MyChemicalRomance - Polskie Forum Fanów • Zobacz wątek - Bob Bryar odszedł z zespołu

Bob Bryar odszedł z zespołu

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Bob Bryar odszedł z zespołu

Postprzez Katerina16 » 22 cze 2011, o 12:02

Temat dawno nie odświeżany , ale z racji mojego ostatniego zapału do pisania napiszę ;)
Jak się dowiedziałam ,że Bob odszedł zaczęłam się poważnie martwić o cały zespół... I w ogóle było coś w stylu " O NIE CO TERAZ BĘDZIE! TO NIE TO SAMO !". Teraz ? Teraz się przyzwyczaiłam . Sądzę ,że to właśnie sam projekt killjoysów nie podszedł naszemu skromnemu Bobowi. On był naprawdę bardzo spokojny i zawsze gdzieś tam z boku co widać na wywiadach . Zawsze wydawał , ekhm wydaje ( bądź co bądź dalej żyje ;>) mi się najbardziej poważny pod względem reszty członków ( chodź i tak to wesoły ludek). W dodatku on nie miał okazji szaleć po całej scenie , siedział sobie bidulek za perkusją i nawalał ;P Ale lubiłam go właśnie za ten skromny byt bo fajnie kontrastował z resztą. Tylko ,że moim zdaniem Bobby nawet nie pasowałby na killjoysa.
Nowy perkusista jest nieoficjalnym członkiem i myślę ,że tak dla całego zespołu będzie lepiej.

Swoją droga pan Bryar na zawsze będzie w serduszku jako emerytowany członek My Chemical Romance.
Katerina16

Postprzez Mrs.Dead » 26 lip 2011, o 18:13

No właśnie emerytowany..
Bob jakoś zgrywał mi się z pozostałymi członkami zespołu, coś w rodzaju harmonijnej calości, i choć to nie będzie to samo, jestem ciekawa, jaki będzie następny ruch Chemików. Mam nadzieję, że nie popełnili błędu
Mrs.Dead

Postprzez Wiedźma » 26 lip 2011, o 19:34

Trochę szkoda. Na filmikach i zdjęciach wydawał się trochę odosobniony..
Wiedźma

Postprzez xblacknoahx » 27 lip 2011, o 09:51

Kurcze .. Ale w sumie MCR ma pecha do perkusistów ;(
xblacknoahx

Postprzez julka2838 » 2 wrz 2012, o 08:49

czy ktoś wie czemu bob odszedł z zespołu ???? :?:
julka2838

Postprzez Linnet » 2 wrz 2012, o 10:11

Na pewno Bob wie. Myślę, że reszta zespołu też.
Linnet

Postprzez julka2838 » 3 wrz 2012, o 13:52

ta dzieki za odpowiedz
julka2838

Postprzez awfulfuck » 23 wrz 2012, o 10:32

Dla mnie, jak i zapewne dla większości fanów nadal trudno jest się wypowiadać na ten temat. Nawet, jeśli minęło już trochę czasu. Nie powiem, Bob zawsze pasował mi do nich i mimo, że najczęściej był spokojniejszy nawet od młodszego Way'a to czasami dawał takie popisy (zwłaszcza razem z Frankiem), że nie wiedziałam, czy się śmiać czy płakać. Dla mnie Bob i Frank zawsze będą najbardziej odjechaną parą (kumpli w sensie) z MCR.
Tak naprawdę nadal mam malusią nadzieję, że jeszcze kiedyś się spikną. Niekoniecznie po to, by przywrócić Bryar'a do zespołu. Jednak miło by było zobaczyć, że mimo wszystko utrzymują ze sobą przyjacielskie stosunki. Robi mi się trochę przykro, kiedy Bob raz za razem próbuje zagadać do nich na twitter'ze, a oni go olewają. Zwłaszcza, że nawet jeśli coś się stało to to on właśnie wyciąga do nich rękę na zgodę.
What will it take to show you that it's not the life it seems?
awfulfuck

Postprzez Antalia » 23 wrz 2012, o 12:45

awfulfuck jak zagadywał? Bo nie kojarzę tego. Ja tam się cieszę, że go nie ma, nigdy mi jakoś do nich nie pasował a jak patrze na jego tt to wydaje mi się żałosnym hejterem.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Linnet » 23 wrz 2012, o 12:53

