Praca nad nową płytą.

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Praca nad nową płytą.

Postprzez Katerina16 » 11 lip 2011, o 21:24

Właśnie doszły mnie słuchy iż My Chemical Romance przyznali iż rozpoczynają pracę nad nową płytą !
Jak sądzicie , być może po jej wydaniu zespołowi uda się do nas powrócić by ją promować ?
Katerina16

Re: Praca nad nową płytą.

Postprzez Dasieq » 11 lip 2011, o 21:32

'słuchy' poprzyj jakimś oficjalnym źródłem :) nie rób nadziei że już tylko kolejne 5 lat robienia płyty i znowu u nas będą żeby ją promować :P
'Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych'

'Racja jest jak dupa, każdy ma swoją'

Spójrz, przyjacielu, jak bajeczka o Chrystusie uczyniła nas bogatymi -Papież Leon X
Dasieq

Postprzez nemi » 11 lip 2011, o 21:33

również doszły do mnie takie słuchy, mhm być może do nas przyjadą, ale ja chciałabym ich indywidualnego, że tak powiem koncertu, jeśli spodobało się im u nas, to być może przyjadą promować swoją przyszłą płytę, oby jak najszybciej ją wydali, bo już teraz nie mogę się doczekać :->
w wywiadzie dla Radio One powiedzieli, że zaczynają pracę nad nowym albumem
nemi

Postprzez Katerina16 » 11 lip 2011, o 21:41

cchemiczna napisał(a):w wywiadzie dla Radio One powiedzieli, że zaczynają pracę nad nowym albumem

Masz oto i swoje źródło Dasiu ;)

Ja myślę ,że płyta ... to spory kawał czasu i pracy choć trochę wcześnie na nią chyba... No ale na logikę trochę im to zajmie ;) Ale jeśli wrócili by później do nas to czemu nie ? Ciekawe jaki byłyby album. Mnie to cieszy wszystko xD
Katerina16

Postprzez Sharp » 11 lip 2011, o 21:43

Już tak gadali i nic z tego nie było. Nie ma co się jarać, powinni mieć nauczkę, że album się robi, a nie o nim mówi. Jeden już wyrzucili do kosza, a przed tym tyle o nim chrzanili ;-)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Katerina16 » 11 lip 2011, o 21:50

Wyrzucili , ale wydali później drugi. Na jedno racja zamiast o nim gadać... mogli by nagrać i zaskoczyć.
No , ale może akurat coś sensownego tym razem z tego wyniknie ;)
Katerina16

Postprzez nemi » 11 lip 2011, o 21:54

no właśnie, chciałabym być mile zaskoczona
ich nieopublikowane piosenki są naprawdę świetne, może jeszcze je wykorzystają
Ostatnio edytowano 11 lip 2011, o 21:55 przez nemi, łącznie edytowano 1 raz
nemi

Postprzez Sharp » 11 lip 2011, o 21:55

Katerina, tak, wyrzucili, ale wydali później drugi - a ile później? Rok? A ile czekaliśmy? Cztery lata od wydania TBP. A gadali jakieś dwa, że będzie taka rokendrolowa i w ogóle, powrót do korzeni, bla, bla, bla, a ostatecznie spojrzeli w głąb siebie i nagrali coś świetnego i prawie wcale o ty nie mówili. Więc niech się znów tym zajmą :-)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez KillJoy » 11 lip 2011, o 22:05

Póki co nie liczyłabym na to, że jakoś szybko nagrają nową płytę. Nie tak dawno wyszło przecież DD. Chociaż po ciuchu nadal liczę, że nagrają studyjną wersję The world is ugly :-(

O płycie, na którą czekaliśmy cztery lata mówili bardzo dużo. Love letter to rock and roll- pamiętacie? Album poszedł do kosza, a o DD niewiele mówili. Chciałabym, żeby zamiast gadać o nowej płycie zaczęli wreszcie coś robić w tym kierunku ;-)
Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
KillJoy

Postprzez Linnet » 12 lip 2011, o 06:02

To że piszą nowy materiał nie oznacza, że płyta pojawi się szybko ;) Może im to zająć ponad ro co najmniej. Nadal są w trasie :lol: Gerard sam mówi, że mają jeszcze sporo miejsc do odwiedzenia ;)

