Gerard Way współpracuje z Deadmau5em?

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Gerard Way współpracuje z Deadmau5em?

Postprzez Junkie Re Venge » 31 sie 2012, o 11:12

Teledysk to według mnie mistrzostwo świata. Całkiem przyjemnie się ogląda. Gerard wygląda świetnie, jego mina, kiedy przegrał mnie rozwala. Mnie niestety nawet tak zajebisty teledysk nie przekona do tej piosenki. Hajd, jak to nie rozumiesz, dlaczego niektórzy fani MCR nie są zadowoleni z piosenki? Tu nie chodzi o to, że są niezadowoleni, tylko o to, że piosenka odbiega całkowicie klimatem od muzyki, której słuchają. Ja na przykład dupstepu/house czy co to tam jest, nie mogę przesłuchać. To, że wokalista jednego z moich ulubionych zespołów nagrał tutaj wokal wcale nie musi oznaczać, że piosenka od razu trafi na szczyt mojej plejlisty. Nie jest tak, że zamykam się na inne gatunki, bo przesłuchałam piosenkę, nie wpadła mi w ucho i koniec tematu.
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez Mr.Geraard » 31 sie 2012, o 15:06

Piosenka nie przypadła mi do gustu, lecz teledysk jest genialny, dawno tak ciekawego nie widziałam ;)
Bitches ain't shit and they ain't say nothing
A hundred motherfuckers can't tell me nothing
Mr.Geraard

Postprzez Antalia » 2 wrz 2012, o 12:13

Piosenka jest świetna, od razu mi się spodobała. Nigdy nie przypuszczałam, że głos Gerarda mógłby pasować do takiej muzyki :D Fajne jest to, że nie zamyka się na jeden nurt i próbuje też w innych stylach. Co do teledysku właśnie tak go sobie wyobrażałam. Ma fabułę, jest zabawny i idealnie pasuje do piosenki ;3
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Libri » 2 wrz 2012, o 16:39

Piosenka mnie nie zachwyciła, choć czasami lubię jej posłuchać. Jednak teledysk wyszedł genialnie. Spodziewałam się czegoś gorszego, ale miło mnie zaskoczył. Mam ochotę oglądać go na okrągło. Naprawdę dobra robota.
Światło w tunelu, nadzieja ostatnia umiera
Dziś jeszcze raz zaczniemy budować od zera

Luxtorpeda Od zera
Libri

Postprzez florencja » 3 wrz 2012, o 12:17

Ta, jako "młoda recenzentka" otwieram się na wszelakie gatunki i ogólnie wykonawców, ten kawałek sam w sobie bardzo mi się podoba, a teledysk... zajebioza, no! Gerard ma świetną mimikę i gestykulację, dobrze gra. wszystko dobrze zrealizowane, w nieco futurystycznym stylu, a kotek - słodki, tak czy inaczej :3 ślicznie mruczy, aww.

Wielkie litery pozjadane.
florencja

Postprzez goodluck » 21 wrz 2012, o 15:01

******* teledysk i ******* piosenka.
Yeah, yeah and I'm allright.
goodluck

Postprzez ChemicznyPłaz » 21 wrz 2012, o 15:23

goodluck napisał(a):chujowy teledysk i chujowa piosenka.

Twój post wniósł wiele do tematu, dziękuję! :roll:
Używając mniej kolokwialnych słów, nie jest to piosenka, którą będę odtwarzać ciągle i która zapadnie mi na długo w pamięć - nie jest jednak zła, wpada w ucho choć na krótką chwilę, a teledysk jest zabawny.
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Dr.Ienzo » 21 wrz 2012, o 15:33

goodluck, z przykrością Ci wstawiam ostrzeżenie. Według regulaminu forum nie wolno w tym temacie przeklinać + post nie przedstawia zbyt bogatej treści.
15. Wulgaryzmy są zakazane - nie dotyczy to jednak treści fanfiction, oraz cytatów, tematu Porażki życia, Co nas najbardziej wkurza i shoutboxa.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez VoiceOfSilence » 23 wrz 2012, o 15:33

