Spekulacje o czwartej płycie

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Spekulacje o czwartej płycie

Postprzez paulina :> » 16 lis 2010, o 22:06

w sumie lepszego..
po takim czasie myslalam, ze zrobia jakas na serio taka plyte, ze zrobie mine " :shock: ", ale w sumie mialam tylko " :-| " nie wiem dlaczego.. za duzo elektroniki.
piosenki : Goodnite, Dr. Death i Look Alive, Sunshine to minutowe gatki tego gościa :roll:

wiesz moze przesadzam, ale moja ulubiona ich plyta jest TCFSR a to jest o 360 stopni inny styl :-/
ale da sie posłuchac oczywiscie ^^
Look Alive Sunshine
paulina :>

Postprzez Antalia » 16 lis 2010, o 22:12

No ja już napisałam wcześniej co sądzę o tej płycie i mam to samo zdanie co ty. Czasem się zastanawiam czy to nie jest kwestia tego że ja dorastam a nie tego, że oni się zmieniają.. Chociaż nie chcę żeby inni źle to odebrali, bo te nowe piosenki też mi się podobają i rozumiem to, że zespół się rozwija i nie będzie przecież grał w kółko tego samego. Jak na razie wolę chybą tą płytę niż TBP ale żeby tak na poważnie ocenić muszę więcej razy posłuchać ;p
Antalia
Starszy moderator

Postprzez paulina :> » 16 lis 2010, o 22:18

kazda ich płyta była 'inna',
od niedawna przyzwyczailam sie do czerwonych włosów Gerarda, to do tego tez sie przekonam ^^

wg mnie wersje koncertowe sa duuuużo lepsze niz orginalne ...
Look Alive Sunshine
paulina :>

Postprzez Antalia » 16 lis 2010, o 22:22

No racja, koncertowe są lepsze i moim zdaniem to dobrze jak zespół lepiej gra na żywo a nie na płycie. Ja TBP nie za bardzo lubiłam i w sumie cieszę się z tej płyty Danger Days, bo bardziej mi pasuje.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Dr.Ienzo » 16 lis 2010, o 22:27

Ja się wypowiem, bo nie należę do klubu szalonych dziewic i nie czekam na 'rozdziewiczenie' aczkolwiek krążek na 1000% i tak kupię. Podziwiam was dziewczyny, ja nigdy silnej woli nie miałam, więc wielki szacun ;) Po prostu bym nie zasnęła gdybym dzisiaj jej nie posłuchała, tak już mam xD
Więc, płyta zdecydowanie różni się od poprzednich. Jest 'kolorowa', jest elektronika, jest też gitarowe granie. Wydaje mi się, że chłopcy potrzebowali takiej odmiany. Płyta jest moim zdaniem znacznie lżejsza od poprzednich. Przyjemnie się słucha. Utwór na, na który czekałam 'Party Poison' strasznie mi się podoba, ale ta japońska dziewoja krzycząca mnie tak irytuje, ale ogólnie bardzo dobrze im ta piosenka wyszła. Vampire Money również świetne, szczególnie początek.
Cieszę się bardzo, że po (w moim przypadku) ponad 3 latach czekania wreszcie mogę usłyszeć nową płytę, jednak troszeczkę jestem zawiedziona, bo spodziewałam się więcej takich utworów jak Party Poison, pewno mi się to zmieni po tym jak kilka razy przesłucham jeszcze.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez ChemicznyPłaz » 16 lis 2010, o 22:40

Ok, jednak już pooglądałam i posłuchałam. Nie ukrywam: mogło być lepiej, wolne mi nie podeszły, ale na niektórych aż tańczyłam. jestem na tak :-P
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Antalia » 16 lis 2010, o 22:49

Mi i tak inaczej będzie się słuchało piosenek po zapoznaniu się z tekstem, bo na razie nie chciało mi się tego robić, dopóki nie ma wszystkich słów w necie. Myślę, że Gerard też niepotrzebnie pieprzył o powrocie do korzeni, bo też przez to niektorzy mogli mieć nadzieję na coś innego (w tym ja). No ale mimo wszystko też jestem na tak ;d
Antalia
Starszy moderator

Postprzez iloveme » 17 lis 2010, o 13:59

hm, ja odsłuchałam i cóż - spodziewałam sie czegoś innego. Ale bardzo, bardzo mi się spodobało, moje klimaty ; )
Chyba najbardziej zawiodłam się piosenką S/C/A/R/E/C/R/O/W. Jest dobra, ale nie ma 'tego czegoś'.
Planetary, Party Poison, DESTROYA - zdecydowanie najfajniejsze kawałki :D mogłabym ich słuchać cały czas.

