MyChemicalRomance - Polskie Forum Fanów • Zobacz wątek - Gerard Way współpracuje z Deadmau5em?

Gerard Way współpracuje z Deadmau5em?

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Gerard Way współpracuje z Deadmau5em?

Postprzez Pidżam » 6 kwi 2012, o 14:50

Każdy kto na początku wpisał że piosenka mu się nie podoba po jakimś czasie zmieniał zdanie.

Niekoniecznie,a Szarawa czy Grzywa. ? One jednak nie wzbudziły takiego zainteresowania, ponieważ wyraziły swoje zdanie w sposób, powiedzmy,mniej agresywny. Nikt nie chce Cię zmieniać, czy ktoś kazał Ci polubić tą piosenkę ? W pierwszej wypowiedzi napisałaś, że nie chcesz, żeby nagrywali, że zacytuję,
takie techno zebane

Co jest wyraźną dyskryminacją muzyki tylko i wyłącznie ze względu na gatunek. Wyobraź sobie, że niektórzy słuchają takiej muzyki, rock czy metal nie jest jedyną i słuszną. Wystarczyło wyrazić swoją opinię spokojnie i bez unoszenia się, nie byłoby problemu ;-)
Pidżam

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 14:52

Każda odpowiedź jest szczera. Już to sprostowałam. Naprawdę nie wiem czemu wzbudziłam takie zainteresowanie. Na to już powinniście sami odpowiedzieć bo to wy komentujecie moje wypowiedzi. A rozmowa nie tyczy się tylko nowej płyty. Zjechaliśmy na ten temat więc już musieliśmy też coś o tym porozmawiać a mówić by można było więcej. Nie chcę znowu tego zamęczać ale chcę po prostu uświadomić wam że płyta jest ich odzwierciedleniem i takie małe odskocznie też mogą mieć wpływ na całą działalność. Przyszłość jest 50:50 więc zagwarantować nic nie mogę ani ja ani wy.

Być może to stereotypowe ale taka muzyka mało wnosi. Przynajmniej w większości. Jeżeli każdy istniejący teraz zespół rockowy przejdzie w takie klimaty to rozwój gatunku zaniknie.

Nie pisz posta pod postem ~ Linnet
Moja głowa jest jak koktajl mołotowa.
TwojaStara

Postprzez Pidżam » 6 kwi 2012, o 15:07

Nie no, to mój ostatni post w tym temacie, nie robię więcej offtopu, obiecuję.
Jeżeli każdy istniejący teraz zespół rockowy przejdzie w takie klimaty to rozwój gatunku zaniknie.

Do jasnej cholery, GERARD to CZĘŚĆ zespołu, a nie cały zespół.To, że GERARD nagrał inną piosenkę, nie oznacza, że ZESPÓŁ nagra taką płytę w tym klimacie.<ómiera i idzie z tego tematu>
Pidżam

Postprzez MCRmikey98 » 6 kwi 2012, o 15:14

Nie podoba mi się, nienawidze takiej "muzyki.
MCRmikey98

Postprzez TwojaStara » 6 kwi 2012, o 15:16

Rzeczywiście szkoda ciągnąć ten temat bo tylko śmiecimy na forum a i tak żadne z nas poglądów nie zmieni. :D
Ostatnio edytowano 6 kwi 2012, o 15:22 przez TwojaStara, łącznie edytowano 1 raz
Moja głowa jest jak koktajl mołotowa.
TwojaStara

Postprzez CriogenicSmile » 6 kwi 2012, o 15:20

TwojaStara, Mam podobne zdanie do ciebie, bo PRAWIE wszystkie zespoły kiedyś grały lepszą muzykę a teraz się staczają, albo żeby nie urazić innych zmianiają styl na łagodniejszy;). I nie chodzi tu o tylko rockowe zespoły/gwiazdy.
Rynek muzyczny się zmienia i jak to ujęłaś niektóre "gatunki zanikną" to przykre, ale tak jest.
Pozdrawiam wszystkich i nie kłóćcie się już. To czy ta współpraca ma wplyw na zespół, czy nie dowiemy się jak się ukaże nowa płyta. Myślę że trochę wpłynie ale nie znacznie. :D
CriogenicSmile

