Adaptacja albumów MCR

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Adaptacja albumów MCR

Postprzez Katerina16 » 23 lut 2011, o 18:20

,,Tego lata do kin prawdopodobnie wejdzie film Alfonsa Cuarón'a, czyli adaptacja albumu Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys w 3D. Podkreślamy, że jest to adaptacja, członkowie MCR prawdopodobnie w nim nie wystąpią. Można natrafić także na informacje, że rolę Party Poison ma odegrać Elijah Wood. Oczywiście informacja ta nie jest potwierdzona."

http://mcrpoland.vgh.pl/

Wiedzieliście ? Co myślicie ? Może być ciekawie ;)

Przepraszam jeśli nie w tym miejscu czy coś...
Katerina16

Re: Adaptacja albumu Danger Days.

Postprzez cola » 23 lut 2011, o 18:35

obejrze, na pewno, tego nie mozna przegapic. ciekawe, kto zagra frania xd
cola

Postprzez Sharp » 23 lut 2011, o 18:37

Eee, ciężko mi uwierzyć, że w tym roku film, który jeszcze nie został jeszcze w ogóle nagrany, ma wejść w lato do kin, a do tego w technologii 3d... Takie filmy nagrywa się dłużej, z tego co mi wiadomo, zresztą, samo nagranie filmu trwa z 3-4 miesiące, potem przerabiają to na 3d, a to kolejne miesiące... Nie wydaje mi się. Skąd ta informacja im się wzięła?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Katerina16 » 23 lut 2011, o 18:41

Sharp napisał(a):Skąd ta informacja im się wzięła?

Z podanej na dole strony czyli http://mcrpoland.vgh.pl
Dokładny link : http://mcrpoland.vgh.pl/news.php?readmore=230

ps. Pewnie temu pisze ,że "prawdopodobnie" ;)
Ostatnio edytowano 23 lut 2011, o 18:47 przez Katerina16, łącznie edytowano 3 razy
Katerina16

Postprzez assassin » 23 lut 2011, o 18:43

Też coś słyszałam.
Jednak myślę, że to kwesta roku, nie kilku miesięcy.
No ale w ogóle, ostatnio właśnie sobie myślałam, że w sumie cała historia DD by była niezłym pomysłem na film, no i tego :D
assassin

Postprzez Sharp » 23 lut 2011, o 18:45

Chodzi mi o informację, gdzie to znaleźli, widziałam podaną stronę :lol: I mnie też się podoba DD na film, ale nie sądzę, żeby wyszło w lipcu.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Katerina16 » 23 lut 2011, o 18:52

jajć xD no oczywiste , sorki :D hm... też mnie to zastanawia ...
Co do lipca to w sumie nie wiem , z jednej strony taki film się podobno trochę robi , z drugiej strony nie wiem kiedy ,,ruszyła jego produkcja"
Katerina16

Postprzez Progresywna » 23 lut 2011, o 18:53

To trochę dziwne, bo z tego co pamiętam to rzeczony pan Alfonso Cuarón miał zająć się adaptacją Umbrella Academy (przynajmniej, takie plotki były). Na portalach filmowych nie mogłam nigdzie znaleźć żadnego info o planach na film o DD. Aczkolwiek, nie powiem, mogłoby to być ciekawe... Zresztą, wyżej wymieniony reżyser jest dosyć dobry w swoim fachu (:.
Progresywna

Postprzez Sharp » 23 lut 2011, o 18:58

Jego produkcja nie ruszyła, skoro Elijah Wood ma zagrać rolę Party Poisona, a nic takiego nie zostało powiedziane nawet, a na pewno by się ktoś pochwalił, wątpię, żeby wszyscy na ten temat milczeli. Właśnie, Progresywna dobrze gada, TUA też miało być nagrane i co? I kupa, nie ma nic. Teledysk do Mamy też gdzieś zniknął. Nie sądzę, żeby to było na serio, jakaś luźna informacja, bardzo luźna pewnie ;-)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Etre » 23 lut 2011, o 19:11

Co do roli Elijah'a Wood'a to przecież pisze, że to nie potwierdzone informacje ;) Nie powiem, fajnie by było gdyby nagrali, nawet jeśli miałoby to się pojawić na ekranach za dwa lata, bo również wątpię, że to ukaże się w to lato.
Etre

Postprzez veruleczek » 23 lut 2011, o 20:12

zobaczymy co z tego wyniknie, moja koleżanka przeszukuję internet i jak na razie znalazła takie małe informacje od fanów, nic więcej.
:d czekamy! :D
veruleczek

Postprzez Sharp » 23 lut 2011, o 20:18

No, jak dla mnie, to cała ta adaptacja jest niepotwierdzoną informacją... Bo nikt jej nie potwierdził, nikt poważny i znaczący, a fani to sobie mogą gadać.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Bunny.! » 23 lut 2011, o 20:59

mam nadzieje, że to prawda :D
Bo strasznie chce zobaczyć ten film. :D
Bunny.!

