Na forum (nie) podoba mi się...

Prosimy czytać i bezwzględnie się stosować

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Na forum (nie) podoba mi się...

Postprzez Linnet » 17 lis 2011, o 20:50

Dochodzą do Nas słuchy, że użytkownicy mają zastrzeżenia co do działalności forum, więc postanowiłyśmy stworzyć Wam temat, w którym możecie pisać swoje uwagi na ten temat. Jeśli jest coś co Wam nie pasuje, to śmiało! Napiszcie o tym! Nie bójcie się! Postaramy się rozwiązać każdy problem, tudzież wyjaśnić wątpliwości. Chyba wszyscy chcemy, żeby miło Nam się wspólnie spędzało tutaj czas? :->

Miłe rzeczy też możecie pisać hehehehe ;-)
Linnet

Re: Na forum (nie) podoba mi się...

Postprzez Justi♥ » 16 sty 2012, o 13:51

Chciałam powiedzieć, że na forum jest naprawdę bardzo miła atmosfera i porządnie <w sensie, że nie ma kwiczących fanek na widok chłopaków> i wgl. nie mam żadnych zastrzeżeń, ale strasznie bym chciała, żeby był wątek ze zdjęciami Chemicznych takimi śmiesznymi i co nam się podobają. Wiem, że były takie wątki i był tam jeden wielki off top, więc zostały pozamykane. Także wolałam napisać tu taką prośbę, żeby nie robić kłopotu z zamykaniem takiego wątku itd. Więc chciałam się zapytać czy jest wgl. taka opcja, gdyż mam na kompie mnóstwo fajnych zdjęć MCR i bardzo chciała bym się z wami podzielić i sądzę, że większość też ma coś dobrego do pokazania. Niestety te zdjęcia nie można zaliczyć ani do przerobionych, ani do najnowszych. Może po prostu dodawać je do wątku w Hydeparku "ulubione zdjęcia"?, bo to chyba ogólnie wszystkie ulubione. Jeśli jednak nic nie dało by się z tym zrobić to nic nie szkodzi, bo to tylko taka mała prośba ode mnie :->
Justi♥

Postprzez ChemicznyPłaz » 17 sty 2012, o 16:52

Atmosfera jest miła, nie będę zaprzeczać, choć czasami na widok nowych fangirlsowych postów dostaję szału... Może więcej ostrzeżeń dla takich "nowych / słodkich / zazdrosnych o chłopaków z MCR / żyjących we własnej wyobraźni" fanek?

Pardones, Płaz po prostu jest wredna i nie lubi małolat, które marzą o zamążpójściu z Gee, ok?...
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Linnet » 17 sty 2012, o 18:44

Płazie, jeśli masz do kogoś konkretnego zastrzeżenia, to napisz mi proszę na PW. Przyjrzę uważnie co i jak. Za takie posty lecą zwykle ostrzeżenia, ale czasem coś przeoczymy albo z "dobroci serca" odpuścimy xD Zgadzam się, że trzeba nad tym popracować, bo to wnerwiające :-)

Jeśli ktoś ma jeszcze pomysł na jakiś temat, a boi się go założyć z obawy, że zostanie ostrzeżony, to niech pisze śmiało tutaj. Rozważymy każdą propozycję :-)
Linnet

Postprzez CriogenicSmile » 17 sty 2012, o 18:51

Mi się bardzo podoba :] Tak jak już było napisane atmosfera jest super.
Ja mam pomysł(może już było,ale nie mogłam znaleźć takiego tematu) żeby zrobić wątek z najlepszymi wykonaniami na żywo,koncertami akustycznymi itp. Takie coś jak ulubione zdjęcia tylko, że filmy?
CriogenicSmile

Postprzez Dr.Ienzo » 17 sty 2012, o 22:55

CriogenicSmile, viewtopic.php?f=16&t=2680 w sumie to ten temat odpowiada chyba temu o czym piszesz :3
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez micc » 1 lut 2012, o 21:32

Nie podoba mi sie brak skutecznosci 'wladzy'. Prosilam z miesiac temu Natalie o usuniecie mojego konta na forum.
Moze jak publicznie napisze, to mi je usunie? Ja wiem, sesja i masa waznych spraw, ale to moze niech ktos cos z tym zrobi wreszcie, ok?
micc

Postprzez Antalia » 2 lut 2012, o 04:14

micc, zamiast pisać publicznie i tak się bulwersować, trzeba było napisać do Sharp, ona jest tu codziennie a Natalii często nie ma.

