Praca nad nową płytą.

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Praca nad nową płytą.

Postprzez Sharp » 14 lip 2011, o 19:24

Danger Day's? Funk Ghoul? Nowa płyta i nowy Killjoy? I'm not okey? Co to za piosenka? Nie słyszałam.

Lets kłołt ju, Kumiko "Nie chce żeby wracali się jakoś do starych czasów tylko poprstu wolę słuchać np. I'm not okey niż sing. :roll: Danger day's też mi się podoba ale jak już mają nagrać płyte wolałabym ich stare klimaty chodzi o muzyke :D "
Aha, fakt, więc nie chcesz, żeby do tego wracali, okay.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Mac » 15 lip 2011, o 19:09

Przez te lata od TBP MCR się zmieniło... Jeżeli wydadzą nową płytę to myślę, że będzie bardziej podobna do DD niż do ich ich wcześniejszych. No ale z drugiej strony, znając ich szalone pomysły możemy spodziewać się wszystkiego :-D Pozostaję nam tylko czekać, oby nie za długo !
Mac

Postprzez zajeckicajec » 16 lip 2011, o 10:04

obstawiam, że to znów będzie jakaś totalnie inna, nowa odsłona ;D
zajeckicajec

Postprzez nemi » 16 lip 2011, o 10:55

zajeckicajec napisał(a):obstawiam, że to znów będzie jakaś totalnie inna, nowa odsłona ;D

znając chemicznych to prawdopodobne
* Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.
* Experience is the name that everyone gives to his mistakes.
* My one regret in life is that I am not someone else.
nemi

Postprzez szczota » 16 lip 2011, o 16:33

Podeszłam do tej informacji dość sceptycznie. Chłopaki lubią dużo gadać ;-) I tak musimy poczekać cierpliwie i nie jarać się zawczasu, bo to nie ma sensu przecież. Niedawno czekaliśmy z niecierpliwością na DD, a widzę, że niektórym się już nudzi. Oj, niedobrze. Jesteście strasznie zachłanni ;-) Owszem, zastanawiałam się, co tym razem wpadło im do łbów. I mam nadzieję, że jednak się nie będą cofać. Co nam po np. drugiej Revenge? Nie możemy od nich oczekiwać, że znów staną się mroczni i głośni i że Gee znów będzie miał czarne jak smoła włosy. Nie przeczę, że ta płyta jest świetna, ale czy nie lepiej, by była taka jedyna, wyjątkowa? Niech chłopaki robią co mają robić. Byle się nie przepracowali.
szczota

Postprzez Asik♪ » 16 lip 2011, o 17:41

szczota napisał(a):Niedawno czekaliśmy z niecierpliwością na DD, a widzę, że niektórym się już nudzi

Dokładnie. Wiec narazie cieszmy się DD, i nie napalajmy się aż tak na nową płytę bo to jeszcze może trochę potrwać. Też jestem ciekawa co tym razem chłopaki wymyślą ale to czekanie też może być fajne, taki czas kiedy tylko możemy przypuszczać w jakim klimacie będzie nagrana, trochę pofantazjować i słuchać poprzednich płyt ;)
Asik♪

Postprzez soprettyblack » 30 sie 2011, o 15:09

Właśnie przeczytałam news na stronie głównej. edffgiugvbcxvknasivdfbnjfrdeiuvnbvbieswuirgf kontynuacja Danger Days?! -.-
Jeszcze mi powiedzcie, że to będzie b side. A już wspominali, że b side wydadzą kiedy będą kończyć.
W ogóle mi się to nie podoba.
No ale poczekamy, zobaczymy. Oni zawsze potrafią pozytywnie zaskoczyć, więc może i teraz się uda.
soprettyblack

Postprzez micc » 30 sie 2011, o 15:30

mysle, ze to nie bedzie b-side, tylko kontynuacja. Wkrecili sie w koncept, Gerard lubi zyc swoimi konceptami, mysle ze tym razem nie wyczerpal wszystkich pomyslow na jednym albumie i widac chca to ciagnac <ma mieszane uczucia>
micc

Postprzez soprettyblack » 30 sie 2011, o 15:44

micc, kurde, też mam mieszane uczucia. Żeby oni tego nie zepsuli, ojej.
soprettyblack

Postprzez Bulletproof Zombie » 30 sie 2011, o 15:55

Że co? :shock:
Jeśli mają przeciągać historię Killjoys'ów, to niby ok. Ja się obawiam, żeby brzmienie nie było podobne do tego na Danger Days... Zresztą nie wiem. Cokolwiek wymyślą, na pewno będzie ciekawe.
Bulletproof Zombie

Postprzez Sharp » 30 sie 2011, o 15:58

Ja uważam, że nagrają to i uznają, że jest zajebiste i takie będzie i wydadzą, albo po nagraniu uznają, że to ścierwo i rzucą w bok i znów przyjdzie nam czekać kilka lat.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Linnet » 30 sie 2011, o 16:05

Bulletproof Zombie napisał(a): Ja się obawiam, żeby brzmienie nie było podobne do tego na Danger Days...

