Praca nad nową płytą.

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Mała zapowiedź nowej płyty ?

Postprzez Yulija » 29 sie 2012, o 10:58

Och, jestem taka podekscytowana! *skacze po pokoju* Nie przeszkadza mi, że era DD się skończy. Średnio lubiłam tę płytę i Killjoyów, nie dali mi jakieś nadziei czy radości. Wręcz przeciwnie, więcej pozytywnej energii wyniosłam z poprzednich płyt. To logo mi się jakieś nowoczesne wydaje. Kurcze, niech już coś ogłoszą. Jeśli zrobią tak, że powiedzą, że następnego dnia wydają płytę to chyba umrę xd
Może pozwolę Ci byś ze mną budził się
Może powiem Ci jakie lubię wino
Może pozwolę Ci zapalić świeczkę
Gdy w pewną zimową noc
Zgaśnie światło...
Yulija

Postprzez Revenge96 » 29 sie 2012, o 11:02

Strasznie się ucieszyłam, gdy zobaczyłam nowe logo, jestem strasznie podekscytowana nową płytą. Rozdział Danger Days został zamknięty jak każdy poprzedni. Cieszę się, że ta płyta ma być mroczna, ale mimo wszystko wydaje mi się, że to raczej nie będzie podobne do ich wcześniejszej twórczości, zapewne nas jakoś mile zaskoczą. Tak czy inaczej pozostaje czekać na płytę C:
Gerard: Well, are you ready, Ray?
Ray: Yeah...
Gerard: How about you, Frank?
Frank: Oh, I'm there, baby
Gerard: How about you, Mikey?
Mikey: Fucking Sarah
Gerard: Awww pickles..
Revenge96

Postprzez chemicalmonster » 29 sie 2012, o 11:05

Jeśli logo jest nowoczesne no bo jest to ja się tylko boje o to żeby nie było tak samo jak z Linkin Park i ich nową płytą (Jak dla mnie za dużo elektroniki) ale jeśli ma być mrocznie to chyba nie mamy się czego obawiać.
Ohh... Baby don't stop bury me !
chemicalmonster

Postprzez VoiceOfSilence » 29 sie 2012, o 11:14

Mroczne klimaty i elektronika nie idą w parze, przynajmniej wg mnie. Ja też się cieszę, że era DD skończyła się, doszłam do wniosku, że płyta DD była najsłabsza w karierze MCR, a nie tak jak zawsze uważałam Bullets.Gdyby znowu miałoby być tak kolorowo jak w DD, to zapewne większość fanów miałaby dosyć, odmiana jest dobra, ale nie na długo, skoro MCR przyzwyczaiło nas do mroku. A poza tym kolory i radość bardziej pasuje do popu niż do rocka. A logo bardzo mi się podoba :-)
VoiceOfSilence

Postprzez Hide » 29 sie 2012, o 11:24

VoiceOfSilence, kolory i radość pasują również do rock'a. Rock nie ma być smutny i depresyjny, to zależy od wykonawcy. A mrok i elektronika..hm niektórzy umieją to połączyć:3 Ale też wolałabym żeby ta płyta obyła się bez elektroniki i była bardziej "mroczna".

A tak wgl. to jak oni znowu będą mroczni to znowu pewnie będzie "remont" na forum bo ta grafika nie będzie pasować xD
"As we walk among these shadows, in these streets, this field of battle
Take it up, we wear the medal, raise your hands with burning candles "
Hide

Postprzez radiation99 » 29 sie 2012, o 14:20

Szczerze? Cieszę się, że idą dalej i mimo, że każdą płytę uwielbiam na swój sposób, DD również, to nie mam zamiaru za niczym tęsknić, bo i tak jeśli zechcę, mogę do nich wrócić. Zapowiedzi, które nam serwują, a raczej dawkują, bo na razie jest ich mało, podobają mi się szczerze coraz bardziej, i jeśli to, co widzimy na ten moment jest zapowiedzią krążka, to raczej nie żartowali z tym, że będzie mrocznie. I cieszę się. Mam tylko nadzieję, że nie wrócą do stylu z czasów revenge, bo po co się cofać, skoro można iść dalej? ;-)
radiation99

