Gerard Way współpracuje z Deadmau5em?

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Gerard Way współpracuje z Deadmau5em?

Postprzez Unicorn » 3 kwi 2012, o 20:46

Też mam taką nadzieję. A co do piosenki, to na początku mi się średnio podobała, teraz bardziej. Wpadła mi w ucho, choć nie słucham tego rodzaju muzyki xd. Najbardziej właściwie mi się podoba wokal Gee. Dziwnee bym się nie spodziewała po sobie że mi się spodoba :D
Face all the pain and take it on,
because the only hope for me is you alone
Unicorn

Postprzez TwojaStara » 4 kwi 2012, o 11:42

Ej błagam powiedzcie mi że to kolejny żart na Prima Aprilis <błaga>
Moja głowa jest jak koktajl mołotowa.
TwojaStara

Postprzez gku25 » 4 kwi 2012, o 19:46

Ale dlaczego? Ostatecznie zespół to jedno, powinien utrzymywać jakąś tam konwencję. A co sobie tam rzeźbią solo - robią to co lubią, w czym się dobrze czują. To mój pierwszy post tutaj, nie bijcie tak od razu;)
gku25

Postprzez TwojaStara » 5 kwi 2012, o 12:27

gku25 napisał(a):Ale dlaczego? Ostatecznie zespół to jedno, powinien utrzymywać jakąś tam konwencję. A co sobie tam rzeźbią solo - robią to co lubią, w czym się dobrze czują. To mój pierwszy post tutaj, nie bijcie tak od razu;)

Ale to źle gdy ludzi się tak bardzo zmieniają. Pomyśl o fanach tamtych chłopaków którzy przez swoje istnienie zmieniali i ocalali miliony. A teraz nagle z wampirów stają się pop gwizdkami czy czymś pokroju DJ Tiesto. Ja bym tęskniła za nimi w każdym razie ale do nowej koncepcji nigdy się nie przyzwyczaję.
TwojaStara

Postprzez TCustodis » 5 kwi 2012, o 23:07

Denerwuje mnie bardzo stwierdzenie, że tylko tru rockmani i ludzie srający muzyką alternatywną mają prawo do ratowania miliona ludzi. Tak samo Lady Gaga, która jest przedstawicielką popu jest osobą, która 'ocaliła istnienie miliona' osób homoseksualnych, bo o ich prawa walczy i często o nich śpiewa. Bardzo takie stwierdzenie jest płytkie, że tylko taka i taka muzyka może mieć głębię. Otóż nie. Każda może mieć jak się włoży w nią serce.

Osobiście mnie bawi stwierdzenie, że skoro jeden członek poszedł w jakiś projekt solo zupełnie różniący się od tego co zespół tworzy będzie teraz tworzył z tym właśnie zespołem dokładnie to co robi solo jest głupie. Jak Frank po TBP poszedł robić Leathermouth to DD nie było przez to harcorowe i Gerd nie pruł japy jak zarzynany kot, a i również sam Gerard miksował trochę utworów zaraz po TBP, przykładem jest remiks piosenki The Cure - Sleep When I'm Dead. Poszli owszem później trochę w elektronikę, ale zachowując ciąglę ideę rockowego grania i co najważniejsze, żeby muzyka miała przesłanie.
Mnie się współpraca z Mau5em bardzo spodobała, czekam na studyjny efekt. Uważam również, że na 100% nowa płyta MCR to nie będzie dubstep, a nawet jeśli będzie to i tak przesłanie w tekstach będzie.
Muzyka, która jest inna niż rock wcale nie oznacza płytkiej i dla ludzi plastikowych, tyle ode mnie.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Postprzez Andaluiss » 6 kwi 2012, o 06:46

Piosenka jest Nawet Fajna :->
Andaluiss

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 09:34

Mówiąc o tym ratowaniu życia miałam na myśli ich fanów. Nie wyobrażam sobie bowiem że wszyscy ich zapaleńcy przerzucą się z muzyki alternatywnej na taką poniekąd nawet plastikową. Bo na przykład Lady Gaga straciłaby wielu fanów gdyby teraz zaczęła grać metal. Oczywiście nie mówię że tylko taka muzyka ratuje ludzi bo to zależy tylko i wyłącznie od człowieka. Znam wielu ludzi którzy daliby się pokroić za swoją a wcale nie jest ona usytuowana w ciężkich klimatach.