Ja też się cieszę, że go nie ma w zespole, bo kompletnie nie pasował do reszty :3 Zagadywać owszem zdarzało mu się, ale nie wyglądało mi to na chęć pogadania, odnowienia kontaktów, ale raczej przeciwnie :) Wątpię, żeby żywił jeszcze jakieś ciepłe uczucia do MCR, skoro sprzedaje wszystkie pamiątki związane z zespołem :)
Linnet

Postprzez Dr.Ienzo » 23 wrz 2012, o 13:01

Mnie się wydaje, że oni musieli się nieźle pokłócić i moim zdaniem mogło im pójść o to, że Bobowi niespecjalnie podobało się to jak będzie wyglądało Danger Days. Bo w sumie sama data podania kiedy Bryar odszedł by na to wskazywała. Szkoda mi jest tylko tego jak Bob się zachowuje teraz. Sprzedaż bębnów na których grał podczas trasy z MCR jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ale wystawienie później (nie pamiętam jaka to już była) platynowej płyty za The Black Parade było dla mnie przykre, bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że sprzedawał to po bezkonfliktowym odejściu.
Ja nie pamiętam żeby się jakoś do nich odnosił, jedyne co pamiętam, to gdy sprzedawał stojak na banany to do nich napisał, że chce im go sprzedać. Wątpię, żeby było mu przykro, że go nie ma w zespole jak sprzedał wszystkie pamiątki z nim związane.
Przyznam, że na początku informacja o jego odejściu mnie zasmuciła, bo go nawet lubiłam, ale zdążyłam się już przyzwyczaić do czterech członków zespołu i wolałabym, żeby już nie mieli perkusisty jako oficjalnego członka zespołu.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez mirror » 23 wrz 2012, o 16:10

Bobert sprzedawał te bębny i płyty na cele charytatywne, dla jakiegoś schroniska. Poza tym, nie widzę w jego twittach żadnego hejterstwa czy czegoś takiego. Normalnie rozmawia z Cortezem czy Dewweesem a jak czasami pisze z fanami to po prostu nie da się nie uśmiechnąć :)
jak można nie lubić Boberta, luuudzie D:
mirror

Postprzez awfulfuck » 24 wrz 2012, o 04:52

mirror napisał(a):Bobert sprzedawał te bębny i płyty na cele charytatywne, dla jakiegoś schroniska. Poza tym, nie widzę w jego twittach żadnego hejterstwa czy czegoś takiego. Normalnie rozmawia z Cortezem czy Dewweesem a jak czasami pisze z fanami to po prostu nie da się nie uśmiechnąć :)
jak można nie lubić Boberta, luuudzie D:

Normalnie czuję powinność do tego, by zgodzić się z tym postem. Także nie widziałam, by Bob hejtował kogokolwiek lub cokolwiek związanego z MCR. Nie wspominając już o tym, że bardzo często odpisuje fanom tego zespołu i jakoś nie jest dla nich specjalnie niemiły. Wręcz przeciwnie, jeśli fani MCR zwracają się do niego uprzejmie to on także im tym odpowiada. Nie poradzę, lubię go.
A co do kwestii DD. Nie wydaje mi się, że Bob odszedł z zespołu tylko dlatego, ponieważ nie spodobał mu się klimat nowego albumu lub o tą płytę właśnie pokłócił się z chemikami. Jak dla mnie nie jest to powód jego odejścia, jednak nie chcę tu spekulować i rozsyłać nowych plotek, więc moją wersję zatrzymam dla siebie.
awfulfuck

