Pencey Prep

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Pencey Prep

Postprzez stone_heart » 11 sie 2010, o 21:23

Lubię ten zespół bo jest według mnie inny.Mieli swój własny styl grania.Pierwsza piosenka którą słyszałam to Ps.Don`t write.Od razu się w niej zakochałam.Potem ściągnęłam to co udało mi się znaleźć.Też jestem za reaktywacją.
stone_heart

Postprzez Berry » 29 wrz 2010, o 14:20

Bardzo lubię:) Wszystkie piosenki świetne, "Fat and alone" uzależnia.. :roll: xP
Berry

Postprzez PanicRomance » 15 sie 2011, o 12:14

Jej..oni są..ekheem..byli zarąbiści! :D Pierwszym co od nich usłyszałam było Trying To Escape The Inevitable i po prostu się zakochałam! Chyba sobie kiedyś kupię tą ich płytę, ale jak będzie kasa..po za tym najpierw muszę nabyć Bullets :> A ten wokal Franka...on nie umie śpiewać, za to drze się profesjonalnie :] A ostatnio w kółko słucham Fat and Alone..on ma tam taki głosik..jak to słyszę od razu mi się śmiać chce. Uwielbiam ich styl grania..taki inny, specyficzny. Kocham każdą piosenkę, więc nie będę tu wymieniać, bo po co? Jeśli chodzi o reaktywację to jestem zdecydowanie ZA!
PanicRomance

Postprzez assassin » 15 sie 2011, o 14:39

Mnie się zupełnie nie podoba przez wokal, nie umiem przesłuchać żadnej piosenki do końca.
assassin

Postprzez cocaine » 15 sie 2011, o 18:32

Cotton Candy! Uwielbiam, uzależniłam się od tego kawałka. :-D Co do franki na wokalu ile on miał wtedy? Glos jak sprzed mutacji :-) Trochę może mu nie wychodzi, ale cały zespół daje radę, takie dzikie ?indie? ;-)
Mam cały album+b-sidy+ parę niewydanych, wytagowane, poukładane z okładkami w tagach mogę komuś podesłać, tylko piszcie na pw.
cocaine

Postprzez JetStar » 15 sie 2011, o 18:50

Eh, jakoś muzyka PP do mnie nie przemawia. :-( Nie podoba mi się i nie mogę znieść wokalu Franka.

Zespół został żałożony w 1998, więc miał 17 lat. A rozpadł się 3 lata później, więc miał 20. Płyty wydawali w 2000-2001, soł, Frank mógł mieć jakieś 18*-20 lat. <myśli> <nie wie czy ma rację>

*18 napisałam specjalnie, żeby nie było, że to błąd. Bo nie wiem kiedy nagrywali albumy, ju noł.
JetStar

Postprzez MarchingBand » 15 sie 2011, o 23:55

Ten zespół nie przypadł mi do gustu. Ten wokal...okropność.
MarchingBand

Postprzez Darsa ;*** » 6 cze 2012, o 19:19

Bardzo lubię Pencey Prep, a szczególnie Attention Reader. Jednak nie wszystkie piosenki mi podchodzą. Yesterday i Cotton candy także lubię wielce. Nie jest moim ulubionym zespołem, ale jednym z nich.
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez Jijo » 6 cze 2012, o 20:47

Darsa ;*** napisał(a):Bardzo lubię Pencey Prep, a szczególnie Attention Reader. Jednak nie wszystkie piosenki mi podchodzą. Yesterday i Cotton candy także lubię wielce. Nie jest moim ulubionym zespołem, ale jednym z nich.

Mam dokładnie tak samo! Pobrałam sobie piosenki Pencey Prep na mp4 w poniedziałek i naprawdę się zachwyciłam, myślałam, że będzie to jakiś taki głupi zespolik, z nudnymi piosenkami. A okazuje się, że Pencey Prep naprawdę świetnie gra(ło), na dodatek zakochałam się w Attention Reader i nie potrafię przestać jej słuchać. Fat and Alone również jest świetne, jeszcze nie spotkałam się z podobną piosenką. :lol:
Co do wokalu... Przeczytałam na youtubie jeden komentarz, że Frank w pewnych momentach brzmi trochę jak Nick Jonas, z czym, hm, się zgodzę. ;) Jednak nie jest to dla mnie nic rażącego ani odpychającego, szczególnie podoba mi się scream Franuli. Trochę "niewyrobiony" głos wokalisty rekompensuje ogólne brzmienie piosenek i oczywiście teksty.
Myślę, że gdyby Pencey Prep nie rozpadło się (czy co tam się z nim stało) byłoby teraz całkiem znanym zespołem. ;)
Jijo