A co do Gee i reszty zespołu to ja się po prostu obawiam że nowa płyta nas rozczaruje. Porównując DD i TBP można zobaczyć wielką różnicę w graniu. Zabrakło im perkusisty, muzyka stała się trochę taka pod komercyjne stacje. Rozumiem że są teraz szczęśliwi i nie koniecznie chcą śpiewać o bólu ale boje się że zaprowadzi ich to niekoniecznie w dobry punkt.

Dziwne jest też dla mnie stwierdzenie że poboczne projekty członków zespołu nie wpłyną na pracę całej grupy. Ale to przecież oni tworzą zespół więc jeśli pojedynczo umiłują sobie takie klimaty to efekt całości jest raczej do przewidzenia.

I w każdym razie nie podoba mi się ta współpraca ani ta piosenka. Przesłanie jest w tekstach ale same teksty muzyką nie będą.
TwojaStara

Postprzez SzpakZloczynca » 6 kwi 2012, o 10:59

Chyba nie widziałaś tekstów z DD, bynajmniej nie porównałaś do poprzednich płyt. Teksty tak naprawdę praktycznie się nie różnią, Danger Days jest nastawione najbardziej na bunt, wiesz, pieprzyć wszystko i być sobą. Nie wiem czy zauważyłaś, ale poprzednie płyty też to miały. Były też owszem smęty, ale generalnie cała twórczość opiera się na haśle "bądź sobą". I to się prawdopodobnie nigdy nie zmieni, a co do muzyki, w sensie, brzmienia, są gusta i guściki. T,o jak grają to ich wizja artystyczna, oni chcą ją spełniać i mimo, że fanów z pewnością kochają, to chyba nie będą grać tego co my chcemy, co ? Wtedy to by było komercyjne i pod publiczkę. I tak samo wezmę tą Lady Gagę, jeśli zaczęłaby grać metal, bo taki ma kaprys, wizję itp. to co ją może obchodzić, że odeszli fani, bo nie gra tego, co im się podoba ? No nic.
Rozumiem że są teraz szczęśliwi i nie koniecznie chcą śpiewać o bólu ale boje się że zaprowadzi ich to niekoniecznie w dobry punkt.
- hehe, złym punktem będzie, zgaduję, muzyka, która Ci się nie spodoba ? ;-)
Przyznam, że ostatnio mało ich słucham, prawie w ogóle, bo DD też mnie specjalnie nie zachwyca - brzmienie niezbyt mi się spodobało, ale wiem, że to to samo MCR, co płytę czy dwie temu, póki zachowają swoją ideę, nie ma jako-takich podstaw by pieprzyć o sprzedajności.
Ale może to ja źle oceniam, nie znam się albo coś ?
I przepraszam, że tak chaotycznie piszę, mam nadzieję, że da się to zrozumieć xD
A ten kawałek jest jakiś dziki :lol: Nie umiem zbytnio określić, co o nim sądzę. W odtwarzaczu nie wyląduje, ale jak usłyszę, to też nie ucieknę :p
live slow, die whenever
SzpakZloczynca

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 11:19

Ja to wszystko rozumiem i szczerze wolałabym gdyby ich muzyka mnie rozczarowała niż żeby robili coś wbrew sobie. Boję się tylko że takie zmiany z wampirów na (wybaczcie za porównanie) kolorowe gwizdki popu to trochę kiepski pomysł. Być może to tylko mój punkt widzenia bo muszę się przyznać że niedawno też cieszyła mnie taka pusta muzyka. Oni mnie z tego komercyjnego wiru wyrwali. Strasznie byłoby więc gdyby zmieniając mnie dotarli do punktu w którym ja byłam zanim ich poznałam.

