Kto kogo spotkał, jak kto wyglądał, czyli "AAA! To TY!"

Wszystkie rozmowy na temat wydarzenia z dnia 17.06.2011.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Kto kogo spotkał, jak kto wyglądał, czyli "AAA! To TY!"

Postprzez Midnight_Rose » 3 wrz 2011, o 15:09

Czytając Wasze posty mam wrażenie, że niektórych kojarzę. Ja byłam z 3 dziewczynami, poznałyśmy fajnych ludzi, stojąc pod barierkami i namawiając ochroniarzy, by nas wpuścili. Później dołączyła się do nas blondynka Kasia, biegłyśmy pod scenę, skakałyśmy trzymając się za ręce i robiłyśmy wspólne zdjęcie. Na dworcu spotkałyśmy dwie studentki na dworcu i wracałyśmy razem pociągiem do Katowic. Jeśli któraś z Was jest na forum, odezwijcie się :) Byłam ubrana w dżinsy, na których miałam przypinkę z MCR, biała bluzkę z zółtym uśmieszkiem przypominającym logo BL ind, na włosach miałam dopinane pomarańczowe pasemko i całe ręce miałam popisane tekstami Frank, MCR itp. Siedziałyśmy w tym miejscu http://imageshack.us/photo/my-images/225/qwertyg.jpg/ Później, gdy udało nam się wbić na OC stałam po prawej stronie mniej więcej pośrodku Gee i Ray'a, dość blisko sceny ( bodajże 4-5 rząd )
http://www.youtube.com/watch?v=AHbRAuZ9 ... r_embedded Tutaj widać mnie od 1:11 - 1:14, stoję po lewej stronie dziewczyny z czarną bluzką i zacieszam z nie wiadomo czego :) Jeśli ktoś z Was mnie kojarzy albo dziewczyny z którymi byłam, odezwijcie się :)
Midnight_Rose

Postprzez Szogun » 3 sty 2012, o 17:19

To moze mnie ktos widział,
byłam w leginsach w zebre,
miałam czerwone/rude włosy, złotka maske jak miał Gee w NA NA NA i torbe w kratke ^^ Byłam z koleżanka z torba z flaga UK ?????????? ^^
Szogun

Postprzez mcrfan15 » 4 sty 2012, o 00:40

Szogun, i czarną bluzkę na ramiączkach? Hmm... bardzo ładne masz oczy, wiesz? ;)

W ogóle, miałam sporo zdjęć z OWF i mnóstwo ludzi na nich, których nie znam, ale robiłam, bo robiłam. Teraz tylko tych zdjęć poszukam, hm.
mcrfan15

Postprzez chemicalsmile » 5 sty 2012, o 10:28

mcrfan15 wrzuć je, chętnie obejrzę :D
chemicalsmile

Postprzez WerrHasaczowa » 26 cze 2012, o 20:20

Midnight_Rose napisał(a):Czytając Wasze posty mam wrażenie, że niektórych kojarzę. Ja byłam z 3 dziewczynami, poznałyśmy fajnych ludzi, stojąc pod barierkami i namawiając ochroniarzy, by nas wpuścili.

Skoro namawiałaś ochroniarzy, żeby was wpuścili, to prawdopodobnie stałaś koło mnie :D Nie wyróżniałam się za bardzo, jedyne co to długie jasnobrąz włosy i krechy a'la Frank na oczach :)
WerrHasaczowa

Postprzez GloriaMCR » 9 lip 2012, o 08:42

a ja widziałam veruleczek i Tomka też widziałam, ale w TVNie :lol:
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Poprzednia strona

Powrót do Koncert w Polsce