Piosenka w reklamie, tu i tu...

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Piosenka w reklamie, tu i tu...

Postprzez goodluck » 27 cze 2011, o 09:49

my chemical romance w ogóle nie pasuje do reklam na tvn :-?
goodluck

Postprzez Lola » 27 cze 2011, o 19:47

Normalnie nie oglądam reklam, ale teraz bardzo chcę usłyszeć Planetary, tylko trafić nie mogę! Żal no!
Lola

Postprzez mirror » 27 cze 2011, o 20:46

przez ostatnią godzinę leciało 2-3 razy :roll: już mi się znudziło...
mirror

Postprzez szyszunia » 27 cze 2011, o 22:00

Teraz ta reklama mnie już wk.......a... wcześniej stwierdziłam fajnie i cieszyłam się, że jest ale nie powiedzieli o nich ani słowa w tym głupim programie którego nazwy nie wymienię i zmieniłam zdanie...niech się zdecydują, wóz albo przewóz, może jestem dziwna..
szyszunia

Postprzez Jijo » 28 cze 2011, o 09:46

Ja usłyszałam tą reklamę jak myłam w kuchni naczynia i wyścig szczurów normalnie przed telewizor, zaczęłam piszczeć, skakać i normalnie wydzierać się na cały głos. >D
Myślę że tą reklamę dali w TVN dlatego, bo w końcu ich koncert był w Polsce i zauważyli, że MCR mają tak oddanych fanów i w ogóle. Że jest nas dużo. Moim zdaniem to fajnie że jest reklama z ich piosenką. W końcu ja widziałam tylko jedną, zapowiedź do jakiegoś filmu.
Byle tylko nie puszczali na okrągło, chociaż z tego co piszecie to tak właśnie jest...
Jijo

Postprzez sobi » 28 cze 2011, o 09:50

nie oglądam dużo tv, ale jak włączę praktycznie za każdym razem widzę tę reklamę. teraz będzie wylew fanów jednej piosenki..
sobi

Postprzez Shelleven » 28 cze 2011, o 13:30

Cóż, ja się jedynie lekko uśmiechnęłam gdy usłyszłam tą piosenkę w reklamie. Fajnie że TVN zainteresowało sie Chemikami ale, nie róbmy z tego afery. :->
Shelleven

Postprzez szczota » 29 cze 2011, o 10:33

Taa...TVN zainteresował się Chemikami, ale w Co Za Tydzień tylko Nergal coś o nich powiedział :evil:
Nadal nie widziałam tej reklamy :lol:
szczota

Postprzez FactoryBoy » 29 cze 2011, o 16:44

Wiecie co mnie wkurzyło? To ze po tej reklamie wiele moich znajomych nagle polubiło mcr i pierwsze co mówią gdy o nich wspominam "a to ci z reklamy TVN". No niby dobrze że są ale nie chce żeby My chem stali się zepoełm którego piosenki 'puszczają w windzie'. No ale cóż, prędzej czy później zdejmą tą reklamę.
FactoryBoy

Postprzez Lenuch » 29 cze 2011, o 17:01

Wreszcie się doczekałam. Jakoś specjalnie zachwycona nie byłam, ale sobie Planetary posłuchałam :->
Lenuch

Postprzez Jijo » 29 cze 2011, o 17:42

Drugi raz usłyszałam tą piosenkę. Szczerze wam powiem, że po tej naszej tutaj dyskusji, jakoś zbyt pozytywnie do tego nie podeszłam. >D
Ale sęk w tym, że oni Planetary (tylko tą słyszałam, nie wiem czy też inne puszczają) dają do zapowiedzi jakichś tam programów. A wiadomo że programy się codziennie zmieniają więc nic nie wskazuje na to, żeby mieli tą piosenkę ściągnąć.