Wczorajszy występ Deadmau5 i Gerarda:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=a66m8rQ3 ... ata_player

Patrząc na Gerarda, widzę, że nie może się odnaleźć pośród atmosfery klubu i tych ludzi - no i publika też jest jakaś sztywna, jak z drewna. Co do śpiewu Gerarda, to początek niezbyt ciekawy, pełno nieczystości - chyba Deadmau5 i Gerard nie mieli wiele prób przed występem. Dalej tak mniej więcej po refrenie Gerard się rozkręca i jest trochę lepiej, ale wraz są niedociągnięcia...
VoiceOfSilence

Postprzez Antalia » 23 wrz 2012, o 15:47

Właśnie, jak dla mnie początek do bani ale potem się rozkręca (chociaż faktycznie głos mu drży i trochę fałszuje). Jednak mistrzostwem świata są ruchy Gerarda <umiera ze śmiechu> Jak on tymi nogami rusza, nie wie co z ręką zrobić, jakie to jest uroczo żałosne :< Wygląda jakby pierwszy raz na scenę wyszedł :D
Antalia
Starszy moderator

Postprzez VoiceOfSilence » 23 wrz 2012, o 16:13

Antalia napisał(a):Jednak mistrzostwem świata są ruchy Gerarda <umiera ze śmiechu> Jak on tymi nogami rusza, nie wie co z ręką zrobić, jakie to jest uroczo żałosne :< Wygląda jakby pierwszy raz na scenę wyszedł :D

Też się z tego śmiałam, Gerard chyba dawno na imprezie nie był i nie wiem jak tańczyć do takiej muzyki, chociaż patrząc na jego ruchy podczas koncertów z MCR, przyznam szczerze, że dobrze, że poszedł w stronę śpiewania, bo tancerz z niego marny :lol:
VoiceOfSilence

Postprzez Szarawa » 24 wrz 2012, o 06:21

Jeej, jak nie lubię tej piosenki, ten występ był tak pociesznie nieporadny że nie dało się nie uśmiechać. Gee totalnie nie pasuje do takiej muzyki, ale co tam, ważne że jemu się podoba.
I'm telling you, tonight I swear to tear out these nails
From the cross I've bared for giving you control of me
This heart don't count on the wicked
This anger turns to hope...
Szarawa

Postprzez Green » 24 wrz 2012, o 14:28

Podpiszę się pod poprzednimi postami co do śpiewu Gerarda C:
Tak szczerze mówiąc, kiedy oglądałam ten występ to mi się go żal zrobiło *mrze*
Widać, że nie wie co robić z rękami i jak się ruszać, ale też trzeba zwrócić uwagę na ten strasznie sztywny tłum. Kiedy wszyscy się bawią to dodatkowo "napędzają" wokalistę, no i cały zespół. A tutaj nie dość że był sam to jeszcze mało kto się bawił i biedak nie wiedział co ze sobą zrobić xD
Właśnie tu i teraz (...), jesteśmy w płynnej teraźniejszości, gdzie ostrość wzroku nigdy nie gwarantuje klarowności spojrzenia.
Green

Postprzez Libri » 24 wrz 2012, o 17:40

Zgadzam się w wami w zupełności. Te nieporadne ruchy mnie rozwaliły. :-P O śpiewie szkoda gadać, ale to chyba wynika z samej piosenki. No i zwróciłam też uwagę na to, jak ta jego kurteczka wygląda... nie na miejscu. Publiczność nie pomagała zupełnie, czy oni tam byli z przymusu? Bo tak wyglądali.
Światło w tunelu, nadzieja ostatnia umiera
Dziś jeszcze raz zaczniemy budować od zera

