Electric Century

Dział skupiający się na działalności muzycznej członków MCR.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Electric Century

Postprzez Dr.Ienzo » 18 lut 2014, o 22:46

http://www.mychemicalromance.com.pl/mik ... c-century/ Mikey dzisiaj podał więcej informacji dotyczących jego przyszłego projektu. Osobiście, jestem go bardziej ciekawa niż tego co zrobi Frank.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Re: Electric Century

Postprzez Junkie Re Venge » 19 lut 2014, o 15:51

Jestem bardzo ciekawa brzmienia tego zespołu, ale najbardziej nie mogę się doczekać popisów wokalnych Mikey'go. :)
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez Dr.Ienzo » 25 lut 2014, o 00:30

http://www.mychemicalromance.com.pl/mikey-way/i-lied/ I Lied, przyznam szczerze, super, Mikey zaskoczył mnie mega pozytywnie i jak na osobę, która ledwo gra na basie świetnie sobie poradził z muzyką, Debiak ma całkiem przyjemny głos i czuć, że to jest w duchu britpopowych zespołów. Z przyjemnością posłucham tego co panowie w przyszłości zafundują.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez Make Some Noise » 25 lut 2014, o 06:52

Szczerze to nie podoba mi się ta piosenka, może inne będą ciekawsze. Muzyka jest nawet całkiem przyjemna ale głos wokalisty kompletnie mi się nie podoba, jest taki przeciętny. Czekam na dalszą twórczość zespół i zaskoczenie:)
Make Some Noise

Postprzez Pumpkin_Pie » 25 lut 2014, o 15:35

"I Lied" na początku mnie jakoś specjalnie nie porwało. Jak dla mnie, nic specjalnego. Mimo wszystko, przesłuchałam jeszcze z 64 razy i się w pewnym stopniu przekonałam. Szału nie ma, staniki nie latają, ale piosenka ma coś w sobie. No i refren wpada w ucho. W sumie, to byłam zaskoczona, nie spodziewałam się czegoś takiego od Majksa. Ogółem piosnkę oceniam pozytywnie, choć powtórzę raz jeszcze, SZAŁU NIE MA.
"Fuck everyone who hates you,
a smile is the best revenge."
-Gerard Way-
Pumpkin_Pie

Postprzez klaudusiek » 25 lut 2014, o 17:23

No fakt szału nie ma, ale jest całkiem przyjemna. Wokal w sumie też jest w porządku. Ale czegoś mi brakuje w tej piosence.
klaudusiek

Postprzez Wrona » 28 lut 2014, o 18:50

"I lied" to chyba jedna z tych piosenek o ktorej nie jestem w stanie zapomniec i moge słuchac jej w kółko. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ze Mikey dał rade z muzyka o innym charakterze niz ta ktora grał w MCR. I ciesze sie ze w koncu sie "usamodzielnił muzycznie". Nie raz bylo widac ze młodszy Way stoi w cieniu brata-teraz bedziemy mogli zobaczyc jak radzi sobie sam i to w swoim własnym zespole :D
Co do samej piosenki, to jest cudowna, i z niecierpliwieniem czekam na kolejne odsłony dzieł Waya i Debiaka.
TAK TRZYMAJ MIKEY!
Roześmiała się, zakręciła się, znikła.
Wrona

Powrót do Inne projekty