Kto kogo spotkał, jak kto wyglądał, czyli "AAA! To TY!"

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Kto kogo spotkał, jak kto wyglądał, czyli "AAA! To TY!"

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 20:14

Temat jest odpowiedzią na masę postów z nieodpowiednim temacie, o tym jak kto wyglądał, i kogo spotkał. Pomyślałem, że ten wątek się przyda.

Scared, odpowiadając na Twój post - nie spotkałaś może dziewczyny w okularach, i kamizelce, oraz chłopaka w czarnych włosach, szarych spodniach i koszulce MCR, gdy byłaś w Złotych Tarasach? ;)
Tomaro

Re: Kto kogo spotkał, jak kto wyglądał, czyli "AAA! To TY!"

Postprzez killjoys » 19 cze 2011, o 20:34

Ja pozdrawiam dziewczynę, która stała "nad trybunami". Ubrana w czarną bluzkę z obrazkiem z płyty Revegne, miała okulary (nerdy chyba), czarne trampki, dżinsy, taki fajny pasek do spodni (:D) i na prawej ręce pasiastą "rękawiczkę". Powiedziałam Ci , że wyglądasz jak Mikey Way, a Ty sie zdziwiłaś, że mi go przypominasz. Jak jesteś na tym forum to proszę odezwij się do mnie ! :)
killjoys

Postprzez scared » 19 cze 2011, o 20:53

Hmmm.... przechodząc koło KFC widziałam grupę fanów przy stoliku, a reszty niestety nie pamiętam, widziałam też chłopaka w koszulce mcr z logo jeszcze z czasów TBP :) ale na spodnie się nie przyjrzałam. Ogólnie patrzyłam chyba wszystkim fanom na t-shirty :)

Przy okazji chciałabym poznać dziewczynę, która stała przy barierce na trybunach.
Miała okulary i cały czas sprawdzała czy nie spada jej torebka ^^
scared

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 21:02

Ja byłem w koszulce z logiem The Black Parade :3
Tomaro

Postprzez scared » 19 cze 2011, o 21:09

O to całkiem możliwe, że się widzieliśmy. Ale raczej mnie nie pamiętasz bo taka ze mnie sierota, że nie włożyłam t-shirtu z MCR :(
scared

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 21:17

Czy to była czarna koszulka?
Tomaro

Postprzez Dasieq » 19 cze 2011, o 21:20

A jak ktoś widział chłopaka z koszulką misfits to możliwe że to byłem jaa! <chce być zauważalny>
Dasieq

Postprzez scared » 19 cze 2011, o 21:20

Moja czy twoja ;) chłopak którego widziałam miał czarną.
scared

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 21:23

Ja miałem czarną. ;)
Tomaro

Postprzez Kaśka » 19 cze 2011, o 21:28

Mnie pewnie nikt nie widział, bo byłam ubrana jakbym przyszła na Moby'ego, nie miałam żadnej koszulki z MCR, ani nic :P

Tomaro, nosisz może okulary i byłeś z tatą?

Daś, Ty nawet bez tej koszulki byłbyś zauważalny :3 Widziałam Cię jak stałeś z dziewczynami tam gdzie były te stoiska TVNu, Orange i innych takich. I zauważyłam Cię z pół kilometra :lol:
Kaśka

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 21:30

Tak, noszę okulary, i byłem z tatą. Gdzie mnie zobaczyłaś? :D
Tomaro

Postprzez Kaśka » 19 cze 2011, o 21:33

Łoooohooo, zapamiętałam Cię jak mówiłeś do swojego taty "Tato, jak nas wpuszczą to nie idziemy, BIEGNIEMY!" ;-) Poza tym dłuższą chwilę stałam obok Ciebie w tłumie. Pozdrawiam! :D
Kaśka

Postprzez bonjourdisko » 19 cze 2011, o 21:37

Kaśka napisał(a):Mnie pewnie nikt nie widział, bo byłam ubrana jakbym przyszła na Moby'ego, nie miałam żadnej koszulki z MCR, ani nic :P

Tomaro, nosisz może okulary i byłeś z tatą?

