10lecie zespołu. ogólnoświatowa akcja urodzinowa

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

10lecie zespołu. ogólnoświatowa akcja urodzinowa

Postprzez PartyKid » 23 mar 2011, o 17:24

Hej. Na oficialnej stronie MCRmy dowiedziałam się, że jest organizowana akcja na dziesięciolecie zespołu. Jako pierwsza Polka, będąca na tym forum zostałam "Killjoy Capitan". Poniżej nota zamieszczona przez inspiratorkę projektu:

ATTENTION
Hopefully everybody will see this!
Thank you all for your support, this is so bloody awesome!
Now we have to organise this is a calm manner.
People have been talking about taking control in different countries/states.
Now we have to organise who wants to do what!
So reply to this stating what country/region you want to, and you'll be made a Killjoy Captain of your area (doesn't that sound cool). It's recommended that you create another email address.
If you agree to this it means that everybody from your area sends the video and photo you and you then send it to me at wing.chickMCR@gmail.com
Now being Captain also means you organise your area with getting the message across (but that doesn't mean anyone can't do that; spread the word!)
A lot of you have been wanting to organise group things so it's one big photo; that's completely fine too.

Now there have been questions about the videos itself.
The video should go preferably for one minute but it can't go longer than two.
In the video you can talk about what you like about MCR, the MCRmy, anything to do with MCR really (you could talk about the first concert you saw, when you first heard them etc).
Also if english is not your first lanuage and you feel uncomfortable speaking english then I am happy for you to speak your native language but can you please write down what you wrote in english so I can put subtitles.

Każdy fan ma przesłać krótki filmik i swoje zdjęcie na ten adres:
poland_mcrmy@op.pl

Ja zajmę się tym, by przekazać je dalej.
Sama myślę, że DVD, które chcą podarować MCR może być "trochę" za długie, dlatego co do filmików trwają jeszcze dyskusje.

Poza tym mam nadzieję, że każdy z Was zapisze się na oficjalną stronę MCRmy
PartyKid

Re: 10lecie zespołu. ogólnoświatowa akcja urodzinowa

Postprzez Katerina16 » 23 mar 2011, o 18:13

Dałoby się przetłumaczyć ? <prosi>
Niby trochę umiem angielski , ale nie w całej treści się łapie ;)
Katerina16

Postprzez helloxmitty » 23 mar 2011, o 18:22

o ja tak jak Katerina16 bardzo proszę! ;D w sumie całokształt ogarniam, ale powiedz mi PartyKid jak juz teoretycznie miała taki filmik albo zdjęcie, to mam tak po prostu wysłać na tego mejla tak?! a i do kiedy można?!
wiem, jestem trochę nie ogarnięta, ale powiesz mi jak mam sie tam zapisać?! byłam, zobaczyłam, nie ogarnęłam :lol:
helloxmitty

Postprzez Sharp » 23 mar 2011, o 18:39

Tłumaczonko z marszu:

UWAGA!
Mam nadzieję, że wszyscy to zobaczą!
Dziękuję za Wasze wsparcie, które jest naprawdę super.
Teraz musimy zorganizować to na spokojnie.
Ludzie gadają o przejęciu kontroli w innych krajach i stanach, a teraz musimy pomyśleć co kto robi.
Odpisując na to, napiszcie który kraj/region Was interesuje i zostaniecie mianowani Killjoy Kapitanem w swoim rewirze (czyż nie brzmi to świetnie?). Najlepiej by było, gdybyście założyli inny adres email.
Jeśli się zgadzacie, to znaczy, ze wszyscy z Waszego regionu prześlą Wam filmik i swoje zdjęcie, a Ty prześlesz to nam na adres wing.chickMCR@gmail.com. Będąc kapitanem musisz również postarać się, żeby Twoja wiadomość nie przeszła bez echa (mogą ją rozsyłać wszyscy!). Większość z Was chce zorganizować grupy, żeby było jedno zdjęcie wielu osób - to też pasuje.

