Kto kogo spotkał, jak kto wyglądał, czyli "AAA! To TY!"

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Kto kogo spotkał, jak kto wyglądał, czyli "AAA! To TY!"

Postprzez Blóskaj » 9 lip 2011, o 19:26

soprettyblack, nie kojarze :(
Blóskaj

Postprzez soprettyblack » 9 lip 2011, o 19:28

mrs. bluesky, ej ej ej, a w którym rzędzie ty siedziałaś, w 7 może, i byłaś z mamą? Bo jak tak to ja już wiem! :D
soprettyblack

Postprzez Blóskaj » 9 lip 2011, o 19:32

Tak! To ja. Widzialysmy sie? :3
Blóskaj

Postprzez soprettyblack » 9 lip 2011, o 19:34

Ja byłam trochę nad tobą, w 8 rzędzie, z dwiema koleżankami. Nie wiem, ty się na mnie chyba patrzyłaś, i ja na ciebie też. xdd
Chester Bennington: The last time we were here we played with Pearl Jam. In 2006, right?
Tłum: 7!!!
Mike Shinoda: 6 or 7...
Orange Warsaw Festival, 09.06.2012
soprettyblack

Postprzez Blóskaj » 9 lip 2011, o 19:37

Bylyscie przy samym brzegu, tak? Szkoda, ze przed koncertem sie nie znalysmy, no coz.
Blóskaj

Postprzez soprettyblack » 9 lip 2011, o 19:38

No nie przy samym, ale właściwie tak. Wszystkie miałyśmy takie ciemne koszulki, ja miałam czarną z logo MCR z TBP i czerwone spodnie w czarną kratkę.
No, szkoda.
Chester Bennington: The last time we were here we played with Pearl Jam. In 2006, right?
Tłum: 7!!!
Mike Shinoda: 6 or 7...
Orange Warsaw Festival, 09.06.2012
soprettyblack

Postprzez Blóskaj » 9 lip 2011, o 19:42

Tak, kojarze :3 Wiesz, glupio mi, ze sie tak w Ciebie nachalnie wgapialam.
Blóskaj

Postprzez soprettyblack » 9 lip 2011, o 20:07

mrs. bluesky, haha, nie no, spoko, też się na ciebie gapiłam, i w ogóle na mnóstwo osób sie gapiłam, a do nikogo nie zagadałam, więc luzik. xD
soprettyblack

Postprzez KillJoy » 11 lip 2011, o 16:58

soprettyblack, miałam koszulkę California 2019 i niebieską kartkę z pomarańczowym (filcowym) 'NA'.

Ja przyleciałam z innego sektora :lol: Do barierki w 114.
Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
KillJoy

Postprzez soprettyblack » 14 lip 2011, o 12:36

KillJoy, to ty mogłaś być koło mnie, ale nie mam pojęcia gdzie. xD Bo zaraz obok mnie stała dziewczyna bez kartki, maski i latarki, z drugiej strony moja koleżanka i jej koleżanka i dalej już chyba nikogo nie było, więc nie wiem, może byłaś bliżej tego takiego zejścia na płytę.
soprettyblack

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 18:14

ashtray heart napisał(a):micc byłas w czarnej koszulce? zresztą, mam wrażenie, że stałam obok Ciebie w kolejce. trochę szkoda, że nie wklepali WTTBP zamiast Mamy, no ale cóż, i tak bardzo udany odcinek.

Bylam w czarnej koszulce i czerwonej arafatce (podczas koncertu), o dokladnie tak wygladalam: http://img35.imageshack.us/img35/4009/dsc00691lf.jpg

ale widzialam sie na nagraniach tylko przez ulamki sekund :)
micc

Postprzez ashtray heart » 23 lip 2011, o 18:20

czyli dobrze widziałam (; haha, musiałaś gdzieś nawet koło mnie stać patrząc po fotce.
ashtray heart

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 18:24

no ja przy barierkach, razem z dwoma kolezankami bylam i potem z moim chlopakiem. Jak Ty wygladalas? :< Bylas tez przy barierce, czy gdzies dalej? Nie moge Cie skojarzyc...
]
edit: a juz znalazlam Twoje zdjecie w Nasze zdjecia. Ale niestety nie kojarze z koncertu...szkoda, mozna bylo pogadac, czy cos;)
micc

Postprzez ashtray heart » 23 lip 2011, o 18:28

ja tez byłam przy barierkach, od strony Raya, a dokładnie tu http://imageshack.us/photo/my-images/41/dsc0026fh.jpg/ ;d
ja Ciebie też wczesniej nie kojarzyłam, bo zalogowałam się tu po całym wydarzeniu, ale jakoś po zdjęciach mi się rzuciło, że Ty to Ty :mrgreen:
ashtray heart