Postprzez assassin » 6 kwi 2012, o 16:38

A jakby nagrali kolejną płytę w tym samym klimacie to byście rozpaczali, że sie nie rozwijają, że nie próbują, że to i tamto. Jak widać niektórym sie nigdy nie dogodzi.
Sorry, but I'd rather have you. Cursed or not.
assassin

Postprzez Grzywa. » 6 kwi 2012, o 17:03

Uhuhuhu Gerard nagrał taki kawałek z Deadmau5 i co?! Przecież to nie wpłynie na zespół.. A jeśli nawet to ich sprawa. Ważne że się zmieniają ,ważne ,że próbują!! Przecież za to kochamy My Chemical Romance, za tą że próbują nas zaskoczyć czymś nowym.. Dla mnie oni zawsze będą świetni i nawet jak ,będą POPOWYM ZESPOŁEM TO I TAK BĘDĘ ICH KOCHAĆ, WIELBIĆ, SZANOWAĆ! :!: :!: :!: :!:
Grzywa.

Postprzez Szarawa » 6 kwi 2012, o 20:24

Jak dla mnie to tu działają dwie zasady, pierwsza: MCR i każdy z chłopaków osobno mają prawo robic co chcą i nie można ich krytykowac za to, że działają zgodnie z własnymi wizjami, chyba nikt z nas nie życzyłby sobie jakiejkolwiek kontroli nad swoim życiem czy twórczością:) Dziwne by było gdyby ograniczali się ze względu na fanów, i na szczęście tego nie robią. I druga zasada: każdy z fanów ma prawo lubic lub nie lubic dany fragment ich twórczości, coś mi się nie podoba więc nie słucham i tyle, a nie wkurzam się na Gerarda że jego twórczośc idzie w kierunku który mi się nie podoba:)

Kawałek o którym mowa w temacie zupełnie mnie nie przekonuje, choc robiłam już kilka podejśc i prawie cały tekst zdążył wejśc mi do głowy:) Ale nie, po prostu nie podoba mi się no i trudno. Więc go już po prostu nie słucham:)
I'm telling you, tonight I swear to tear out these nails
From the cross I've bared for giving you control of me
This heart don't count on the wicked
This anger turns to hope...
Szarawa

Postprzez eerfh » 7 kwi 2012, o 08:06

Szarawa napisał(a):Jak dla mnie to tu działają dwie zasady, pierwsza: MCR i każdy z chłopaków osobno mają prawo robic co chcą i nie można ich krytykowac za to, że działają zgodnie z własnymi wizjami, chyba nikt z nas nie życzyłby sobie jakiejkolwiek kontroli nad swoim życiem czy twórczością:) Dziwne by było gdyby ograniczali się ze względu na fanów, i na szczęście tego nie robią. I druga zasada: każdy z fanów ma prawo lubic lub nie lubic dany fragment ich twórczości, coś mi się nie podoba więc nie słucham i tyle, a nie wkurzam się na Gerarda że jego twórczośc idzie w kierunku który mi się nie podoba:)

Postawie ci piwo.
Watpie, aby MCR poszlo w tym kierunku tylko dlatego, ze Gerd ma kontakt z mau5em. To nic zlego, chlopak lubi muzyke, wiec gra, no a teraz mamy takie czasy, ze warto zlapac sie wszystkiego, zeby tylko jakos wytrwac... Sou. Chemiczni = Chemiczni, nie panna Rihanna i inne gwiazdeczki popu, wniesli swoje i wyniosa jeszcze wiecej, udowadniajac swoja wartosc. Tyle ode mnie.

