Leathermouth

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez v.way » 29 sie 2008, o 14:48

Cieszę się, że się ze mną zgadzasz xD

http://pl.youtube.com/watch?v=HufvTZMsCaY Ta piosenka jest jedną z moich ulubionych utworów LM. Zapomniał o fanach? To czemu te dziewczyny śpiewają zamiast niego do mikrofonu? :-P

Naprawdę, podziwiam tego człowieka. Jest boski. xD
Ostatnio edytowano 6 mar 2009, o 11:40 przez v.way, łącznie edytowano 1 raz
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez A*** » 29 sie 2008, o 16:01

v.way napisał(a):To po prostu Frank. To 'shut up' do tej laski moim zdaniem powiedział tak, jak ja do Asiora mówię 'spierdalaj suko'.

No właśnie, my lubimy se wrzucać ^^ <pada> też mi się wydaje właśnie, że to było powiedziane w takim kontekście.
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez maia » 29 sie 2008, o 16:14

hmmm LM jakoś mi do gustu nie przypadło... ta muzyka... nie dla mnie... chociaż Frank sie fajnie drze, fajnie że nie można nic zrozumieć xD, ale jednak nie podoba mi sie za bardzo...
Dobre pogo nie jest złe!
:twisted:
maia

Postprzez mcrfan15 » 29 sie 2008, o 17:49

Wiłej, ta Twoja poprzednia wypowiedź mnie przekonała xD Jednak, no Frank ma coś ze złośliwego chama xD Chociaż w sumie mu się nie dziwię, mnie też czasem odwala :roll: Te występy na zywo zachęciły mnie do zapoznania się z twórczością LM :-)
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez Patachaaa » 29 sie 2008, o 19:49

W sumie jakby mi się ktoś wydzierał przy scenie podczas przemówienia, to też bym pewnie powiedziała "shut up, I'm talking." :-P
Ja właśnie jak naoglądałam się tych koncertów, to dzisiaj słucham praktycznie tylko LM. xD
Body Snatchers Forever uwielbiam, zrozumiałam nawet ostatnie 4 słowa. :lol:
Dzisiaj w sklepie słuchałam na mp3 i prawie się zadarłam "Our love never dies". xD
Patachaaa

Postprzez marmolada » 2 paź 2008, o 21:04

Szczerze to nie mogę tego słuchać, przy trzeciej piosence myślałam, że mi leb odpadnie O.o są różne gusta, ale moim zdaniem Frank zdecydowanie nie nadaje sie na wokaliste.
marmolada

Postprzez Rebel_Kid » 3 paź 2008, o 08:08

marmolada, są różne style muzyczne, w jednych Frank się spełnia idealnie w innych... miernie ;)
Rebel_Kid

Postprzez VampireFreak » 3 paź 2008, o 14:19

W sumie jakby mi się ktoś wydzierał przy scenie podczas przemówienia, to też bym pewnie powiedziała "shut up, I'm talking."

Popieram, a zwłaszcza "WOULD YOU MARRY MEEEEE?!"XD
Ja ostatnio jakąś ich nową piosenke znalazłam (niestety koncertwę, i nie wiem jak się ona nazywa bo była zatytuowana "New Song".) i słucham jej non stop! Pamiętam jak w domu zaryczałam "Fifth Period" i "body..." to nie musiałąm na następny dzień odpowiadać z chemii bo aż mówić nie mogłam XD
VampireFreak

Postprzez Gee-Gee » 6 paź 2008, o 16:56

http://pl.youtube.com/watch?v=Y9taDT7VwsQ <= wywiad z Frankiem, nie wiem czy ktos go dawal, moze tak, bo juz dosyc stary... Jejciu, ale on tlusciutki xD Haha, moze ktos to przetlumaczyc... Nie bylo do konca slychac co gadal, bo on cicho mowi :/
Gee-Gee

Postprzez Mae. » 8 paź 2008, o 20:01

Nie, to zupełnie nie dla mnie.
Lubię krzyki niektórych wokalistów, ale tu jest ich zwyczajnie za dużo! Nerwicy bym chyba dostała, gdybym miała wysłuchać kilku piosenek pod rząd. :)
Mae.

