Pedicone wywalony

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Pedicone wywalony

Postprzez Sharp » 3 wrz 2011, o 02:39

Jak podaje główna strona MCR, Micheal został poproszony o zakończenie współpracy z My Chem z powodu... przyłapania gościa na kradzieży ;-) Cóż za dupek! Ciekawe co kradł i kto go teraz zastąpi! :-)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Re: Pedicone wywalony

Postprzez TCustodis » 3 wrz 2011, o 03:51

Hultaj, nicpoń, urwis, aż brak mi normalnie, motyla noga słów na jego niecny występek :( Jest mi tak przykro :((
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Postprzez Antalia » 3 wrz 2011, o 04:13

Jak on mógł ukraść polską flagę? No jak?! A tak serio, zawsze miałam go gdzieś, teraz też mam ale jest mi przykro bo chłopcy to przeżywają :-(
Antalia
Starszy moderator

Postprzez ChemicznyPłaz » 3 wrz 2011, o 07:26

A ja jestem wkurzona, bo teraz wszystkie fanki, które jeszcze wczoraj wołały "Mike ma zostać oficjalnym perkusistą", teraz wrzeszczą, że nigdy go nie lubiły :-/ <nie irytujcie mnie nawet, bo będzie piekło>

Ja czułam do niego sympatię, ale nie chciałam by był kimś więcej niż technicznym. Przykro mi z powodu chłopaków, był ich przyjacielem no i... Frank chyba najbardziej go polubił, a teraz, co?...
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Natalia » 3 wrz 2011, o 08:20

Yhm...Może kleptoman? Kurcze, zespoły naprawdę mają przewalone z tymi perkusistami...szkoda, że tak wyszło. No, mam nadzieję, że następca będzie porządny i będzie dobrze napieprzał :P
Natalia
Administrator

Postprzez JetStar » 3 wrz 2011, o 08:22

Nigdy bym się po nim tego nie spodziewała. Lubiłam Mike'a, może mało i o nim wiedziałam, ale wyglądał na takiego którego można darzyć sympatią. Przykro mi, że tak z nimi postąpił. :-(
JetStar

Postprzez Vectress » 3 wrz 2011, o 09:01

O MADAFAKA. Pięknie. Od początku wiedziałam, że jest z nim coś nie tak. Wszyscy widzieli w nim coś, czego ja nie potrafiłam zauważyć, zwyczajnie za nim nie przepadałam. I proszę, stało się. To dobrze, że go wyrzucili, tacy ludzie jak on, nie zasługują na to, aby grać w tak cudownym zespole jak My Chemical Romance. Jak on mógł im coś takiego zrobić?
"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra." - Marilyn Manson
Vectress

Postprzez Tomaro » 3 wrz 2011, o 09:06

Jestem tak cholernie zawiedziony! Tak zawiedziony! Nie chciałem by był w oficjalnym składzie, ale ze wszystkich perkusistów MCR był moim ulubionym, i nie sądziłem, że dojdzie do czegoś takiego! Jestem bardzo, bardzo zły!
Tomaro

Postprzez milky-way » 3 wrz 2011, o 09:25

Nie zwracałam na niego zbyt wielkiej uwagi, dlatego nie czuję żadnego zawodu, jeśli już to pogardę. A panom z MCR na pewno jest przykro, to okropna sprawa- przecież mu ufali.
milky-way

Postprzez micc » 3 wrz 2011, o 09:25

a moze kradl jakies nowe utwory, bo chcial zrobic kariere w jakims swoim wlasnym zespole? Bo jakos nie wyobrazam sobie, ze moze komus cos brakowac, jak gra w takim zespole O.o Chyba ze dostawal jakies psie pieniadze w porownaniu do tego, co mu sie wydawalo, ze mu sie nalezy.
Nie lubie takich newsow - no bo i atmosfera zepsuta, i tak na dobra sprawe nie wiemy, o co poszlo, no i chlopcy sie wkurzaja pewnie.
micc