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 18:31

Pamietam te dziewczyne po prawej, bo odkupywala przy bramkach wejscie do OC od Natalii XD ale malo tego otoczenia tam dookola Ciebie, wiec ciezko sie polapac ;) ale w podobnej okolicy bylysmy zapewne ;D
micc

Postprzez natou » 23 lip 2011, o 18:34

micc, byłaś gdzieś blisko mnie, bo w tel zdjęcia widze swój łeb rudy xD
natou

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 18:35

natou, Ty w rozowej koszulce? :>
micc

Postprzez ashtray heart » 23 lip 2011, o 18:36

łejt, łejt, to Ty handlowałaś tym biletem na OC? pytałam się chyba Ciebie w kolejce czemu sprzedajesz, bo dosyć mnie ta decyzja zdziwiła xd i pewnie dlatego też wiesz o co mi chodziło, gdy pisałam w innym temacie o 'potyczkach' fanów.
ashtray heart

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 18:38

no..tak, zmobilizowalam Natalie do sprzedania, o tak to ujmijmy ;D
Chwila...czy...*wysila synapsy mozgowe* stalas w pierwszym wejsciu do OC? czy w drugim? Ale kojarze, ze ktos mnie o to pytal XD
micc

Postprzez ashtray heart » 23 lip 2011, o 18:42

haha, to musiałam być ja. stałam w pierwszym rzędzie. pamiętam swoje koczowanie na stronie OWF na bilet z ostatniej puli na OC, dlatego jak usłyszałam 'kto chce kupic bilet na OC?' to się lekko zszokowałam xd
ashtray heart

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 18:45

no, ja tez tak czatowalam w ostatniej puli :D
ale Natalia miala podwojny bilet i ten, kto mial od niej odkupic drugi, zrezygnowal w ostatniej chwili i wtedy pomoglam jej rozpromowac te gratke, jaka miala do sprzedania :)
micc

Postprzez natou » 23 lip 2011, o 18:49

micc napisał(a):natou, Ty w rozowej koszulce? :>

nieeet xD masz mnie pod pachą xD
natou

Postprzez micc » 23 lip 2011, o 19:03

haha XD ok widze! to chyba pozyczalysmy od Twoich kolezanek (?) markera do mazania po lapach :D
micc

Postprzez chemicalsmile » 27 lip 2011, o 19:55

ja zaraz przed wejściem MCR na scenę siedziałam na Dasieq więc może mnie ktoś kojarzy, miałam fioletowe rurki, koszulkę z napisem MCR i z kolorowymi pistoletami, miałam oczywiście biało-czerwoną maskę i białą kartkę z napisem NA. Przed koncertem zbierałam jeszcze kartki do albumu dla chłopaków, [na plecach miałam kartkę z napisem album mcr] poznałam Sharp z forum, a tak to nie pytałam o nicki, więc jak ktoś koło mnie stał, szczególnie dziewczyna ubrana na czarno, w okularach, albo dziewczyny które dzwoniły do mnie po koncercie z numeru na 601... [chyba], że jest spotkanie fanów przy wejściu B, ale ja niestety byłam już w drodze do domu [do żywca z warszawy trochę jest]ale jeżeli wiedziałabym wcześniej to na pewno bym jeszcze została - bardzo proszę dziewczyny odezwijcie się tutaj na forum! :D
chemicalsmile

Postprzez corvetta » 26 sie 2011, o 09:54

ja mialam na sobie taka okropna sukienke {tak sukienke!}, taka bombke u gory czarno-fioletowa. widzial mnie ktos?
corvetta

Postprzez Atram » 26 sie 2011, o 12:56

A mnie ktoś widział? :D
Miałam białą koszulkę ze zdjęciem MCR'u, białe 3/4 spodnie, czarne trampki, czerwono-czarne okulary, niebieską kartkę z "NA", czerwoną wstążkę na ręce i później miałam na łapach popisane "MCR" i "Killjoys". Na MCR stałam pod barierkami na trybunach w sektorze 115, a wcześniej latałam między rzędami jak przygłup i byłam z dwoma koleżankami. Siedziałam jeszcze gdzieś tam z nimi na podłodze i potem nas ktoś wywalił stamtąd XD ogólnie ciężko powiedzieć gdzie siedziałam bo to różnie bywało... Po koncercie stałam z grupką piszczących, nadpobudliwych dziewczyn... i no... fajnie było XD