A mi się na forum podoba wszystko ;D
Antalia
Starszy moderator

Postprzez MyChemical13 » 2 lut 2012, o 09:08

Na forum bardzo mi sie podoba. Nie jestem jego użytkownikiem tak długo jak inni, i może jeszcze nie jestem jakoś specjalnie śmiała, ale coraz bardziej sie przekonuję...
Cieszę się, że forum powstało i można tu poznawaćosoby o podobnych zainteresowaniach. :)
"Chęć bycia kimś innym, to marnowanie osoby, którą się jest" - Kurt Cobain
MyChemical13

Postprzez Darsa ;*** » 23 kwi 2012, o 10:20

Mi forum bardzo przypadło do gustu ;p Mam nadzieję, ze w wyglądzie nie zostaną wprowadzone zmiany, bo ta kolorystyka, układ itp są bardzo dobre dla oka i nie sprawiają, ze męczy mi się wzrok ;] Jak dla mnie wszystko do siebie pasuje, a fangirlsy jakoś specjalnie nie rzuciły mi się w oczy :lol: wszyscy są dla siebie raczej sympatyczni i traktują się z szacunkiem, co odpowiada także za miła atmosferę, więc jest OK ;p
Darsa ;***

Postprzez Alecto » 26 kwi 2012, o 14:17

Nie wiem, jak inni, ale ja bym wolała, gdyby linki otwierały się w nowej karcie.
Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.
Alecto

Postprzez maia » 26 kwi 2012, o 17:16

Hm, to, że jestem tutaj ponad 3 lata chyba mówi samo za siebie, że się tu zadomowiłam i podoba mi się :) Mimo, że z muzyką My Chemical Romance mam juz teraz niewiele do czynienia, to nadal tu wchodzę, bo lubię ludzi i cały klimat. Zastrzeżeń obecnie nie mam ;-)
maia

Postprzez soprettyblack » 26 kwi 2012, o 20:25

Alecto napisał(a):Nie wiem, jak inni, ale ja bym wolała, gdyby linki otwierały się w nowej karcie.

Dokładnie, też uważam, że to by było o wiele wygodniejsze.
Chester Bennington: The last time we were here we played with Pearl Jam. In 2006, right?
Tłum: 7!!!
Mike Shinoda: 6 or 7...
Orange Warsaw Festival, 09.06.2012
soprettyblack

Postprzez Darsa ;*** » 29 kwi 2012, o 15:27

soprettyblack napisał(a):
Alecto napisał(a):Nie wiem, jak inni, ale ja bym wolała, gdyby linki otwierały się w nowej karcie.

Zawsze można nacisnąć na link prawym klawiszem myszy i wybrać opcję "Otwórz link w nowej karcie" :-D Raczej nie wymaga to, aż takiego wielkiego wysiłku :->
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez Linnet » 29 kwi 2012, o 15:32

Zorientuję się czy da się coś z tym fantem zrobić. Ja niestety nie posiadam takiej mocy, ale może ktoś wyżej tak :)
Linnet

Postprzez worry » 1 maja 2012, o 15:09

Linnet napisał(a):

Zorientuję się czy da się coś z tym fantem zrobić. Ja niestety nie posiadam takiej mocy, ale może ktoś wyżej tak :)

Wczoraj mnie sharp o to prosiła, ale naszły mnie wątpliwości. W ten sposób nie będzie wyboru czy link ma się otworzyć w nowej karcie, czy w tej samej, co spowoduje że z kolei druga część użytkowników będzie poszkodowana... Tak więc, proszę o korzystanie z prawego przycisku myszy :)
worry
Administrator

Postprzez Violence » 1 maja 2012, o 20:34

Aby otworzyć link w nowej karcie można kliknąć go kółeczkiem myszy. Jest szybciej niż prawym przyciskiem, zwłaszcza, gdy otwieramy większą ilość stron :-) Na forum wszystko mi pasuje, chociaż rzadko teraz bywam. Ale jak coś mi będzie bardzo przeszkadzać, to napiszę :->
Violence

Postprzez Dr.Ienzo » 20 cze 2012, o 21:34

Nie podoba mi się w forum to, że niektórzy użytkownicy nic nie napiszą, nie powiedzą, chociażby w tym temacie, że coś ich denerwuje, nie podoba się tylko piszą to później na portalach społecznościowych. Po to jest ten temat, żeby poprawiać forum.
Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia, niech to powie tutaj. Serio.
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez eerfh » 17 sie 2012, o 14:42

chcialabym pogratulowac udanej szaty graficznej strony, bo naprawde, jest swietnie, chociaz ten fiolet w tle nieco mnie razi i osobiscie wstawilabym tam jakies ladne biale tlo *przyszedl pseudografik i bedzie zrzedzic, mimo, ze i tak bardzo mu sie podoba, ale to z zazdrosci, to z zazdrosci* mam tylko pytanie, czy bedzie zmieniany wyglad forum? : 3

i jedyne, co mi sie tu nie podoba, to to, ze ta wiele osob jezdzi po eszelonie, po dzaredzie i jego pedalskim irokezie. Sama uwazam ze sie sprzedaja, ale przez to wlasnie nieco zrazilam sie do forum. Bylo to jakis czas temu i nie mam pojecia jak jest teraz, ale to tak swoaj droga.
eerfh

