Bob Bryar odszedł z zespołu

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Bob Bryar odszedł z zespołu

Postprzez Sharp » 1 paź 2010, o 04:59

Bob akurat perkusistą średnim nie był, ale najlepszy też. Cause, to, że był w zespole raczej nie zmienia go w wirtuoza bębnów.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez szczota » 1 paź 2010, o 16:44

Dla mnie Bob i tak świetnie grał :)
Ferb: Czy wiecie, że mumiom wyciąga się mózgi przez nos?
Fretka: To mają farta!
szczota

Postprzez Yin » 1 paź 2010, o 18:22

Cause napisał(a):Jak możesz tak mówić ? ; O

Każdy w zespole jest świetny w tym co robi, a gdyby Bob był ''średni' to by go nie było w tym zespole . :-o

Chodziło mi o to, że BAD ALICE stwierdziła, iż nie znajdą lepszego od Bob'a. Jest wielu perkusistów lepszych, bo Bob nie jest niezastąpiony. Może źle się wyraziłam. Chodziło o to, że na tle wielu bardzo dobrych "bębniarzy", jak zwykłam mówić, Bob nie jest (jak stwierdziła Sharp) wirtuozem bębnów. Co nie zmienia faktu, że grał dobrze. No to się zapętliłam ^^
Yin

Postprzez epizodyczna » 3 paź 2010, o 16:31

Mi się wydaje że nie chodzi tylko o to jak ktoś wybija rytm. Razem z odejściem z zespołu zabrał jego część ze sobą, i chodzi o to że ta część nigdy nie powróci. Dlatego był niezastąpiony. Bo oni wszyscy są przyjaciółmi i nie liczy się tylko to jak ktoś wali w bębny ;/
epizodyczna

Postprzez Yin » 3 paź 2010, o 17:21

epizodyczna napisał(a):Mi się wydaje że nie chodzi tylko o to jak ktoś wybija rytm. Razem z odejściem z zespołu zabrał jego część ze sobą, i chodzi o to że ta część nigdy nie powróci. Dlatego był niezastąpiony. Bo oni wszyscy są przyjaciółmi i nie liczy się tylko to jak ktoś wali w bębny ;/

No tak ,wszystko zależy od interpretacji. Mimo wszystko uważam, że nie ma ludzi niezastąpionych, dzielimy się tylko na tych, których zastąpić łatwiej lub trudniej. Ale trochę offtop nam wyszedł, tak więc spytam: Wiadomo coś o motywach jego odejścia? Bo ja jakoś nie mogę znaleźć -.-
Yin

Postprzez Cem » 4 paź 2010, o 15:11

Bob jakiś czas temu miał opreację na jego biedne nadgarstki... ale wątpie by to się bezpośrednio przyczyniło do jego odejścia z zespołu.

We miss you Bob ;'(
Cem

Postprzez Yin » 4 paź 2010, o 16:02

Cemetery Lover napisał(a):Bob jakiś czas temu miał opreację na jego biedne nadgarstki... ale wątpie by to się bezpośrednio przyczyniło do jego odejścia z zespołu

No tak, o tym wiem, ale jakby to było przyczyną to napisaliby o tym a oni jakoś dziwnie milczą na ten temat. A przynajmniej ja nic nie mogę znaleźć -.-
Yin

Postprzez ChemicznyPłaz » 4 paź 2010, o 18:48

There are also rumors going around by a fan, that they had met Bob in person and asked why he left the band. Bob's reply was that he "couldn't deal with divas anymore", and that the comment was directed at the members of the band.
Maybe?...
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez olusqaa » 4 paź 2010, o 21:00

Uuuu.. To ostro.. Czyżby chłopcy gwiazdorzyli ? ; >
Może i ta zmiana wyjdzie im na dobre. Mam taką nadzieję. I dla Boba, i dla pozostałego MCR . ; )
olusqaa

Postprzez UpadłyAnioł » 7 paź 2010, o 16:39

epizodyczna napisał(a):Mi się wydaje że nie chodzi tylko o to jak ktoś wybija rytm. Razem z odejściem z zespołu zabrał jego część ze sobą, i chodzi o to że ta część nigdy nie powróci. Dlatego był niezastąpiony. Bo oni wszyscy są przyjaciółmi i nie liczy się tylko to jak ktoś wali w bębny ;/

Jestem tego samego zdania ..
Zespół to grupa osób, które kochają muzykę i są tak jakby jednym organizmem, bo wszyscy muszą połączyć swoje siły, żeby powstała piosenka, płyta.
Każda osoba grająca na instrumencie ma w sobie coś niezastąpionego, jakiś swój własny rytm i sposób gry.
A więc kiedy Bob odszedł faktycznie zabrał jakąś część My Chem, która może być zastąpiona, ale nigdy nie będzie pasować idealnie.
UpadłyAnioł

Postprzez Martyna. » 24 paź 2010, o 13:42

Mają już nowego... ^^
http://twitter.com/Shredicone
So many questions from all ya killjoys!I am thrilled to be drumming in MCR exclusively and to be a part of the fam.See you all soon!
Martyna.

