Pencey Prep

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Pencey Prep

Postprzez Klaudia » 2 sty 2008, o 17:00

Szukałam tematu o Pencey Prep, a nie znalazłam...więc zakładam, gdyż ostatnio bardzo lubię ich słuchać.
A więc:
Pencey Prep - nie istniejący już zespół, kreujący się wieloma stylami tj: punk i indie rock. Składał się z eks-członków zespołów: Sector 12 oraz Stick Figure Suicide. W skład wchodzili: Frank Iero (główny wokal, gitara), Shaun Simon (keyboards), John "Hambone" Mcguire (gitara basowa, boczny wokal), Neil Sabatino (gitara, boczny wokal) i Tim Hagevik (perkusja). Zespól nagrał tylko jeden album, Heartbreak in Stereo wydany w 2001 roku, po czym się rozpadł. Stało się to dużym utrudnieniem do znalezienia w sklepach płyty zespołu, dlatego płyta została wydana ponownie przez Eyeball Records.

Ja uwielbiam Attention Reader, Cotton Candy, Lloyd Dobbler, Trying To Escape The Inevitable, Yesterday, no praktycznie wszystkie uwielbiam.
Klaudia

Postprzez NAtikA » 2 sty 2008, o 17:04

Jeśli mam być szczera, to powiem, że wszystko ok, tylko nie wokal :-> Frank nie ma talentu do śpiewania, tego się ukryć nie da :lol: . Hold still the red light- ta jedyna piosnka mi się podoba :-P
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez A*** » 2 sty 2008, o 17:07

Natika zgadzam się.... graja super ale wokal... do dupy....
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez AnnC. » 2 sty 2008, o 17:08

a mi się podobają ich piosenki. nie zdążyłam dokładnie wszystkich przesłuchać, jedno powiem - Attention Reader jest świetne, bo tyle razy tego słuchałam, że aż mi nie chce z głowy wyjść xD

aj czepiacie sie tego Franka jakby on co najmniej był jakiś wcieleniem szatana. nie chodzi o to, czy ładnie śpiewa, ale o czym śpiewa. Łej też nie ma ślicznego głosu, niczym Ville z HIM.. *.*
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez NAtikA » 2 sty 2008, o 17:10

My się go uczepiłyśmy? Wcale nie, poprostu stwierdzamy fakty :-> Gerarda da się przynajmniej na płytce słuchać, a tu- niektóre piosenki to po pierwszych 3 sekundach wyłączam :-P Naprawde, wszystko ok tylko nie wokal :-P
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez A*** » 2 sty 2008, o 17:12

Frankowi najlepiej wychodzi jak sie wydziera do mikrofonu xD haha mógłby tak przez całą piosenke :D
Obrazek
A***

Postprzez AnnC. » 2 sty 2008, o 17:14

a ja właśnie czasem lubię takie darcie mordy, o ile nie jest to połączone z metalem, takim wiecie, szatańskim, bo wtedy nie słucham
więc PP jest jak dla mnie okay, tak samo jak LM xD o.
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Klaudia » 2 sty 2008, o 17:50

No fakt, śpiewać to on zbytnio nie umiał (nie wiem jak jest teraz), ale za to wydziera się świetnie i naprawdę mi się to podoba, ja nie lubię takich piosenek, w których zamiast śpiewać drą japę, ale akurat Pencey Prep i Leathermouth mi sie podoba, nie wiem czemu, ale Frank akurat drze się bardzo ładnie xD <Ómiera> Ale w Cotton/Cotten Candy śpiewa...chyba najlepiej ze wszystkich piosenek...tak mi się wydaje.
Klaudia

Postprzez NAtikA » 2 sty 2008, o 17:57

W cotton candy to on brzmi jakby się silił nad jakimś świństwem, które musi zjeść :lol: . Ale ok, nie czepiam się :oops: Powiem wam, że co do darcia to on akurat talent ma, mi by chyba gardło wysiadło. Wie ktoś, dlaczego się rozpadli?
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez AnnC. » 2 sty 2008, o 17:58

ponieważ Frank zacząć coś z MCR? xD *gleba*
nie, chyba nie. zdaje mi się, że im po prostu współpraca nie szła :P
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Klaudia » 2 sty 2008, o 18:14