Daś, Ty nawet bez tej koszulki byłbyś zauważalny :3 Widziałam Cię jak stałeś z dziewczynami tam gdzie były te stoiska TVNu, Orange i innych takich. I zauważyłam Cię z pół kilometra :lol:

HAHAHA TEZ MNIE BRALI ZA FANKE MOBY'EGO-tak samo,nie mialam zadnego znaku rozpoznawczego:D
ej dlaczego go każdy rozpoznaje, Dasieq, miałeś czerwone włosy? (to byłes TY?) czy inny znak rozpoznawczy? bo nie mam pojęcia
więc skończone wszystko między nami
nie zobaczę cię więcej na ziemi
tłukę więc o drzewo koszyk z malinami
pocałunkami naszemi

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.lastfm.pl/user/bonjour_disko
bonjourdisko

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 21:38

Kaśka, jak wyglądałaś? :D

Pozdrawiam dziewczynę, która była z tatą, z którym była także w Berlinie. Mój tata polubił jej. A ona miała czarno-białe glany. ;)
Tomaro

Postprzez Kaśka » 19 cze 2011, o 21:43

Tomaro, miałam spodenki w niebieską kratę, bokserkę w paski i kolorowe wzorki, czerwone conversy (trochę sponiewierane) oraz bandamę na prawej ręce i blond spięte włosy w kucyk. Głównie siedziałam na ziemi z koleżankami lub robiłam dużo zamieszania z oświadczeniem (pożyczałam długopisy, oddawałam, szukałam oświadczenia, przeciskałam się przez tłum) :D

Bążur, to raczej oryginalne byłyśmy, bo większość osób w koszulkach MCR albo jakieś makijaże ;)
Kaśka

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 21:46

Tak, była taka dziewczyna. Ale nie pamiętam Cię dokładnie :<
Tomaro

Postprzez Kaśka » 19 cze 2011, o 21:54

A, i dość wysoka jestem. No, ale tak jak mówię charakterystyczna raczej nie jestem :)

Słuchajcie, jest tu może dziewczyna z którą rozmawiałam siedząc w tłumie o tatuażu na łydce z Frankiem z czasów "Revenge" oraz osoba, która posiadała ten tatuaż? :D
Kaśka

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 22:00

Osoba z tatuażem to chyba Niemka, która przyjechała na Orange Warsaw. Gadałem z nią, także dzisiaj. Zajrzyj na moją tablicę, pisałem dziś z nią.
Tomaro

Postprzez SzpakZloczynca » 19 cze 2011, o 22:04

Po opisach prawie wszystkich kojarzę. Mnie raczej nikt nie zapamiętał - byłam z koleżanką , obie takie małe gówniary . Umalowane na czarno-czerwono. Ze wstążkami na łapach ,bo zabrakło bandanki. I wszystkim lustrowałyśmy łapki ,ażeby sprawdzić ,czy forumowicze. Poznałyśmy taką Agnieszkę. W białej bluzce z MCR i czarno-czerwonych glanach. Ago ,jak czytasz ,to się odezwij. Kamila.
Byłam na trybunach i pozdrawiam jeszcze laski które parę miejsc ode mnie machały łebkami jak opętane.
Byłyście zajebiste c:
live slow, die whenever
SzpakZloczynca

Postprzez Motoko xD » 19 cze 2011, o 22:16

Pozdrawiam dziewczynę z Krakowa która uciekła z domu po cichu przed rodzicami bo niechceli jej puścić na koncert,poznana przypadkowo w kolejce prosząc mnie o podpisanie oświadczenia,miała na sobie glany,krótkie szare spodenki i długie falowane blond włosy i czarny t-shirt :** niestety nie pamiętam nawet imienia ;(

Ja miałam na sobie koszulkę California 2019,czarne Conversy,białe spodenki,czerwone rajstopy i nerkę również koloru czerwonego,wzrost 168,dość szczupła,okulary xD
Ostatnio edytowano 19 cze 2011, o 22:19 przez Motoko xD, łącznie edytowano 1 raz
Motoko xD

Postprzez Kaśka » 19 cze 2011, o 22:18

Tomaro, to rzeczywiście mogła być ta dziewczyna z Niemiec :)

Motoko xD, z tego co piszesz jest to chyba WerrHasaczowa. viewtopic.php?f=24&t=2808&start=330
Kaśka

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 22:22

Motoko, to dziewczyna z mojego forum, Werr. Tutaj znana jako WerrHasaczowa.
Tomaro

Postprzez Sharp » 19 cze 2011, o 22:29

Ja byłam ubrana w ciemne jeansy, białą bokserkę, miałam okulary na nosie i grałam w państwa-miasta :lol: A do tego biegałam z flagą jak dureń.

