Komiks Gerarda będzie ekranizowany.

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Komiks Gerarda będzie ekranizowany.

Postprzez Tomaro » 1 sie 2011, o 13:01

Rawson Thurber napisze nowy scenariusz do filmu "Umbrella Academy". Obraz będzie ekranizacją komiksu autorstwa Gerarda Waya, frontmana grupy My Chemical Romance.

Ilustrowana opowieść przedstawia losy siedmiu superbohaterów adoptowanych w przeszłości przez zamieszkującego Ziemię kosmitę. Kiedy ojciec siódemki umiera, bohaterowie muszą kontynuować jego misję ocalenia planety. Za pierwszą wersję scenariusza odpowiadał Mark Bomback, jednak twórcy ekranizacji zdecydowali się na zatrudnienie innego scenarzysty, który zajmie się projektem. Za komiks "Umbrella Academy" Gerard Way został wyróżniony prestiżową branżową nagrodą Eisnera.

Dyskografię jego kapeli, My Chemical Romance, zamyka krążek "Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys" z listopada 2010 roku. Najpopularniejsze dzieło Rawsona Thurbera to komedia sportowa "Zabawy z piłką".

Źródło - http://film.dziennik.pl/kino/zapowiedzi ... krany.html

Ja nie mogę się doczekać, i mam nadzieję, że dzieło to trafi do Polski, lecz komiks niestety się tego nie doczekał...
Tomaro

Re: Komiks Gerarda będzie ekranizowany.

Postprzez Sharp » 1 sie 2011, o 13:12

Napisze scenariusz, więc nie wiem skąd pomysł, że ten nienapisany jeszcze scenariusz będzie ekranizowany (wcześniejszy niby był napisany, a go olali, hihi). Od napisania scenariusza do wrzucenia go do kręcenia jest bardzo długo czas ;-) Niektóre scenariusze leżą latami na półkach, bo nikt ich nie chce. Proponuję się nie napalać, bo już było tak samo z losami Pacjenta, prawda?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Tomaro » 1 sie 2011, o 13:14

Wiesz, myślę, że jednak będzie ekranizowany, bo - Obraz będzie ekranizacją komiksu autorstwa Gerarda Waya, frontmana grupy My Chemical Romance. Przepraszam, po przeczytaniu tego, myślałem że produkcja jest potwierdzona.
Tomaro

Postprzez ChemicznyPłaz » 1 sie 2011, o 19:48

O scenariuszu mówi się od 2009, po internecie krążyły nawet pierwowzory plakatów filmowych i lista aktorów, którzy mieli tam zagrać. Ja się nie napalam.
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Sharp » 1 sie 2011, o 19:56

Błagam, nic nigdy nie jest potwierdzone dopóki aktorzy nie wkroczą na plan. Zawsze może się coś stać i mogą to odepchnąć na następny rok i następny i następny. Ja też się nie napalam.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez xblacknoahx » 1 sie 2011, o 20:15

Hm .. Fajnie było by pójść do kina na Umbrella Academy ale Sharp, ma rację . Nie ma nawet potwierdzenia że komiks zostanie w 100 % nagrany . :evil:
xblacknoahx

Postprzez saygreenday » 2 sie 2011, o 13:19

Gerard sam w ostatnim wywiadzie.. - polskim, tak a'propos - powiedział, że tworzy komiksy dla przyjemności, że nie chodzi o film tylko o to, że robi to, co kocha. Tak więc myślę, że na razie jeszcze nic nie jest klepnięte, zbierają ekipę, producentów, reżyserów - i zobaczą co z tego będzie.
Jeśli film powstanie - świetnie. Kupuję bilety, kupię kostium kobiety-skrzypiec i lecę pchać się do kina łokciami do przodu. :P
saygreenday

Postprzez Jovinka » 2 sie 2011, o 13:30

Póki co to się nie napalam (aby nie zapeszyć), ale gdy wejdzie do kin to z chęcią pójdę ;)
Jovinka

Postprzez Kebab » 2 sie 2011, o 16:48

Dobrze,że na ekranie pojawi się coś, co nie zostało stworzone z potrzeby zysku, ale z potrzeby serca.
Jeżeli to dotrze do Polski ( a dotrze???) to będę pierwsza w kolejce po bilety do Cinema City!
Kebab

Postprzez Jijo » 7 sie 2011, o 12:32

Hmm... Właściwie to na początku się ucieszyłam, chociaż nawet jeśli już by to wyszło, to pewnie dłuuugo dochodziłoby do Polski. A z tego co piszecie, to już kompletnie mnie opuściła nadzieja. :lol:
Ale w każdym razie mi wystarczyłoby, gdyby w końcu wydali w Polsce coś co mnie tak ciekawi, tak jak Umbrella Academy. Ale o co ja proszę, równie dobrze mogłabym zarządzać słonia w butach w domu...
Jijo