Postprzez Zbuntowana » 24 lut 2011, o 08:51

assassin napisał(a):No ale w ogóle, ostatnio właśnie sobie myślałam, że w sumie cała historia DD by była niezłym pomysłem na film, no i tego :D

Jak ostatnio pokazałam teledysk MCR mojej koleżance to też tak powiedziała... xD
Fajnie byłoby zobaczyć taki film bo na pewno byłby ciekawy itd.
Ale zgadzam się z poprzedniczkami. To kwestia dłuższego czasu niż kilka miesięcy... ;-)
Zbuntowana

Postprzez wenus118 » 24 lut 2011, o 12:01

poczekamy zobaczymy :-D może rzeczywiście jest coś na rzeczy. Fajny pomysł z nakręceniem filmu :-D
wenus118

Postprzez micc » 24 lut 2011, o 12:15

ogladalam wywiad z nimi (pol godzinny) z UK, gdzie pojawil sie temat filmu i Gerard stwierdzil, ze w sumie fajnie byloby film z tego zrobic.
http://www.youtube.com/watch?v=5qPh__XYbVM od 8:57
znalazlam :)
micc

Postprzez Sharp » 24 lut 2011, o 12:56

No, to samo mówił o The Black Parade i Umbrella Academy. Myślę, że nie ma co się jarać, poczekamy do innych informacji, które będą potwierdzone ;-)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Gloria » 24 lut 2011, o 14:17

Ja jestem bardzo ciekawa tego projektu, jeśli coś rzeczywiście zostanie nagrane, na pewno obejrzę. Tylko z drugiej strony dziwi mnie, że ktoś myśli o filmie na podstawie concept albumu zyjącego na rynku dopiero 3 miesiące :shock:
Gloria

Postprzez ola_94 » 24 lut 2011, o 14:50

micc, ano właśnie. I tak powstają plotki. Wiarygodna osoba powiedziała, że byłoby fajnie zrobić film, ktoś to przekręcił, ktoś inny dodał coś od siebie i poszło w świat.
ola_94

Postprzez Progresywna » 24 lut 2011, o 14:57

Gloria napisał(a):Ja jestem bardzo ciekawa tego projektu, jeśli coś rzeczywiście zostanie nagrane, na pewno obejrzę. Tylko z drugiej strony dziwi mnie, że ktoś myśli o filmie na podstawie concept albumu zyjącego na rynku dopiero 3 miesiące :shock:

Wiesz... to w sumie nic dziwnego. Filmowcy dzisiaj naprawdę chwytają się wszelkich pomysłów, by nakręcić jakiś film. Nie wiem, czemu jest moda na adaptacje, a nie oryginalne scenariusze, ale mniejsza z tym. Tak czy siak - moim zdaniem to nic dziwnego. W dobie kręcenia remake'ów, odświeżania starych filmów, adaptowania każdej książki, jaka wpadnie w ręce - filmowa wersja tego albumu byłaby normalnością. A sam pomysł i historia w DD jest na tyle oryginalna, że by się dobrze sprzedała. Inna sprawa, że to zapewne plotka i jakiegokolwiek spekulacje pewnie mijają się z celem. (;
Progresywna

Postprzez Katerina16 » 24 lut 2011, o 18:15

Okaże się za jakiś czas ;) Swoją drogą rzeczywiście jak na razie nie ma sprawdzonych w 100 % , wiarygodnych informacji.
Szkoda ;D
Katerina16

Postprzez destroya » 2 mar 2011, o 19:27

Jeżeli okaże się to prawdą to z przyjemnością obejrzę :)
destroya

Postprzez Miss Iero » 2 mar 2011, o 20:06

Wiem, że to temat o adaptacji Danger Days ale znalazłam plakat do ekranizacji Umbrella Academy http://img6.imageshack.us/img6/9792/249930294.jpg
Miss Iero

Postprzez Sharp » 2 mar 2011, o 20:18

Na 70% nie jest to prawdziwy plakat... Nie ma reżysera, nie ma nazwisk aktorów, nie ma loga dystrybutora ani jakiegokolwiek producenta... Zwykły fanmejd jak dla mnie :roll: Ludzie rzucą coś do sieci i wszyscy robią z tego aferę, sądzicie, że Gerard nie piszczałby z uciechy, gdyby ktoś mu zekranizował komiks, albo zespół nie mówiłby nic o ekranizacji płyty?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Powrót do News