Pencey Prep

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez Klaudia » 3 sty 2008, o 19:54

No ja jak pierwszy raz usłyszałam Pencey Prep mi się za bardzo wokal nie podobał, ale teraz jakoś przywykłam...no i na pewno teraz Frank śpiewa o wiele lepiej...bo w sumie już minęło kilka lat od PP. Szkoda, że się rozpadli, no, ale wtedy zapewne Frank nie dołączyłby do MCR....coś kosztem czegoś.
I powiem wam, że Frank super się drze...ma wtedy taki fajny głos...i kocham moment w Attention Reader w 3:25...ah ah xD
v.way, http://b2.ac-images.myspacecdn.com/0000 ... 2852_l.gif nie wiedziałam, że Gee zaprojektował im logo...
Klaudia

Postprzez Cath » 3 sty 2008, o 20:34

Uwielbiam Attention Reader i Cotton Candy, która albo nie jest ich piosenką, albo mam zły utwór. Szukałam informacji o tej piosence i wszędzie pisali, że to nie ich.
Cath

Postprzez Klaudia » 3 sty 2008, o 20:38

Cath, ja właśnie też...poza tym szukałam do niej tekstu i nigdzie nie ma...czyli na pewno to nie jest ich piosenka, ale mnie się podoba w ich wykonaniu xD
Klaudia

Postprzez Cath » 3 sty 2008, o 20:44

Nie wiem, może mam złą wersję, ale wydaje mi się, że wykonanie również nie ich. Frank bardziej bełkocze i w ogóle ma inny głos. Może mam oryginał??? o_O
Cath

Postprzez Klaudia » 3 sty 2008, o 20:49

Cath, heh jeśli bełkocze to nie masz oryginału, to na pewno PP xD Ale jeśli nie jesteś pewna to ściągnij jeszcze raz: http://mp3.teledyski.info/index.html?te ... lej=Szukaj
Klaudia

Postprzez Cath » 3 sty 2008, o 20:51

Właśnie w moim NIE bełkocze ;) dlatego uważam, że to nie PP.
A żeby nie robić offtopa - szkoda, że Pencey Prep się rozpadli. Najlepiej by było, jakby Frank udzielał się i w PP i w MCR xD
Cath

Postprzez Klaudia » 3 sty 2008, o 20:54

Cath, o tak...było by super...szkoda, że już nie tworzą...kurde...chyba zbiję Franka xD <Ómiera> Wie ktoś gdzie można kupić ich płytę? Bo szukałam na necie i nigdzie nie ma...;/
Klaudia

Postprzez Cath » 3 sty 2008, o 20:58

Ja mam ściągniętą, ale nie wiem, czy całą... Podobno bardzo trudno jest ją znaleźć w sklepach. A w Polsce to pewnie niemożliwe...
Cath

Postprzez Klaudia » 3 sty 2008, o 21:03

Nom w Polsce...to ekhm...nie wypowiadam się. Ale podobno Eyeball Records na początku zeszłego roku wydali płyte jeszcze raz, bo właśnie było ciężko ją zdobyć...więc może da się ją sprowadzić zza granicy...
Klaudia

Postprzez Kris-O » 3 sty 2008, o 21:07

http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=10 ... rt=1026371 Płyta jest dostępna w Polsce...jak tylko będę miał kasę to zamawiam :)
Kris-O

Postprzez Klaudia » 3 sty 2008, o 21:10

OMG! 7 dych...ekhm...najpierw kupię Bullets, a potem zafunduję sobie Heartbreak In Stereo <Nie może się doczekać przypływu gotówki>
Klaudia

Postprzez Cath » 3 sty 2008, o 21:13

A mi szkoda kasy ^^ Ale fajnie, że przynajmniej jest. To już jakiś postęp ;)
Cath

Postprzez A*** » 3 sty 2008, o 21:14

ej przekonuje sie coraz bardziej do głosu Franka i wogóle do ich muzy.... lol xD
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez NAtikA » 3 sty 2008, o 21:17

A***, ja się chyba nie przkonam :lol: . Nnno nie mogę tego słuchać poprostu. Ok, zamykam się już :roll: .
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez Klaudia » 3 sty 2008, o 21:20

Też na początku nie mogłam, ale ostatnio tak jakoś ciągle ich słuchałam i mi się spodobali :->
Klaudia

Postprzez Cath » 3 sty 2008, o 21:21

A mi się podoba :) Zwłaszcza jak śpiewa "...answering machines turned off" czy jakoś tak w "10 Rings" xD Taki bełkot, że zawsze mi się śmiać chce :D Ale fakt, że najlepiej to się wydziera.
Cath

Postprzez NAL » 4 sty 2008, o 00:36

Chyba ich polubiłam. Ściągnęłam sobie wszystkie piosenki ze strony, którą dała Klaudia i bardzo mi się podobają.
NAL