Frankie Iero o Leathermouth...

Postprzez estera » 17 sty 2009, o 14:31

Dostałam to dzisiaj nad ranem na e-maila.. Niestety jest w wersji angielskiej...
Hello friends,

A new day is here, I hope you're all well. I'm writing to let you all know that ive been busy…and time flies when you're busy I suppose. It's mid January already, and everything in northern new jersey is frozen and dead. So I'll get right to the point…some of you may have heard that a while back I started work on a band called Leathermouth with a few of my friends from back home in Jersey.

We played a few shows, wrote a few songs, and ended up recording 10 of those songs in our basements. Now, after what feels like a lifetime, on January 27th 2009 those 10 songs are finally being released as a full length CD entitled, "XO", on Epitaph Records…and Im pretty excited about this. Ever since I was a young kid going to shows I always wanted to be in a band I believed in and release a record I put my heart into, ive been fortunate enough in my life to experience this a couple of times…and it never gets old. Now I must say this project isn't for all of you, I urge you to find out for yourselves what Leathermouth is before you form an opinion or spend any of your hard earned money on it. I venture to say many of you will probably end up hating it and I encourage you to vent that distaste as you see fit, my only hope is that you are not indifferent to it.

With that said, if you do end up enjoying LM, well then let god have mercy on your eternal soul, and if you want to preorder the record you can do so now at Smartpunk or Interpunk. Also, for those of you that live in the greater New Jersey area, we are going to be playing a last minute CD release show at Vintage Vinyl, 51 Lafayette Rd in Fords, NJ on Tuesday Jan 27th at 7pm sharp. If you pre-order the record there or pick it up on the street date, they'll give you a wristband for the show. You can go to their website for all the details.

Thank you for your time

XOfrank

Jak trzeba bęszie to postaram się przetłumaczyć
estera

Postprzez House_Of_Wolves » 23 sty 2009, o 19:17

Leathermouth mi się tak średnio podoba, wolę Pencey Prep. :P A co do tego "shut up" i inne to nie wiem, co o tym myśleć...
Ale muszę przyznać, że występy na żywo są świetne. :-P
House_Of_Wolves

Postprzez worry » 20 lut 2009, o 21:13

płytka wyszła a tu ani słowa?

niestety, ale ja już takiej muzyki chyba nie rozumiem :cry:
worry
Administrator

Postprzez AnnC. » 20 lut 2009, o 21:17

worry, ja też nie, przeszło mi jakoś i nie pasjonuje mnie już wrzask Franka *.* a kiedy wyszła, powiesz coś o niej, skoro wiesz? ;>
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez worry » 20 lut 2009, o 21:53

ja tam nie wiem kiedy to wyszło, przez przypadek trafiłem na torrenta: ściągnąłem ,odsłuchałem i się dziele moimi odczuciami
worry
Administrator

Postprzez AnnC. » 20 lut 2009, o 21:58

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/e ... uth_XO.jpg znalazłam okładkę, wydali to 27 stycznia *widzi tłumy lecące by ją obejrzeć i przesłuchać* haha.
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Gee-Gee » 20 lut 2009, o 22:27

OMG, zapomnialam powiedziec *___* Kurde, juz jakis czas slucham tych piosenek na Youtube xD <skleroza>
Wiec: Najbardziej podoba mi sie Catch me if you can, i Im going to kill President of USA. Murder was the case that they gave me, jest troche dziwna na plycie... Na telefonie mam inna wersje, a ta tutaj jest... <uwaga> Gorsza.
Ostatnio wole LM od MCR n_O Ale to tylko ja x3

JEST TELEDYSK!!! Zapomnialam <kompletna skleroza> http://www.youtube.com/watch?v=AOx4DdFB4Yw Do Body Snatchers 4 Ever. To raczej oficjalny, bo w koncu wydany w Skelton Crew. Jedzie mi jakims starym horrorem, rodzina Adamsow, i Burzumem o__O Nie wiem dla czego xD Ale widac kroliczki! XD <udaje ze nie kocha tych kroliczkow>
Ogolnie taki mrook ten teledysk o_O Dziwny taki... Ciekawe, czyje zeby tam sa? <udaje ze nie podoba jej sie trumna>
Gee-Gee