I chciałabym pozdrowić klona Gerarda, który zmylił mnie i kumpelę tak, że przez chwilę myślałyśmy, że to prawdziwy :D
http://ostatni-jezdziec-tosterow.blog.onet.pl/ - rozdział czwarty czyli czerwonowłosy i 'mała' tragedia
Atram

Postprzez ChemicznyPłaz » 26 sie 2011, o 13:26

Była taka akcja, żeby się poznaważ po bandamkach. Chcę pozdrowić dwie laski, które widziały mnie i szyszunie, widziały nasze bandamki i kartkę z NA, a i tak zwiały od nas :lol:
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Bulletproof Zombie » 26 sie 2011, o 15:00

No to ja też się dopiszę. Małe szanse, że ktoś z forum mnie widział, bo przyszłam późno (około 18), ale może… ;-)
Byłam z tatą i dwoma koleżankami, nie miałyśmy na sobie nic co wskazywałoby, że przyszłyśmy na MCR, ja miałam założyć czerwoną bandamkę, ale kompletnie mi to wyleciało z głowy i założyłam fioletową -.-’ Hm, więc tak, byłam ubrana w trudną do opisania koszulkę… długą, ciemno-szarą z białymi plamami i napisami (?), cholera no, nie wiem jak to opisać! Była taka żulowa xD Poza tym miałam dżinsowe rurki, czarne glany, czarną fedorę, tą fioletową bandamkę i namalowane dwie czarne gwiazdki, mniej więcej przy skroni. Chyba najwięcej czasu spędzałyśmy w namiocie z Guitar Hero (za moje 99% na perkusji dostałam książkę "Lekcja stylu dla mężczyzn" Kwaśniewskiej, nie zapomnę tego xD), tam było kilka fanek MCR. Po waszych opisach wiem, że z forum na pewno widziałam Dasieq... Byłam w sektorze 217, rząd 3. Kilka miejsc ode mnie siedziały dwie dziewczyny, z tego co pamiętam to też nie były jakoś charakterystycznie ubrane (jedna z nich miała straszliwie długie włosy *__*), ale na pewno były to fanki My Chem. Jak tu jesteście, odezwijcie się, chciałam z koleżankami dołączyć do was i razem poszaleć, ale wstydziłyśmy się trochę, potem żałowałyśmy :oops: Co tam jeszcze... No, jak zaczęły się występy, zachowywałyśmy się dość głośno (pozdrawiam panią, która jakieś 10 min nas uciszała - "k*rwa, zamknijcie mordy!" - a potem zmieniła miejsce, najwidoczniej pomyliła festiwal z filharmonią). To chyba tyle. Okropnie żałuję, że wcześniej nie byłam na forum, chętnie bym was poznała, no ale przy następnej okazji ;-)
Bulletproof Zombie

Postprzez SmallCannibal » 26 sie 2011, o 15:14

Mała, blond dziewczynka, stojącą na płycie tuż przy wejściu na OC po prawej stronie, to ja. Byłam ubrana w szarą bluzkę z James'em Dean'em, czarną marynarkę, krótkie spodnie i malutkie, czerwone Martensy. Na rękach miałam pofestiwalowe bransoletki, a na głowie okulary przeciwsłoneczne, czerwone. Nie miałam na sobie niczego co mogłoby się kojarzyć z MCR.
Jakby co, na samym początku stałam na płycie, ale później przekonałam pana ochroniarza i weszłam na Orange Circle. Po koncercie siedziałam z wysokim chłopakiem na trawniku przy schodach (nie spędziłam tam zbyt dużo czasu, ponieważ ochroniarz mnie wygonił -.-)
Nie rzucam się zbytnio w oczy, dlatego wątpie aby ktokolwiek mnie widział, ale warto się upewnić. ;-)

Ps.: Parę fanek MCR pytało się mnie, czy przypadkiem nie mam szczotki do włosów.
SmallCannibal

Postprzez radiation99 » 28 sie 2011, o 18:37

witajcie. i wybaczcie, że tak troszkę nie na temat, ale normalnie mi się strasznie miło te wszystkie posty czytało. Ja niestety nie byłam, a szkoda.. Ale cóż, miejsce przed telewizorem na łóżku rodziców kumpeli, z lodami ~ może być. Ale mam nadzieje, że jeśli następnym razem do nas przyjadą, to będę mogła napisać, czy ktoś mnie kojarzy.
Ostatnio edytowano 6 kwi 2012, o 10:17 przez radiation99, łącznie edytowano 2 razy
radiation99

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncert w Polsce