Luxtorpeda Od zera
Libri

Postprzez Yulija » 24 wrz 2012, o 17:58

Szczerze mówiąc to nie zwróciłam zbytniej uwagi na to czy Gee fałszuje czy nie xD Wydawało mi się, że śpiewał w miarę poprawnie (i ty dziewczyno chodzisz do szkoły muzycznej xD). Nieważne :P W każdym razie piosenka jest mi już obojętna, więc jakoś mnie to zbytnio nie obeszło :P Ale macie racje, jego ruchy były komiczne, i też odniosłam wrażenie, że się niezbyt odnajduje bez zespołu :P Ale to było tak śmieszne i zarazem żałosne, że aż urocze <3 Choć przyznam szczerze nie oglądałam do końca *mrze*
Może pozwolę Ci byś ze mną budził się
Może powiem Ci jakie lubię wino
Może pozwolę Ci zapalić świeczkę
Gdy w pewną zimową noc
Zgaśnie światło...
Yulija

Postprzez Bulletproof Zombie » 24 wrz 2012, o 18:12

Dokładnie, publika do dupy, widać że Gee starał się ją trochę rozruszać, no ale co poradzić. Rzeczywiście trochę fałszował i nie za przyjemnie się tego słuchało, ale to pewnie też po części wina widowni, nie czuł się przy niej komfortowo czy coś w tym stylu. Ja i tak przez cały występ śmiałam się z jego dzikich ruchów, przeurocze, haha :3
Bulletproof Zombie

Postprzez awfulfuck » 27 wrz 2012, o 16:02

Ech... Dopiero dziś obejrzałam cały jego występ z Deadmau5'em i po prostu umieram. Jak zobaczyłam go na początku to tak mi się faceta szkoda zrobiło, że aż szkoda gadać. Taka sierotka z niego na scenie bez zespołu. Potem widać, że się trochę rozruszał, choć te jego machanie ręką w powietrzu kojarzyło mi się bardziej z jakimś rapowaniem.
Jeśli chodzi o jego wygląd to nie wiem jak większości z was, ale mi się podobał. Te okulary, kurtka. Widziałam na tumblr'ze sporo postów ludzi, którzy przeżywali jego białe Nike, jednak dla mnie jest to strasznie niezrozumiałe. Buty jak buty, ludzie. Jakby ubrał zwykłe glany też byście się tak podniecali? x_X
Tak ogółem to jak dla mnie wyglądał w porządku. Tak bardzo...gerdziowo. :P
Co mi się najbardziej rzuciło w oczy to końcówka. Gerard zaraz po odwaleniu swojej roboty nie czekał na koniec tylko szybko zeszedł ze sceny. Na początku pomyślałam, że po prostu źle się na niej czuł, co było po nim widać, i dlatego chciał jak najszybciej stamtąd zniknąć, lecz kiedy obejrzałam nagranie drugi raz, tak mi zaświtało, że w tamtym momencie wyglądał na lekko zirytowanego i zdawał się jakby...złapać focha. Nic dziwnego zresztą przy takiej sztywnej publiczności. Widownia była do d**y. Tylko zastanawiam się czemu.? Przecież zazwyczaj podczas występów DJ'ów ludzie szaleją. :?:
What will it take to show you that it's not the life it seems?
awfulfuck

Postprzez Thoughtless » 12 paź 2012, o 14:14

Piosenka jest niezła, łatwo wpada w ucho. Polubiłam ją, chociaż na co dzień nie słucham takiej muzyki. Nawet moja mama ściągnęła ją sobie na fona :lol: Teledysk jest zabawny. Zawsze jak go oglądam to się szczerzę do ekranu :mrgreen: Fajny pomysł z tą bitwą ogromnych robotów-myszy. Szkoda tylko, że Gerard przegrał ;c Wygrałby pewnie, gdyby nie ten mechaniczny kot.
Występ wolałabym przemilczeć, ale coś tam napiszę na niego temat. Na początku Gee trochę fałszował, ale później szło mu już lepiej. Widać było, że Gerard nie zbyt czuł się na scenie. Zupełnie nie wiedział co ze sobą zrobić, a jak zaczął machać tą ręką... Aż mi się go żal zrobiło :< Publika cholernie sztywna. Raczej nie czułabym się ośmielona, mając przed sobą tłum ludzi z których większość jedynie stoi albo leciutko podryguje w rytm muzyki.
lastfm | tumblr | weheartit | 8tracks

All i've got. All i've got is insane
Thoughtless

Poprzednia strona

Powrót do Inne projekty