Leathermouth

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Leathermouth

Postprzez Holly Vengeance » 19 lut 2010, o 22:37

Jak dla mnie Frank ma świetny scream - potrafi to robić i świetnie mu wychodzi, więc mogę tego słuchać aż do znudzenia, może po prostu to kwestia przyzwyczajenia do takiej muzyki. Takie darcie do łatwych rzeczy z pewnością nie należy, więc dosłownie słychać tu lata praktyk i ćwiczeń. Chociaż znam 'screamerów', którzy zmuszają mnie do zatykania uszu kiedy tylko wydadzą z siebie jakiś dźwięk, a głos Franka drażniący dla mnie wcale nie jest - a wręcz przeciwnie.
Holly Vengeance

Postprzez xofrankie » 16 lip 2010, o 20:25

Holly Vengeance napisał(a):Jak dla mnie Frank ma świetny scream - potrafi to robić i świetnie mu wychodzi, więc mogę tego słuchać aż do znudzenia, może po prostu to kwestia przyzwyczajenia do takiej muzyki.

Zgadzam się. :-) Akurat kilka godzin temu zakupiłam płytę LM i słucham w kółko. A co do darcia się, to bardzo lubię zarówno Franka w LM, jak i w 'Honey, this mirror'. Zresztą G też potrafi się wydrzeć. :-D
xofrankie

Postprzez Yin » 15 paź 2010, o 17:49

Ja uwielbiam Letahermouth :-) W ogóle jak ich pierwszy raz usłyszałam to nie wiedziałam, że to jest pan Franciszek. Dopiero jak przeczytałam komentarze to kopara mi opadła i zęby z podłogi zbierałam ;) Mój kolega tworzy podobną muzykę (po polsku). Wiele osób jak słucham przy nich Leather... lub muzyki kolegi dziwią się, że rozumiem słowa i w ogóle takie coś mi się podoba. Co dziwne ja śpiewam te piosenki :lol: Moje ulubione LM to: 5th Period Massacre (pierwsza jaką usłyszałam), Catch Me If You Can i Leviathan.
Yin

Postprzez Hate » 27 paź 2010, o 09:19

Yin napisał(a):Ja uwielbiam Letahermouth :-) W ogóle jak ich pierwszy raz usłyszałam to nie wiedziałam, że to jest pan Franciszek. Dopiero jak przeczytałam komentarze to kopara mi opadła i zęby z podłogi zbierałam ;) Mój kolega tworzy podobną muzykę (po polsku). Wiele osób jak słucham przy nich Leather... lub muzyki kolegi dziwią się, że rozumiem słowa i w ogóle takie coś mi się podoba. Co dziwne ja śpiewam te piosenki :lol: Moje ulubione LM to: 5th Period Massacre (pierwsza jaką usłyszałam), Catch Me If You Can i Leviathan.

Zazdroszczę kolegi xD Też ich lubię...

Ja akurat pierwszą którą usłyszałam to Leviathan. I od razu : "Woo!" Także świetni są :D
Hate

Postprzez SleepingBeauty » 15 lis 2010, o 13:39

xofrankie napisał(a):
Holly Vengeance napisał(a):Jak dla mnie Frank ma świetny scream - potrafi to robić i świetnie mu wychodzi, więc mogę tego słuchać aż do znudzenia, może po prostu to kwestia przyzwyczajenia do takiej muzyki.

Zgadzam się. :-) Akurat kilka godzin temu zakupiłam płytę LM i słucham w kółko. A co do darcia się, to bardzo lubię zarówno Franka w LM, jak i w 'Honey, this mirror'. Zresztą G też potrafi się wydrzeć. :-D

A gdzie można dostać tą płytę? Bo szukałam w necie i nie znalazłam...
“Look at me, with my pretty bracelet and tiara... I'm a f****n' princess!” - Gerard Way
SleepingBeauty

Postprzez paulina :> » 23 sty 2011, o 12:35

ostatnio cały czas słucham ;-) Franek jest swietny i tyle.
Look Alive Sunshine
paulina :>

Postprzez sobi » 19 cze 2011, o 09:28

bardzo lubię. wokal Franka nie jest męczący, umie się chłopak fajnie wydrzeć ;-)
pierwsza ich piosenka jaką usłyszałam i chyba też ulubiona to 'this song is about being attacked by monsters'

Yin- fajnego masz kolegę xD
sobi

Postprzez zajeckicajec » 19 cze 2011, o 10:38

jedna z moich ulubionych kapel też, tylko po trasie z MCR mógłby się zabrać za nową płytę i też jakąś trasę, bo już dawno nic nie było ;) mam płytę, no i generalnie to scream chyba lepszy od śpiewania, no ale Pencey Prep też ma swój urok, no i też mam płytę ;)
zajeckicajec

Postprzez dead. » 31 paź 2011, o 18:58

Czy to prawda,że My Love Note.... jest do...Gee?
dead.

Postprzez Sharp » 31 paź 2011, o 19:11

Skąd Ty taką bzdurę wyciągnęłaś?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez dead. » 24 lis 2011, o 15:03

Oj gadałam z dużą ilością ludzi.
dead.

