Frank Iero

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Frank Iero

Postprzez Antalia » 16 cze 2014, o 20:04

26 sierpnia będę wspominać Reading i swój uścisk z Gerdem i rozmowę z nim i zdjęcia z nim :) a Frank wszystko mi zepsuje. DZIĘKI
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Darsa ;*** » 26 cze 2014, o 10:06

Dziewczyny, Wasza rozmowa otworzyła mi oczy. Dostrzegam teraz w coverze Franka powiew świeżości oraz wykorzystanie wszystkich rewelacji kunsztu artystycznego. Sam Green Day nie wykonał tego równie wspaniale, co Iero. Utwór lepszy od oryginału? To zdarza się niebywale rzadko. Jestem zauroczona.

A tak na poważnie, to nie jestem w stanie ocenić, czy po tym co się ukazało, będę w stanie przesłuchać jego płyty. Jedynym jej plusem jest joyriding, ale co z tego, skoro najbardziej podoba mi się wykonanie na żywo. Piękne było także stage 4 fear of trying, ale tak naprawdę szczerze wątpię, czy cała płyta utrzyma jakiś poziom, co niestety mnie martwi. Frank zrobił coś fajnego z Leathermouth i w sumie powinien na tym poprzestać. Z drugiej strony nie można artyście zabronić tworzenia. Mógł mimo wszytsko nie brać się za ten cover...
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez TCustodis » 8 lip 2014, o 12:14

www.mychemicalromance.com.pl/frank-iero ... -weighted/ jestem pod wrażeniem, pierwsza studyjna piosenka Franka, która mi się podoba. Nie spodziewałam się.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Postprzez Green » 8 lip 2014, o 20:32

Jeny, naprawdę jest bardzo dobra!
Okładka płyty mi się podoba C:
Właśnie tu i teraz (...), jesteśmy w płynnej teraźniejszości, gdzie ostrość wzroku nigdy nie gwarantuje klarowności spojrzenia.
Green

Postprzez Darsa ;*** » 9 lip 2014, o 20:05

._. halo, jego nowa piosenka jest super XD Miłe zaskoczenie. Bałam się początkowo wejść w link i odsłuchać nagranie, bo chciałam uniknąć rozczarowań, lecz bardzo pozytywnie się zaskoczyłam :D Oby cała płyta utrzymała się na podobnym poziomie :3
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez TCustodis » 26 sie 2014, o 12:57

Przesłuchałam Bólebrzucha już kilka razy i wyrażę moje zdanie.

Trzy pierwsze piosenki są fajne, a później mamy już tendencję spadkową. Większość piosenek zlewała mi się w jedno, nie słyszę w ogóle co on tam śpiewa (tak, wiem, że to są klimaty punkowe i w takich piosenkach nic nie słychać poza darciem mordy, ale jednak opisuję to co mi się nie podoba). Frank wokalnie jest słaby, co boleśnie słychać na piosence, na którą, faktycznie, mimo moich negatywnych opinii czekałam. Stage 4 Fear of Trying w wersji finalnej uderzyła mnie w głowę niczym zardzewiały tasak uderza w kawał mięsa. Ta piosenka w wersji akustycznej brzmiała ślicznie, tutaj mam wrażenie, że Frank za pierwszym podejściem nagrywał wokal równocześnie z gitarą. Da się słychać okropny fałsz z efektem jakiegoś echa (który potęguje ból jaki wywołuje jego zawodzenie), da się słyszeć jak momentami nie trafia w odpowiednie progi na gryfie... Ta piosenka mnie zabiła i to w bardzo negatywnym sensie.

Plusy tej płyty, to trzy pierwsze piosenki - All I Want, Weighted i Blood Infections.
Największym minusem - piszę to z bólem serca, bo bardzo chciałam polubić wersję studyjną tej piosenki - Stage 4 Fear of Trying, gdzie słychać wszystkie błędy na jakich opiera się twórczość Franka.

Dla ludzi, którzy lubią punka i takie klimaty to pewnie świetna płyta, ale ja jednak wolę piosenki dopracowane przynajmniej technicznie. Gdyby Frank nie zabił w tak brutalny sposób Stage 4 Fear of Trying to może nie miałabym takiej negatywnej opinii, niestety, trzy piosenki nie przekonają mnie do krążka, a wyżej wymieniona piosenka swoim istnieniem przyćmiewa mi "neutralność" innych. 4/10
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Inne projekty