Postprzez Szarawa » 8 cze 2012, o 12:20

Szkoda że nagrali tak mało piosenek. Wokal Franka sprawiał że się wyróżniali, mogli zajść daleko wg mnie:) Uwielbiam gitary w ich muzyce, po prostu uwielbiam. The Secret Goldfish rządzi, a Fat and Alone rozbraja całkiem;P
I'm telling you, tonight I swear to tear out these nails
From the cross I've bared for giving you control of me
This heart don't count on the wicked
This anger turns to hope...
Szarawa

Postprzez BrightBlack » 9 cze 2012, o 19:10

Właściwie to słyszałam tylko jedną piosenkę i jakoś nie ciągnie mnie do tego żeby ściągać kolejne. Nie podoba mi się wokal Franka, ciężko mi to przyznać, no ale tak jest. O wiele lepiej Frank brzmi w Leathermouth.
BrightBlack

Postprzez eternity_dreamer » 9 cze 2012, o 19:32

Lubię c: Pencey Prep są świetni na wakacyjne noce, przynajmniej mi się tak kojarzą |D Wokal Franka jest, hm, beznadziejny, ale ma coś w sobie i mi sie strasznie podoba. To taki okrutnie emocjonalny rodzaj fałszu </3 Wielbię Trying To Escape The Inevitable (czy tylko mi 'I know I should' brzmi jak 'dobrze'? o.o), Attention Reader, Yesterday i oczywiście genialne Fat And Alone <3
eternity_dreamer

Postprzez sobi » 10 cze 2012, o 13:38

fat and alone jest przekomiczne :3 bardzo lubię yesterday, lubię sobie ich posłuchać, piosenki mają inny klimat. nie zmienia to jednak faktu, że Frank nieźle fałszuje :lol:
sobi

Postprzez Darsa ;*** » 26 sie 2012, o 11:42

Przy Fat and alone uśmiałam się nieźle, a że to było na przystanku, to ludzie się dziwnie na mnie spojrzeli :D Fakt, nie wszystkie piosenki Pencey Prep powalają i od tego, na jaką piosenkę trafisz zależy czy przesłuchasz następne czy się zniechęcisz :> P.S. Don't write nie zrobiło na mnie za dobrego wrażenia, a w Trying to escape the inevitible mam swoje ulubione momenty :D Niekiedy z przyjemnością zabieram się za słuchanie tego zespołu
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez Hopeless » 3 gru 2012, o 20:42

Taka prawda, że The Boys of Pencey Prep jest nieco specyficznym zespołem, ale ja tam ich kocham ;D
A 'Fat & Alone' to piosenka którą śpiewam dniami i nocami XD
We got no heroes 'cause our heroes are dead
Hopeless

Postprzez Luna » 10 gru 2012, o 21:19

Jak ja kocham ścieżki gitarowe w piosenkach Pencey Prep! Głos Franka...no cóż, już trochę mniej. ;)
Ich piosenki są bardzo charakterystyczne i mają swój klimat, który bardzo mi odpowiada.
Jednak gdyby nie MCR, pewnie nawet nie wiedziałabym, że Pencey Prep istniało... :roll:
jump down deep
Luna

Postprzez SweetsInBlood » 5 sty 2013, o 12:14

Punk to punk, nie trzeba umieć śpiewać, żeby być wokalistą punk rockowego zespołu xD
Pencey Prep to niezbyt dobry zespół. Jeśli chodzi o wokal Franka, to wolę grupę Leathermouth.
Pamiętam, że podobała mi się piosenka Yesterday, do której często wracam.
But where's your heart?
SweetsInBlood

Postprzez kalynaa » 8 sty 2013, o 01:43

Jakoś mi nie podchodzą...xD Myślę, że może i dałabym radę ich jako tako słuchać, gdyby nie ten wokal Franka <wyje> To jest straszne, po prostu straszne, może to i lepiej że się rozpadli x'D Próbowałam przesluchać ich piosenki parę razy, ale za każdym podejściem było tylko takie 'NIENIENIENIENIE nigdy więcej ;_;' No cóż, Frank to może jednak powinien zostać przy gitarze...>D
Myśl mózgiem, nie dupą ~Grzywa ♥

MCR, THANK YOU FOR EVERYTHING.
kalynaa

Postprzez J.Way » 3 lut 2013, o 21:12

Nie jestem dużą fanką, ale lubię posłuchać czasami "Cotton Candy", "Attention Reader", "The Secret Goldfish", "Yesterday" czy "Fat And Alone" (rozwala XD). Reszta piosenek niezbyt mi podchodzi.
"‘Cause if you stay I would even wait all night... Well, or until my heart explodes"
J.Way

Poprzednia strona

Powrót do Inne projekty