Mikey Way napisał(a): The weird thing is, whenever we have a new batch of songs pop up during a record cycle or after a record cycle, it's usually some kind of kind of thing that gets us to the next sound. Any time we try to guess where we're going to be or where we're going to go, we're usually wrong but we're always very pleasantly surprised at where we ended up. It's hard for us to guess what it's going to end up sounding like. Right now, it's definitely a mix of Danger Days and some of the stuff we did back in the day

Muszę Cię zmartwić. Wygląda na to, że brzmienie właśnie będzie podobne do DD :->
Linnet

Postprzez soprettyblack » 30 sie 2011, o 16:14

Sharp, też właśnie podejrzewam, że znowu może pojawić się druga z opcji, o których napisałaś.
No kurdekurdekurde, mają trzy poprzednie cudowne płyty, a chcą kontynuować akurat tą, której cudowność jest najmniejsza. -.-
soprettyblack

Postprzez RebelliousAngel » 30 sie 2011, o 16:16

Right now, it's definitely a mix of Danger Days and some of the stuff we did back in the day

Mnie to tam nie przeraża. Przecież spodoba mi się wszystko od Chemicznych ;)
Jednak nie chciałabym kontynuacji Killjoysów, ale co tam, nawet jeśli to zrobią...
Nie mogę się doczekać na jakieś dokładniejsze informację, choć wiem, że trzeba poczekać.
Chciałabym już tę płytę! ;D
RebelliousAngel

Postprzez micc » 30 sie 2011, o 16:21

o, to ostatnie zdanie Mickey'a napawa mnie nadzieja ;D
Czy to z wywiadu na Reading?
micc

Postprzez Linnet » 30 sie 2011, o 16:27

To jest z wywiadu dla Absolutepunk :-) Łapaj linka :D http://absolutepunk.net/showthread.php?p=93894782
Linnet

Postprzez Bulletproof Zombie » 30 sie 2011, o 16:34

Linnet napisał(a):
Bulletproof Zombie napisał(a): Ja się obawiam, żeby brzmienie nie było podobne do tego na Danger Days...

Mikey Way napisał(a): The weird thing is, whenever we have a new batch of songs pop up during a record cycle or after a record cycle, it's usually some kind of kind of thing that gets us to the next sound. Any time we try to guess where we're going to be or where we're going to go, we're usually wrong but we're always very pleasantly surprised at where we ended up. It's hard for us to guess what it's going to end up sounding like. Right now, it's definitely a mix of Danger Days and some of the stuff we did back in the day

Muszę Cię zmartwić. Wygląda na to, że brzmienie właśnie będzie podobne do DD :->

Oł. No ale RIGHT NOW, a skoro tak często zmieniają zdanie, to... Dooobra tam, mi to wisi i powiewa, i tak i tak kupię płytę xD
Bulletproof Zombie

Postprzez Vectress » 30 sie 2011, o 16:39

Przynajmniej czegoś się dowiedzieliśmy.
Mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie nastawiona i z niecierpliwością będę czekała na nowy album. Potrzebuję tego krążka.
Ostatnio edytowano 30 sie 2011, o 16:43 przez Vectress, łącznie edytowano 1 raz
"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra." - Marilyn Manson
Vectress

Postprzez micc » 30 sie 2011, o 16:42

Linnet, dziękujah :D
micc

Postprzez SzpakZloczynca » 30 sie 2011, o 19:35

Chciałabym, żeby zmienili zdanie. Lub żeby muzyka nie była jeszcze lżejsza, albo Killjoysowy koncept był tak samo wciągający. Nie mam ochoty na kolejne S/C/R/E/A/C/R/O/W/,Summertime czy Sing, ale jeśli będą do tego ciekawe historie to przełknę.
Ogólnie jakoś nie cieszy mnie ta informacja <modli się o zmianę zdania>, ale i tak i tak kupię, a jeśli będzie koncert w Polsce to bezapelcayjnie pójdę.
live slow, die whenever
SzpakZloczynca

Postprzez Asik♪ » 30 sie 2011, o 19:55

Wiadomość o kontynuacji DD szczerze, to mnie nie cieszy. juz nie mowię że mają wracać do jakiś tam czasów, ale liczyłam że nagrają coś nowego! A nie kontynuacje. No ale ok, zobaczymy co z tego wyjdzie, może się okazać że tez będzie świetna.
Asik♪

Postprzez Antalia » 30 sie 2011, o 22:21

A ja wcale nie uważam żeby cudowność DD była mniejsza niż cudowność poprzednich płyt. Przynajmniej dla mnie. No i myślę, że oni wiedzą akurat najlepiej co im najfajniej wyjdzie. Ja do tej pory się nie zawiodłam więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie ;d Jak usłyszałam, że DD ma trochę elektroniki to byłam prawie pewna, że mi się nie spodoba a teraz razem z Bullets to moja ulubiona płyta więc dopóki nie usłyszę, nie stwierdzę czy to dobrze czy źle ;d
Antalia
Starszy moderator

Postprzez eerfh » 31 sie 2011, o 07:22

Antalia napisał(a):A ja wcale nie uważam żeby cudowność DD była mniejsza niż cudowność poprzednich płyt. Przynajmniej dla mnie. No i myślę, że oni wiedzą akurat najlepiej co im najfajniej wyjdzie. Ja do tej pory się nie zawiodłam więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie ;d Jak usłyszałam, że DD ma trochę elektroniki to byłam prawie pewna, że mi się nie spodoba a teraz razem z Bullets to moja ulubiona płyta więc dopóki nie usłyszę, nie stwierdzę czy to dobrze czy źle ;d

^THIS!