DD bardzo szanuję i lubię bo to można powiedzieć moje pierwsze świadome spotkanie z MCR. Jednak jest tam dużo dźwięków gotowych. No i brakuje tam przede wszystkim perkusisty który mógłby te mechaniczne nuty zastąpić.

Może moja niechęć jest spowodowana kierunkiem w jakim zmierza świat i środowiskiem jakie mnie otacza. Po prostu potrzebuje ludzi odmiennych, takich jakimi oni byli parę lat wstecz. Brakuje mi w nich tego młodzieńczego buntu, czego raczej brak nie jest dziwny.

W każdym razie nie potrafię przekonać się do tego.
TwojaStara

Postprzez CriogenicSmile » 6 kwi 2012, o 11:20

Czemu krytykujecie dziwczynę za wyrażnie swojej opini? Przecież ma prawo, żeby jej się nie podobała ta piosenka albo coś innego. Nie wszyscy mają taki sam gust a o gustach się nie dyskutuje...
Co do rozwoju MCR to muzyka troszkę straciła, ale teksty odwrotnie- dużo zyskały. I nie zgodzę się z tym, że poboczne projekty nie mają wpływu na zespół, bo mają, wszystko ma. Chłopaki grają co chcą i za to im chwała, ale to nie zmiena faktu , że muzyka idzie w komercję, ale (przepraszam za porównanie) na szczęście nie aż tak jak 30stm, których wcale nie trawię od this is war.

Tyle ode mnie i żeby nie robić zbytniego offtopu napiszę, że ktoś miał rację i ja też (przynajmnej w moim przypadku) że ta piosenka jest jak piosenka od reklamy -fajna, wchodzi do głowy,nie chce wyjść a potem nie da się jej znieść. Nie zabijce mnie ;)
CriogenicSmile

Postprzez TCustodis » 6 kwi 2012, o 11:35

Bob nagrywał perkusje do DD, więc stwierdzenie, że Ci go brakuje nie ma sensu, bo praktycznie do wszystkich piosenek swoją linię nagrał, polecam sprawdzić to na wiki czy chociażby w książeczce od DD na samym końcu. Więc cóż, perkusji nie nagrywał automat, tylko sam Bryar.

Rozumiem, że The Beatles za czasów Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band też byli kolorowymi gwiazdkami pop, bo ubierali kolorowe mundury? Płytkie jest strasznie patrzenie na wygląd zespołu, bo o muzykę głównie chodzi. W ogóle co ma wygląd do muzyki, Mau5 ma dziary, nie skacze w kolorowych ciuchach pop gwiazdy, ale co z tego, bo skoro gra muzykę elektorniczną jest komercyjny i nie ma prawa zostać to nazwane muzyką z przekazem, bo nie żywa instrumentów i nie trzyma się słów 'trzy akordy, darcie mordy'.

I mylisz się. MCR jest teraz właśnie bardzo odmienne, wyewoluowali bardzo w ciągu 10 lat, przechodzili wiele zmian wizerunku i przy każdym byli oryginalni i zachowywali to 'coś' co zawsze dla mnie sprawiało, że są zespołem wyjątkowym. Dużą krzywdą było by dla nich jakby nie mieli możliwości eksperymentowania i zmieniania się, bo w końcu ludziom by się znudzili, nie zdobywaliby nowych fanów.

Dodam też, że po wyjściu TBP ludzie też uważali to za komercje, lekkie w porównaniu do TCFSR granie, płytę która owszem ma przekaz, ale co z tego, bo została stworzona dla zrobienia kasy i kariery, nic nowego, nudnego.

Samo DD jest o byciu sobą, byciu oryginalnym, nie wpasowywaniu się na siłę w określone grupy. Nie bez powodu jednym z haseł tej płyty jest Art is the weapon. Sztuka to wielka oryginalność w tych czasach, gdzie wszzyscy ludzie chcą tworzyć na jedno kopyto to samo, chłopcy bardzo właśnie ładnie tym pokazali, że oni w muzyce mimo wszystko chcą być sobą i grać to co oni chcą, a nie to co ktoś im narzuca.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Postprzez Linnet » 6 kwi 2012, o 11:37

