Informacje w mediach o koncercie

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Informacje w mediach o koncercie

Postprzez atomowa » 24 lip 2011, o 13:15

Linnet, Widziałam Ciebie i Meri :3 8-) Szukałam jeszcze jakiejś znajomej twarzy ale mało kojarzę niektórych z forum...

Taa... Nie było mnie tam, ale siedziałam przed TV i troche sobie popłakałam :roll: Zdziwiło mnie wgl to że dość duzo czasu poświęcili MCR, a nie tylko Skunk Anansie. Prokop sobie nieźle poradził ;) Oglądałam z tatą i chyba mu się podobało. Miałam wrażenie że żałował że mi nie pozwolili jechać... Oczywiście nie obyło się bez głupich uwag w stylu "wreszcie wyglądają normalnie" Moja mama nawet zainteresowała się Frankiem jak powiedziałam że miał babcię polkę :lol:
atomowa

Postprzez lastly » 24 lip 2011, o 19:38

jestem meeeega zadowolona z tego odcinka :-D wywiad był świetny, pośmiałam się z tej historii o cukierku :D
aż mi się mordka cieszyła kiedy pokazali Na Na Na i Mamę. a na Bulletproof heart płakałam :-( :lol: sama nie wiem dlaczego :-) ze wzruszenia ? :->
lastly

Postprzez ChemicznyPłaz » 24 lip 2011, o 19:55

Czy tylko mnie nie podobał się wywiad?... Według mnie ani to się dupy, ani kupy nie trzymało. Każde pytanie o czym innym... I nic nowego się z niego nie dowiedziałam. Angielski Prokopa mnie urzekł...
<kończy jęczeć>

Oglądałam OWF z moją kuzynką, która nie lubi MCR i przyjacielem, który tylko "Mamę" kojarzył i nawet robił lekkie pogo :D Ogólnie wywiad ich interesował nawet, co biorę za plus. I było widać raz moją kartkę (i wtedy kuzynka i przyjaciel zrobili takie WOOOOOOOOW, aż miałam ochotę się przewrócić), bo ja oczywiście za niska :lol:
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Sharp » 24 lip 2011, o 20:35

A co z angielskim Prokopa było nie tak? Mówił dobrze, jak na moje ucho. I o co miał pytać? To nie był wywiad dla gazety muzycznej, tylko do programu ogólnokrajowego, gdzie nie wszyscy ich znają. O co miał zapytać? "Jaki jest wasz ulubiony kolor i jak bardzo lubicie pleść warkocze"? Jak dla mnie pytał o zabawne rzeczy i niebanalne i się dobrze przygotował.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez micc » 24 lip 2011, o 20:47

Faktem jest, ze wywiad nie byl jakis 'tematyczny' i z tym 'pytaniem od mlodszych fanow' tez tak wyskoczyl, ale zeby zagaic bylo ok. W tym wywiadzie przedstawili MCR z dobrej strony: ze sa to normalni ludzie, ktorzy maja swoje przekonania i swoje wpadki, a takze swoje pasje i cele zyciowe. A do tego jeszcze mocna samoocene i doceniaja determinacje fanow, obojetnie czego ona dotyczy.

Dla nas, jako fanow, moze ten wywiad nie jest jakas super gratka, bo mowia o rzeczach, ktore ogolnie sa znane (to z cukierkiem pojawialo sie zdaje sie przy okazji krecenia I'm not okay).
Mam nadzieje, ze kazdy kto zobaczyl ten wywiad, zrozumie, ze MCR to zadne emo :)
micc

Postprzez ChemicznyPłaz » 24 lip 2011, o 20:52

Sharp, ludzie, spokojnie
To tylko moje zdanie, nikomu przecież nie narzucam <grzebie nóżką w ziemi> Po prostu czekałam na więcej pytań dotyczących fanów, trasy, Polski... Głupio mi też było, jak zaczęli o tym cukierku (znam ta historię kilka lat, btw), zamiast o tym, jaki to Ray jest fajny, zdolny (jego gra!) i dobry (Sing It For Japan). Poza tym pytanie się facetów, którzy mają żony od kilku lat, o sposób na podryw... Coś nie teges.
Czekałam tylko na pytanie stulecia, naprawdę
Obrazek
<nie mogła się powstrzymać>
Już nic nie mówię, przepraszam <grzebie nóżką dalej> Po prostu spodziewałam się czegoś innego, nom :oops:
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez szczota » 26 lip 2011, o 18:16

Mnie się wywiad podobał. A co? Prokop miał się spytać, jak im się podoba Polska? To takie wkurzające pytanie, bo co mają powiedzieć? Że to zapadła dziura? Pytania były na luzie, Majki nawet coś powiedział :) No i szkoda, że Franek spał, głupek jeden ;p
szczota

Postprzez rockwolf » 4 sie 2011, o 09:20

Kiedy była transmisja Chemicznych ja akurat byłem w Chorwacji, ale oglądałem powtórkę, usiadłem przy telewizorze z otwartą gębą i kubkiem kawy z mlekiem, wielkim minusem wywiadu był brak Franka ;/. E może by dało się wybłagać tvn o umieszczenie w necie chociaż wszystkich występów chemicznych np. na oficjalnym kanale tvn'u? Myślę że warto spróbować ;).
rockwolf

Postprzez sobi » 4 sie 2011, o 12:56

micc napisał(a):Dla nas, jako fanow, moze ten wywiad nie jest jakas super gratka, bo mowia o rzeczach, ktore ogolnie sa znane (to z cukierkiem pojawialo sie zdaje sie przy okazji krecenia I'm not okay).
Mam nadzieje, ze kazdy kto zobaczyl ten wywiad, zrozumie, ze MCR to zadne emo :)

i o to chyba chodziło, żeby pokazać 'zwykłym śmiertelnikom', którzy My Chem nie znają, albo kojarzą im się z emo, że to naprawdę fajni chłopacy tworzący świetną muzykę :->
rockwolf, rzeczywiście szkoda, że Frank się nie pojawił w wywiadzie..
sobi

Postprzez MarchingBand » 15 sie 2011, o 13:36

Mała informacja: w środe o 8.55 na tvn powtórka relacji owf z mcr ;D
now we are the kids from yesterday.
MarchingBand

Postprzez chemicalsmile » 15 sie 2011, o 14:34

MarchingBand skąd masz takie informacje? jeśli tak to wstaje wcześniej i oglądam <3
chemicalsmile

Postprzez MarchingBand » 15 sie 2011, o 19:00

Przez przypadek zauważyłam w programie tv ;D
MarchingBand

Postprzez chemicalsmile » 19 sie 2011, o 12:24

no i oglądałam po raz 2 :D
chemicalsmile

Postprzez MarchingBand » 19 sie 2011, o 12:43

Ja po raz 3. :-D
Chciałabym obejrzeć pełną relacje, a nie tylko 3 piosenki, ale chyba nie ma co na to liczyć :/
MarchingBand

Postprzez chemicalsmile » 24 sie 2011, o 20:07

ja marzę o całej relacji,ale też nie sądzę, żeby kiedyś całą relacje udostępnili nam, a bardzo szkoda :(
chemicalsmile

Postprzez MarchingBand » 24 sie 2011, o 20:10

Niestety. A w zeszłym roku, kiedy nie było (jak na mój gust) nic ciekawego, udestępnili wszystko :/

A ja będę wypatrywać w programie, może dadzą kolejny raz powtórkę :-D
MarchingBand

Poprzednia strona

Powrót do Koncert w Polsce