Postprzez szczota » 7 sie 2011, o 18:40

Po przeczytaniu mówiłam "Fajnie", ale nie ma co sikać. Fajnie, że ktoś się zainteresował. Byle wszystko wypaliło. Chętnie obejrzę film w kinie.
szczota

Postprzez Green » 8 sie 2011, o 08:38

Fajnie, ale nawet gdyby juz wydali, to zanim by do Polski doszlo, to ho,ho ;-)
Green

Postprzez Sharp » 8 sie 2011, o 10:46

Jeszcze jedno słowo zobaczę na temat Polski i tego, że będziemy mogli o tym pomarzyć, a porozdaję w prezencie na tanzański dzień rolników ostrzeżenia. To nie jest temat do narzekania, tylko do dyskusji na temat komiksu Gerarda, który prawdopodobnie będzie ekranizowany.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Yin » 14 sie 2011, o 17:00

Ja jestem pełna nadziei. Jeżeli Universal zleciło napisanie scenariusza Thurberowi, to raczej będą się starali, aby film powstał. Naprawdę bardzo chciałabym to obejrzeć, tym bardziej, że nie dane mi było przeczytać komiksu, z prostej przyczyny- za cholelę nie mogę go trafić nigdzie :-x
Yin

Postprzez Progresywna » 14 sie 2011, o 18:16

To info krąży po sieci już od dawien dawna, jakoś średnio mi się widzi, by ten film powstał. Na razie nawet nie jest w przygotowaniu, bardzo możliwe, że nic z tego nie wyjdzie.
Ten cały Rawson Thurber to nie jest jakiejś specjalnej klasy scenarzysta, więc do tego wszystkiego jestem pesymistycznie nastawiona. A to, że Universal mu coś kazało, to jeszcze nic nie świadczy, wytwórnie ciągle się biorą za jakieś nowe projekty, a później je pożyczają.
Fakt faktem, że ostatnio panuje moda na ekranizowanie komiksów, tak więc jest pewna nadzieja.
Progresywna

Postprzez DangerDay » 14 sie 2011, o 22:05

Mmm ... <podnieta> jestem bardzo ciekawa
jak to dalej się potoczy :mrgreen: .

Jak na razie zadowolę się samym komiksem :->
DangerDay

Postprzez Katerina16 » 16 sie 2011, o 17:40

Poczekamy zobaczymy , po co ta nerwowa atmosfera co ? Wiadomo ,że każdy ma swoje zdanie na ten temat i po to jest to forum <przynajmniej tak uważam> żeby je wyrazić , ale na spokojnie kochani ;)

Ja nadzieje ,że tym razem coś z tego wyjdzie , trafi na ekrany... Ale jak nie to trudno. Świat się nie zawali , MCR nie skończy grać... ;>
Katerina16

Postprzez MarchingBand » 17 sie 2011, o 13:41

Miejmy nadzieje, że coś z tego wyjdzie. Jeżeli film powstanie, to będzie to najlepszy film XXI wieku :mrgreen:
now we are the kids from yesterday.
MarchingBand

Postprzez RebelliousAngel » 17 sie 2011, o 14:03

Poczekamy, zobaczymy.
Jeśli wejdzie na ekrany, świetnie i na pewno pójdę. Jeśli nie, trudno, nie ma co się załamywać.
RebelliousAngel

Postprzez mmajchrzak29 » 25 gru 2011, o 11:51

to prawda nie ma co się tym podniecać bo nigdy nic nie wiadomo....
a zresztą zależy czy w naszym 'wspaniałym' kraju dopuszcą ten film to kin bo skoro The Umbrella Academy w polsce jest nielegalna to i równie dobrze mogą nie pozwolić żeby do polskich kin trafił ten film. a jak trafi to będe pierwsza w kolejce po bilety
Look at me in this pretty bracelete and tiara i'm fucking princess
mmajchrzak29

Postprzez Sharp » 25 gru 2011, o 14:20

Co jest TUA? Nielegalne? Z jakiej racji, kto Ci tak powiedział w ogóle?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez BlondiXD » 30 gru 2011, o 17:55

Nielegalna? Że co proszę? A dlaczemu? :shock:
Yyy skoro kupiłam w empiku Apocalipse suite to raczej legalna jest c`nie?
Nie jara mnie one direction ja mam SHINee i super juniora:P
BlondiXD

Postprzez amber » 30 gru 2011, o 18:03

Nie jest nielegalna, po prostu nie jest dostępna w sprzedaży... =,=
amber

Postprzez Linnet » 30 gru 2011, o 18:30

Offtopujecie. To jest temat o Ekranizacji UA, a nie stricte o komiksie.
Linnet

Powrót do News