W sumie to nie wiadomo czemu sie rozpadli, zapewne współpraca, poza tym Frank doszedł do MCR kiedy nagrywali Bullets i Pencey Prep grali obok (albo w tym samym) pokoju co MCR, więc może jakoś się spiknęli i Frank powiedział "Chłopaki spadam do MCR" i tamtym się nie chciało szukać nowego wokalisty i tyle. xD
Ostatnio edytowano 2 sty 2008, o 19:17 przez Klaudia, łącznie edytowano 1 raz
Klaudia

Postprzez NAL » 2 sty 2008, o 18:59

Klaudia, Frank doszedł do MCR, kiedy byli w trakcie nagrywania Bullets, gra na gitarze w bodajże dwóch piosenkach na tej płycie, m.in. Early Sunsets Over Monroeville (chyba dobrze napisałam). A co do Pencey Prep, to właśnie się zbieram, żeby ich posłuchać, ale z tego, co mówicie, zespół prawdopodobnie nie przypadnie mi do gustu - jestem zwolenniczką melodyjnego wokalu.
NAL

Postprzez Klaudia » 2 sty 2008, o 19:01

A tfu...tak NAL, masz rację...ehh myślałam o Bullets a napisałam o Three Cheers...xD
Klaudia

Postprzez Rebel_Kid » 2 sty 2008, o 21:17

Lubię PS.Don't Write XD ale wokal Franka w Leathermouth jest wg mnie lepszy.
Rebel_Kid

Postprzez phantom93 » 2 sty 2008, o 21:23

zbierałąm się miliard pięćset lat, żeby ściągnąć jakąś ich piosnkę, no i teraz sobie ściągnę. napiszę coś, jak tylko przesłucham.
phantom93

Postprzez A*** » 2 sty 2008, o 21:24

Rebel zgadzam sie z twoja cała wypowiedzią :d a jeszcze uwielbiam piosenke Trying To Escape The Inevitable jest boska xD
Obrazek
A***

Postprzez phantom93 » 2 sty 2008, o 21:29

Słodki Jezu... Zakochałam się xD. Boskie...
phantom93

Postprzez AnnC. » 2 sty 2008, o 21:29

Rebel_Kid, yes, głos Franka w LM jest taki bardziej.. "wyszkolony"
w końcu w tych chórkach w MCR trochę sie darł i się chłopak wyrobił. myślę, że gdyby PP przetrwało do dziś i Frank by tam śpiewał, ich muzyka stawałaby się lepsza z płyty na płytę, taka.. dojrzalsza i w ogóle, jak to z MCR, choć ja do Bullets, jak i do Heartbreak nie mam nic, fajne płyty i mimo, że pierwsze to bardzo lubię. o. xD
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez v.way » 2 sty 2008, o 21:33

Powiem tak - lubię posłuchać. I kurde no... nie mogę... <nie chce jej to przejść przez gardło> :cry: ....
No dobra.

Franek śpiewa tak se. <ómiera z siebie> xD
Jeśli mam być obiektywna to naprawdę średnio śpiewa. Ale patrząc tak jak zawsze na Franka - czyli subiektywnie - to nienajgorzej. (rany, ale debilizm xD) No co ja poradzę, że ja ich wszystkich tak strasznie kocham, że zawszę ich bronię... :-( Nawet jak coś partaczą. :->
Lubię Attention Reader, PS Don't Write, Fat & Alone (to w szczególności xD)
No i tak w ogóle to żadko słucham. xD

W ogóle to dobrze, że Franek przeszedł do MCR.
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez AnnC. » 2 sty 2008, o 21:37

v.way, też się tu z tobą zgodzę xD

szczególnie z tym podpisem na dole xD mimo wszystko, lepiej, że jest w MCR, przynajmniej wiem o takim człowieku. ja bez MCR bym pewnie PP nie słuchała xD ta nazwa mnie zbytnio nie ciągnie, a MCR takie tajemnicze, że aż się wgłębiłam w zespół xD