Nie rozumiem jak się ma współpraca Gerarda z Deadmau5em do reszty zespołu... Robicie dramat jakby stało się nie wiadomo co xD To, że użyczył głosu do takiej a nie innej piosenki to jego decyzja, która wcale nie oznacza, że MCR zaczną nagrywać dubstep czy inny house :roll: . On chyba wie najlepiej co jest dla niego dobre i co sprawia, że czuje się spełniony? :roll: Uważam, ze rozmowy na temat DD i tego w jakim kierunku zespół pójdzie w przyszłości, nijak się mają do tego tematu i są w związku z tym zwykłym offtopem :) <rzekła>
Linnet

Postprzez Katerina16 » 6 kwi 2012, o 12:14

TwojaStara - W jakim byłaś punkcie ? Czego słuchałaś wcześniej, że było komercyjne I PUSTE ?!? Nie patrzmy tak na to wszystko, ludzie ;)... Samej zdarza mi się nabijać przykładowo z Bibera czy Hanny Montany, ale nie myślę o nich poważnie jak o ścierwach nie wartych słuchania przez nikogo ( ktoś może słuchać i lubić ich - szanuje to nawet jeśli się nie zgadzam). Ale nigdy nie obrażałam ich muzyki ponieważ jedyną komercją dla mnie jest to, że sprzedają swój wizerunek. Mówicie komercyjny(ja powtarzam - nie uznaję tego słowa) jest Pop - bo co ? Po teksty są tralalala.... Są, jest wiele tekstów które są dobre tylko do pobujania i nie mają w sobie nic głebszego. Ludzie boją się takich utworów bo boją się tego co wg. nich jest zwykłe bądź nawet prymitywne, nie ponad normę, proste i nie ma za zadanie wykonać czegoś wielkiego. Tylko nikt nie widzi - gdyby nie to co nam wydaje się złe i słabe ciężko było by dostrzec to co wg. nas jest dobre i prawdziwe. a ) Normalne jest to, że klasyfikujemy i przypinamy czemuś etykiety - robimy to czasem nawet nieświadomie (po części nasz mózg dla ułatwienia robi to automatycznie tak jak w przyp. zapamiętywaniu nazw kolorów - zapamiętujesz kolor, który przez ogół nazywany jest niebieski i wiesz, że podoba Ci się bardziej niżeli zielony, zapamiętujesz, że lubisz coś w stylu rocka i podoba Ci się to bardziej niżeli inne gatunki;/ muzyczne itd..) Problemy w tym, że my ludzie mamy później skłonności do skrajnego korzystania z tego, czasem przesadzając. Po jeżeli klasyfikujemy wszystkich wykonawców popu ... , których widzimy w telewizji, jako tych mało prawdziwych, komercyjnych i sprzedających się i nie ruszymy po chwili rozumem, nie dojdziemy do pewnych refleksji możemy dalej nazywać wspomnianą wcześniej Lady Gagę jako zjawisko totalnie pod publikę, jako - jak on wygląda pewnie słucha Lady Gagi (ok, w takim razie mózg dyktuje - nie mamy chyba wiele wspólnego ja słucham MCR - jestem lepszy ! - No właśnie... wszystko byłoby okey gdyby nie ta ostatnia myśl - jestem lepszy. Czujemy się lepsi, zamiast dumni z tego czego słuchamy. Czujemy, że nie polubimy całkiem innych piosenek ( problem w tym, że jesteśmy się w stanie do nich przekonać - tylko w mniejszym stopniu, możemy lubić niebieski, nie polubimy zielonego, ale pomarańczowy nawet nam się spodoba. Kochani - nie możemy się zamykać na świat. Przepraszam za tą analizę i za to iż jest trochę chaotyczna, ale próbowałam wam coś nakreślić...

