Leathermouth

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez Sebao » 24 lut 2009, o 23:09

nieobliczalna napisał(a):ta piosenka w ogóle mi się nie podoba i pomimo całej mej sympatii dla Franka nie zamierzam przesłuchiwać innych piosenek. a teledysk? nie mam zdania. nie zachwycił mnie niczym, ale nie mogę powiedzieć, że jest beznadziejny. po prostu, ot, taki sobie...

mnie też teledysk nie zachwycił ale mi się podoba, a co do piosenek też mi się podobają a Body Snachers najbardziej
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Sebao, łącznie edytowano 2 razy
Sebao

Postprzez NothingAtAll » 25 lut 2009, o 20:59

Y...ten teledysk to żenada.
A wy ogólnie wiecie co znaczy "xo"? 8-)
NothingAtAll

Postprzez Sharp » 25 lut 2009, o 21:21

NothingAtAll to raczej nie jest szczególnie trudne, nie musisz się chwalić, że wiesz, bo raczej większość wie co oznacza skrót "xo"
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez House_Of_Wolves » 25 lut 2009, o 21:52

Sharp, ja nie wiem, powiesz? *pada*

Uściski i buziaki, a teraz proszę skończyć ten temat.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez House_Of_Wolves, łącznie edytowano 1 raz
House_Of_Wolves

Postprzez worry » 27 lut 2009, o 23:10

ja do tej pory nie wiem co znaczy "xo", ale ja byłem wychowywany w innych czasach i w innych emotikonkach
worry
Administrator

Postprzez Carrie » 2 mar 2009, o 14:44

ja do tej pory nie wiem co znaczy "xo", ale ja byłem wychowywany w innych czasach i w innych emotikonkach

hugs and kisses, ale nie mam pojęcia skąd od tego sie wziął skrót xo.
Carrie

Postprzez Kris-O » 2 mar 2009, o 14:46

Wyjaśnione jest dwa posty wyżej,a teraz skończcie dyskusje na ten temat, dobrze?
Kris-O

Postprzez v.way » 6 mar 2009, o 11:43

No to ja Wam powiem, że piosenka podoba mi się od zawsze. Kocham w niej to, że jest taka dzika i w pewien sposób niepoukładana. A teledysk, według mnie, też niczego sobie. Może nie opowiada jakiejś konkretnej historii, ale chyba właśnie o to chodziło. Żeby był niepoukładany i chaotyczny jak sama piosenka. Dlatego właśnie myślę, że do niej pasuje.
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez NothingAtAll » 6 mar 2009, o 14:31

Carrie napisał(a):

hugs and kisses, ale nie mam pojęcia skąd od tego sie wziął skrót xo.

:roll: do trzeba mieć wyobraźnie :roll:
X - uścisk
O - pocałunek
NothingAtAll

Postprzez Natalia » 7 mar 2009, o 11:29

Skończcie juz wreszcie gadać o tym nieszczęsnym skrócie.

xoxo, Natalia.
Natalia
Administrator

Postprzez Rebel_girl » 22 mar 2009, o 16:16

Mi ten zespół mi się niezbyt podoba ;/
Rebel_girl

Postprzez Gee-Gee » 22 mar 2009, o 18:14

Rebel_girl, oh, a to dla czego? :twisted:
Gee-Gee

Postprzez Rebel_girl » 22 mar 2009, o 18:18

Bo według mnie to takie niedorobione darcie ryja (bez obrazy)

*zgadza się*
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Rebel_girl, łącznie edytowano 1 raz
Rebel_girl

Postprzez ola_94 » 22 mar 2009, o 18:35

Rebel_girl, heh dokładnie tak samo myślę. Słyszałam chyba 3 nuty i gitarki takie sobie, a wokal koszmarny(moim zdaniem).
ola_94

Postprzez House_Of_Wolves » 22 mar 2009, o 18:38

Zgadzam się z Wami. ;] Na początku nawet się tego fajnie słuchało, tzn. nie było aż tak źle, ale jednak szybko mi się odechciewa takiej muzyki i zaczynam tęsknić za normalnym, melodyjnym wokalem. :P Ponadto każda piosenka brzmiała dla mnie tak samo. Z całym szacunkiem dla członków zespołu i fanów, jestem na nie, dziękuję. :P
House_Of_Wolves

Postprzez iero_girl » 27 mar 2009, o 17:01

House of Wolves - taaak, jestem tego samego zdania. Początkowo mi się nawet podobał ale po kilku piosenkach...kaputt :mrgreen:
iero_girl

Postprzez Kaśka » 5 sie 2009, o 02:04

LM mnie przeraza. Frank mnie przeraza. Amen.
Kaśka

Postprzez Firankaaa666 » 5 sie 2009, o 08:38

powiem szczerze, trzeba lubić takie klimaty ^^
Firankaaa666

Postprzez knot_669 » 5 sie 2009, o 09:21

Ja lubię, wszystko fajnie pięknie tylko że jestem w stanie odróżnić 5 piosenek a reszta brzmi dla mnie identycznie <ściana> xD

młahaha, miałam tak z jedną z płyt Evanescence xD xD xD - AnnC.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez knot_669, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
knot_669