Mniej więcej od 2:14:40 http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b0 ... k_Special/ ;)
Linnet

Postprzez jabłkoo » 12 lip 2011, o 07:53

Cieszę się, ale póki co jestem dość ostrożna z takimi informacjami. Jestem szczęśliwa, że znów zaczną się rozmowy o czym może być itd.
jabłkoo

Postprzez Vectress » 12 lip 2011, o 09:51

Rany, tego naprawdę się nie spodziewałam.
Mam nadzieję, że chłopaki wezmą się w garść i bez żadnych niepotrzebnych wahań zrealizują swój pomysł, jeśli chodzi o nową płytę.
"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra." - Marilyn Manson
Vectress

Postprzez RebelliousAngel » 12 lip 2011, o 14:36

Też mam nadzieję, że tym razem nie będziemy musieli długo czekać :)
RebelliousAngel

Postprzez Kumiko<3 » 12 lip 2011, o 14:42

Mam nadzieje że ta płyta która być może powstanie będzie taka jak kiedyś ich płyty i piosenki kocham ich ale Danger day's jest całkiem inne niż black parade/revenge i wiele różnych nie płytowych piosenek :D
Tak czy siak czekam z niecierpliwością :twisted: :twisted:
Zapewno długo sobie poczkeam :D
Kumiko<3

Postprzez micc » 12 lip 2011, o 15:08

Oj chyba drugiej takiej, jak The Black Parade to nie uda im sie juz stworzyc. To bylo niepowtarzalne.
Mysle, ze teraz znow sie wstrzela w jakas powstajaca nowa mode i nowe pokolenie fanow ;)
micc

Postprzez Lu. » 12 lip 2011, o 15:15

Ja tam się jakoś wolę nie nastawiać za bardzo, bo w końcu znowu wyjdzie,że poczekamy sobie x lat. :lol:
Chociaż nie powiem byłoby fajnie gdyby coś działali ; ). Mi się marzy płyta w stylu Bullets i Revenge. Ale znając chłopców to będzie znowu coś zupełnie innego. I tak będę się cieszyć i tak. :mrgreen:
Lu.

Postprzez mucha155doc » 12 lip 2011, o 15:51

hm... w sumie to ja też bym wolała jak by powrócili do
stylu Bullets i Revenge

jakoś bardziej mi to odpowiada i ja jakoś się wole jeszcze tym nie chachać bo nie wiadomo co z tego wszystkiego wyjdzie więc lepiej się później nie rozczarować jak będzie trzeba czekać i czekać....
mucha155doc

Postprzez Rahl » 13 lip 2011, o 13:04

Poczekamy (pewnie długo :mrgreen: ), zobaczymy. Ciekawe, co tym razem dla nas przygotują. Ja tam jestem otwarta na różne propozycje, nie oczekuję powrotu do jakiegoś stylu. Ważne, żeby nie grali na siłę. :-)
Rahl

Postprzez nemi » 13 lip 2011, o 16:47

błagam niech wrócą do starego stylu, ale pewnie będzie to coś podobnego do DD, chociaż kto wie :->
nemi

Postprzez Blizzard of Ozz » 13 lip 2011, o 16:58

Nie ważne, czy będziemy czekać rok, dwa czy pięć. Ważne, że na DD nie zamierzają kończyć, a takie plotki się pojawiały.
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Blizzard of Ozz

Postprzez Panny » 13 lip 2011, o 17:41

Właśnie ! Nie ważne jaki będzie styl , cieszmy się , że zamierzają zrobić cokolwiek !
A skąd wiecie , że będą teraz gadać o tym gdzie popadnie ? Może po prostu chcieli poinformować o swoich zamiarach . ;-)
Panny

Postprzez green_color » 14 lip 2011, o 00:12

Cóż, styl z pewnością będzie świetny, biorąc pod uwagę kreatywność MCRów, ale po nich możemy spodziewać się różnych rzeczy, bo trzeba przyznać- w zaskakiwaniu, to oni są całkiem dobrzy :lol: W końcu, to był szok (przynajmniej dla mnie), przerzucić się z czarnoparadnych mundurów (<3) na kolorowe maski, pistolety etc. W każdym razie mam nadzieję, że nie będziemy musieli znów czekać 4 lata, żeby pobansować na koncertach, przy nowych kawałkach :mrgreen:

Chociaż po ciuchu nadal liczę, że nagrają studyjną wersję The world is ugly :-(

KillJoy, ja też...
green_color

Postprzez SzpakZloczynca » 14 lip 2011, o 08:49

A ja Wam mówię ,że będą grali Death - Metal .
Nie wiem skąd mi się to wzięło ,ale prędzej czy później będzie death metal i już.
A wtedy poznają się z Behemotem i Vesanią i częściej będą jeździć do Polski ,bo się wielce polubią.
JA WAM MÓWIĘ ,JA TO W ŚRODKU JAKOŚ CZUJĘ ! lub chciałabym usłyszeć growlującego Gee...
Najprawdopodbniej na nowym krążku będzie dużo piosenek z niewydanej płyty ,Gerard mówił ,że nie są takie złe i nawet bardzo mu się podobają. Także to bardzo prawdopodbne.
ALE POTEM DEATH METAL !
SzpakZloczynca

Postprzez Moonshine » 14 lip 2011, o 10:01

Świetnie, że już zaczęli pracę nad nową płyta, marzy mi się płyta w stylu Revenge, ale pewnie będzie to coś zupełnie nowego. Pozostaje czekać i liczyć na to, że nie będą to kolejne cztery lata jak od wydania TBP ;-)
Ostatnio edytowano 14 lip 2011, o 10:21 przez Moonshine, łącznie edytowano 1 raz
Moonshine

Postprzez Sharp » 14 lip 2011, o 10:20

Nie, nie wydadzą raczej piosenek ze wywalonej płyty, Frank powiedział, że wydadzą je po rozpadzie zespołu. I ale Wy jesteście dziwni - dlaczego chcecie, żeby zespół się cofał? <pacza dziwnie> I pewnie tyle czasu minie, z 3 lata, żeby wszystko nagrali. Ja tam wolę cierpliwie czekać i doczekać się czegoś na miarę TBP i DD.

A tak w ogóle, to ja bym zluzowała szelki - muzycy wciąż pracują nad piosenkami, piszą teksty. Ciężko stwierdzić, że to praca nad nową płytą <wzrusza ramionami>
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez lastly » 14 lip 2011, o 10:27

no właśnie. niech się nie cofają. :-D będą grali to, co im się podoba, w czym się dobrze czują. podobają mi się wszystkie płyty, każdy styl jest cudny.
poczekamy, zobaczymy. ;-)
lastly

Postprzez SzpakZloczynca » 14 lip 2011, o 12:32

No to Dżi spiskuje za plecami Frania. Napewno wstawią coś z niewydanej płyty. No ,ale jestem strasznie ciekawa ,jaka będzie ,nie zależnie ile na nią będziemy czekać. Ale coś podobnego do Danger Days ,taka... rebela i wydaje mi się ,że strzelą gdzieś w punkowe kl imaty. Skoro był mrok ,mrok ,mrok niech będzie kolor,bunt,bunt : D
SzpakZloczynca

Postprzez soprettyblack » 14 lip 2011, o 12:53

Ojej, niech nie gadają tylko nagrywają, wydają i przyjeżdżają do Polski!!!
Naprawdę, potrzebuję nowego MCR. Wiadomo, że każda ich płyta oznacza jakąś tam zmianę, i ja już tej zmiany chcę, bo DD zaczyna być nudnawe. Niech nie każą nam znów czekać 4 lata, naprawdę.
soprettyblack

Postprzez Kumiko<3 » 14 lip 2011, o 16:05

Nie chce żeby wracali się jakoś do starych czasów tylko poprstu wolę słuchać np. I'm not okey niż sing. :roll:
Danger day's też mi się podoba ale jak już mają nagrać płyte wolałabym ich stare klimaty chodzi o muzyke :D Bo przecież Frank słodko wygląda jako Funk Ghoul ! :twisted: :twisted: :D
Kumiko<3

Postprzez Katerina16 » 14 lip 2011, o 17:46

Blizzard of Ozz napisał(a):Nie ważne, czy będziemy czekać rok, dwa czy pięć. Ważne, że na DD nie zamierzają kończyć, a takie plotki się pojawiały.

Dobrze ujęte ;) Zgodzę się z tym
Katerina16

Następna strona

Powrót do News