A teraz do tematu. Myślę, że koncepcja zespołu nie zakładała przyszłości i była spontaniczna, mówiła ich charakterem - ich głosem. Właśnie robiąc to co ONI będą uważali za słuszne udowadniają, że nie działają pod publikę (komercyjnie jak to mawiacie) - bo nie robią tego co podoba się wszystkim w okół (w tym też nie doszukuje się wielkiego zła jeżeli zostanie przy tym prawdziwość, sens i przesłanie utworów a przy tym dalej emocjonująca muzyka) - tylko robią to co ONI uważają za słuszne... Zakładając ,że zmienią koncepcje i styl ( w co osobiście nie wierzę) to i tak zrozumcie ich ! Nie mogą grać na siłę czegoś co ich aktualnie nie kręci - bo nie wyjdzie z tego ani nic fajnego, ani prawdziwego. Wtedy będzie ta komercja...

Teraz bez założeń itd. Odemnie : Nie obawiałabym się, że zespół nagle zacznie grać kompletnie inny gatunek muzyki bo jako całość raczej ich to nigdy nie kręciło. Każdy ma czasem ochotę na coś nowego, innego i to też lubić może. Biorąc pod uwagę ich charakterki, buntowniczość i wcześniej wspomniane "bądź sobą" będą sobą, a na ile ich znamy, na tyle mogę powiedzieć - będą MCR. Nie samym Gerardem, który w świetny sposób podkłada głos do dubstepowych, techno bądź elektro ( po prostu innych) kawałków, czy Frankiem, który gra czasem jeszcze bardziej hardcore'owo (też inaczej). Nie panikujmy, nie popadajmy w skrajność ;)

SzpakZloczynca napisał(a):Były też owszem smęty, ale generalnie cała twórczość opiera się na haśle "bądź sobą". I to się prawdopodobnie nigdy nie zmieni, a co do muzyki, w sensie, brzmienia, są gusta i guściki. T,o jak grają to ich wizja artystyczna, oni chcą ją spełniać i mimo, że fanów z pewnością kochają, to chyba nie będą grać tego co my chcemy, co ? Wtedy to by było komercyjne i pod publiczkę. I tak samo wezmę tą Lady Gagę, jeśli zaczęłaby grać metal, bo taki ma kaprys, wizję itp. to co ją może obchodzić, że odeszli fani, bo nie gra tego, co im się podoba ? No nic.

Zgadzam się ;)

Dr.Ienzo napisał(a): MCR jest teraz właśnie bardzo odmienne, wyewoluowali bardzo w ciągu 10 lat, przechodzili wiele zmian wizerunku i przy każdym byli oryginalni i zachowywali to 'coś' co zawsze dla mnie sprawiało, że są zespołem wyjątkowym. Dużą krzywdą było by dla nich jakby nie mieli możliwości eksperymentowania i zmieniania się, bo w końcu ludziom by się znudzili, nie zdobywaliby nowych fanów.
Samo DD jest o byciu sobą, byciu oryginalnym, nie wpasowywaniu się na siłę w określone grupy. Nie bez powodu jednym z haseł tej płyty jest Art is the weapon. Sztuka to wielka oryginalność w tych czasach, gdzie wszzyscy ludzie chcą tworzyć na jedno kopyto to samo, chłopcy bardzo właśnie ładnie tym pokazali, że oni w muzyce mimo wszystko chcą być sobą i grać to co oni chcą, a nie to co ktoś im narzuca.

Zgadzam się [2] ;)

Linnet napisał(a): To, że użyczył głosu do takiej a nie innej piosenki to jego decyzja, która wcale nie oznacza, że MCR zaczną nagrywać dubstep czy inny house :roll: . On chyba wie najlepiej co jest dla niego dobre i co sprawia, że czuje się spełniony? :roll:

Zgadzam się nr.3 :D

Tak, to w jakimś % offtop co tu poczęłam i przepraszam, że w takim temacie - nie mogłam zamilknąć i starałam się nawiązać iż nagłówkowa współpraca Gerarda z Deadmau5em nie zmieni radykalnie całego zespoły. . Nie mam zamiaru nikogo obrażać, zgarszać itd. Ani pokazywać, że zawsze jestem za tym co większość ( akurat zdarzyło się tak iż wiele osób przedstawiło podobne zdanie - zacytowałam, ponieważ uważam tak samo, a chcę swe zdanie przedstawić.