Postprzez Dr.Ienzo » 24 wrz 2012, o 12:55

http://i808.photobucket.com/albums/zz6/ ... nscan6.jpg to jest skan z magazynu SPIN, wychodzi z niego jednoznacznie, że Bob był jedynym, który nie zgadzał się z wizją twórczą zespołu. Cavallo wypowiedział się, że Bryar "was throwing water on their fire", a sam Frank powiedział, że nie można pracować długo z osobą, która jest przeciwna tworzeniu czegoś nowego.
Bob odszedł w okolicach lutego 2010 roku, a w kwietniu tego samego roku w Nylon Magazine Gerard wspominał jeszcze o Conventional Weapons http://i1026.photobucket.com/albums/y32 ... weapon.jpg warto dodać, że magazyn przeprowadzał z zespołem wywiad jeszcze przed odejściem Boba http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... c9UgPYvnWI bo perkusista był obecny przy nim obecny. Wspomnę również o tym, że zaraz po notce o odejściu Bryara z zespołu zaczęły się pojawiać zdjęcia pokazujące zespół przy pracy w studio.
Co do tego, że Bob się kontaktuje z Mattem Cortezem. Matt był tylko przyjacielem zespołu, który podczas jednego roku zastępował muzyków na trasie, był może technikiem na trasie TBP, ale z tego co kojarzę, to z nimi chyba już nie pracuje, ewentualnie spełnił rolę taką jaką miał Pedicone czy obecnie Jarrod, po prostu zastępcy. A z resztą, co to ma do rzeczy, że z nim gada? Z Wormem też gadał. To nie są dziewczynki z gimnazjum czy podstawówki, które z racji tego, że ich znajomi się z nim pokłócili to zrywają z nimi kontakt. To by było śmieszne, bo chyba pół świata się powinno odwrócić od Boba (w tym też fani zespołu), bo się posprzeczał z mychem. Równie dobrze można twierdzić, że zespół nie kłócił się z pierwszym perkusistą, bo Frank jako jedyny z nim utrzymuje(utrzymywał) jako taki kontakt.
Dopytam się jeszcze w takim razie o te próby Boba z zgadaniem się z zespołem, bo ja osobiście nic prócz prób wciśnięcia im stojaka na banany nie pamiętam. Również podkreślę fakt, że Bob pisał wtedy do Kelly Clarkson, Jennifer Lopez itp. i jakoś te wypowiedzi nie miały pozytywnego wydźwięku, a i sam Bob ich osobiście chyba nie znał nawet.
Nie hejtuję w żadnym wypadku Boba, jego decyzji itp. Ale taka jest kolej rzeczy, jako jedyny był przeciwny, nie potrafił się dogadać z resztą, to odszedł, mówi się trudno i trzeba z tym funkcjonować.
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez awfulfuck » 24 wrz 2012, o 13:26

No dobra, teraz poczułam się dziwnie atakowana. (:
Nie pisałam, że odejście Bob'a nie ma NIC wspólnego z DD. Napisałam, że według mnie jego odejście nie jest związane TYLKO z nowym albumem.
A co do tego, czy Bob zagadywał do chłopaków na twitterze to nie wiem jak inni, ale ja nie raz widziałam, jak to robił. Nie były to tam jakieś poważne rzeczy, ale takie tam zwykłe próby wciągnięcia do rozmowy lub zwyczajne zaczepki. Jeśli miałabym podać daty albo screeny z jego tweetów to niestety, ale nie mam takich dowodów, więc albo uwierzycie mi na słowo albo po prostu oskarżycie o kłamstwo. Ja wiem swoje.
awfulfuck

Postprzez Dr.Ienzo » 24 wrz 2012, o 13:41

Nie, nie masz po co się czuć atakowana, bo tego nie robię. Zwyczajnie potwierdzam coś za pomocą istniejących dowodów i dyskutuję. A sprawa twittera Boba mnie nurtuje, bo do momentu, gdzie jego twitter mi się chciał załadować (czyli do 17 stycznia) nie wpisał nazwy twittera żadnego z członków zespołu oprócz sprawy z wyżej wymienionym stojakiem na banany i dlatego bardzo bym się chciała dowiedzieć chociaż tego jak mniej więcej brzmiała ich treść, ale skoro nie ma takiej możliwości, to nie będę naciskać. Masz zdanie jakie masz i ja nie będę w nie ingerować, zwyczajnie się wypowiedziałam, bo chciałam coś napisać, co by nie było wątpliwości.
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez julka2838 » 23 paź 2012, o 17:53

Dzisiaj znalazłam wywiad z Bobem omawia nową płyte Mcr . Nie wiem czy to znaczy że powraca , nie zbyt dobrze umiem angielski aby przetłumaczyć wywiad. Ale jeśli ktoś chce to link do wywiadu
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yGumgG5HPo
julka2838

Postprzez Linnet » 23 paź 2012, o 18:02

Ten wywiad jest sprzed prawie 3 lat.
Linnet

Postprzez julka2838 » 23 paź 2012, o 18:05

A na jedny z blogów pisało że to nowy wiwiad . Nie wiem, już .
julka2838

Postprzez Linnet » 23 paź 2012, o 18:16

1

To jest stary wywiad. Ktoś go pewnie umieścił na blogu z okazji wydania Conventional Weapons.
Linnet

Postprzez julka2838 » 6 lis 2012, o 21:11

A to sory za dodanie =/
julka2838

Poprzednia strona

Powrót do News