...kolejny zespół, który lubię dzięki em si ar xD lol
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez v.way » 2 sty 2008, o 21:43

PP mi się kojarzy z jednym z nudniejszych przedmiotów w szkole - Podstawy Przedsiębiorczości. xD

Przed chwilą przesłuchałam Cotton Candy. I kurde no, spodobało mi się. Fajne. Takie inne od pozostałych. Jestem na tak. <bawi się w Elę Zapendowską> <ma nadzieję, że tak nie wygląda> <nie chciała urazić Eli Z.> <już się zamyka> :mrgreen: xD

v.way

Postprzez Nataljja » 2 sty 2008, o 21:43

Wokal Franka jest.. porażką? No może przesadzam, ale nie podoba mi się. Muzyka już dużo lepiej się prezentuje. Ocena końcowa, w skali 1-6, 3+ :)
Nataljja

Postprzez phantom93 » 2 sty 2008, o 21:57

Takie małe pytanko, czy to Frank pisał teksty? Ktoś wie?
phantom93

Postprzez AnnC. » 2 sty 2008, o 21:59

phantom93, najprawdopodobniej Frank, liryki LM też są jego autorstwa, ale zapytam kiedyś jak zobaczę, że mendy są na majspejsie xD
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez v.way » 2 sty 2008, o 22:21

Myślisz, że Ci odpiszą? <dziwi się>

v.way

Postprzez Kris-O » 3 sty 2008, o 17:28

hehe ktoś czyta w moich myslach XD od paru dni bardzo namiętnie słucham tego, co mi się udało ściągnąć. Moje ulubione piosenki to I Am The Graveyard(czyli Attention Reader), Fat and Alone i Yesterday XD mi się właśnie podoba wokal Franka, taki...inny....ale fajny :) ma ktoś może linka do płytki czy coś?
Kris-O

Postprzez phantom93 » 3 sty 2008, o 18:11

Kris-O, a ty za to czytasz w moich myślach xD! Właśnie chciałam napisać to samo o głosie Frank'a, by go jakoś wybronić. Zakochałam się w "Fat and alone"... Praktycznie przez całą piosenkę się śmiałąm, a zwłaszcza na koniec xD.
phantom93

Postprzez Kris-O » 3 sty 2008, o 18:13

No ja też XD świetna jest XD ale Yestarday i tak wymiata, genialna ta piosenka. I I Am The Graveyard też świetne...genialnie tam pasują te klawisze. Ogólnie jestem na tak, jesli chodzi o zespoł.
Kris-O

Postprzez bebok » 3 sty 2008, o 18:14

ooo średnio mi się podoba wokal Franiuszki ... nie jest najgorszy... ale ... no... jakby to powiedzieć lepiej niech gra na gitarze :D
bebok

Postprzez v.way » 3 sty 2008, o 18:52

To ja może tak dla urozmaicenia dam parę fotek:

http://b0.ac-images.myspacecdn.com/0000 ... 2760_l.jpg - okładka płyty. Heartbreak In Stereo - Art by Neil Sabatino
http://b2.ac-images.myspacecdn.com/0000 ... 2852_l.gif i tu się zdziwiłam, bo podpis pod zdjęciem to : Art By Gerard Way
http://b2.ac-images.myspacecdn.com/0001 ... 5602_l.jpg hambone [left], frank [right] Photo By Jamie Sabatino
http://b8.ac-images.myspacecdn.com/0001 ... 5658_l.jpg shaun [keys] Photo By Jamie Sabatino
http://b0.ac-images.myspacecdn.com/0001 ... 0880_l.jpg neil [left], hambone[middle], frank[right] Photo By Jamie Sabatino
http://a889.ac-images.myspacecdn.com/im ... dfb130.jpg This is what we saw.....

Na razie wystarczy :-> To wszystko z ich MySpace'a. Podpisy żywcem skopiowane. Oprócz moich dopisków ofc. Jak chcecie więcej to pisać. Enjoy. ;-)

v.way

Następna strona

Powrót do Inne projekty