Postprzez Shashile » 3 wrz 2011, o 09:48

W sumie nie przepadałam za nim zbytnio i nie zwracałam na niego większej uwagi na koncertach, ale jednak kradzież, jak kradzież. Źle postąpił i jest mi z tego powodu bardzo, bardzo przykro.
Miejmy nadzieję, że szybko znajdzie sie ktoś nowy i porządny na jego miejsce.
Shashile

Postprzez Berry » 3 wrz 2011, o 09:50

Och, teraz to pełno jasnowidzów się znalazło. Wszystkie fanki nagle piszą, że nigdy o nie lubiły i od samego początku wiedziały, że coś jest z nim nie tak.
Ja go lubiłam i jest mi przykro. Ale nie powinniśmy go osądzać. Mam nadzieję, że rozumie swój błąd i mimo wszystko życzę mu szczęścia w przyszłości.
Berry

Postprzez Bulletproof Zombie » 3 wrz 2011, o 09:57

Fajny news na początek dnia... Trzeba przyznać - dobrze napieprzał, ale to, co zrobił, jest bezczelne. Nie wiem co więcej powiedzieć, po prostu strasznie szkoda mi teraz chłopaków i trzymam kciuki, by znaleźli w końcu porządnego perkusistę.
Bulletproof Zombie

Postprzez Katerina16 » 3 wrz 2011, o 09:59

Bu , dziwna akcja... Nie wiemy co ukradł i w ogóle jak dokładnie wyglądała sytuacja dlatego nie będę najeżdżała na Mike'a. Nigdy nie określałam czy jako perkusistę jestem w stanie go lubić czy nie. Robił to w czym był dobry i podobało mi się. Wkurzyłam się ,że zawiódł zespół. Bardzo. Ale nie będę wysnuwać historii. W dużej mierze to sprawa między nimi, chociaż miło ,że Frankie poinformował nas co się dzieję.

Szkoda tylko ,że mają takiego pecha do perkusistów ;> [ Ale gdzieś tam w serduchu rodzi się malutka nadzieja na powrót Boba]
Katerina16

Postprzez Sharp » 3 wrz 2011, o 10:02

Nawet nie wspominajcie tu o Bobie, temat nijak się do niego ma, a tylko będziecie robić mi offtop.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez noisevictim » 3 wrz 2011, o 10:04

Kuźwa, przywiązałam się do niego. Od samego patrzenia na niego straszliwie go polubiłam. 10 minut temu się obudziłam i pierwsze co miałam na powitanie to właśnie ta informacja. Samo to, że to on grał na tym jedynym i pierwszym koncercie My Chemical Romance, na którym kiedykolwiek byłam, sprawiło, że po prostu go uwielbiam. Szczerze mówiąc, to właśnie się popłakałam.
No dobra, trudno. Mam nadzieję, że reszta sobie jakoś poradzi i znajdzie kogoś nowego. Równie dobrego. Ale uczciwego.
noisevictim

Postprzez Revenge96 » 3 wrz 2011, o 10:04

Nigdy jakoś specjalnie nie zwracałam uwagi na niego, ale nie spodziewałam się, że mógłby tak postapić, serio jestem w szoku! Szkoda mi tylko chłopaków, bo na pewno mu ufali.
Gerard: Well, are you ready, Ray?
Ray: Yeah...
Gerard: How about you, Frank?
Frank: Oh, I'm there, baby
Gerard: How about you, Mikey?
Mikey: Fucking Sarah
Gerard: Awww pickles..
Revenge96

Postprzez Antalia » 3 wrz 2011, o 10:07

Katerina16 nie będziesz najeżdżała na niego bo nie wiesz co ukradł? Nie rozumiem takiego podejścia. Przecież kradzież to kradzież, co za różnica czy ukradł coś wartego tysiąc złotych czy np. dwieście tysięcy ? Jeśli ukradł coś za tysiąc to można to zrozumieć ?
Antalia
Starszy moderator

Postprzez sobi » 3 wrz 2011, o 10:17

łota łota? facet wydawał mi się naprawdę sympatycznym gościem, nie spodziewałam się, że może zdarzyć się coś takiego. współczuję chłopakom, nie dość, że się zawiedli, to pewnie atmosfera w zespole się trochę pogorszyła. mam nadzieją że znajdą dobrego perkusistę
sobi