Dobra, dupeczki, z kim był Veruleczek przy bramkach? Gadałam z Veruleczkiem vel. Szpakiem i jakąś jej koleżanką, miała koszulkę, która wciąż jej opadała i widać było stanik :lol: Jesteś tuuu?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Motoko xD » 19 cze 2011, o 22:31

Kaśka,Tomaro bardzo możliwe że to ta dziewczyna.Przyjechała z Krakowa i jakimś cudem udało jej się kupić bilet na miejscu bo łaziła z kartką w ręku KUPIĘ BILET NA PŁYTĘ czy coś w tym stylu xD Facebooka nie posiada ale była bardzo sympatyczna w każdym razie.
[17.06.2011] Warszawa
Motoko xD

Postprzez Tomaro » 19 cze 2011, o 22:32

Szarp, nie musisz się opisywać, jesteś gwiazdą tefałenu :3

Pozdrawiam kolesia w czarnych, dłuższych włosach, i koszulce MCR, między innymi z hełmem który ma na sobie Party Poison w Na Na Na. Tym niebieskim.

Motoko, tak, to ona :)
Tomaro

Postprzez romen » 19 cze 2011, o 22:53

mrs. bluesky po której stronie sektora 114 byliście ? A lastly czekaj Anita, Anita, czy to nie ty świeżutką płytę "...Revenge" wąchałaś ? ;-)
romen

Postprzez Blóskaj » 20 cze 2011, o 05:40

romen, nie pamiętam która to była strona, ale wiem, że stałam przed miejscami od jednego do siedemnastego chyba. No, tak bliżej sceny. To chyba prawa.
Blóskaj

Postprzez bonjourdisko » 20 cze 2011, o 09:32

jest ktoś z trybuny 121?: >
więc skończone wszystko między nami
nie zobaczę cię więcej na ziemi
tłukę więc o drzewo koszyk z malinami
pocałunkami naszemi

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.lastfm.pl/user/bonjour_disko
bonjourdisko

Postprzez Tazmin » 20 cze 2011, o 09:56

a mnie ktoś kojarzy może ? Ja to taka wysoka dziewczyna , z włosami pod kolor czerwieni , ubrana byłam w białą koszulkę z MCR , miałam naszyjniki z karabinem i czachą , a na sobie jeszcze koszule w biało czarną kratę . Na nogach glany i czarne spodnie . Pamiętacie mnie ? ;-)
Ja pozdrawiam min. Sharp , Ienzo , Meri , Linnet , konieckropka , Suzi , nataliamcr.... eh i jeszcze wielu osób . :-> Przepraszam ale nie jestem w stanie wszystkich zapamiętać .
Tazmin

Postprzez Progresywna » 20 cze 2011, o 10:09

A mnie może ktoś kojarzy? Bo ja się głośno zachowywałam :lol:

Miałam czarne legginsy z dziurami, glany z kolorowymi sznurówkami (czerwone i żółte), białą koszulkę z kolorowym napisem Mikey Fuckin Way i blond włosy.
Ze mną była Sistema, która ma czarne krótkie włosy, była ubrana w dłuuugą czarną spódnicę. Moja druga przyjaciółka miała czarne afro.

Generalnie to łaziłyśmy po Złotych i po centralnym i tam szukałyśmy fanów MCR, a później pod wejściem B malowałyśmy wszystkim włosy sprejem i twarze pomarańczową farbą (byłam tam od 15). No i dlatego później na stadionie miałam pomarańczowe troszkę włosy 8-)

Jeśli chodzi o ludki z forum, to spotkałam Sharp, micc, Motoko, QuickSilcence, niderly (pozdrawiam ciebie i twoje koleżanki, moja droga, zajebiście się bawiłyśmy :mrgreen: ), Sylwię i jej koleżanki (nie pamiętam jakie macie nicki na forum, wybaczcie :P), i mnemosis, które udało się dostać na OC :P.

Ze sporą grupką fanów MCR jechałam na stadion busem, ale nie wiem, czy dziewczyny mają nicki na forum.

Jak ktoś mnie kojarzy - pisać :D
Progresywna

Następna strona

Powrót do Koncert w Polsce