MyChemicalRomance - Polskie Forum Fanów • Zobacz wątek - Bob Bryar odszedł z zespołu

Bob Bryar odszedł z zespołu

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Bob Bryar odszedł z zespołu

Postprzez A*** » 4 mar 2010, o 18:12

Ale jakby Gerard odszedł to pewnie co poniektóre by lamentowały i płakały, widać jak niektórzy doceniają Boba...no cóż dziwnie brzmią niektóre wypowiedzi wasze, ale ch*j tam. A przyrównywanie tutaj sytuacji która miała miejsce w A7X, przez Malwine, to chyba jest nie na miejscu. Bo to całkiem inne dwie sprawy. Uważam że odejście Boba też jest czymś takim no nie wiem...na swój sposób przykrym, no bo k*rwa dla mnie MCR istniało razem z Bobem, bo tak ich poznałam, byli z nim od początku (dla mnie) a raptownie on sobie odchodzi. No fakt dziwne...szkoda mi trochę no bo lubiłam go, i doceniałam jego grę. A i jeszcze większy wał, że odszedł w trakcie nagrywania płyty :/
Osobiście uważam że jest to strata dla zespołu. Ale skoro tak postanowił to trzeba to uszanować :(
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez Malwina17 » 4 mar 2010, o 18:18

Acze, kurcze, porównałam, bo Bob nie angażował się AŻ tak, jak Rev. Jego śmierć nie ma z tą sytuacją nic wspólnego... Napisałabym to nawet gdyby Rev żył i po prostu odszedł zespołu.
Czy jestem pyszny? Pysznię się paradą pychy, którą urządza we mnie geniusz.
Malwina17

Postprzez A*** » 4 mar 2010, o 18:34

No ta...to prędzej pasowało by tu przyrównać JC, przecież on też tak jak i Bob nie jest w zespole od początku jego istnienia, i tak jak i Bob jakoś nie udziela się tak baaaardzo, ale myślę że Ty i tak samo inni fani A7X przeżywaliby jego ,,odejście'' No ja bym chyba padła na ryj. Ale to nie jest temat o a7x więc już skończmy z tym.
Tak naprawdę to nie wiemy czy on się tam tak nie udzielał, mógł się po prostu z tym tak nie afiszować ble ble...był cichy i spokojny to widać. Czasem jest tak że się coś dobrze robi ale nie robi się wokół tego szumu, tylko odwala się swoją robotę i wraca się do swojego konta...bo może tam się nam podoba <haha> I SZKODA ŻE ODSZEDŁ NO! bynajmniej mi .... :-(
Obrazek
A***

Postprzez yourvenom » 4 mar 2010, o 18:35

"One chapter ends and another begins..." <--- To najlepszy komentarz moim zdaniem.
Czasami muszą nadejść zmiany, na które nikt nie jest gotowy.
Niespodziewane. Szokujące. Smutne.
Jednak trzeba zacisnąć zęby i patrzeć w przyszłość.
Oczywiście, że odejście członka zespołu jest czymś trudnym.
Tym bardziej, że dla wielu z nas to nie jest tylko "zespół".
Bob odszedł, płyta "nagrywa się", zobaczymy, co będzie.
We'll carry on!
yourvenom

Postprzez Malwina17 » 4 mar 2010, o 18:43

Mi też jest przykro, też lubię ten zespół... Napisałam tylko, że CR nie ucierpi na tym aż tak, bo Bob nie był jakąś ważną osobą ze strony muzycznej ;/
Moim zdaniem Bob odszedł, bo miał dosyć tego gadania o płycie w gazetkach. Może wolał skupić się na nagrywaniu, a reszta wolała udzielać wywiady? nie wiem...
Malwina17

Postprzez A*** » 4 mar 2010, o 18:53

Malwina17 napisał(a):bo Bob nie był jakąś ważną osobą ze strony muzycznej ;/

Acha... no to chyba dla Ciebie.

Ja tam nigdy nie miałam zastrzeżeń do gry Boba, spoko najebiał na perce, a wiadomo- dobra perka to podstawa. Na na na na!! :-D
Obrazek
A***

Postprzez AnnC. » 4 mar 2010, o 18:58

ech, Mal. dla mnie bez Bobka zespół nie będzie taki, jak kiedyś. nie chodzi mi jedynie o muzykę, ale o sam fakt, że MCR zawsze był dla mnie zespołem składającym się z pięciu świetnych facetów i był tam też Bob, a teraz bez niego będzie inaczej. nie życzę ci takich eksperymentów, ale to tak, jakby twoi rodzice nagle się rozwiedli i ten rodzic, z którym mieszkasz zaczął spotykać się z kimś innym i ten ktoś by z wami zamieszkał. nie będzie to trochę dziwne, po tylu latach w innym "składzie"? chodzi mi o to, że ciężko będzie się przyzwyczaić do nowego perkusisty, jeśli oczywiście posanowią na stałe kogoś przyjąć, a nie tylko zatrudnić jakiegoś gostka do koncertów.