Postprzez MCRowa » 24 paź 2010, o 15:33

Ciekawe co nasz Bobek teraz będzie robił, ma teraz tyle czasu dla siebie
MCRowa

Postprzez ThePatient » 24 paź 2010, o 15:57

MCRowa napisał(a):Ciekawe co nasz Bobek teraz będzie robił, ma teraz tyle czasu dla siebie

to co wszyscy inni ludzie, którzy nie grają w zespole?
ThePatient

Postprzez ChemicznyPłaz » 4 gru 2010, o 16:49

Jeśli dobrze zrozumiałam jeden z wywiadów MCR (bodajże w Spin), Bob opuścił zespół, ponieważ nie podobał mu się pomysł na nową płytę, o czym dość dobitnie powiedział reszcie. Po prostu oni nie chcieli zmienić koncepcji, on nie chciał brać w tym udziału. Wydaję mi się, że nieźle się o to pożarli. Mikey i Ray się nie wypowiadają, Gerard unika tematu (oprócz, wg mnie, niezbyt miłego: "Nie potrzebujemy niekreatywnych osób w tym zespole" czy coś w ten deseń) i tylko Frank się wypowiadał - w końcu byli/są/ z Bobem dobrymi przyjaciółmi. "Wciąż zajmuje się tym, co kocha, czyli muzyką" - powiedział Frank.
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Sharp » 4 gru 2010, o 17:15

Ciekawe o który pomysł się pogryźli.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez -chem- » 4 gru 2010, o 17:25

Myślę,że ogólnie o sam zamysł Killjoysów. Przecież pamiętacie, że Bob nienawidził kamer. Prawie nigdy się nie odzywał i nie lubił być w centrum uwagi więc wyobraźcie sobie go teraz ubranego na kolorowo z plastikowym pistoletem biegającym i strzelajacym do Draculoidów. Jakoś tego nie widzę :lol:
Trochę szkoda, tęskno za nim no ale cóż. To nie było widocznie dla niego.
Peace4Palestine: @bobbryar do you think Gerard's wife's pregnancy will delay the relese of the new album?
bobbryar: @ Peace4Palestine yes. Because the baby is our new rapper

<kocha Boba> :lol:
-chem-

Postprzez mirror » 4 gru 2010, o 17:58

-chem- napisał(a):wyobraźcie sobie go teraz ubranego na kolorowo z plastikowym pistoletem biegającym i strzelajacym do Draculoidów.

oki, wyobraziłam go sobie i... przez Ciebie będę miała koszmary
może to i dobrze że odszedł? dla niego samego. chociaż i tak tęskni mi się za nim. (no śietnie, tęsknię za obcym facetem)
mirror

Postprzez veruleczek » 4 gru 2010, o 19:27

jezu!!
no dajcie spokój!
gdyby nie było killdżojsów to nawet Gerard i reszty bandy nie wyobraziłabym sobie w obcisłych spodniach, kolorowych topach i niebieskich skórzanych kurtkach...
tylko wam się wydaję ,że by nie pasował.
ale to podchodzi pod offtop, więc kończę.
wybacz Sharp... będę już grzeczna.
Gerard Way will go to heaven cause
he's too hot for hell.
veruleczek

Postprzez szczota » 4 gru 2010, o 20:29

Kurcze! Może to i lepiej? Może gdyby nie odszedł (albo raczej na pewno), zespół by się rozsypał! Najgorsza jest niezgoda w zespole. Ona wszystko niszczy.
A co do "Nie potrzebujemy niekreatywnych osób w tym zespole" to Gerard trochę przesadził...Trochę!
szczota

Postprzez iloveme » 4 gru 2010, o 20:39

w sumie może i tak... Wszyscy tęsknimy za Bobem, ale kto wie? Pewnie to było najlepsze rozwiązanie :roll:
szczota: kocham twój podpis <3
I can't think straight.
iloveme

Postprzez szczota » 4 gru 2010, o 20:59

Mam nadzieję, że utrzymują ze sobą kontakt!
<też kocha swój podpis> :P
szczota

Postprzez veruleczek » 4 gru 2010, o 22:47

Gerard tak powiedział?????
serio???
to nieźle. O.o
he's too hot for hell.
veruleczek

