Pedicone wywalony

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Pedicone wywalony

Postprzez ChemicznyPłaz » 9 wrz 2011, o 18:25

I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Tomaro » 10 wrz 2011, o 12:37

Jak dla mnie powinno się go zostawić w spokoju. Zrobił źle, wyraża skruchę, został odpowiednio ukarany za to co zrobił. I po co dalej ciągnąć tę szopkę...
Tomaro

Postprzez Midnight_Rose » 10 wrz 2011, o 20:05

Ludzie przeginają z tym hejtowaniem go. Teraz przez to wszystko Pedicone usunął twittera. Rozumiem, że można mieć wyrzuty do niego za to, co zrobił, ale życzenie mu śmierci, to już przesada ; / Żal mi go.
Midnight_Rose

Postprzez RebelliousAngel » 10 wrz 2011, o 22:18

Midnight_Rose, życzyli mu śmierci? ;o
Nie mam twittera, więc nie wiem co tam się wyprawia ale jak tutaj czytam, to chore ;o
Przecież sam powiedział, że żałuje, więc po co to wszystko? Ja nie wiem, czy ci ludzie czują się w pewien sposób lepsi, mogąc go publicznie krytykować?!
RebelliousAngel

Postprzez SpiderFighter » 12 wrz 2011, o 18:38

Ej, no chwila. Jak tak dalej pójdzie to co płyta będą mieli nowego perkusistę! Cztery płyty, trzech perkusistów... Ale z widzenia to prawie jak swój chłop, sympatyczny, a tu taki son of a bitch. Kużwa, jednak pozory mylą...
SpiderFighter

Postprzez Flo » 19 wrz 2011, o 05:29

Szkoda Mi Chłopaków . A najbardziej Franka, bo On się najbardziej zakolegował z Pedicone . Ale żeby okradać własny zespół ? Chore ..
Flo

Postprzez BLindPAINter » 19 wrz 2011, o 20:39

A nie gadajcie, jak nie wiecie dokładnie. Pedicone wyjaśniał potem dlaczego to zrobił. Nie powiem, że zachował się ładnie, ale nie żywię do niego urazy. Już został ukarany.
BLindPAINter

Postprzez Jijo » 20 wrz 2011, o 20:03

Właśnie. BLindPAINter dobrze powiedziała. Dostał to na co zasłużył i nie trzeba dalej tego zagłębiać.
Co do tego rzekomego grożenia mu śmierci ( wierzę Ci, Midnight_Rose, sama o tym nie słyszałam) to zawsze znajdą się tacy ludzie, którzy wręcz będą przesadzać. Czczą MCR jak jakiegoś boga i dlatego takie rzeczy wypisują. To chore, ale niestety prawdziwe. Pedicone też człowiek, każdy popełnia błędy więc nic do niego nie mam, chociaż zachował się nie fair. Każdy czasem się tak zachowuje, jeden bardziej drugi mniej. Myślę, SpiderFighter, że to mimo wszystko fajny człowiek. Nie znam go za bardzo i nie interesuję się jego osobą, więc nie mogę tego osądzać ale wyglądał na takiego. Zresztą gdyby taki nie był, mogliby go już wcześniej wyrzucić, a przecież nie było takiej potrzeby.
Jijo

Postprzez violqa » 22 wrz 2011, o 18:14

Jijo ja rozumiem że chcesz bronić nazbyt atakowanego Pedicone'a, ale trochę przesadzasz. Wierz mi nie każdy jest taki, żeby okradać innych dla własnych korzyści czy też dlatego, że miał jakiś problem, którego nie potrafił, jak na dorosła osobę przystało załatwić w uczciwy sposób.
Również jak i Ty grożenie komuś śmiercią uważam za totalną przesadę, ale cóż znajdą się i tacy ludzie, natomiast trudno mi uwierzyć by znalazł się ktoś kto czci MCR jak Boga. Zrozum że wielu po prostu ich bardzo lubi i dla wielu dużo oni znaczą, nic więc dziwnego, że tak ich dotknęło i tak zareagowali gdy ktoś w ten sposób zranił ważny dla nich zespół, a w zasadzie osoby.
Każdy wydaję się fajny, szkoda tylko, że nie zawsze taki jest.. Nie mówię, że Pedicone nie jest sympatyczną osobą, bo może nią być. Nie wiem nie znam Go osobiście, ale za to osobiście znam złodziejkę, i bardzo fałszywą osobę, która wobec Ciebie będzie super extra miła..no a potem, cóż rozczarowanie..
violqa

Postprzez Jijo » 24 wrz 2011, o 13:32

Moim zdaniem nie przesadzam. Nie mówię, że Pedicone zachował się dobrze. Tak, przekroczył granicę i nie mam nic do tego, że go wywalili, to dobra nauczka.
Och. Chodzi mi o to, że istnieje różnica między szczerym kochaniem zespołu, a mieniem na jego punkcie totalnego fioła. Nie uważasz, że chęć dostania w swoje łapki (i kupowanie) jakiejkolwiek zobaczonej przez siebie rzeczy z My Chemical Romance to lekka przesada?
Dla mnie też MCR bardzo dużo znaczy, ale przecież tak jak Ty i większość osób nie będę atakowała słownie mężczyzny, który własną głupotą sobie i innym zaszkodził. W końcu to nic nie da, tylko dobije człowieka, który i tak pewnie za szczęśliwy nie jest (chociaż nie jestem pewna, może jest?). I jakby nie było, czy nie czułabyś się źle, gdyby Twojemu (chociaż skłonnemu do takich czynów) znajomemu życzono śmierci? Bo ja tak.
Przykro mi, że znasz takiego człowieka osobiście.
Jijo

Poprzednia strona

Powrót do News