Tak więc powtórzę to co zostało już kilka razy stwierdzone. Uważam, że współpraca Gerarda nie wpłynie jna koncepcję całego zespołu kochani ;)
Katerina16

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 13:17

Ja już powiedziałam wszystko na ten temat. Nie przekonuje mnie ta muzyka. W najgorszym przypadku trzeba będzie się pogodzić z zmianami.
TwojaStara

Postprzez MyChemical13 » 6 kwi 2012, o 13:45

TwojaStara, zluzuj. To, że Gee nagrał jeden kawałek w takim stylu to nie znaczy, że zespół zaczyna grać taką muzykę.
Mnie sie bardzo podoba i uważam, że czasami odskocznia do innego gatunku jest bardzo ok ;-)
"Chęć bycia kimś innym, to marnowanie osoby, którą się jest" - Kurt Cobain
MyChemical13

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 13:55

Wydaje mi się jakbyście mnie chcieli zmusić do polubienia tej piosenki ale jej się po prostu nie da słuchać i tyle.

A co do Gee to o n jest można powiedzieć główną częścią zespołu i cały ich wizerunek jak i muzyka też zależą od niego.
TwojaStara

Postprzez Sharp » 6 kwi 2012, o 13:59

Odkąd to Gerard jest GŁÓWNĄ częścią zespołu i ich wizerunek i muzyka należy od jego widzimisię? Jest ich czwórka i to każdy z nich o tym decyzuje, Gerd nie jest pieprzoną alfą i omegą. Co za pierdoła.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 14:02

Nie napisałam że zależy TYLKO od niego tylko TAKŻE od niego. A z główną częścią miałam na myśli że jest założycielem i liderem więc to chyba o czymś świadczy.
TwojaStara

Postprzez Sharp » 6 kwi 2012, o 14:04

No i co z tego, Gerard nigdy nie mówił, że jest wykonawcą wszystkiego; piosenek też nie pisze sam, wkurza mnie to stwierdzenie. Gerd jest członkiem zespołu jak Mikey czy Ray, na pewno nie jest tutaj głównym prezesem firmy.

Do tego chciałabym zapytać, ile masz lat?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Pidżam » 6 kwi 2012, o 14:05

W najgorszym przypadku trzeba będzie się pogodzić z zmianami.

Zmiany będą tak czy inaczej, chyba nie sądzisz, że następna płyta będzie taka sama jak DD.
Nie rozumiem jak się ma współpraca Gerarda z Deadmau5em do reszty zespołu... Robicie dramat jakby stało się nie wiadomo co xD To, że użyczył głosu do takiej a nie innej piosenki to jego decyzja, która wcale nie oznacza, że MCR zaczną nagrywać dubstep czy inny house .

Sens całej dyskusji. Frank miał Leathermouth, Gee swego czasu nagrał coś z Kiyosuke <nie pamięta jak ten gość się nazywał> i nie wpłynęło to na ich twórczość, więc czemu przy współpracy z Deadmau5em miałoby być inaczej ?
A piosenka mi się już przejadła ciut :/ Niemniej jednak, była to ciekawa odskocznia od muzyki, której słucham na codzień.
Pidżam

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 14:08

No dobrze może trochę z tym przesadziłam ale każda decyzja dotycząca zespołu dotyczy także jego.

To ile mam lat nie jest akurat w tym momencie istotne.

Skoro Gee umiłuje (o ile już nie umiłował) sobie takie klimaty to może to wpłynąć na płytę prawda. Sami mówiliście że robią co kochają więc widzę związek między współpracą a zespołem.
TwojaStara

Postprzez Sharp » 6 kwi 2012, o 14:09

Gerard lubi rap i dużo razy o tym wspominał, nie wiem jak Ty, ale ja nie słyszałam, aby w jakiejś rapował :))

A to, ile masz lat jest tutaj jak najbardziej istotne. Jak dla mnie, jesteś muzyczną hejterką, a to domena raczej 14, 15, 16 latek, nie uwłaczając innym :)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez MyChemical13 » 6 kwi 2012, o 14:14