Postprzez bebok » 21 lut 2009, o 11:43

Nie podoba mi się ten teledysk :P Takie ło... Choćby złączyli kilka scen z różnych filmów :P
bebok

Postprzez Klaudia » 21 lut 2009, o 11:53

A mi się ten teledysk skojarzył z Klątwą xD <Haha>
Klaudia

Postprzez Kris-O » 21 lut 2009, o 11:55

A mi z The Ring :P Ale ogólnie, to mi sięnie podoba, ani teledysk, ani piosenka. W ogóle ich twórczość mnie nie zachwyca...
Kris-O

Postprzez mcrfan15 » 21 lut 2009, o 11:56

Kilka momentów w piosence mi się podoba, ale teledysk jest taki jakiś.. pf :lol: Mało kreatywny ^^ Ale te króliki mnie rozbrajają :lol:
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez Chemiczna_94 » 21 lut 2009, o 11:58

Mi się skojarzył po kolei z Ringiem , Klątwą i Piłą :lol: Ogólnie mi się nie podoba, jakiś taki.. Eee... Dziwny xDDD
Chemiczna_94

Postprzez Natalia » 21 lut 2009, o 12:34

śmiechowy ten teledysk jest, ale piosenka denna dosyć :) Ani melodii, ani niczego
Natalia
Administrator

Postprzez mcr-ara » 21 lut 2009, o 13:01

na początku muszę powiedzieć, że nie cierpię TAKIEGO darcia się. :roll: poza tym teledysk... doprawdy nie wiem ,czym się zachwycacie. nie podoba mi się. spodziewałam się czegoś lepszego chyba ;)
mcr-ara

Postprzez AnnC. » 21 lut 2009, o 13:58

dla mnie ani teledysk nie jest fajny, ani piosenka.. wszystko jakieś takie.. niedopasowane do siebie.
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez NaLa » 21 lut 2009, o 14:01

Dokładnie. Zgadzam się z wami. Zdecydowanie nie podoba mi się ten teledysk, jak i cała ich twórczość.
Tu gramofony, a z czasem i serato
włącz mikrofony, ziomy pochodzą z Kato
NaLa

Postprzez Carrie » 21 lut 2009, o 15:02

Okładka płyty mnie rozwaliła, ona sie naprawde nazywa XO? :lol: Hmm.. oryginalnie xD
Teledysk wygląda jakby miał być taki mroczny, ale troche nie wyszedł szczerze mówiąc.. dobra, to ich pierwszy teledysk :P
Ostatnio edytowano 21 lut 2009, o 15:07 przez Carrie, łącznie edytowano 1 raz
Carrie

Postprzez Natalia » 21 lut 2009, o 15:06

A ja własnie sądzę, że wyszedł im taki, jaki chcieli, żeby był. Taki nie wiem, brakuje mi słowa, niszowy trochę.
Natalia
Administrator

Postprzez House_Of_Wolves » 21 lut 2009, o 15:07

Mi się ten teledysk nawet podoba, ale widziałam lepsze, żadna rewelacja. A co do samej płyty to jest niezła. Jednak nie słucham jej zbyt często, bo po pewnym czasie całe to wydzieranie się zaczyna mnie wkurzać.
House_Of_Wolves

Postprzez nieobliczalna » 22 lut 2009, o 16:10

ta piosenka w ogóle mi się nie podoba i pomimo całej mej sympatii dla Franka nie zamierzam przesłuchiwać innych piosenek. a teledysk? nie mam zdania. nie zachwycił mnie niczym, ale nie mogę powiedzieć, że jest beznadziejny. po prostu, ot, taki sobie...

inne piosenki? a cóż to za odmiana?
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez nieobliczalna, łącznie edytowano 1 raz
nieobliczalna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne projekty