Postprzez Junkie Re Venge » 29 sie 2012, o 15:40

Tak, tylko, że jeśli połączymy mrok i elektronikę to nie będzie już rock. Tak myślę.
Mamy nowe logo, może nie jest zbyt piękne, ale zapowiada nowy album, który będzie, mam nadzieję, inny niż poprzednie. I by pojawił się w najbliższym czasie C: Nie będę tęsknić za DD, wolałabym raczej żeby znów grali dobrego punk rock'a, zrezygnowali z elektronicznych wstawek i przerobionego wokalu. Czas pokaże c:
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez chemicalmonster » 29 sie 2012, o 15:48

Gdyby dalej grali to co było na DD , fani by już myśleli a pewnie tak by było że MCR już się zmienili tak że będzie tylko wesoło i kolorowo. A tego chyba byśmy nie chcieli. Zmiany są dobrę do The balck parade było mroczno następnie DD i troche zamieszania bo było kolorowo i bardziej wesoło no ale przełkliśmy to no i wyszło że DD to też fajny album. Teraz ma być mrocznie i tego się trzymajmy bo na pewno niektórym brakowało trochę ciemnych klimatów po DD.
chemicalmonster

Postprzez sobi » 29 sie 2012, o 15:51

jakoś tak średniawo wierzyłam, że płyta będzie mroczna. niby Gee tak powiedział, ale kurde, po co w takim razie np. rozjaśnianie włosów, na brąz, czarny jest bardziej mhhroczny :lol: po zobaczeniu nowego logo i strony odzyskuję wiarę w ciemność nowej płyty :3 może odejdą trochę od elektroniki, ale przyznać muszę, że 'petunia' była urocza :mrgreen:
Hide, dokładnie to samo sobie pomyślałam odnośnie szablonu na stronie xD
chemicalmonster, lekka odmiana jest dobra, ale na jeden album. mam podobne zdanie. fani słuchający mocniejszej muzyki są jak najbardziej za tymi mrocznymi klimatami. jest też sporo fanów słuchających łagodnego rocka, o ile mogę to tak nazwać, oni zapewne woleliby coś w stylu DD. ja jednak czekam na ciemność xDD
do you like the ouija, we dance
blood, flesh, romance
sobi

Postprzez Bulletproof Zombie » 29 sie 2012, o 15:58

Kurczę, nie mogę się już doczekać! Lubiłam historię Killjoysów, ale jestem strasznie ciekawa, co chłopcy wymyślili nowego :) Chciałabym, żeby to było coś, czego nikt by się nie spodziewał, coś co nas serio zaskoczy, oczywiście pozytywnie. I w sumie obojętne jest mi to, czy brzmienie płyty pójdzie bardziej w stronę elektroniki czy czegoś mocniejszego, jestem otwarta na wszystko ;3 Co do logo, to myślę, że raczej nie będzie to moje ulubione logo MCR, ale nie jest złe ;) A poza tym, pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że wyczekuję nowej płyty mojego ulubionego zespołu - nie jestem fanką My Chem od nie wiadomo jak długiego czasu, więc to dla mnie nowość, ale baaardzo mi się to podoba i jestem strasznie podekscytowana! ;D
Bulletproof Zombie

Postprzez chemicalmonster » 29 sie 2012, o 16:01

No to tak dla odmiany macie skąd się jest to nasze nowe logo MCR :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_Beretta_92
chemicalmonster

Postprzez TCustodis » 29 sie 2012, o 18:11

Gerard powiedział, że jak na razie płyta jest mroczna, co wcale nie oznacza, że na 100% będzie mroczna.
Przed DD też gadali, że wracają do korzeni (czyt. Bullets), że garściami sięgali z klasycznego rocka, a wyszło jak wyszło.
Ogólnie mam nadzieję i myślę, że MCR, nie nagra czegoś bezpośrednio mrocznego. Myślę, że płyta będzie o czymś poważnym (niekoniecznie śmierci, bo to nie jest jeden jedyny poważny i mroczny temat na świecie). MCR jest zespołem, który w banały raczej nie będzie dążyć, raczej zrobią coś złożonego, a jeżeli to będzie koncept album, a logo daje już jakąś wskazówkę, to może napiszą coś o wojnie? Jeśli chodzi o brzmienie, to chętnie usłyszałabym utwory typu The World Is Ugly, Stay czy The Drugs, ogólnie takie klasyczno-rockowo brzmiące. Jestem ciekawa ich pracy. Mam jedynie głęboką nadzieję, że jak już wydadzą płytę i zachce im się koncertować, to te koncerty nie wypadną na moją maturę, bo przysięgam z ręką na sercu, że oskubię Gerarda z każdego włosa jak tego dokonają.
Ogólnie mnie się logo nie podoba zbytnio, za bardzo rozproszone są te literki, a jak na poprzednie to się prezentuje tak lipnie.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Postprzez Unicorn » 29 sie 2012, o 19:21