Teraz nasuwa się pytanie o filmik. Musi on trwać jedną minutę, ale nie więcej niż dwie. Możecie w nim mówić co lubicie w MCR, o MCRmy, o wszystkim, co ma związek z My Chem (pierwszy koncert jaki widzieliście, kiedy ich poznaliście itp.) Jeśli angielski nie jest Twoim narodowym językiem i czujesz się niekomfortowo mówiąc nim, to możesz mówić w swoim ojczystym języku, ale proszę Cię, napisz to, co powiedziałeś po angielsku, żebym mógł zrobić z tego napisy.

Mam pytanko - mogę dodać to na główną? Może ktoś, kto nie jest na forum będzie zainteresowany. Twój nick oczywiście znajdzie się w newsie.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Bloody_Rose » 23 mar 2011, o 19:40

A może zamiast filmików od każdej osoby przesłalibyśmy ten filmik, który jest już zrobiony? Bo wątpię, żeby filmiki od pojedynczych osób wypaliły. :roll: "Trochę" za dużo by się tego zebrało...
Bloody_Rose

Postprzez veruleczek » 23 mar 2011, o 20:22

dobry plan! bardzo dobry!
ja zresztą nadal połowy nie rozumiem, pewnie przez kolor w włosów czy coś xd
veruleczek

Postprzez micc » 23 mar 2011, o 20:27

a do kiedy trzeba wysylac filmiki i zdjecia?
micc

Postprzez Katerina16 » 23 mar 2011, o 20:31

Wielkie dzięki :)
ja proponuje zrobić kilka jednominutowych filmików. Np. ze zdjęciami fanów itd. Bo minuta na każdego sorki ale to naprawdę dużo licząc wszystkich. A tak chociaż każdy będzie miał swoje kilka sekund. Czy tam na kilkma sekund 4 zdj. za jednym razem. I do filmików dodać napisy , np. najwięcej z nas poznało MCR dzięki Helenie itd. < ja daję tylko przykład oczywiście> z tym ,że do tego by tez trzeba było zrobić ankiety czy jakoś sprawdzić/zapytać żeby info było wiarygodne + oczywiście za zgodą przesłać stworzony już filmik.Ale w sumie jak kto woli ;D Tylko myślę ,że to by szło w miarę w parze ze sprawiedliwością i tym ograniczeniem czasowym ;)
Katerina16

Postprzez micc » 23 mar 2011, o 21:17

ja uwazam, ze to swietny pomysl, ze kazdy moze miec swoja 'minute', z ktorej potem nawyzej wybrane beda najciekawsze wypowiedzi czy fragmenty. Wcale nie chce byc wrzucana do hurtowego 'worka' wiekszosci.
W koncu raz na 10 lat chlopaki moga znalezc 2h zeby obejrzec sobie DVD od fanow, nie?? I jesli w ten sposob moge im cos przekazac, to mnie to cieszy :)
micc

Postprzez Avi » 23 mar 2011, o 21:39

Ja uważam, ze to jest świetny pomysł, ale z tymi filmikami to chyba nie wypali (jest małym pesymistą). Jak się zbierze maaasa ludzi z całego świata i każdy będzie chciał im coś powiedzieć w ciągu minuty, albo dwóch to chłopaki chyba spędzą 2 tygodnie na oglądaniu tego jak każdy z osobna ich wielbi XD.
Avi

Postprzez veruleczek » 24 mar 2011, o 14:58

mam jeszcze jedno pytanie,
co w tych filmikach powinno być zawarte?
mamy napisać o swoim "rewirze" i o naszym życiu? bo nie czaje. ygh.
veruleczek

Postprzez Sharp » 24 mar 2011, o 15:12

Cytat: Możecie w nim mówić co lubicie w MCR, o MCRmy, o wszystkim, co ma związek z My Chem (pierwszy koncert jaki widzieliście, kiedy ich poznaliście itp.)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Zbuntowana » 24 mar 2011, o 16:03

Świetna akcja...
Zbiorę trochę fanów z mojej okolicy i zorganizujemy razem coś fajnego... ;-)
Zbuntowana