Postprzez Nata_Lenka » 4 sty 2008, o 14:01

Bardzo ich polubiłam, najbardziej mi się podoba Cotton Candy
Nata_Lenka

Postprzez Klaudia » 4 sty 2008, o 16:16

No Cotton Candy jest super, ale to chyba nie ich piosenka.
Klaudia

Postprzez Kris-O » 4 sty 2008, o 17:23

No właśnie też mi się tak wydaje, nie widziałem jej nigdzie w żadnym spisie piosenek...
Kris-O

Postprzez AnnC. » 4 sty 2008, o 17:53

v.way, a czemu mieliby nie odpisać? kiedyś napisałam kiedy akurat byli dostępni i jakoś mi odpisali *chodzi jej o LM, ale jeśli zada pytanie Frankowi, to ktoś jej w końcu na nie odpowie, jak nie Frank, to któryś inny przecież xD*

Offtop.
Ostatnio edytowano 4 sty 2008, o 17:56 przez AnnC., łącznie edytowano 1 raz
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez v.way » 4 sty 2008, o 23:27

Mnie też się właśnie wydaje, że to nie ich piosenka... Niestety... bo strasznie mi się podoba. Nie ma jej na żadnym spisie (tak jak pisał Kris) i jeszcze na tej stronie w komentarzach sama autorka nie wie czyja to piosenka. Z resztą sami przeczytajcie.

AnnC. - no w sumie może odpiszą, ale myślę, że nie tylko my się nad tym głowimy. Trzeba przeszukać ich MS, może tam jest jakaś informacja na ten temat. A jak nie to można ich pomolestować i się dowiemy.
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez Klaudia » 4 sty 2008, o 23:37

No trudno...nie wiadomo kogo to piosenka, więc przyjmijmy, że PP <Ómiera> <Wychodzi i nudzi Cotton Candy> Aaaajj dooont keeer....biii oł raaajt...
Klaudia

Postprzez Ash » 6 sty 2008, o 11:14

W sumie to mogę posłuchać, ale moim zdaniem Frank o wiele lepiej gra na gitarze niż śpiewa ;)
'Oh, how wrong we were to think
That immortality meant never dying'
Ash

Postprzez Fear » 8 sty 2008, o 21:47

Naprawdę bardzo lubię PP, bardzo lubię głos Franka w PP, bardzo lubię teksty PP i muzykę, ale seryjnie smutno mi jest, że się rozpadli i że już nic więcej PPowego nie ujrzy światła dziennego :( I nie piszę tych pochwał tylko dlatego, że Pencey Prep było zespołem Franka, naprawdę ta muzyka do mnie trafia... The Secret Goldfish jest takie śliczne... A 10 Rings zawsze poprawia mi nastrój. ZAWSZE. Tak bardzo chciałabym usłyszeć ich na żywo :( A to jest jeszcze bardziej niemożliwe do spełnienia niż to, żeby MCR wreszcie zagrali w Polsce. Szitowo.
Kocham Pencey jeszcze za jedną rzecz - za to, że nawiązywali do "Buszującego w zbożu", książki z którą się cholernie identyfikuję (z Holdenem, głównym bohaterem, znaczy się).
CZEMU?! CZEMU ICH JUż NIE MA?! :( <niby wie czemu, ale udaje, że nie wie>
Fear

Postprzez Miss Midnight » 9 sty 2008, o 10:28

Zaraz sobie pościagam, bo przyznam, ze nigdy sie nim nie interesowałam.Może jednak będzie odkrycie...tylko kiedy to mi się ściągnie... :// <popędza emule> XD XD
Miss Midnight

Postprzez Klaudia » 9 sty 2008, o 15:33

No szkoda, że już się rozpadli, gdyby nadal tworzyli to na 24576754738% byłabym ich fanką, a tak...z jedna płytą...to trochę trudno nazwać się fanem do tego nie istniejącego już zespołu...szkoda:/
Klaudia

Postprzez Angiee » 9 sty 2008, o 16:10

Mógłby mi ktoś przesłać ich piosenki?
http://ls.hk.yimg.com/hk/providers/mov3/lp02_shrek2.jpg
Angiee

Postprzez Natalia » 9 sty 2008, o 16:27

To niech ktoś lepiej da na jakiś serwer żeby sobie wszyscy mogli ściągnąć <uprzedza to, że zaraz wszyscy zaczną sypać meilami>
Natalia
Administrator

Postprzez AnnC. » 9 sty 2008, o 16:35

Klaudia, a dlaczego? fanem można być po usłyszeniu jednej piosenki którą ktoś nagrał 50 lat temu, i fanem można być, znając MCR czy inny zespół od podszewki xD
ja w każdym razie jestem PP fan xD o.
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne projekty