Ho,ho, jak tak dalej pójdzie to napiszemy protest to TVN'u, żeby nie puszczali Chemików na antenie. 8D
Jijo

Postprzez szczota » 29 cze 2011, o 17:58

FactoryBoy, no to może rzeczywiście być wkurzające :/
szczota

Postprzez Katerina16 » 29 cze 2011, o 19:09

Lubię PW , ale żeby w tle Planetary(GO!) (też lubię , nawet uwielbiam i wiem to nie fejs żeby likeować więc wracam do tematu)... ej no mnie to nie pasuje w cale. Do House'a tak samo.

Ta reklama była przed OWF ? Bo jej nie widziałam i się zastanawiam... czy aby akurat "tylko";/ ta piosenka z koncertu im spasowała ... dobra wiem moje rozkminy dzisiaj są dziwne. Przepraszam.

Nie dość ,że nam tu piosenkę MCR odtwarzają na TVN'ie to jeszcze narzekamy... xD
Katerina16

Postprzez Phantom » 29 cze 2011, o 19:44

Racja, niech sobie leci, nie narzekajmy. Zdjemą ją z antenty za jakiś czas i te wszystkie pokemony zapomną o tym.

Normalnie aż z ciekawości zacznę oglądać coś innego niż mtv albo rebel.
Phantom

Postprzez lastly » 30 cze 2011, o 10:07

oj tam, czym się tu przejmować. ;-) zdejmą reklamę - piosenki nie będzie.
lastly

Postprzez FactoryBoy » 30 cze 2011, o 10:20

Kojarzycie Lenkę? Albo Modest Mouse? Wszyscy myślą ze oni 'wylansowali się' dzięki ramówkom TVN. Jak tak będą mówić o MCR to mnie <censored> strzeli.
FactoryBoy

Postprzez Sharp » 30 cze 2011, o 10:21

Och, nie rozpłaczcie się. Co Wam się stanie? Chyba każdy fan pragnie, żeby muzyka jego ukochanego zespołu trafiła do największej rzeszy ludzi, bo jest wartościowa. Znaczy, chyba każdy fan, bo jak widać na Waszych przykładach, to niekoniecznie. Ale z Was hipokryci, mówicie, że nieważne kto, gdzie i jak poznał MCR i ile ich słucha, bo i tak jest ich fanem, a jak przychodzi co do czego, to narzekacie, że puszczają ich w reklamie i że ich lansują.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Tomaro » 30 cze 2011, o 10:28

Factory, daj spokój, Vampire Weekend też byli w reklamie ich ramówki i nikt tak o nich nie mówi, bo są gwiazdami. Lenka to gówniana piosenkarka, i taka jest prawda, że ją wylansowali na tej reklamie. Ja też się z tym zgadzam.
Tomaro

Postprzez TCustodis » 30 cze 2011, o 10:41

Słuchajcie, ja ostatni raz ostrzegam, żeby nie pisać tutaj o wysypie 'fanów jednej piosenki' i o tym jak to TVN się lansi MCR. Nie do tego ten temat służy moi drodzy. Chcecie prowadzić dyskusję o tym to proponuję założyć sobie temat 'o popularności MCR w Poslce' i tam wylewać swoje żale.
Następna osoba, która chociaż o tym wspomni zarobi ostrzeżenie! Bo ja nie będę w nieskończoność pisać.
TCustodis
Administrator

Postprzez Lola » 1 lip 2011, o 20:34

Ha! Wreszcie trafiłam na tą reklamę :lol:
Lola

Postprzez szczota » 3 lip 2011, o 13:28

Ja też ją w końcu widziałam. I powiem szczerze, że jakoś mi nie pasuje do tej reklamy.
szczota

Postprzez karola2234 » 5 lip 2011, o 21:19

Blacky napisał(a):Nie ukryję, że ja też... oglądając tam kiedyś You Can Dance, (tylko dla tego zrąbistego Piróga) słyszałam w tle Na na na i tak takie tego... taka podnieta na ry... twarzy :-D