Postprzez PartyKid » 24 mar 2011, o 17:41

Czekać, czekać powoli! xD heh kurcze, ludzie ale się rozkręciliście.. Ja niestety muszę teraz ogarniać dwa fora i facebooka i trochę mi się już wszystko miesza. Jest tak - to jest akcja ogólnoświatowa, dlatego narazie z pomysłami się pohamujcie :P nie chodzi mi o to, że są złe, bo sama uważam, że jeśli chodzi o te filmiki to chłopaki nie będą potrzebowali 2 godzin ale co najmniej 2 lat, żeby je wszystkie obejrzeć, także wpadłam na pomysł, żeby podzielić się na państwa i każde państwo miałoby swoje pięć minut. Teraz tylko muszę czekać na odp od innych...
Mam pytanie.. kto z was jest na mcrpoland.vgh.pl ? Ja tam też jestem użytkownikiem i na tamtym forum też trwają już dyskusje na ten temat.
Chce podzielić Polskę na województwa, w których będą stacjonowali moi pomocnicy :) ja jestem z opolskiego, jeśli ktoś jest w stanie zająć się swoim województwem niech mi napisze i najlepiej od razu poda swój e-mail i potem czeka na moją odp, bo może się okazać, że wcześniej zgłosił się już ktoś inny.

wiem, jestem trochę nie ogarnięta, ale powiesz mi jak mam sie tam zapisać?! byłam, zobaczyłam, nie ogarnęłam :lol

chodzi ci o zapisanie się na mcrmy.com ?
PartyKid

Postprzez Sharp » 24 mar 2011, o 17:43

To jak, mogę wrzucić na główną? :lol:

Pliiiz, macie opcje edytuj przy poście :-( Korzystajcie z niej, błagam.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez PartyKid » 24 mar 2011, o 20:18

WRZUCAJ WRZUCAJ xD nawet się nie zastanawiaj :) o tym ma się dowiedzieć cała POLSKA :D
PartyKid

Postprzez helloxmitty » 24 mar 2011, o 21:16

wiem, jestem trochę nie ogarnięta, ale powiesz mi jak mam sie tam zapisać?! byłam, zobaczyłam, nie ogarnęłam :lol

chodzi ci o zapisanie się na mcrmy.com ?[/quote]

pytania nie było! :-) już ogarnełam to co chciałam wiedzieć ;-)
Rejuu :3 "Wow, thank you Poland! Totally unexpected. Thank you thank you. Made us feel at home"
helloxmitty

Postprzez green_color » 25 mar 2011, o 13:58

Też o tym myślałam, że jeśli każdy fan miałby nagrywać swój własny, oddzielny filmik trochę by to zajęło. Przede wszystkim ważne jest, do kiedy trzeba wszystko zorganizować i wysłać. Jeśli to jest ogólnoświatowa akcja, to myślę, że jakieś dyskusje na temat filmików jeszcze będą i wszystko mniej więcej w najbliższym czasie się wyjaśni. W każdym bądź razie pomysł jest świetny, chłopaki będą mieli fajny prezent na 10- te urodziny :mrgreen:
green_color

Postprzez PartyKid » 25 mar 2011, o 16:59

dobra mam już trochę więcej informacji. filmik zrobimy grupowy - ogólnopolski :) cos w stylu tego http://www.youtube.com/watch?v=jiFIhQSZuYQ ale wolałabym żeby nie były to zdjęcia, ale filmiki. Obiecuję, że do końca weekendu dam wam wiele więcej info, czekam tylko na odpowiedź z głównego forum :)

http://www.facebook.com/event.php?eid=2 ... 49&pending
PartyKid

Postprzez Zbuntowana » 25 mar 2011, o 19:17

PartyKid ~ Link z FB mi nie działa... :-/
Zbuntowana

Postprzez PartyKid » 25 mar 2011, o 19:48

hmm.. nie wiem czemu.. mi otwiera okno normalnie..
PartyKid

Postprzez violqa » 25 mar 2011, o 20:09

PartKid, a możeby zrobić tak jak dla Marsów tj. każde województwa zbiera się i robi jakiś filmik, póżniej to skleić i wysłać. Najfajniej byłoby oczywiście parodiowanie ich teledysków, ale obawiam się, że byłoby ciężko, więc wymyśliłoby się coś..no nie wiem pomyśle, popytam...
Bo jak nie to np ja z moimi kumpelami myślałysmy zeby razem zrobić filmik i wtedy zamiast 5 min będzie 1 ;)
violqa