Tak szczerze to nowe logo nie podoba mi się zbytnio o.o
Widziałam je wcześniej na oficjalnej stronie Chemików. I ten obrazek 'Killjoys are DEAD', ciekawie, ciekawie ^^. No zobaczymy co z tego wyniknie. Kurczę! Jestem podekscytowana jak nie wiem co!!! Pierwszy raz czekam na ich płytę. Nie chciałabym bardzo żeby w jakiś sposób pociągneli tą historię Killoysów, ale mam nadzieję że tego nie zrobią. Cieszę się że już koniec ery DD. W ogóle mam jakieś intuicyjne przeczucie że nas nie zawiodą. Jestem pełna ciekawości co do nowego 'koncept albumu' (aż się boję xD) i nie mogę się doczekać pełną gębą.
Face all the pain and take it on,
because the only hope for me is you alone
Unicorn

Postprzez sobi » 29 sie 2012, o 19:45

Ienzo, pomogę Ci go oskubać, mam jednak nadzieję, że nie będzie to konieczne. The World Is Ugly- piękna piosenka, może sobie o niej przypomną i nagrają ją w studiu.. <marzy>
do you like the ouija, we dance
blood, flesh, romance
sobi

Postprzez chemicalmonster » 30 sie 2012, o 07:15

Moje kolejne poszukiwania :)
Nie wiem znalazłam to tylko może ktoś to już widział może gdzieś to już było.
Obrazek
chemicalmonster

Postprzez Sabinia » 30 sie 2012, o 10:04

Co do nowej płyty, to jestem jej bardzo ciekawa. Wołałabym, by nie było za dużo elektroniki, co nie znaczy, że jak będzie to będę jakoś bardzo rozczarowana. Też może być fajnie. W sumie zgadzam się z tym, co Ienzo napisała. Też bym chciała, by na płycie znalazły się takie klasyczno-rockowe utwory. No i co do tego, czy płyta będzie mroczna to właśnie też bym nie chciała by była bezpośrednio mroczna, ale fajnie by było gdyby poruszyli jakiś poważny temat. No w sumie DD też według mnie poruszało ważny temat korporacji chociażby, tylko było tak kolorowo zrobione, bardzo fajne to było, ale chciałabym czegoś innego dla odmiany. I nie wyobrażam sobie, by nie był to koncept album, bo uwielbiam koncept albumy w wykonaniu MCR. Mnie chodzi o to, że wołałabym, by historia nie była o czymś mrocznym w sensie strasznym, w stylu wampiry, duchy. O śmierci też nie, bo to wszystko już było, a MCR cenię za to, że lubią zaskakiwać czymś nowym i nie nagrywają ciągle o tym samym. Liczę więc, że mnie zaskoczą pozytywnie.
A co do loga to mnie się nie podoba :/ Zawsze uwielbiałam ich loga, a to jest nieciekawe. Może się nie znam na tym, ale logo typu trzy strzałeczki i literki w kole do mnie nie przemawia i bardzie mi się kojarzy z logiem mojej uczelni (która ma logo typu trzy strzałeczki, jak widełki, pod spodem litera, wszystko w kole, kolory czarny i biały), nie z logiem ulubionego zespołu, ale ok. Może innym się spodoba.
Sabinia

Postprzez chemicalmonster » 30 sie 2012, o 10:09

Logo jest po części związane z pistoletem Beretta 92, a w sumie to w całości .
chemicalmonster

Postprzez Sabinia » 30 sie 2012, o 10:48

A logo może być związane z czymkolwiek, co nie zmienia faktu, że mi się nie podoba, no ale jak napisałam to tylko mój gust ;)
Sabinia

Postprzez Pidżam » 30 sie 2012, o 10:54

Podoba mi się nowe logo. Mrau.
Mówię Wam, to będzie naprawdę dobry album. Czuję to moim nadprogramowym zmysłem. :-D
Pidżam

Postprzez Pacifist » 30 sie 2012, o 11:31

Nowe logo jest takie... proste. Ale w sumie podoba mi sę pomysł z Berettą.
Pacifist