Co do samego kawalku, jako iz jestem wieeelka milosniczka dubstepu i elektroniki / chyba ze chodzi o laczenie jej z rockiem, a fe, ale to swoją droga / - me gusta bardzo. Nie podoba mi sie troche tekst, a przynajmniej jego podejrzenia, zdaje mi sie byc plytki, albo po prostu mam niski poziom angielskiego i zle sobie tlumacze, albo ze wzgledu na pojedyncze fragmenty... Tak czy siak. Dorwalam juz wszystkie plyty deadmau5a, oryginalny mix w sumie nieco bardziej mi sie podoba, noale. ~
eerfh

Postprzez joproxyz » 7 kwi 2012, o 13:25

Również uważam,że Gee to nie jest całe MCR . Tworzac piosenkę z Deadmau5em chciał spróbować czegoś nowego.Pozwolę sobie ujać to tak,że zrobił to nie jako my chemical romance , tylko jako GERARD , więc to nie ma najmniejszego wpływu na twórczość zespołu. Zrealizował ten projekt jako oddzielna jednostka, a nie jako zespół

Myślę, że Gegard jest zbyt wszechstronny, żeby zamykać się tylko w jednym Świecie zwanym "MCR" i robić wyłącznie to co spodobałoby się fanom :) Można zwariować żyjąc tak

Tak właśnie.
This shit is easy peasy
pumpkin peasy
pumpkin pie
MOTHERFUCKER
joproxyz

Postprzez VoiceOfSilence » 9 kwi 2012, o 14:38

Mam pytanie: czy jest dostępna oficjalna/ w wysokiej jakości wersja utworu?
VoiceOfSilence

Postprzez Darsa ;*** » 9 kwi 2012, o 18:35

VoiceOfScilence: Nie odpowiem ci na to pytanie ;D

Ja nie przepadam za tego typu muzyką i dlatego tego nie słuchałam więcej niż 2 razy O,o

Skro tutaj już zaczęliśmy gadać na temat całego zespołu, to zgadzam się z paniami powyżej. Gerard to nie całe MCR. Każdy członek ma prawo do swoich własnych, pobocznych projektów, które nie mają wpływu na zespół i ich płyty czy też brzmienie ;]
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez gimmexmore » 10 kwi 2012, o 10:36

może piosenka dupy nie urywa, ale kilka razy pokusiłam sie o replay ;) takie eksperymenty nie są złe, według mnie.
gimmexmore

Postprzez MissOhhDead! » 10 kwi 2012, o 10:55

Dla mnie ta piosenka to jak spełnienie marzeń bo twórczość Deadmau5 od 2011 kiedy usłyszałam Joel'a pierwszy raz ( festiwal - Roskilde) właściwie pochłania mnie równie mocno co MCR. Chociaż w sumie fajnie byłoby dostać coś więcej niż tylko jedną przerobioną piosenkę , do której podłożyli tylko głos Gerarda :D
Single Taken MCR!

Frank Iero is my Hero ♥

And wouldn't it be great If we were dead?
Ohh dead.
MissOhhDead!

Postprzez amber » 12 kwi 2012, o 18:29

VoiceOfSilence - niestety nie, trzeba trochę zaczekać aż Joel pokusi się na wydanie piosenki/albumu ;)
amber

Postprzez GloriaMCR » 28 maja 2012, o 10:39

Cudowna jest ta piosenka! Na początku jak ją usłyszałam, to pomyślałam "co to ma być?!" i denerwowałam się, kiedy nie mogłam przestać jej słuchać. Teraz słucham dubstepu i piosenka bardzo mi się podoba ( :
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez VoltageCola15 » 1 cze 2012, o 18:05

Z początku rzygałam tym wszystkim, piosenka wydawała mi się po prostu do dupy, ale nie ukrywam, że pozostała mi w głowie, i mimo tego, że dla mnie była nie przełknięcia, ciągle jej słuchałam. Teraz tak sobie myślę... nawet nie jest zła ;)
"After all this time?"
"Always", said Snape.
VoltageCola15

Postprzez Grzywa. » 4 cze 2012, o 12:58

Zaczynam się przekonywać do tego utworu. Nie ważne co pisałam przedtem moim zdaniem to dobrze że Ger nagrał coś innego. Nie można żyć samym MCR. Cieszę się że mogę tego słuchać! Ey wiecie skąd można pobrać ten utwór ?
Grzywa.