Płytę dostanę pewnie dopiero na gwiazdkę, ewentualnie na mikołajki. Nie chciało mi się tyle czekać, nie żałuję że posłuchałam :mrgreen:
I can't think straight.
iloveme

Postprzez -chem- » 17 lis 2010, o 14:47

Ja postanawiam,że czekam do poniedziałku aż kupię płytę tyle piosenek co już poznałam mi starczy żeby wytrzymać ^^
Aha i jeżeli ktoś by chciał wczorajszy urywek z Eski Rock jak gada Frank i Gerard a później jest Save Yourself to mówić bo nagrałam ^^
Peace4Palestine: @bobbryar do you think Gerard's wife's pregnancy will delay the relese of the new album?
bobbryar: @ Peace4Palestine yes. Because the baby is our new rapper

<kocha Boba> :lol:
-chem-

Postprzez Antalia » 17 lis 2010, o 15:35

Mi się płyta coraz bardziej podoba ;d -chem- a tam jest przetłumaczone co oni mowią? Jeśli tak to ja bym była chętna;p
Antalia
Starszy moderator

Postprzez -chem- » 17 lis 2010, o 15:37

nataliamcfr a i owszem, niestety przez to,że tłumaczone to ich prawie nie słychać ==' :roll:
Proszę ;-) http://www.speedyshare.com/files/252384 ... urself.mp3
Peace4Palestine: @bobbryar do you think Gerard's wife's pregnancy will delay the relese of the new album?

-chem-

Postprzez Antalia » 17 lis 2010, o 15:44

Ale super było ich posluchać i wszystko zrozumieć, dzięki ;d Jak ktoś miałby czas i możliwość to mógłby też nagrać inne wypowiedzi ;p
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Berry » 17 lis 2010, o 16:03

Obejrzałam audycję! hmm, niektóre piosenki mnie po prostu nudzą, te wolniejsze.
Ale zakochałam się w VAMPIRE MONEY! (od początku wiedziałam, że ta piosenka to będzie geniusz :D), DESTROYA i Party Poison. Tylko rzeczywiście, te japońskie jęki są wkurzające ;P Ale myslałam, że bardziej zmienią tę wersję "Death before disco" a niee, jest dobrze, bardzo.
Berry

Postprzez zoozol » 17 lis 2010, o 16:19

ja nie będę owijać w bawełnę, mi się nie podoba.. brakuje mi tego "czegoś", ale to nie znaczy, że nie doceniam ich ogromnych starań jakie włozyli w tę płytę. Może po jakimś czasie słuchania mi się spodoba i poczuję ten rytm ? :) mam nadzieję, bo za długo czekałam na tę płytę, żeby tak po prostu ją teraz źle ocenić ;)
zoozol

Postprzez veruleczek » 17 lis 2010, o 16:19

ooo... jak miło o nich posłuchać ;) baaaaaardzo miło :)
Gerard Way will go to heaven cause
he's too hot for hell.
veruleczek

Postprzez -chem- » 17 lis 2010, o 16:30

nataliamcfr spoko, dzisiaj prawdopodobnie też będę nagrywała to wrzucę wam później ^^

-chem-

Postprzez RevengeChild » 17 lis 2010, o 17:46

Pieprzyć to. Jestem napalona i chcę wziąć tą płytę tu i teraz, pieprzyć uroczyste rozdziewiczanie, nie wytrzymam pieprzonych pięciu dni. I właśnie słucham audycji Dr. DeathDefying'a, jestem przy Bullet Proof Heart. Perfekcyjna. Właściwie wszystkie są perfekcyjne, oprócz tych, w których jest za dużo tej pieprzonej elektroniki.
PS: Przepraszam za wulgaryzmy, ale zaraz mi dym pójdzie uszami.
RevengeChild

Postprzez Cem » 17 lis 2010, o 19:34

Eskarock własnie prezentuje "The only Hope For Me is You" :-P dziś o piosence mówił Ray i było słychać tylko "Yeah" Gerard'a xD
Cem

Postprzez -chem- » 17 lis 2010, o 19:43

Otóż to! Dla wszystkich którzy nie słuchali:
http://www.speedyshare.com/files/252444 ... Is_You.mp3
;-)