Postprzez PartyKid » 25 mar 2011, o 22:07

ja tak myślałam, żeby zrobić jeden filmik dla Polski. Najpierw zebrać wszystkich fanów (to najważniejsze), żeby zobaczyć ile nas jest, a potem wspólnie pomyśleć jak to by miało wyglądać (np jeśli chodzi o wiadomość od MCRmy Poland to wszystko było zaplanowane, wszyscy wiedzieli co robić i wtedy wychodzi z tego jakaś fajna, spójna całość. Nie musi być jedna osoba na filmiku (przynajmniej ja tak myśle, bo w grupie zawsze raźniej). Chodzi tylko o to, żeby wyszło nam coś wspólnego :)
PartyKid

Postprzez veruleczek » 25 mar 2011, o 22:26

skoro poruszony jest ten temat , to mam małe ogłoszenie!
poszukuję osób z WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO, które pragną brać udział w tym konkursie!!
potrzebuję Waszych zdjęć, Waszych uśmiechów! chętnych zapraszam do pisania na PW ,a także na email : tomfeltonsgirl@tlen.pl

mam nadzieję że to nie offtop czy coś, a jeżeli tak to bardzo przepraszam.
veruleczek

Postprzez micc » 25 mar 2011, o 23:02

a co ma konkurs do tego??
jakis konkurs jest??

No dobra, ale generalnie spoko, filmiki beda tworzone, a jak wyobrazacie sobie ich 'zlaczenie'?
Jakis motyw przewodni musialby byc, wtedy cos fajnego daloby sie stworzyc. Np. wszyscy w bialo-czerwonych maskach? (jesli juz sie upieramy, zeby zostac przy konwencji albumu Danger Days, mimo ze mnie osobiscie to nie lezy).
Kurcze, chodzi mi ogolnie o to, zeby przekazac wiadomosc taka, ze nie tylko ci, co sie udzielaja w danych akcjach sa fanami, ale jest multum 'szaraczkow', ktorzy tez uwielbiaja MCR, ale nie maja potrzeby tego werbalizowac (jak np. ja).
Ogolnie staram sie odwiesc was od zawezenia wszystkiego do Killjoys'ow i Heleny. Mysle, ze piekniejsze bedzie pokazanie, ze faktycznie kazdy z nas jest indywiduum o roznych opiniach, roznych faworytach, roznym stazu 'fanowskim' i roznych przezyciach zwiazanych z MCR :)

Tak mi sie mysli, czy moze fotki z jakas wiadomoscia wypisana na plakacie? Wtedy kazdy cos od siebie moze przekazac, ale jednak zeby zachowac spojnosc, wiec jak ustalimy 'motyw przewodni', to moze wtedy cos wyjdzie z tego?
micc

Postprzez veruleczek » 25 mar 2011, o 23:20

micc: no dla mnie TO wszystko to konkurs, może taka zabawa.
ale uznałam że konkurs lepiej brzmi :)
veruleczek

Postprzez PartyKid » 26 mar 2011, o 08:22

trochę mamy tu nieporozumień. Nie chodzi o to, żeby przebrać się za Killjoysów czy coś w tym stylu. To mają być zdjęcia fanów, nawet sweet emo focie mnie to nie obchodzi, byle każdy fan mógł się pokazać. A ja zrobisz sobie zdj z plakatem to obawiam, że za bardzo nie będzie cie widać, bo ze wszystkich zdjęć (z całego świata) zrobimy potem, kolaż i mi się wydaje, że lepiej właśnie uwzględnić swoją twarz niż plakat..

veruleczek, Katerina16 Mam ważne pytanie: Mogę podać wasze adresy e-mail na facebook'u? Chcę napisać gdzie ktoś z danego województwa ma się zgłaszać.

BŁAGAM, edytuj posty, nie dodawaj dwóch pod sobą! Masz opcję edycji w górnym prawym roku posta ;-) Proszę, prooooszę. Sharp
PartyKid

Postprzez Katerina16 » 26 mar 2011, o 11:11

jasne ;) to zdjęcia czy krótkie filmiki ?? ;D

Edit. aha xD już wiem wszystko
Katerina16

Postprzez Phantom » 26 mar 2011, o 12:22

Do kiedy wysyłać te zdjęcia?
Phantom

Postprzez veruleczek » 26 mar 2011, o 13:03