Postprzez Aga94 » 4 cze 2012, o 14:10

Grzywa, skopiuj link piosenki z youtuba i wklej na tą stronę : http://www.zapiska.pl. Potem wybierz format mp3 i nie zamykaj strony podczas pobierania :)
Aga94

Postprzez Grzywa. » 4 cze 2012, o 22:42

Aga94, dzięki.
Grzywa.

Postprzez nata99 » 17 cze 2012, o 10:09

teraz ostatnio tylko rocka się słuchało a teraz mnie ta piosenka wciągnęła i oprócz mcr czy green day'u to jeszcze ta piosenka mam od niej ciary na plecach
KISS ME YOU ANIMAL !!!! ◕‿◠
nata99

Postprzez Poyla » 23 cze 2012, o 19:08

Hej, dawno już nie pisałam.... A wiecie co z tym teledyskiem do tego utworu? Bo wiem, że zdjęcia były już robione jakiś czas temu http://youtu.be/r-Q8q6TwxVE
Mikey nie kocha już jednorożców, tylko prosiaczki. Sam tak powiedział.
Poyla

Postprzez Sharp » 24 cze 2012, o 07:52

Teledysk zapewne jest w produkcji C: myślę, że wyjdzie jeszcze tego lata.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Kebab » 25 cze 2012, o 06:10

Z jednej strony, ciesze się że Gerard się rozwija, nawet samodzielnie, zdobywa nowe doświadczenia, na nowo kształtuje duszę artysty..Możliwe,że zdobędzie nowe inspiracje,m i wykorzysta przy komiksach, czy ogólnie tworzonej przez niego sztuce. Z drugiej strony, nie lubię mau5, jego muzyka raczej mnie odtrąca, a poza tym, boje się że jak Gerard zacznie robić coś w pojedynke to że zespół może tracić to "zwarcie", wiecie o co mi chodzi. Chociaż... w sumie Frank ma dwa zespoły oprócz MCR,a nic specjalnego się nie stało, więc mam nadzieje, że solowy projekt Gerarda nie odbije się na współpracy chłopaków z zespołu.
I AM __ __ __ __ LOCKED

Irene Adler
Kebab

Postprzez Jijo » 6 lip 2012, o 21:00

Znalazłam takie coś na youtube. O ile mój angielski dobrze mi podpowiada, piosenka będzie dostępna we wrześniu 2012? Albo będzie jakiś koncert? :lol:
Jijo

Postprzez Dr.Ienzo » 6 lip 2012, o 21:11

Jijo, to jest preview do oficjalnej piosenki od Mau5a, która wyjdzie 2 września 2012 roku.
Nie wiadomo jeszcze co z teledyskiem.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez goodluck » 19 lip 2012, o 09:21

powiem tak, za dubstepem nie przepadam, podobają mi się wyłącznie jakieś pojedyńcze piosenki, ale jak usłyszałam gerarda współpracującego z deadmau5em to ręce mi opadły.. Słucham tego i zadaję sobie pytanie: Jak można tak nisko upaść?
Yeah, yeah and I'm allright.
goodluck

Postprzez Vincenta-Angel57 » 19 lip 2012, o 21:41

@Goodluck, dlaczego uważasz, że Gerard "upadł tak nisko"? Bo nagrał jeden odbiegający od stylistyki Chemicznych kawałek? Wyluzuj.;)
Vincenta-Angel57

Postprzez goodluck » 20 lip 2012, o 07:26

zaczęło się od jednej piosenki, a na czym się skończy?
Yeah, yeah and I'm allright.
goodluck

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne projekty