Postprzez Dr.Ienzo » 19 sie 2012, o 20:54

Kolor tła jest pastelowym fioletem, bardziej pastelową lawendą, więc nie wiem jak ono razi w oczy, białe tło nie pasowałoby do kolorystyki szablonu, a sam ten kolor w nadmiarze bardziej by raził w oczy niż pastelowy odcień jakiegoś innego :3

Wygląd na forum zostanie zmieniony w przeciągu tygodnia, najpóźniej dwóch. Powód? Mój brat, z którym pracuję nad szablonem poinformował mnie, że obecny styl na forum jest bardzo "zasyfiony", dlatego musimy wybrać jakiś inny szablon, na którym popracujemy. Ogólnie wyglądem będzie pasować pod szablon strony, nagłówek będzie tylko troszkę zmodyfikowany. Prawdopodobnie pojawi się bardziej czytelna i pasująca czcionka, a sam wygląd będzie bardziej przejrzysty i mniej męczący oczy niż obecny.

Cieszę się, że się podoba.

Co do kwestii krytycznych ocen Jareda. Owszem zdarzały się, będziemy się starać nad tym panować :3
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez Green » 21 sie 2012, o 21:51

Od kiedy jest nowy szablon(czyli od dziś, no XD) to jak sie wejdzie w nieprzeczytanego posta w jakimś wątku, wtedy wlącza sie pierwsza strona wątku. Kiedyś automatycznie przenosiło na pierwszego nieprzeczytanego posta. Wiem, że to żaden problem, ale jednak jestem leniem i z ciekawości pytam czy to sie jakos zmieni, czy zostanie?
Właśnie tu i teraz (...), jesteśmy w płynnej teraźniejszości, gdzie ostrość wzroku nigdy nie gwarantuje klarowności spojrzenia.
Green

Postprzez Sharp » 21 sie 2012, o 21:53

Mnie automatycznie przenosi do ostatniego posta, np. tutaj przeniosło mnie do Twojego. Gdzie i co wciskasz?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez kalynaa » 21 sie 2012, o 22:05

Green napisał(a):Od kiedy jest nowy szablon(czyli od dziś, no XD) to jak sie wejdzie w nieprzeczytanego posta w jakimś wątku, wtedy wlącza sie pierwsza strona wątku. Kiedyś automatycznie przenosiło na pierwszego nieprzeczytanego posta. Wiem, że to żaden problem, ale jednak jestem leniem i z ciekawości pytam czy to sie jakos zmieni, czy zostanie?

Oooo,mi też się tak robi. Może coś trzeba pyknąć <nie wie co gada> ?
Myśl mózgiem, nie dupą ~Grzywa ♥

MCR, THANK YOU FOR EVERYTHING.
kalynaa

Postprzez Dr.Ienzo » 21 sie 2012, o 22:21

Hmm, ogólnie nie wiem czemu tak się zrobiło. Może po prostu tak było zapisane w nowym stylu forum, jak na dzień dzisiejszy ja nie potrafię z tym czegoś zrobić.
Ogólnie, na razie jedyne co wam mogę polecić robić to po prostu klikać w ikonkę Obrazek jak będziecie chcieli przejść do najnowszego postu.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez ChemicznyPłaz » 29 sie 2012, o 14:10

Ja się niestety podpisuję pod tym, że "ostatni przeczytany post" był bardzo fajną funkcją, ale może się przyzwyczaję. A tak w ogóle nowy wygląd mi się podoba.
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Motoko xD » 8 mar 2013, o 11:57

Mi się na tym forum wszystko podoba.Przyznam że odkąd się zarejestrowałam to chyba nie było dnia żebym tutaj nie weszła.Świetni ludzie no i ta cała atmosfera która tu panuję,jak w domu :-) można porozmawiać na każdy temat,wszyscy są traktowani równo.Co mi się nie podoba ? brak zastrzeżeń,naprawdę :->
[17.06.2011] Warszawa
Motoko xD

Powrót do Regulamin i ogłoszenia