Postprzez micc » 3 wrz 2011, o 10:19

Oj na pewno maja kogos, kto wskoczy i zastapi go chocby na najblizsze koncerty. Przeciez musza miec jeszcze jakiegos technicznego poza Mike'em?
Zreszta chyba Bob tez tak wskoczyl w potrzebie i nauczyl w krotkim czasie ich kawalkow, wiec widac dla zdolnych mastah jest to wykonalne :D
micc

Postprzez Sweet_Revenge » 3 wrz 2011, o 10:55

Ja tam lubiłam Mike'a. Według mnie był całkiem spoko ale takiego zachowania się po nim nie spodziewałam, więc trochę jestem w szoku. Ale na pewno znajdą/mają kogoś w zapasie ^^ ;) i hej, bo jestem tu nowa :>
Sweet_Revenge

Postprzez cocaine » 3 wrz 2011, o 11:28

Damn it! To jakiejś nieporozumienie, nie wierzę :-( Jeszcze wczoraj wieczorem oglądałam powtórkę występu na Reading i chociaż nigdy nie pałałam do niego kto wie jaką sympatią to wydawał si całkiem miły i za każdym zblizeniem na perkusję miałam banana na ryju. Cóż, jeśli to prawda, to wyszłoby to prędzej czy później...
cocaine

Postprzez Lorelei » 3 wrz 2011, o 12:08

Cholera... naprawdę lubiłam Mike'a i miałam nadzieję że zostanie w zespole a tu taki numer!!!! wydawał się naprawdę fajnym gościem....
Lorelei

Postprzez goodluck » 3 wrz 2011, o 12:10

Mike wydawał mi się sympatyczny. Nie spodziewałam się, że chłopcy się pokłócą, a już wgl nie pomyślałabym, że pokłócą się o kradzież! Przykro mi z tego powodu, ale mcr napewno jakoś sobie poradzi ;-) Swoją drogą, jestem ciekawa kto będzie następnym perkusistą!
goodluck

Postprzez NataliE » 3 wrz 2011, o 12:13

Kurka,jaka szkoda. Nie zwracałam na niego uwagi, ale szkoda, że zespół został bez perkusisty. Chłopaki musieli naprawdę się na nim zawieść. Miejmy nadzieje,że szybko kogoś znajdą.
NataliE

Postprzez nemi » 3 wrz 2011, o 12:20

no jak to tak można? jednocześnie jestem zła i smutna
ale mam nadzieję, że tym razem znajdzie się uczciwy perkusista ;-)
nemi

Postprzez Vectress » 3 wrz 2011, o 12:25

Michael popełnił błąd, owszem. Ale najlepiej zostawić jego i tę sprawę w spokoju.
Trudno. Stało się i się nie odstanie, trzeba żyć dalej.
"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra." - Marilyn Manson
Vectress

Postprzez ejdżi » 3 wrz 2011, o 12:30

Lubiłam Michaela i jest mi trochę przykro. No cóż, chłopaki nie mają szczęścia do perkusistów.. Mam nadzieję, że szybko znajdą nowego, dobrego perkusistę.
ejdżi

Postprzez chemical_girl » 3 wrz 2011, o 12:37

Michael popełnił błąd, owszem. Ale najlepiej zostawić jego i tę sprawę w spokoju.
Trudno. Stało się i się nie odstanie, trzeba żyć dalej.

Zgadzam się! Pozostawmy tą sprawę...
Ja się nie będę wypowiadać do póki nie poznam więcej szczegółów.
chemical_girl

Postprzez Feainne » 3 wrz 2011, o 12:44

Osz kurka... Jeszcze wczoraj (albo przedwczoraj) gadałyśmy z Lor, że to kwestia czasu i zostanie przyjęty. Ech. Szkoda bo moim zdaniem fajnie grau :C
oh sweet poison, bite me, bite me.
Feainne

Następna strona

Powrót do News