Postprzez epizodyczna » 5 gru 2010, o 19:50

A mnie to nie dziwi. Z dnia na dzień mam o nim coraz gorsze zdanie. Mickey jest dla mnie taką marionetką bez własnego mózgu, który stara się być taki jak brat, Frank jest dalej taki jak za TBP, ale bardziej idiotycznie się ubiera, więc to wygląda sztucznie. O Ray'u nigdy zdania nie miałam i pewnie nigdy mieć nie bd, tak jak kiedyś o Bobie, do którego w tym momencie mam największy szacunek.
Takie moje odczucia.
epizodyczna

Postprzez UpadłyAnioł » 5 gru 2010, o 19:56

Mikey, a nie Mickey :lol:
Ktoś tam kiedyś powiedział od nich, że musiało ich zostać czterech, bo inaczej zespół by się rozpadł.

epizodyczna - oni też są ludźmi. To nie są jacyś herosi czy bohaterowie. To są normalni ludzie, mają wady itd. Nie możemy od nich wymagać bycia idealnymi. Gerard widocznie wciąż jest zły na Boba i może nie powinien tak o nim mówić, ale nie wierzę, że ty nigdy po kłótni z kimś nie gadałaś na niego jeszcze gorszych rzeczy.
UpadłyAnioł

Postprzez Gloria » 5 gru 2010, o 23:44

Nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy członkowie zespołu pokłócili sie o koncepcję. Ale każdy ma własne poglądy i osobiście szanuję wszystkich, którzy postępują zgodnie z własnymi przekonaniami. Jeśli Bob nie widział siebie w nowej odłsonie MCR - najprawdopodobniej podjął słuszną decyzję. Z nim czy bez niego, płyta wyszła świetnie. A chętnych na jego miejsce na pewno brakowac nie będzie.
WE ALL WANT TO BE DIFFERENT. IT MAKES ALL OF US THE SAME.
Gloria

Postprzez veruleczek » 6 gru 2010, o 14:49

racja, ale nadal w sercach fanów to "miejsce perkusisty" zajmuje Bob, przynajmniej tak jest w moim wypadku.
Gerard "nieładnie" postępuje mówiąc źle na swojego kolegę, który wkładał tyle wysiłku i pracy w koncerty itp.
powinni podać sobie ręce i zaakceptować wszelkie decyzje.
he's too hot for hell.
veruleczek

Postprzez UpadłyAnioł » 6 gru 2010, o 20:13

No i dobrze, że czujecie sentyment do Boba.
To oczywiste, w końcu on był w zespole kiedy się w nim zakochiwaliście i za nim tęsknicie - to naturalne i według mnie słuszne.

Ale nie można zjeżdżać jednych za to, co mówią na drugich.
Pokłócili się, a raczej pożarli o pomysł na nową płytę, Bob odszedł - i dobrze.
Gloria ma rację - po co Bob miał robić coś, co mu kompletnie nie pasowało ?

Bob nazwał chłopaków divami [ o ile to prawda z tym, bo nie mam pewności ], Gerard nazwał go osobą niekreatywną i tyle.
Pewnie, że lepiej byłoby gdyby się pogodzili.
Ale to zależy od nich i jest to ich sprawa :-/
UpadłyAnioł

Postprzez veruleczek » 7 gru 2010, o 15:41

racja, gdyby się nie czuł dobrze z nowym wizerunkiem, to jego muzyka także nie byłaby najlepszej jakości,
dodatkowo czułby się skrępowany i to nie byłby już nasz Bob, tylko .... hm...obcy Bob?
he's too hot for hell.
veruleczek

Postprzez Gloria » 7 gru 2010, o 16:19

Wiadomo, że ludzie w złości na siebie mówią różne rzeczy, zapominają tym, co jeszcze do niedawna ich łączyło i co było dobre i dlatego pojawiają się takie a nie inne określenia.
Ale cóż, stało sie tak, jak się stało. Widocznie nadszedł moment, w którym ich drogi musiały się rozejść.
WE ALL WANT TO BE DIFFERENT. IT MAKES ALL OF US THE SAME.
Gloria

Postprzez epizodyczna » 7 gru 2010, o 18:48

Aniele pewnie, każdy ma swoje wady. Ale to właśnie powoduje że ludzi lubimy lub nie, to czy potrafimy je u nich zaakceptować. Przyjaźnię się z ludźmi których wady mi nie przeszkadzają. A jeśli chodzi o nich, nie czuję się ani trochę gorzej, że zmieniłam o nich zdanie. Po prostu, może oni się zmienili, może ja zaczęłam obiektywniej patrzeć, nie wiem. Wkurzają mnie, bo są tym typem ludzi, którego nie lubię. ;]
epizodyczna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do News