..choć np. z poprzednim perkusistą Placebo szybko się pożegnałam, nowy jest świetny xD ..ale Bob to Bob.
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez A*** » 4 mar 2010, o 19:00

No właśnie o to chodzi. Bo Bob to Bob...siuras z MCR :(
Obrazek
A***

Postprzez psychodelical » 4 mar 2010, o 19:03

Są w trakcie nagrywania płyty więc nasuwa się pytanie czy Bob zdążył nagrać swoje partie czy nagra je ktoś inny? :)
Bo może będziemy mieć go na jeszcze jednej płytce :)

No cóż, jego decyzja i widocznie musiał mieć jakieś ważne powody żeby odejść bo przecież nie zrobił tego od tak i pewnie też mu nie było z tym łatwo.
Ale jako "wierni" fani MCR powinniśmy to uszanować no i niech dalej mu się dobrze wiedzie :D
psychodelical

Postprzez martaChemicalna » 4 mar 2010, o 19:04

Ommmggg...!!! ; ((
martaChemicalna

Postprzez Malwina17 » 4 mar 2010, o 19:04

Ludzie, ja mówię o muzyce, o tym, że Bob nie komponował (prawda?), nie pisał tekstów itd. itp. Bob to mój ulubiony członek zespołu i jest mi bardzo przykro, że odszedł, ale od początku piszę, że od strony muzycznej niewiele się zmieni ;/ Był dobrym perkusistą, ale nie jakimś wybitnym.
Jasne będzie go brakować, bo to jeden z Chemicznych, ale bardziej bym się martwiła o przyszłość MCR, gdyby odszedł np. Ray.
Malwina17

Postprzez yourvenom » 4 mar 2010, o 19:10

Mal, troszku się chyba powtarzasz...
A to porównanie to rozwodu itd... Dobre. xD
yourvenom

Postprzez Malwina17 » 4 mar 2010, o 19:21

Co z tego, że się powtarzam, jeśli każdy dołożył własną teorię do moich wypowiedzi? :lol:
Dobra, nieważne, szkoda, że odszedł, niech mu się w życiu wiedzie jak najlepiej.
Malwina17

Postprzez mental_problem » 4 mar 2010, o 19:22

W sumie po zastanowieniu to dochodzę do wniosku <drapie się po głowie> że musiał mieć jakiś ważny powód. Zespół pewnie dużo dla niego znaczył więc nie zostawił go ot tak. Myślę, że trzeba czekać co postanowią chłopaki z mcr w związku z nowym członkiem zespołu.
Bob był naprawdę fajny, ale nie mamy wpływu na jego decyzję więc trzeba czekać na rozwój sytuacji, nie ma co maglować tego tematu.
mental_problem

Postprzez Cypryss_angel » 4 mar 2010, o 20:46

no zespół w końcu pewnie powie dlaczego ?
przecież on dużo do tego zespołu wniósł .. mam nadzieję , że tego ze sobą nie wyniesie ..
Cypryss_angel

Postprzez House_Of_Wolves » 4 mar 2010, o 21:39

Hmm, a może z Bobem będzie tak samo jak z Mikey'm? Też wszyscy rozpaczali, że Majkiego już w zespole nie będzie, blablabla, a tu BUM-rozmyślił się i wrócił. Jak myslicie? :P
House_Of_Wolves

Postprzez mcrfan15 » 4 mar 2010, o 22:52

Nie wiem, mnie jakoś szczególnie nie ruszyła ta wiadomość. Może dlatego, że nigdy nie widziałam specjalnego zaangażowania Boba. Jasne, lubiłam go i na razie w ogóle nie wyobrażam sobie nikogo na jego miejsce, bo MCR poznałam jak Bob był już w zespole i się przywiązałam. Myślę, że nie ma co przejmować się dalszymi losami zespołu, oni sobie poradzą, bardziej martwiłabym się o samego Boba. Zawsze był wyciszony, a teraz wycofał się w ogóle. To przykre :(
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez Bloody_Rose » 4 mar 2010, o 23:11

Jeju... :-( A tak ostatnio sobie szukałam jakiś nowości o MCR i natknęłam się na wzmiankę o odejściu Boba,ale nie chciało mi się w to wierzyć... Kurde, rozryczałam się, super. :-( Nadal nie dociera do mnie, że Boba już nie ma w MCR. :-( Kochany Bob... Szkoda mi go. Chciałabym, żeby to wszystko nie było prawdą. :-(
Miejmy nadzieję, że będzie tak jak mówi Hałs...
"A horyzonty ogranicza... no, horyzont."
Bloody_Rose