Postprzez Sharp » 25 lis 2011, o 00:20

I naprawdę w to uwierzyłaś? Heh, Franka i Gerarda nie łączy nic więcej tylko przyjaźń, więc nie wiem kto Ci takie głupoty chciał wciskać.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Dr.Ienzo » 25 lis 2011, o 08:35

Offtop <szepce>
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez Green » 29 gru 2011, o 16:54

Leathermouth to zespół, który bardzo,bardzo lubię. W sumie słucham ich krótko, ale są jednymi z moich ulubionych. Pierwsza piosenka jaką usłyszałam była 5th Period Massacre, i to ona przyciągnęła mnie do nich na stałe. I chyba nadal zostaje moją ulubioną ;-)
Green

Postprzez Justi♥ » 30 gru 2011, o 12:34

Moim zdaniem Leathermouth jest bardzo fajnym zespołem, z dobrymi piosenkami. Na początku jak usłyszałam 5th Period Massacre to od razu usunęłam tą piosenkę i byłam pewna, że nie polubię tego zespołu, ale później na prawdę strasznie mi się spodobało xD Głos Franka jest na prawdę dobry i miło mi się go słucha, choć drze się jak opętany xD Moje ulubione piosenki to: My Lovenot Has Gone Flat i I Am Going To Kill The President Of The United States Of America :->
Justi♥

Postprzez dead. » 9 sty 2012, o 10:01

Frank ma naprawdę świetny głos w tym zespole,uspokaja mnie :shock:
Ogólnie wiadomo coś,czy w ogóle jeszcze ten zespół istnieje?
dead.

Postprzez sobi » 9 sty 2012, o 16:05

Chemiczni mieli zająć się przez to wolne swoją robotą, więc miejmy nadzieję, że Frank wznowi Leathermounth ;-)
sobi

Postprzez Panic » 19 sty 2012, o 18:29

Fajny zespół, a Frank naprawdę daje sobie radę. Najlepsza piosenka : Your Friends Are Full Of Shit
Panic

Postprzez ToxicTear » 17 lut 2012, o 22:45

Bardzo lubię Franiowe darcie ryja, nigdy mi się to chyba nie znudzi. Gdyby nie tekstowo, kompletnie nie wiedziałabym o czym śpiewa, ale co tam, uwielbiam Leathermouth i tyle. :P Nawet nie pamiętam, co usłyszałam pierwsze, ale aktualnie najbardziej lubię Leviatana i Murder Was The Case That They Gave Me. w szczególności dobrze mi sie tego słucha, jak próbuję zagłuszyć myśli, bardzo pomocne. ;)
ToxicTear

Postprzez Pidżam » 18 lut 2012, o 15:32

w szczególności dobrze mi sie tego słucha, jak próbuję zagłuszyć myśli, bardzo pomocne. ;)

Właśnie.
wokal Franka nie jest męczący, umie się chłopak fajnie wydrzeć

Wszystko zostało chyba powiedziane. Mój ulubiony utwór to I Am Going To Kill The President Of The United States Of America .
Pidżam

Postprzez Darsa ;*** » 27 sie 2012, o 13:52

5th Period Massacre było pierwszą piosenką, którą usłyszałam już szmat czasu temu i moja reakcja na nią to : "Wow. Lecę grzebać więcej" :lol: I tak doszukałam się My love note has gone flat, Catch me if you can, Murder was the case that they gave me. Później natrafiłam na yt na teledysk do Body snatchers forever. Pod tym teledyskiem przeczytałam, że to Frank, nasz Frank Iero z MCR jest założycielem tego zespołu i najpierw mnie zatkało :shock: , a potem uznałam to za żart :lol: . Swoją drogą teledysk ten był super :-D . Przynajmniej mi się podobał :lol: .Ostatecznie i tak weszłam na wiki i sobie sprawdziłam cóż to jest to Leathermouth, bo chiałam tez zerknąć jakie mają płyty na swoim koncie i anuż sobie takowa kupię. Zdziwiłam się, że jest tylko jedna, a mianowicie XO. Miałam zamiar ją sobie kupić, ale był problem ze znalezieniem sprzedaży w Polsce, a jak już znalazłam to cena mnie powaliła na kolana i miałam ochotę wykrzyczeć : "Oh God, why?". Dotarłam również do info, że jednak to prawda, że Frank założył Leathermouth. Byłam pozytywnie zaskoczona :lol: Kiedyś ciężko fazowałam na Sunsets are for muggers i teraz to mi powróciło. Również niezmiernie się ucieszyłam, jak zobaczyłam, że płytę przeceniono (z 65zł stopniowo na 25 zł), więc chyba w końcu ją sobie zamówię :-D
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez SweetsInBlood » 5 sty 2013, o 12:19

Ach, najlepszy zespół Franka!
Lubię ten zespół ze względu na doskonały wokal Franka i chwytające riffy. To się nazywa prawdziwe screamo!
Cały album XO jest dla mnie rodzajem orzeźwienia.
But where's your heart?
SweetsInBlood

Postprzez kalynaa » 8 sty 2013, o 01:48

A mi tam jakoś Frankowe darcie ryjca nie podchodzi. W sumie, to oprócz jego krzyków nie dużo można tam usłyszeć x'D Jako że chciałam sprawdzić, co Iero kombinował sobie pobocznie, próbowałam ich słuchać dziesiątki razy. I zawsze po jednej piosence i wyłączałam, no po prostu nie mogę :DD Niech tam Frank sobie robi co chce, ja zostaję przy MCR jako jedynym zespołem z jego udziałem, o reszcie wolę nie pamiętać. >D <kręci głową>
Myśl mózgiem, nie dupą ~Grzywa ♥

MCR, THANK YOU FOR EVERYTHING.
kalynaa

Postprzez J.Way » 3 lut 2013, o 21:10

Kocham. <3 Najbardziej lubię słuchać "I'm Going to Kill the President of the United States of America".
Mnie się podoba to darcie ryjca, fajnie mu wychodzi. ;> Zespół poznałam całkiem niedługo po MCR, więc u mnie to jeden z tych starszych, podnoszących na duchu.
"‘Cause if you stay I would even wait all night... Well, or until my heart explodes"
J.Way

Poprzednia strona

Powrót do Inne projekty