Postprzez House_Of_Wolves » 5 sie 2009, o 10:31

A teraz mi się spodobali. :P Dalej mam problem z rozróżnianiem piosenek, wokal według mnie jest średni, ale muzyka mi się podoba, ot co. :D
House_Of_Wolves

Postprzez Kaśka » 5 sie 2009, o 17:50

Moim zdaniem wokal jest najgorszy... :roll:
Kaśka

Postprzez A*** » 5 sie 2009, o 18:50

Wokal jest zajebisty ^^ nie ma to jak istna dzicz, czasem potrzeba mi takiej padaki jaką ma w swoim głosie Frank jejejeje xD
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez -chem- » 5 sie 2009, o 19:50

A***, Zgadzam się z Acze ^^ uwielbiam jego głos, jest taki energetyczny, chce się szaleć xD
Peace4Palestine: @bobbryar do you think Gerard's wife's pregnancy will delay the relese of the new album?
bobbryar: @ Peace4Palestine yes. Because the baby is our new rapper

<kocha Boba> :lol:
-chem-

Postprzez mcrfan15 » 5 sie 2009, o 20:12

A mnie bokiem wyłazi taki wokal. Wszeszczenie do mikrofonu, nijak to dopracowane, nijak urocze ^^ Nie pamiętam w tej chwili żadnego kawałka, ale chyba podobały mi się nawet gitary, ale wokal to dla mnie po prostu darcie pały.
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez House_Of_Wolves » 5 sie 2009, o 20:17

Wokal by uszedł, ale czasami Frank brzmi jakby...kurczę, brakuje mi słowa, żeby to określić. xD Powiedzmy, że niewyraźnie krzyczy i trochę mi to przeszkadza. xD Naprawdę słowo, którego mi tu brakuje, a które mam na końcu języka ułatwiłoby mi określenie jego wokalu. xD <idzie posłuchać LM, może znajdzie to słowo>

[ Dodano: 5 Sierpień 2009, 22:21 ]
Posłuchajcie pierwszych dwóch linijek "5th perriod massacre", to właśnie oto mi chodzi...
Za to lubię piosenkę "This song is about being attacked by monsters", ona jest chyba najfajniejsza. xD I tam fajnie Frank krzyczy :P.
House_Of_Wolves

Postprzez knot_669 » 6 sie 2009, o 06:31

Moim zdaniem ich najwcześniejsze są zdecydowanie najlepsze. "Body snatchers forever", "Murder was the case...", "Fifth period massacre", ale moja ulubiona to "Sunsets are for muggers", przede wszystkim za muzykę, chociaż wokal też nienajgorszy xP
A najlepsze jest to, że te kawałki są krótkie, poza tym z tekstem przed oczami idzie nawet wyłapać słowa xD
Obrazek
knot_669

Postprzez House_Of_Wolves » 10 sie 2009, o 19:49

Jeju! Jeju, zakochałam się w "I am going to kill the president...", ta piosenka jest świetna, mogę jej słuchać w nieskończoność. ;)
House_Of_Wolves

Re: Leathermouth

Postprzez Holly Vengeance » 22 sty 2010, o 22:52

ta muzyka jest boska, zarówno instrumentalnie jak i wokalnie, lubię tego typu zespoły więc mi to odpowiada :D idealna na okazje, kiedy mam ochotę coś rozwalic, więc wrzuciłam sobie na "wszelki wypadek" całą dyskografię na mp3
Holly Vengeance

Postprzez Bloody_Rose » 23 sty 2010, o 18:33

Dopóki nie usłyszałam krzyku Franka w którejkolwiek piosence LM - podobała mi się. ;D Gitary, perkusja, wszystko mi się podoba poza wokalem, który moim zdaniem jest straszny. Gdyby chociaż troszkę, między tymi krzykami Frank śpiewał normalnie, byłoby o wiele lepiej.
Chociaż... podziwiam Frania, bo wiem, że to wcale nie łatwe krzyczeć w ten sposób, np. na jakimś koncercie, beż żadnej przerwy, ponad godzinę, albo i jeszcze więcej. Jednak nawet taki argument nie przekona mnie do Leathermouth. Sądzę, że LM jest o wiele gorszym zespołem niż przykładowo Pencey Prep. Wokal jednak robi swoje...
"A horyzonty ogranicza... no, horyzont."
Bloody_Rose

Postprzez olusqaa » 23 sty 2010, o 21:49

Bloody_Rose, o tak.. Zgodzę się.
Sama muzyka całkiem ciekawa. Do czasu - aż Frankie nie zacznie się drzeć.
Ja po prostu nie przepadam za tego typu rykiem.. I nic na to poradzę że akurat Franka krzyk mnie męczy..
olusqaa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne projekty