<zaliczyła glebę> :lol: :lol:

Też jestem bardzo zadowolona z relacji. Pokazali świetne momenty i Prokop się przygotował :3 Nie było takich banalnych pytań, a historia o cukierku mnie wzruszyła i rozwaliła zarazem :-( Przynajmniej Rej jest twórczy. Po obejrzeniu znów mi wspomnienia wróciły i smutam, że to tak dawno było. Ogólnie TVN ma ode mnie milion plusów za przygotowanie :3 Spodziewałam się czegoś bardziej okrojonego.
Blóskaj

Postprzez Lu. » 23 lip 2011, o 19:20

micc, mi się to tylko tak skojarzyło. bardzo możliwe,że Ty masz rację, bo mi się to już wszystko miesza i w zasadzie zawsze mieszało :lol: . A na filmikach właśnie nie widziałam nigdzie tego...
Lu.

Postprzez sobi » 23 lip 2011, o 19:24

natou napisał(a):ah,i że frank jest polakiem xD (boże, a Frank miał wtedy minę, jakby sobie myślał: taktak, jestem też Włochem i nie wiadomo kim jeszcze, w zależności od kraju w jakim jesteśmy xD)

też zwróciłam uwagę na jego minę, jest taka.. mało przekonująca (?) xD

tak! :lol:

weźcie ode mnie jutjuba, bo teraz cały czas to oglądam..
sobi

Postprzez Dasieq » 23 lip 2011, o 19:49

Też oglądałem dziś i strasznie sie tym jarałem.z resztą dalej się jaram! Super wywiad,piosenki,akcje nasze. No i Karolina na barana hah.
'Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych'

'Racja jest jak dupa, każdy ma swoją'

Spójrz, przyjacielu, jak bajeczka o Chrystusie uczyniła nas bogatymi -Papież Leon X
Dasieq

Postprzez mirror » 23 lip 2011, o 20:55

kurde, kocham was za te filmiki <3
to takie dziwne oglądać swojską twarz Prokopa gadającą z chłopakami. Panie Prokop, znakomicie się Pan przygotował. Ray największym podrywaczem <3
mirror

Postprzez Antalia » 24 lip 2011, o 03:32

Nie wierzę w to ale zapomniałam obejrzeć i nagrać. Wiadomo coś o powtórkach?
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Misty » 24 lip 2011, o 07:49

nataliamcfr napisał(a):Nie wierzę w to ale zapomniałam obejrzeć i nagrać. Wiadomo coś o powtórkach?

W czwartek o 00:55 czyli w sumie w piątek xD
Misty

Postprzez mirror » 24 lip 2011, o 10:45

Misty, no to w czwartek o 1 a nie w piątek.
mirror

Postprzez Misty » 24 lip 2011, o 12:51

Zależy od której godziny liczysz nowy dzień. Zazwyczaj liczy się od 00:00 więc wolałam uściślić.
Misty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncert w Polsce