Też tak miałam

Jak zobaczyłam reklame to normalnie byłam tak szczęśliwa że dałam TV tak głośno że na korytażu było słychać.
No ale teraz myśle że szkoda że dali Planetary (GO!) do tvn'owskiej reklamy bo teraz będzie wielu pseudo fanów no i MCR już nie będzie taki 'nasz'

Nie pisz postu pod postem. przypominam też, że to nie jest rozmowa o wysypie fanów :evil: - Ienzo.
karola2234

Postprzez Antalia » 5 lip 2011, o 21:58

Kim jest 'pseudo fan' bo nie kumam tego ;d Jak ktos zacznie ich sluchac po obejrzeniu reklamy to jest wtedy pseudo fanem? ;d
Antalia
Starszy moderator

Postprzez violqa » 6 lip 2011, o 14:38

nataliamcrf wydaję mi się, że karoli chodziło o fanów jednej piosenki, no bo to chyba nic złego, jeśli dzięki tej piosence ktoś pozna MCR i mu się on baaaardzo spodoba...
ale już ciii, bo to nie na temat ;)

co do tematu, bo chyba się nie wypowiadałam, Uważam, że to wcale takie złe nie jest, fajnie nagle tak w trakcie oglądania tv usłyszeć TAKĄ piosenkę, ale szczerze mówiąc, ta ona totalnie nie pasuje wg mnie do tej reklamy, tzn wg mnie mogli wybrać coś coby bardziej hmmmm zgrywało się z ich ,,zwiastunem" seriali, to wygląda tak jakby komuś Planetary(GO!) bardzo się spodobało (nie mówię, że to źle ;p) i na siłę chciał wepchnąć ją w jakąś reklamę, no i to tak średnio pasuje
ale swojego zdziwienia i szoku jak to pierwszy raz zobaczyłam/usłyszałam to chyba nigdy nie zapomnę xD
violqa

Postprzez Blacky » 11 lip 2011, o 19:13

Wiecie, że teraz na esce leciało Planetary? Jak się piosenka rozpowszechniła, to nawet tam ją puszczają..

>> taka mała wiadomość <<
Blacky

Postprzez Linnet » 11 lip 2011, o 19:37

Na Esce czy na Esce Rock? Tak z ciekawości ;)
Linnet

Postprzez sobi » 11 lip 2011, o 21:21

na ESKA TV puścili Planetary :D siedzę sobie spokojnie, a tu słyszę syreny i.. party hard :D skończyło się, wyłączyłam tv, poszłam do góry, a tata mnie wita tekstem 'no to se pośpiewałaś' xD
sobi

Postprzez Lu. » 12 lip 2011, o 15:19

Ja praktycznie cały czas trafiam na Planetary na Rebel. Dzisiaj rano jak puścili to nawet wkręciłam mamę do wspólnego skakania :lol: .
Na ESKA TV? :shock: to mnie zdziwiło .

A tak ogólnie do tematu, bo się chyba nie wypowiedziałam.
Jak pierwszy raz zobaczyłam reklamę to pomyślałam, kurde ale fajnie. Pośpiewałam sobie trochę i nawet mi się spodobało. A teraz sądzę,że to faktycznie nie pasuje. Chociaż nie wiem czy jeszcze puszczają ten spot, bo dawno nie widziałam.
Lu.

Postprzez Moonshine » 12 lip 2011, o 16:24

Fajnie, że puszczają Planetary. Wszystkim spodobało, że tak wszedzie leci :-P
A co to tvn to już chyba nie ma tej reklamy. Mimo, że nie koniecznie pasowało do tych seriali to zawsze miałam radochę jak słyszałam :-D
Moonshine

Postprzez RebelliousAngel » 12 lip 2011, o 19:07

No kurczę, ja jej jeszcze nie widziałam! ;< <zły>
Dopiero na weekend będę w PL to mam nadzieję, że na nią trafię :D
Będę siedzieć i oglądać TVN all the time :D <ach, ten mój angielski> ;)
RebelliousAngel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do News