Postprzez voixy » 5 mar 2010, o 04:32

Szkoda, że Bob odszedł, bede tesknic :-( . Mam tylko nadzieje, ze podjął słuszną decyzję. Ciekawa jestem, kto bedzie nowym perkusistą...
voixy

Postprzez Natalia » 5 mar 2010, o 07:18

House_Of_Wolves, jeśli chodzi o Mikey'ego, to ani on, ani nikt z zespołu nigdy nie mówił, że odchodzi, o ile dobrze pamiętam to fani sami zaczęli się nakręcać, a Mikey zrobił sobie tylko przerwę.

Bardzo niespodziewanie spłynęła na nas ta wiadomość i to w dziwnym momencie, kiedy prace nad płytą są ponoć dopinane na ostatni guzik...Ciekawa jestem co się stało.
Natalia
Administrator

Postprzez ChemicznyPłaz » 5 mar 2010, o 12:48

Natalia ma rację. Mikey zrobił sobie jedynie przerwę, a Bob to chyba niestety na stałe...
Tak w ogóle to plotek w sieci jest mnóstwo. Jedna z nich wgniotła mnie w ziemię: ponoć na miejsce Boba ma przyjść kobieta... No sorry, ale jakby to była prawda, to... o kurde o_O
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez darka » 5 mar 2010, o 13:27

właśnie się o tym dowiedziałam i jestem w wielkim szoku o.O nie interesowałam się poczynaniami MCR ale ta wiadomość do mnie dotarła.
Szkoda bo go lubiłam, ale to jego osobista decyzja, którą szanuję. Ciekawi mnie tylko dlaczego to zrobił i kto go zastąpi
darka

Postprzez yourvenom » 5 mar 2010, o 13:44

Kobieta? Nie umiem sobie tego wyobrazić...
No i też sądzę, że to na stałe, niestety...
Gdyby to była tylko przerwa, Frank nie napisałby o tym w ten sposób.
Mam nadzieję, że znajdą kogoś odpowiedniego,
kto zastąpi Boba pod względem samej gry,
jak i przypasuje charakterem. :)
Choć oczywistym jest, że nikt w pełni nie zastąpi Boba. :(
yourvenom

Postprzez Sharp » 5 mar 2010, o 14:36

KOBIETA? Jeśli to prawda, to... JAAAAAA! ZAJEBIŚCIE! Serio, normalnie aż mi się ryj uśmiechnął, ale jaja :mrgreen: Ale czas pokaże :)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Sorrow » 5 mar 2010, o 16:46

Bardzo mi przykro z tego powodu, bo zawsze bardzo lubiłam Boba i dla mnie wciąż będzie jednym z MCR, nawet, gdy już odszedł. I to, że on "nie angażował się aż tak bardzo" jest dla mnie niezrozumiałe. W wywiadach chłopaki zawsze mówili, że w tym zespole najciężej pracują Ray i Bob, więc takie słowa są, myślę, nie na miejscu, także zgadzam się z A***.
Tak czy siak, wielka szkoda!
Nawet nie spodziewałam się takich wiadomości. Jakoś nic nie zapowiadało tego, przynajmniej tego nie odczułam. Cóż, pozostaje nam czekać, aż ktoś inny zasiądzie przed perkusją.

:-(
Sorrow

Postprzez Bloody_Rose » 5 mar 2010, o 17:35

Nie no, ludzie! Kobieta?! WTF?! Boże! To nie może być kobieta! Mam nadzieję, że Boba zastąpi jakiś FACET! Z kobietą w składzie to już nie będzie to samo MCR. Bez Boba to już nie będzie ten sam zespół, a co dopiero z jakąś babą! :-(
Bloody_Rose

Postprzez Sharp » 5 mar 2010, o 17:44

A czemu nie kobieta? Mnie ta wizja się całkiem podoba xD
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Gocha_16 » 5 mar 2010, o 17:59

Według mnie kobieta nie pasuje <mrze> nie wiem, mam takie odczucie...szkoda że odszedł, tym bardziej, że nagrywają płytę...ale cóż, mówi się trudno...
Gocha_16

Postprzez Bloody_Rose » 5 mar 2010, o 18:01

Mnie MCR kojarzy się ewidentnie z MĘSKIM zespołem, gdzie nie ma miejsca dla kobiet, że tak powiem. Kobieta mi po prostu do nich nie pasuje. xD
Bloody_Rose

Postprzez maia » 5 mar 2010, o 18:28

A wg mnie to by było fajne :) Jestem za laską na perce ;) :-D
Dobre pogo nie jest złe!
:twisted:
maia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do News