-chem-

Postprzez xO..Claudia..Xo » 17 lis 2010, o 19:44

Nagrałam wywiad mcr co był na esce ale straszna jakość wyszła : ( .Lepsze wstawili na mcrpoland.vgh.pl :
http://rapidshare.com/#!download|125cg2 ... k.wma|3625
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, o 20:00 przez xO..Claudia..Xo, łącznie edytowano 1 raz
xO..Claudia..Xo

Postprzez veruleczek » 17 lis 2010, o 19:59

nie róbcie mi tego xd aż mnie świerzbi żeby posłuchać tych piosenek, jak na razie słuchałam niektórych , ale TYLKO WERSJI KONCERTOWYCH. jak na razie , najbardziej taneczą piosenka to planetary. tak tak, planetary
he's too hot for hell.
veruleczek

Postprzez Cem » 17 lis 2010, o 20:00

Nie ma Na Na Na w NRD!!! Bunt!!!! ;/
Cem

Postprzez veruleczek » 17 lis 2010, o 20:18

:!: :!: dokładnie
połowy piosenek z listy nie znam, i jeżeli zaraz się nie pojawi na niej MCR to łuhuhu.. będzie rozróba
he's too hot for hell.
veruleczek

Postprzez zosiaczek8 » 17 lis 2010, o 21:17

No więc co do płyty...przperaszam odrazu za wulgaryzmy...jest to pierdolony,chujowy i idiotyczny komercjalizm ale...kocham tę płytę...Genialne melodie.Mam tylko uwagi co do Gee,że śpiewa czasem śpiewa niewyraźnie. I nie przeszkadza mi elektronika ;3
zosiaczek8

Postprzez Antalia » 17 lis 2010, o 21:21

Nieywraźnie? ;d Mnie wręcz wkurza jak czasem tak dokładnie wyśpiewywuje niektóre słowa;d
Dzięki wieeelkie za nagrania ;d Co do płyty coraz bardziej mi się podoba, teraz mam taką fazę na scarecrow ;p
Antalia
Starszy moderator

Postprzez LilyRevenge » 17 lis 2010, o 21:22

A ja walczę z swą silną wolą , nie przesłuchałam jeszcze tej audycji słuchałam tylko NaNaNa,Save Yourself, I'll Hold Them Back,Sing,The Only Hope For Me Is You i Zero Percent. A teraz czekam do 23 czy 25 aż będe mogła w empiku odebrać zamówioną płytę i wtedy ją hm" rozpakuję" xDDD
Idziecie w tym temacie jak burza/błyskawica(?) XD nie mogę aż swojego postu wysłać xDD
LilyRevenge

Postprzez Cem » 18 lis 2010, o 06:14

MCR wstawiło już oficjalny teledysk do "SING" :-P
Cem

Postprzez RevengeChild » 18 lis 2010, o 11:43

Piosenka zajebista, teledysk zajebisty, no ale przecież Kildżoj newer daj!! Sami tak mówili, a teraz sobie bezczelnie umierają, jak gdyby nigdy nic!! Kto teraz uratuje Battery City przed Dracucośtam?!
RevengeChild

Postprzez ChemicznaHela. » 18 lis 2010, o 14:07

RevengeChild napisał(a):Piosenka zajebista, teledysk zajebisty, no ale przecież Kildżoj newer daj!! Sami tak mówili, a teraz sobie bezczelnie umierają, jak gdyby nigdy nic!! Kto teraz uratuje Battery City przed Dracucośtam?!

No właśnie!! Ja sobie wróciłam ze szkoły, włączyłam MTV Rock patrze...Sing! :-D Banan na twarzy, oglądam do końca, i już wiem że kocham ten teledysk, ale jednocześnie zastanawiam się jakim prawem umierają? :-/
ChemicznaHela.

Postprzez Bandit97 » 18 lis 2010, o 14:39

RevengeChild napisał(a):Piosenka zajebista, teledysk zajebisty, no ale przecież Kildżoj newer daj!! Sami tak mówili, a teraz sobie bezczelnie umierają, jak gdyby nigdy nic!! Kto teraz uratuje Battery City przed Dracucośtam?!

Dokładnie!!! Jak oni tak mogą?!?!?! Ale ten teledysk to arcydzieło!!! Świetny pomysł z tą kontynuacją.
"Diabeł ma beznadziejną pracę – musi codziennie użerać się z dupkami, pewnie jest znudzony jak cholera..."
Bandit97

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do News