Postprzez ewiczkaaa » 30 sie 2012, o 20:27

Bardzo bym chciała aby nie była to znowu kolorowa muzyczka. Nie żebym hejtowała DD ale jednak wolałam TCHFSR. A co do loga.. w sumie może być:)
I'm just a man,
I'm not a hero.
Just a boy,
Who had to sing this song.
I'm just a man,
I'm not a hero.
ewiczkaaa

Postprzez Darsa ;*** » 31 sie 2012, o 12:03

'MCR 5' mam nadzieję, że jakoś pod koniec tego roku wyjdzie :D Chociaż lepiej żeby płyta była dopracowana i wyszła później niż żeby wyskoczyli z czymś szajsowym :P Skoro ma być mroczna to się cieszę, bo będzie stanowić niezły kontrast dla DD Ale nie wiadomo co tam z nimi wyjdzie... Gadają tak, robią inaczej :D Jedyna moja myśl to : mniej elektroniki panowie ♥

[EDIT] : Co do loga to... nie jest aż takie złe :)
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez Abnormal » 31 sie 2012, o 15:05

Każda z płyt chemików jest wyjątkowa. Moim zdaniem nowe logo wydaje się trochę ... nowoczesne, a podpis pod nim "killjoys are dead" jakby nawiązuje do bardziej mrocznych klimatów. Pozyjemy zobaczymy ...
Abnormal

Postprzez Sabinia » 31 sie 2012, o 20:30

Podpis "Killjoys are dead" nie kojarzy mi się z zapowiedzią nowej płyty, ani mrocznymi klimatami tylko z pożegnaniem/końcem DD, więc myślę, że o niczym nie świadczy. Bo to tak jak mieli "The Black Parade is Dead!" ;p No, ale zobaczymy...
Sabinia

Re: Praca nad nową płytą.

Postprzez Antalia » 2 wrz 2012, o 12:09

Przez podobieństwo nowego loga do Beretty można przypuszczać, że płyta będzie miała coś wspólnego z wojną, czego bardzo bym nie chciała ;/ Chociaż pająk też nie ma zbyt wiele wspólnego z killjoysami więc tak naprawdę nic nie wiadomo. Znając ich pewnie i tak wymyślą coś na co nikt by nie wpadł i oby tak było :D W 2010 też jakoś w wakacje pojawił się nowy wygląd strony i już chyba we wrześniu wyszło "Na Na Na" więc może coś się szykuje ;3
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Libri » 2 wrz 2012, o 16:52

Jak wy wszyscy, jestem strasznie ciekawa, co chłopcy nam tym razem zaserwują <zaciera ręce>. Liczę na odrobinę mniej elektroniki niż na DD. Tyle. Staram się niczego więcej nie oczekiwać, chcę, by mnie zaskoczyli. Mroczny klimat? Może być. Byle nie odgrzewać tego, co już było. Chcę się zachłysnąć muzyką, spaść z krzesła z wrażenia, pokręcić głową z niedowierzaniem i złożyć kolejny ukłon podziwu dla kreatywności MCR...! <z tego podekscytowania gada jak wariat>
Już zaczynam tęsknić za DD, ale jest to taka przyjemna tęsknota, połączona radością oczekiwania na coś nowego, jeśli wiecie co mam na myśli. :)
Światło w tunelu, nadzieja ostatnia umiera
Dziś jeszcze raz zaczniemy budować od zera

Luxtorpeda Od zera
Libri

Postprzez radiation99 » 8 wrz 2012, o 10:02

Tak jak napisała Antalia, pająk z DD nie miał zbyt dużo wspólnego z całą tematyką płyty, więc.. Znając Chemicznych i patrząc na ten fakt chociażby, za pewne okaże się, że inspiracja loga pistoletem (który bądź co bądź kojarzy się z wojną) będzie oznaczała zupełnie co innego. Jak już chyba każdy wie, Gerdu ma dziwny mózg i na razie nie jest nam dane wiedzieć, co mu w tym przypadku wpadło do głowy :lol:
Ostatnio edytowano 12 sty 2015, o 15:08 przez radiation99, łącznie edytowano 1 raz
radiation99

Postprzez Hide » 8 wrz 2012, o 12:34

Logo jest dobre :3 Tematyka wojny? Jak dla mnie ok, ale wolała bym jednak coś innego. Mnie najbardziej zastanawia chyba to jak będą wyglądali na teledyskach i podczas koncertów:3
"As we walk among these shadows, in these streets, this field of battle
Take it up, we wear the medal, raise your hands with burning candles "
Hide

Poprzednia strona

Powrót do News