TwojaStara, nie chcemy Cię zmusić, tylko wydaje mi się, że masz trochę błędne przekonanie co do tego. Ale nic Ci kazać nie możemy. Lider nie musi decydować o wszystkim, demoracja, hello ? ;-)
"Chęć bycia kimś innym, to marnowanie osoby, którą się jest" - Kurt Cobain
MyChemical13

Postprzez Linnet » 6 kwi 2012, o 14:17

Nikt nie próbuje Cię zmusić do polubienia piosenki. Myślę, ze ludzie starają się uświadomić Ci, że dla Gee współpraca z Deadmou5em jest swoistą odskocznią od zespołu, czymś takim jak rysowanie komiksów. Bo ja wiem? Kolejnym hobby? Czymś nowym? Kolejnym polem na którym może się sprawdzić? <wyje sama z siebie> Myślę, że Gerard jest zbyt wszechstronny, żeby zamykać się tylko w jednym Świecie zwanym "MCR" i robić wyłącznie to co spodobałoby się fanom :) Można zwariować żyjąc tak :-D
Linnet

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 14:17

Hejterka bo mam własne zdanie tak?? Rozumiem że na tym forum trzeba być zgodny z większością albo jest się intruzem.
TwojaStara

Postprzez Sharp » 6 kwi 2012, o 14:20

Nikt tak nie powiedział, tylko Ty z góry uważasz, że to jest złe, bo nie jest rockiem albo metalem. To trochę dziecinne podejście, to wszystko. Nie wiem czy zauważyłaś, tylko Twój post wzbudził emocje, a kilku innym osobom się nie podobało :roll:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 14:27

Przesłuchałam to parę razy i po prostu nie można tego słuchać. Jakieś małe chociaż pojęcie więc o tym mam. I nie odrzuciłam tego tylko ze względu że odbiega od gatunków w których gustuje. A mój post wzbudził zainteresowanie tylko dlatego że był szczery. Ktoś może powiedział że mu się to nie podoba ale nie było to 100% nieakceptacji.
TwojaStara

Postprzez Sharp » 6 kwi 2012, o 14:29

Aha, rozumiem. Twój post został zauważony, bo był szczery, inni są nieszczerzy ze swoim niezadowoleniem. Tylko Ty jesteś godna pisać pełnoprawną opinię.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 14:33

Może źle to sformułowałam. Był po prostu bardzo wprost. Każdy kto na początku wpisał że piosenka mu się nie podoba po jakimś czasie zmieniał zdanie. Ja wciąż je utrzymuję więc może to wywołuję takie zainteresowanie. I nie jestem godna pisać pełnoprawną opinię więc jej nie pisze (ani nie napisałam). Po prostu podtrzymuje moje zdanie, które wydaje mi się że chcecie zmienić.
TwojaStara

Postprzez Linnet » 6 kwi 2012, o 14:45

Revenge96 napisał(a):Od początku byłam pewna, że w tej piosence śpiewa Gerard, a co do samej piosenki to nie podoba mi się, nie lubię takiej muzyki i raczej się do niej nie przekonam.

MadPony napisał(a):Łomot nie na moją słabą głowę. Nie podoba mi się :s

Szarawa napisał(a):Przesłuchałam z 10 razy żeby się przekonac ale nie mogę, nie podoba mi się;P Żeby tak sam wokal został, byłoby super:)

noisevictim napisał(a):Nie podoba mi się strasznie, nie licząc chyba tylko 'refrenu', i niby brzmi jak Gerard, nie zaprzeczam, ale niesamowicie dziwi mnie to, że Gee nie wspomniał o tej współpracy ani słowem. Przez 4 miesiące.

Możesz mi napisać dlaczego te wypowiedzi są mniej szczere od Twojej, bo nie bardzo rozumiem... Chyba nie zauważyłaś, że rozmowa tutaj nie tyczy się teraz tego, że piosenka z "odrębnego projektu Gee" nie zyskała Twojej akceptacji, ale Twoich lamentów odnośnie tego w jakim kierunku pójdzie zespół po tej współpracy. Ludzie próbują Ci uświadomić, że woje obawy są bezpodstawne ;-)
Linnet

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne projekty