Chemiczni to Chemiczni, Gee to Gee, Mikey to tosterowy jednorozec, Ray to Ray, a Frankie to Frankie. Nie ma innej opcji zeby nas czyms nie zaskoczyli. I nie rozumiem Waszej niecheci - to wlasnie dzieki DD tak mocno sie zglebilam w zespol ktorego wczesniej nie lubilam. Byc moze rzeczywiscie ma za duzo elektroniki, ale jesli wprowadzaja ciekawe historie, sensowne teksty, a ma to pomoc im w dalszym ciagnieciu kariery, jestem za. Podoba im sie? Mi tez sie spodoba.
eerfh

Postprzez isia » 31 sie 2011, o 07:35

eerfh napisał(a):^THIS!

Chemiczni to Chemiczni, Gee to Gee, Mikey to tosterowy jednorozec, Ray to Ray, a Frankie to Frankie. Nie ma innej opcji zeby nas czyms nie zaskoczyli. I nie rozumiem Waszej niecheci - to wlasnie dzieki DD tak mocno sie zglebilam w zespol ktorego wczesniej nie lubilam. Byc moze rzeczywiscie ma za duzo elektroniki, ale jesli wprowadzaja ciekawe historie, sensowne teksty, a ma to pomoc im w dalszym ciagnieciu kariery, jestem za. Podoba im sie? Mi tez sie spodoba.

Też znam ich dopiero od DD i całkowicie się zgadzam. Mam nadzieję, że ich nowa płyta będzie dobra jak wszystkie inne.
Omomomomom.
isia

Postprzez Simba » 31 sie 2011, o 07:49

Jakoś tak jestem pozytywnie nastawiona do pomysłu kontynuacji DD. "Wciągnęłam" się w My Chemical Romance właśnie dzięki Danger Days i chociaż nie jest ona moją ulubioną płytą, to bardzo ją lubię. Tak dzisiaj sobie pomyślałam, że chyba nie będzie to taka sztywna kontynuacja... musi się zdarzyć coś co zmieni życie Killjoysów i oni będą musieli stawić temu czoła. Może np. bardziej walka ze sobą, niż ze światem, albo coś w tym stylu?

Sorry, ale często hipotetyzuję ;-) Po prostu głośno myślę.
Simba

Postprzez PanicRomance » 31 sie 2011, o 10:22

Popieram! Wierzę w nich i dlatego jestem pewna, że cokolwiek by nie zrobili to będzie świetne. W końcu to My Chemical Romance :D I też mi się tak wydaje, że Gerard się już na maksa wciągnął w tych Killjoysów i dlatego nie chce tak szybko od tego odejść, bo ma pewnie jeszcze kupę pomysłów na ten temat.
PanicRomance

Postprzez violqa » 31 sie 2011, o 10:25

A ja nie chce jeszcze nowej płyty, nie zdążyłam eis DD porządnie nasycić, a oni już nowa chcą tworzyć.
No ale jeżeli juz mamy mówić o tym jaka ona będzie, to ja ufam chłopakom i wiem, ze nie ważne czy bezie to kontynuacja czy coś całkiem innego zapewne będzie to bardzo dobra płyta, która jak wszystkie ich będzie mieć to coś, co sprawi, ze będzie super
violqa

Postprzez micc » 31 sie 2011, o 10:42

na pewno beda mieli nowe stroje :> <patrzy znaczaco na opieta kurteczke Gee na Reading>
micc

Postprzez VoiceOfSilence » 31 sie 2011, o 13:22

Mi sie podoba DD wię fajnie że będzie kontynuacja :D Fajnie byłoby posłuchać czegos podobnego do Bulletproof Heart :mrgreen:
VoiceOfSilence

Postprzez Ekaterina » 31 sie 2011, o 14:44

Hmm nawet jeśli będzie to kontynuacja to na pewno ta płyta nie będzie taka sama jak DD.
A być może nawet jeśli idea będzie taka sama to styl może być inny ?
Trochę mocniejszy?

VoiceOfSilence napisał(a):Mi sie podoba DD wię fajnie że będzie kontynuacja :D Fajnie byłoby posłuchać czegos podobnego do Bulletproof Heart :mrgreen:

Mi też się podoba ta piosenka;]
Ekaterina

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do News